Keresés

Részletes keresés

Kung_Lao Creative Commons License 2022.04.24 -1 1 26

Benne vagyok, micsoda üzlet. A topicnyitó majd irigykedhet mikor építem a budai palotám köszönöm

Előzmény: landdie (24)
landdie Creative Commons License 2022.04.24 0 0 25

Jelenések könyve:13:3És látám, hogy egy az ő fejei közül mintegy halálos sebbel megsebesíttetett; de az ő halálos sebe meggyógyíttaték; és csodálván, az egész föld követé a fenevadat.

.

Ne feledjük, hogy ez a laposföldi, hétfejű MotherOfSüsü fenevad története. (Idióta János szerzeménye)

.

A Jelenések 6-ban  szupernóva és fehértörpehullás lesz, már fel lesz tekerve az égbolt,  tüdős emberek bőrlégzésre állnak át és a sztratoszféra

göngyöleg formájában lesz behúzva a Mennyeknek raktárjába. :)

.

Károli Gáspár » János Apostolnak mennyei jelenésekről való könyve » 6. fejezet

 

.

És az ég csillagai a földre hullának, miképpen a fügefa hullatja éretlen gyümölcseit, mikor nagy szél rázza.

14És az ég eltakarodék, mint mikor a papírtekercset összegöngyölítik; és minden hegy és sziget helyéből elmozdíttaték.

.

Szóval előrehozott feltámadás nélkül, nem nagyon fog itt senki sem senkit követni! :)))

Előzmény: Törölt nick (13)
landdie Creative Commons License 2022.04.24 0 0 24

"Uuúúh most esett le, hogy Te beavatott vagy. Másodállásban közbenjáró. Kellenének nekem pénzes kapcsolatok, csak unalomból"

.

Ráéreztél! Tudnám ajánlani a Hitemix harmadiklábnövelő gyülekezeti tabletta forgalmazási jogát.

(100% placebo, mint a Biblia) Ráadásnak labilis aszexuálisok is szedhetik (nem csak vidámvasárnapon)

Megegyezünk! :)

 

Előzmény: Kung_Lao (23)
Kung_Lao Creative Commons License 2022.04.23 -1 0 23

Uuúúh most esett le, hogy Te beavatott vagy. Másodállásban közbenjáró. Kellenének nekem pénzes kapcsolatok, csak unalomból

Előzmény: landdie (21)
Kung_Lao Creative Commons License 2022.04.23 -1 0 22

Úgy értem, hogy irigyelem a katolikusokat. Náluk hűség van, becsület van, fegyelem. Már akiket ismerek féctúfész

 

Most ne lovagoljunk azon, hogy kihez és mi. Mer akármerről nézzük kezdetben csak katolikus volt. Az rkatokon kívül egyik egyház, felekezet sem lépi át az 1000 évet

 

Ja és meg kéne mikrózni a gyrosom.

 

 

Előzmény: 1robot1 (20)
landdie Creative Commons License 2022.04.23 0 0 21

A szélhám hét ajándékának része a lábrátétel. Már készülnek magyarok kérubja, Antigravitationel eljövetelére.

A felfele esés és felájulás minden bizonnyal tömeges megtéréshez vezet majd. 

Előzmény: Kung_Lao (19)
1robot1 Creative Commons License 2022.04.23 0 0 20

???

Előzmény: Kung_Lao (18)
Kung_Lao Creative Commons License 2022.04.23 -1 0 19

1. Kézrátétel során a hívők/megtérők ezentúl nem gravitáció segítségével esnek lefele, hanem

eljön a magyarok kérubja, Antigravitationel, aki miatt a hívők felfele fognak esni.

Ezt én is hallottam, de nem hittem el. Most mióta hülye vagyok vaskalaposan elhiszem.

Előzmény: landdie (17)
Kung_Lao Creative Commons License 2022.04.23 -1 0 18

Bizonyítékaim vannak, hangfelvétel és video, hogy ezt hülyék miatt mondták. A hülyéket ilyen dumával fel lehet pörgetni. Több pénzt adnak és satöbbi

Előzmény: ferrreee (-)
landdie Creative Commons License 2022.04.23 0 0 17

"Én nem értek a témához igazából, de állítólag voltak olyan világszinten híres emberek, akik azt mondták x éve (x évtizede) hogy Mo-on x éven belül 1 millió meg még több megtérő lesz. Ezekről tud valaki konkrétumokat?"

.

Thomas Bauer-Nephariel karizmatikus vezető, a madagaszkári Cain's Mother-in-law is a Seraph  gyülekezetből

elmondta a Magyarországról szóló látomását.

 

Az egymillio megtérés feltételeit is meghatározta és ez nagyon fontos!

.

1. Kézrátétel során a hívők/megtérők ezentúl nem gravitáció segítségével esnek lefele, hanem

eljön a magyarok kérubja, Antigravitationel, aki miatt a hívők felfele fognak esni.

(Többek között a H-Csarnok tetőszerkezetét is erősítik és belülről párnázzák, valamint gumireflektorokat szerelnek a tartógerendákra)

.

2. A tömeges megtérés akkor fog bekövetkezni, amikor a bibliai istentípus megtanul pénzt, aranyat (bármit) teremteni.

Az istentípus minden általa teremtett dolog TIZEDÉT szétosztja havonként a hívőknek.

.

Thomas Bauer-Nephariel egyébként 26,5millióra saccolja a magyarországi megtérések számát, feltehetően többszörös megtérés

esetén jönnek a szorzók! 

 

Cselekedetek nélkül a hit megholt, a hit alanya meg nem is létezett.

(Olvashatjuk a madagaszkári Cain's Mother-in-law is a Seraph gyülekezet épületeinek homlokzatán)

Előzmény: ferrreee (-)
Törölt nick Creative Commons License 2018.12.24 0 0 16
Előzmény: Törölt nick (15)
Törölt nick Creative Commons License 2018.12.24 0 0 15

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,??????????????????????????????????????????????

Előzmény: Törölt nick (14)
Törölt nick Creative Commons License 2018.12.24 0 0 14

te azé írsz ebbe topicba mer zavar a konkurencica? 

Előzmény: Törölt nick (13)
Törölt nick Creative Commons License 2018.12.24 0 0 13

viszont az jutott eszembe hogy van-e a bibliában olyan prófécia ami a megtérők számát prófétálja meg, vagy akár azt hogy sokan vagy kevesen térnek meg?

 

Sok-kevés relatív.

 

Máté Evangéliuma:8:11De mondom néktek, hogy sokan eljőnek napkeletről és napnyugatról, és letelepednekÁbrahámmal, Izsákkal és Jákóbbal a mennyek országában:

 

A Lukács írása szerint való Szent Evangéliom » 13. fejezet23Monda pedig néki valaki: Uram, avagy kevesen vannak-é akik idvezülnek? Ő pedig monda nékik:24Igyekezzetek bemenni a szoros kapun: mert sokan, mondom néktek, igyekeznek bemenni és nem mehetnek.

 

 

Jelenések könyve:13:3És látám, hogy egy az ő fejei közül mintegy halálos sebbel megsebesíttetett; de az ő halálos sebe meggyógyíttaték; és csodálván, az egész föld követé a fenevadat.

 

Jelenések könyve:16:14Mert ördögi lelkek azok, akik jeleket tesznek; akik elmennek a földnek és az egész világnak királyaihoz, hogy egybe gyűjtsék azokat a mindenható Isten ama nagy napjának viadalára.

 

János Apostolnak mennyei jelenésekről való könyve » 7. fejezetAzután látám, és ímé egy nagy sokaság, amelyet senki meg nem számlálhatott, minden nemzetből és ágazatból, és népből és nyelvből; és a királyiszék előtt és a Bárány előtt állnak vala, fehér ruhákba öltözve, és az ő kezeikben pálmaágak;

Előzmény: ferrreee (12)
ferrreee Creative Commons License 2018.12.18 0 0 12

azon gondolkodtam hogy ügye voltak itt Mo-on is olyan "isten nagy emberei" akik bizonyos gyülekezetben 1 millió meg ilyesmi magyarországi megtérőt prófétáltak.

na most ügyebár videó vagy hanganyag már ezekről nincs tudtommal, szóval nem tudhatjuk hogy pontosan mit mondtak. vajon milyen határidővel mondták? nem tudhatjuk.

 

viszont az jutott eszembe hogy van-e a bibliában olyan prófécia ami a megtérők számát prófétálja meg, vagy akár azt hogy sokan vagy kevesen térnek meg?

Törölt nick Creative Commons License 2018.12.12 0 0 11
polária Creative Commons License 2018.11.15 0 0 10

A klímaváltozás kihalási dominóhatást indíthat be

Egy tanulmány szerint akár a földi élet megsemmisülésével is számolni kell.

Melyik profécia mondott ilyesmit ? egyik se

polária Creative Commons License 2018.11.12 0 0 9

A cim leszükiti a problémát : téves jóslatok

m i n d e n ü t t

ez a helyes.Nem azt mondom hogy száz százalékában lehetetlen és soha egyetlen divinácio sem valósult be      sajnos a helyzet ennél ROSSZABB.Tul könnyü lenne mindet lehülyézni,néhány igaz is kell hogy a tragédia-komédia még nagyobb legyen. Ha az életben van betegség szenvedés stressz kizsákmányolás éhezés akkor TERMÉSZETES hogy a szakrális területeken se kényeztetnek minket :)))szentember szentköny és profécia is olyan mint a mindennapossági létezésünk: macerás.

Tessék inkább mosolyogni az segit. A jövő meg NEM IZGAT !

polária Creative Commons License 2018.11.12 0 0 8

A megtérés szónak SEMMI ÉRTELME nincs illetve használhatatlan :))) ahány ember annyi világnézet amelyek lényege azonos : NEM TÖKÉLETES és ugyan mi által emelkedne az egyikünk a másikunk fölé.Mindannyian azonos lényegüek vagyunk !

Előzmény: lxt (5)
polária Creative Commons License 2018.11.12 0 0 7

A próféta profán tréfa.

A topikinditó panasza jogos : rengeteg a kamu link selejtes sefülesefarka jövendökés.Sajnos a hazafias HENCEGÉS és politizálás is megjelenik :))) egyszer egy nagyotmondü Gyuri közölte hogy a 144 000 megváltott zöme magyar.....még annyi esze sincs hogy a szám NEM KONKRÉT hanem jelképes mondanivaló.

A jézusi apokalipszis a jelenről és jövőről lásd Jelenések Könnye tele  van prófétálással de szinte semmit ne vegyél betü szerint itt MINDEN vár a helyes megfejtőre.Halytelen megfejtés rengeteg van a zavar bősége.

Sehol annyi selejt mint az előretekintésben :))) én már messziről rámorgok aki jósolni szeretne,haggyon békén van bajon elég........adok neki sörre csak menjen el tőlem.....

forgione1 Creative Commons License 2018.11.11 0 0 6

Azt kérd számon amire emlékszel és amihez értesz.

 

Rajtad amúgy sem segít ha megtér 1 vagy 3 millió ember ha te nem vagy köztük :-)

Előzmény: ferrreee (-)
lxt Creative Commons License 2018.11.11 0 0 5

A legtöbb ember (szerintem csak Magyarországon több mint 1 millió), a megtérülés reményében térül meg.

Amiből ugyan nem derül ki x értéke, de ne adjuk fel ilyen könnyen. Ha x=1 év, akkor 10 éven belül mindenki megtérül Magyarországon – még azok is, akik már meg voltak térülve. Mondjuk ez jó hír. De mi lesz Magyarországgal, ha itt mindenki megtérül? Megtérül az nekünk?

Törölt nick Creative Commons License 2018.11.11 0 0 4

Erre én is kíváncsi lennék. Tehát hogy mikor, és mikorra mondták hogy 1 millió megtérő lesz? Mert egy ige jutott erről eszembe: "Ha egy próféta az ÚR nevében mond egy igét, de az nem történik meg és nem teljesedik be: azt az igét nem az ÚR mondta, hanem a próféta mondta önteltségében" (5Móz 18,22)

Előzmény: ferrreee (-)
ferrreee Creative Commons License 2018.11.11 0 0 2

igen, ebben is van igazság, de ha jól emlékszem konkrétumok is elhangzottak, x millió megtérővel és x év múlva

Előzmény: Törölt nick (1)
Törölt nick Creative Commons License 2018.11.11 0 0 0

0 walaki tud konkrétumokat.

 

Életemben először nulláztam ehe

Előzmény: ferrreee (-)
ferrreee Creative Commons License 2018.11.11 0 0 topiknyitó

Én nem értek a témához igazából, de állítólag voltak olyan világszinten híres emberek, akik azt mondták x éve (x évtizede) hogy Mo-on x éven belül 1 millió meg még több megtérő lesz. Ezekről tud valaki konkrétumokat?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!