Keresés

Részletes keresés

Traubi Creative Commons License 2018.10.26 0 1 56

A fidesz önnön lényegére szavazott: a pénzmosásra és a lopásra.

Előzmény: Törölt nick (55)
Törölt nick Creative Commons License 2018.07.26 0 0 54

Tilcsukk be az ekszeltet!

Előzmény: baculum (52)
Törölt nick Creative Commons License 2018.07.26 0 0 53

2/3 dal. Az milyen már? 66% körül vége lesz, mint a botnak? Melyik rádió adja?

Előzmény: nagyanyo5:0 (51)
baculum Creative Commons License 2018.07.26 0 0 52

be kell tiltani a táblázatokat, ha már ezt a népbutítást nem lehet :-))

Előzmény: Kígyóssy Kálmán (48)
nagyanyo5:0 Creative Commons License 2018.07.26 0 0 51

Orbán rendszerint megnyeri a választásokat:)))) 2/3dal!!!!!

Előzmény: Luis Nevis (-)
Törölt nick Creative Commons License 2018.07.26 0 0 50

Ezt most igazán én sem értem tőled, buta egy hozzászólás volt. A soraiból inkább a kiégés olvasható ki, ill. tele van a hócipője a nagyon sok versenyszférában kialakult morállal és stílussal.

 

De azért az tényleg ostobaság, egy embert okolni azért, hogy az állami kezelésben lévő cégek veszteségesek.... :D

Előzmény: Vajk (45)
Törölt nick Creative Commons License 2018.07.26 0 0 49

Olyanok is vallásosnak mondják magukat, akik évtizedek óta templomban max. esküvőn, vagy temetés alkalmával voltak. A valóban mindennapjaikat vallásosan élők aránya talán a teljes lakossá 1%, vagy még annyi sincs. Az is az idősebb generáció inkább.

Előzmény: Kígyóssy Kálmán (48)
Kígyóssy Kálmán Creative Commons License 2018.07.25 0 1 48

Vagyis 54,6% vallotta magát vallásosnak úgy, hogy 72,8% válaszolt egyáltalán. Vagyis a válaszadók kerek háromnegyede vallotta magát vallásosnak.

 

De a liberális jobban tudja, ki a vallásos. Az neki nem elég, ha te magad annak vallod magad.

Előzmény: Törölt nick (47)
Törölt nick Creative Commons License 2018.07.25 0 0 47

Magyarország

 

Előzmény: ooloo (17)
Törölt nick Creative Commons License 2018.07.25 0 0 46

Én nem beszélgetni akarok, sőt igazán utálok fecsegni. De az, hogy a munkával kapcsolatban sem lehetett semmit megbeszélni, a mellettem 2 m-re ülővel is e-mailben tudtam kommunikálni, az nonszensz.

 

Én nem rettegtem és rettegek semmilyen elvárásról, megmérettetéstől. Nem tudom, honnan jött...

 

Miattam veszteségesek? Nahát... főleg nem is versenyspecifikus cégnél dolgozom, hanem olyan közszolgáltatónál ami lételeme minden magyar állapolgárnak a 21.században :D

 

Idióta... :D

Előzmény: Vajk (45)
Vajk Creative Commons License 2018.07.25 0 0 45

Te vagy, aki nem felel meg a versenyszféra elvárásainak. Aki beszélgetni akar munka közben, aki retteg a megmérettetéstől és az elvárásoktól.
Miattad veszteségesek az állami kézbe vett, versenyszférában jól működő üzletek.

Előzmény: Törölt nick (43)
Törölt nick Creative Commons License 2018.07.25 0 0 44

Meg a HR-es ribancokból, akik 18-20 évesen, junior apámfasza címekkel, meg főiskolásként játszák az atyaúristent..... amikor 2 éve váltani akartam, kizárólag állami cégnél volt normális, szakmai elbeszélgetésem, állásinterjúm. Versenyfszérában túl sem jutottam a teszt kitöltőts HR ribancon, de ha igen: a leendő főnököm, egy a szakmához semmit sem értő idióta aki kötekedett velem végig, nyilvánvaló volt, hogy ilyen emberrel nem tudnék együtt dolgozni.

Előzmény: Törölt nick (43)
Törölt nick Creative Commons License 2018.07.25 0 0 43

De gondolom. Nem csak a pénz számít. Én magam a versenyszférából nyargaltam át, és nem a hiányos tudásom miatt. Hiányszakma az enyém, magyar viszonylatban jól kereshetnék. De elegem volt a mobbingból. Az állandóan üvöltöző segghülye, semmihez sem értő öltönyös managerekből, meg a sörözős haverjaikból kialakított középvezetői rétegből, hogy péntek délután 2kor szól, szombaton is meló van, ha nem tetszik, mehetsz.... a sítílusból, a hangnemből, úgy általában a légkörből.

A fizetésem most kevesebb, de nem gyomorideggel járok be. Nem azt kell lesnem, hogy ki akar a hátam mögött megfolytani egy kanál vízben. Nem az van, hogy a 8 órából 10-et dolgozok és felejtsem el, hogy kifizetik, nincs az, hogy rámszólnak ordítozva ha a mobilomat egyáltalán az asztalon meglátják.... lehet beszélgetni, nem ordítják le a fejem... stb., stb. Sokkal emberibb.

Előzmény: Vajk (40)
Vajk Creative Commons License 2018.07.25 0 0 42

De igen, az ÁSZ.

Elnöke Domokos László, pártkatona.

Előzmény: díplómáss (41)
díplómáss Creative Commons License 2018.07.25 0 0 41

nagybetűs írásommal arra akartam utalni, hogy senki se foglalkozik azzal hogy vajon ellenőrzi valaki az állami pénzek felhasználását? senki???????????

Vajk Creative Commons License 2018.07.25 0 0 40

Hm. Te íg látod.

Én meg úgy, hogy egy önkormányzati, állami céges jogászt egy 10-es leiskoláz érvelésből, jogismeretből.

Azért ha annyira brutálprofik lennének, nem lennének hajlandók ugyanazt a munkát negyedannyiért csinálni, nem gondolod?

Előzmény: Törölt nick (38)
Törölt nick Creative Commons License 2018.07.25 0 0 39

Szét kell nézni egy hétköznapesti misén kik vannak ott. Fél6, 6kor. Csupa nyugger.

 

Hétvégén van pár dolgozó réteg is, de elenyésző.

Előzmény: mindigujnev (24)
Törölt nick Creative Commons License 2018.07.25 0 0 38

Ez nem igaz!

 

Nagyon sok köztük az elmés koponya, aki kiválóan végezte az iskoláit és a tudását tekintve simán helytállna a versenyszférában, ill. lepipálná őket. Csak a személyiségük nem illeszkedik a versenyfszéra által kialakított miliőbe. Vagy onnan menekültek át, mert tele lett a hócipőjük. Mert mindig lett egy gyorsabb, egy jobb, egy kedvenc, egy ügyeletes hülye gyerek aki a főnök valakije és 25-30 évesen manager.

Előzmény: Vajk (37)
Vajk Creative Commons License 2018.07.25 0 0 37

Vicces vagy:)

Azok mennek a közszférába dolgozni, akik kettesekkel kegyelemből mentek mát a zh-kon és az államvizsgán.

Ennyire brutálprofik ezek:)

Előzmény: díplómáss (36)
díplómáss Creative Commons License 2018.07.25 0 0 36

Az állami pénzek felhasználását több tízezer brutálprofi állami dolgozó diplomás értelmiségi ellenőrzi! Olyan profik, hogy még az újságírók se találnak fogást rajtuk! Szóval ilyen profi ellenőrzés mellett tuti hogy nem tud lopni pár politikus!
XD

Ludwygh van der Uexxkhüll Creative Commons License 2018.07.25 0 0 35

"Hiánypótló" topik, minden héten legalább 4-5 ilyen témájút nyit ő, vagy más.

 

Talán meglesz az ötven hsz., és a kasszához lehet fáradni.

Előzmény: Kígyóssy Kálmán (4)
baculum Creative Commons License 2018.07.25 0 0 34

Nem mindegy:-), hogy a szőnyeg a falon van, vagy a földön például:-).

 

Előzmény: püfffneki (33)
püfffneki Creative Commons License 2018.07.25 0 0 33

Vannak értékei?

Előzmény: baculum (32)
baculum Creative Commons License 2018.07.25 0 0 32

:-)...,

Nekem pl elég ha bemegyek a lakásába ahol él és máris látom hogyan szocializálódott.

:-) hogy hiszi isten létét, azt nem, de az értékeit nyilván igen.

 

 

Előzmény: Kígyóssy Kálmán (29)
mindigujnev Creative Commons License 2018.07.25 0 0 31

Miért téged megkérdezted csecsemőkorodban, hogy meg akarsz-e keresztelkedni? És válaszoltál is rá?

Namennyémá a ...

Mert én nem járultam hozzá, és mégis megkereszteltek. Ezt neked nehéz megérteni, mert ebben az országban úgy nőnek fel a gyerekek, hogy jó nagyot buknak a PISA teszten, ahol az értelmezés a fő vonal. :DD

Előzmény: Törölt nick (28)
mindigujnev Creative Commons License 2018.07.25 -1 0 30

Mondtam kicsike, ne avatkozz a nagyok dolgába.

A népszámlálás az, amikor pár címről bekérnek javarészt önbevallásos adatot.

Így bárki annak vallja magát, aminek akarja, vagy akár kamuzik ha úgy van kedve.

És most újra felhívom a figyelmed, hogy azért mert beírja, hogy katolikus, attól még nem biztos, hogy vallásos is.

De ez neked megint hosszú.

Előzmény: Kígyóssy Kálmán (27)
Kígyóssy Kálmán Creative Commons License 2018.07.25 0 0 29

A népszámláláson annak vallod magad, aminek akarod.

 

Ha megkeresztelve írod be magad ateistának, vagy ha kereszteletlenül vallásosnak, a te ügyed.

 

De a liberális jobban tudja a másiknál is, hogy az hisz-e Istenben vagy nem.

Előzmény: baculum (25)
Törölt nick Creative Commons License 2018.07.25 0 0 28

 "a jóváhagyásom ellenére megkereszteltek" ?????

Előzmény: mindigujnev (24)
Kígyóssy Kálmán Creative Commons License 2018.07.25 0 0 27

Népszámlálás, önbevallás.

 

Tudod, mi az a népszámlálás, belliberális?

Előzmény: mindigujnev (24)
baculum Creative Commons License 2018.07.25 0 0 26

Úgyis pokolra kerülsz:-))))

 

Előzmény: baculum (25)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!