Keresés

Részletes keresés

ttttiiii Creative Commons License 2022.05.04 0 0 13

 

Történetem nekem is sorozáshoz kötődik.

Vidéki visszahúzódó srác voltam aztán negyedikes gimnazistaként megkaptam az idézést sorozásra. Mindenféle hír keringet róla csoportos megaláztatásról, és egyebekről. Hozzá kell tenni nagyon szégyenlős voltam a tesiórákon meg osztálykiránduláson sem mertem azonos nemű társaim előtt levetkőzni. Egyik osztálytársam hamarosan ment mondta, hogy csak felszínes orvosi vizsgálat volt gatyában súly magasság, vérnyomásmérés, aztán más osztálytársaim is, akik voltak ezt megerősítették. Hamarosan nekem is mennem kellett,az orvosi vizsgálat hasonló módon zajlott, kérdezték van-e valami betegségem mondtam, hogy asztma előfordul, jó mondták akkor ideiglenesen alkalmatlannak minősítenek, vizsgáltassam ki, később újra idéznek sorozásra.

 

Az iskola elvégzése után egy nagyvárosba kaptam munkát odaköltöztem béreltem egy lakást. A lakás nagyon meleg volt többször izzadtan ébredtem, aztán nem vettem fel pizsamát, gatyában aludtam, egyszer éjszaka ledobtam magamról azt is, kitakarózva meztelen ébredtem, élveztem ahogy pucér fenekem szellőzik farkam szabadon ágaskodik, aztán meztelen irány a WC és gyors maszti.

Beiratkoztam egy konditerembe is. Az öltözőben függönnyel ellátott zuhanyzók voltak. Nem megyek haza izzadtan következő alkalommal tusfürdőt hoztam, azonban a gatyát a fülkébe vettem le, és törölközés után ott vettem fel, nem fogok mások előtt pucérkodni.

A munkahelyemhez közel nyílt egy modern konditerem oda kezdetem el járni. Az öltözőben nyitott zuhanyzók, csak zuhanyrózsák a falon,na ezt nem fogom használni. Amikor az öltözőben voltam beláttam a tusolóba meglepett, hogy tök meztelen srácok a zuhany alatt állva dumálnak nem zavartatva magukat. A méretemmel nem lenne gond, de azért ez mégis ciki.

Egy délelőtt amikor alig voltak üres volt a zuhanyzó,mondom letusolok. Javából zuhanyoztam amikor bejött egy srác, beállt mellém zuhanyozni, kérdezte elég meleg-e e víz iiigen válaszoltam aztán elkezdtünk beszélgetni azt vettem észre, hogy nem zavar a meztelenség jólesett zuhanyozni, meg beszélgetni is. Utána már mindig zuhanyoztam, egyrészt ez praktikus, meg aztán úgy éreztem, hogy a közös meztelen tusolás hozzátartozik az edzőteremhez.A srác kb 18-22 éves volt magas barnahajú izmos felsőteste, és combjai, vérpénisze volt, és formás gömbölyű segge. Elmondta, hogy külföldön tanul, de haza kellet jönnie sorozásra, mondom azért a pár percért, hogy magasságot vérnyomást mérjenek? Te nem voltál sorozáson? Dee minket gatyában megmértek. Nem is hallottam olyat, hogy valakit gatyában sorozzanak? A tesóm haverjaim, évfolyamtársaim, is mind meztelenül sorozták. Tegnap nekem is teljesen meztelenül kellett a sorozó bizottság elé járulnom. Nem voltál zavarba? Egy kicsit igen, de megértem, hogy szükséges a teljes testi vizsgálat, ki kell szűrni akinek sérve, aranyere van.

 

Otthonról üzentek, hogy levelet kaptam a Hadkieg Parancsnokságtól, hogy nyilatkozzak arról, hogy a lakóhelyem, vagy a munkavégzés helyén sorozzanak. A munkahelyen több fiatal kollegától óvatosan érdeklődtem, hogy mi történik a sorozáson? Kiderült, hogy mindenkit meztelen soroztak nem is hallottak olyanról, hogy valakin gatya maradhatott.

Hazautaztam felkerestem ismerőseim többen ott is voltak sorozáson a régiek szerint történt gatyában formális orvosi vizsgálat.

 

Gondolkodóban estem egyrészt jó egy formális vizsgálat, másrészről sosem volt részem teljes testi vizsgálatban, nem árt, bár elég égő érzés lehet meztelen testem átadni egy orvosnak, aki előtt nincsen tabu szabadon vizsgálhatja herém, péniszem fenekem? Másrészről izgató érzés is!

A kérdésbe anyut is beavattam. Mondta, hogy amikor 18 éves volt a nőgyógyász utasította, hogy vetkőzzön meztelenre gondolkodás nélkül megtette, most is megtenné, mert az orvos a dolgát végzi. Fiatal férfi vagy, orvos még nem vizsgált tetőtől-talpig nem lesz semmi bajod, ha orvos meztelenül lát.

Éjszaka álmomban egy vizsgáló helyiségbe voltam egy középkorú orvos fehér köpenyben állt, én teljesen meztelenül előtte, farkamhoz nyúlt „fiam gyakran feláll” Erre felébredtem valóban állt.

Másnap megírtam a levelem a munkahelyem szerint kérem a sorozást.

 

Nem sokkal később hivatalos levél jött, hogy a munkahelyem szerinti laktanyában jelenjek meg sorozáson. Reggel zuhanyozás öltözés aztán a laktanya kapujában kb 50-60 srác várakozott. Egy tiszt mondta, aki sorozásra jött kövesse, bementünk a kapun ami mögöttünk bezáródott, innen nincsen visszaút. Adategyeztetés majd teszt kitöltés, előadás.

Utána egy tiszt bejelentette, hogy kötelező orvosi vizsgálaton kell részt vennünk, a vizsgálaton kötelesek vagyunk az orvossal együttműködni, a vizsgálat megkezdése előtt minden ruhát el kell távolítanunk legfeljebb gyűrű, nyaklánc óra maradhat. Sorolt kb 10 nevet aki kövesse. Nem voltam benne, várakozás következett ez nem kamu tényleg mindent megnéznek, szorongtam, de izgatott is voltam mi lesz, ha feláll, de inkább összemegy? A várakozás volt a legrosszabb, jobb lenne minél előbb túllenni.

A csoport végzett ismét neveket sorolt a tiszt az én nevem is közöttük volt, gépiesen felálltam a csoporthoz csatlakoztam. Egy folyosón végigvezetett kinyitott egy ajtót öltöző volt. Utasított, hogy gatyára vetkőzünk. Nyílt a vizsgáló ajtaja egy fehérköpenyes férfi jött ki mondott egy nevet egy szőke fiú válaszolt jelen: „vesse le e gatyáját, és teljesen meztelenül jöjjön be orvosi vizsgálatra”! A fiú kezét maga elé tartva szégyenlősen ment be. Amikor kijött már nem takargatta magát, átlagos méretű farka kissé állt, makkja szabadon…na ezek biztosan hozzányúltak gondoltam? A fogashoz állt fitymáját visszahúzta gatyát felvette kezdett öltözni. A következő fiú a többiek felé fordulva tolta le a gatyáját nagy húsfarka volt aztán lazán bement a vizsgálóba, amikor kijött farka duzzadtabb volt makkja szabadon. Kissé kezdtem élvezni a felvonulást azon gondolkodtam takarjam-e magam vagy sem? Amikor egy magas vékony hosszú hajúsrác az öltözőn végigsétált óvodás méretű péniszével majd amikor kijött hosszú vékony álló farokkal, és nem sietett felöltözni itt nincsen okom takargatni magam.

Két vicces eset is előfordultamikor egy szőrős seggű srác kijött a vizsgálóból felénk fordulva behajolt „aztán jól hajoljatok ám le” volt egy kis röhögés, egy másik srác „amikor vizsgálatra be kell mennem nehogy nézzetek”! Volt röhögés amikor szólítottál lazán ledobta a gatyát, és takargatás nélkül ment vérpéniszével vizsgálatra.

Aztán nyílt az ajtó M István „vesse le e gatyáját, és teljesen meztelenül jöjjön be orvosi vizsgálatra”! Ledobtam a gatyát mivel a fogasom a vizsgáló helyiségtől messze volt az egész öltözőn meztelenül harangozó fütyivel végigsétáltam, nem voltam zavarba.

 

Bent három fehérköpenyes férfi volt. Utasítottak álljak mérlegre, utána magasság mérés, utána magas tartásba, majd felemelt kézzel guggoljak le, fél lábon állva becsukott szemmel érintsem meg az orrom. Utána öltsem ki a nyelvem szemhéjat lehúzta megtapogatta a nyaki nyirokcsomókat. Aztán maghallgatott elölről hátulról, vérnyomást mért megnézte a talpam meg a gerincem, közben kérdezett betegségekről, műtétről, balestről.

Utána egy másik orvos lépett hozzám kezén gumikesztyű mosolygott ő a férfi dolgokat fogja megvizsgálni. Határozott mozdulattal megfogta a herezacskóm megtapogatta, majd az egyik golyót kézben tartva köhögjek, majd a másikat. Aztán felhúzta a fitymám jól hátrahúzta, megnézte a húgycsőnyílást. Közben kérdezett mikor volt az első magömlésem, reggelente van merevedésem, voltam-e lánnyal, van e rendszeres nemi kapcsolatom, volt-e dolgom fiúval, volt-e közös maszti fiúval, ha azonos neműek előtt meztelen vagyok szokott-e merevedésem lenni stb?

Forduljak meg! Terpesz jól hajoljon előre és húzza szét a farpofáit! Mondta nyomjak mintha kakilnák aztán szorítsam össze. Közben kérdezte fütyi dildó egyéb idegen tárgy volt-e a fenekembe, beöntést injekciót kaptam-e? Hozzátette bevonulásnál kapni fogok injekciót a fenekembe.

A bizottság elnöke közölte, hogy „B” minősítést kaptam, és arra készüljek, hogy fél éven belül behívnak. 

 

Ennyi a rövid történet. Folytatás következik.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

gayman_szeged Creative Commons License 2022.02.20 0 0 12

Üdvözlet Mindenkinek!

Mit ne mondjak!? Nem egy pörgős topik!
Én se másolom be a történetem. Adok egy linket, ha valaki kíváncsi, olvassa el!
http://boyschwanz.ingyenweb.hu/keret.cgi?/nyolcvanas.htm

azurka12 Creative Commons License 2021.07.23 0 0 11

semmi történet,pedig érdeklődő van



Jocmanboy59 Creative Commons License 2020.08.29 0 0 10

Tudom, hogy a te írásod is több, mint 2 éves már. Azért reagálnék az egyik részére. Egy heteroszexuális már az első csókot megelőző egyéb helyekre egy másik fiú által adott "csókok" esetében elutasítóvá válna és nem adna arra lehetőséget sem, hogy abból valódi csók legyen. Szóval, ha már ebbe belement, akkor ő sem 100%-ig hetero, hanem minimum biszex. A második csók viszont rámutathatott nála arra, hogy kívánja ezt és esetleg mást is. Ez a felismerés ijeszthette meg. A betegség vélhetően nem volt kamu, míg a kapcsolat - vélhetően - ideiglenes megszakítása pedig a másik fél zavarodottsága miatt állhatott fenn.

 

Sajnos azóta ugyebár nem jelentkezett az illető, aki a kérdést kiírta, így nem tudhatjuk, hogy mi lett belőle.

Előzmény: PAndris67 (3)
PusIsAr60 Creative Commons License 2018.02.14 0 0 8

Nem tudom, hogy az elmúlt majdnem 1/4 évben történt-e valami fejlemény! Ha igen, ha nem - akkor is érdemes lenne felnézned ide!

 

Szerintem sokban igaza van annak a topiktársnak, aki azt írta, hogyha a haverod hetero lenne, akkor biztosan nem ment volna bele a második csókban.

Szerintem azért nem keres(ett), mert teljesen összezavarhatta érzelmileg az a bizonyos csók. Lehet, hogy áltatás, de lehet, hogy nem, amit Szabó Máté topiktárs írt. Én sem tartom kizártnak, hogy a csók nyitotta fel Peti (már mint a haverod) szemét azzal kapcsolatban, hogy ő is valami furát érez irántad, ami túl mutat a haverságon.

 

Remélem, hogy mielőbb jelentkezel és beszámolsz a fejleményekről (már hogyha vannak)...

jóapa Creative Commons License 2018.02.14 0 0 7

Ez a homoerotikus történet vidéken történt, egy horgászaton. A két főszereplő, Csabi és Jácint horgászni mentek, ekkor még nem is sejtették, hogy egy meleg szexorgia lesz a vége, mivel heterónak hitték magukat.

A sztorit Csaba meséli.

boybreastboy8589 Creative Commons License 2017.12.10 -2 0 6
Norbi196002 Creative Commons License 2017.12.09 -1 0 5

Kedves F-G Laci00! Sok történetemet megtalálsz a topikomba!

Előzmény: F-G Laci00 (-)
Norbi196002 Creative Commons License 2017.11.29 -1 0 4

Aki akar itt is oszthat meg történeteket!

Nem csak sportot érintő történetekre vagyok én sem kíváncsi!

Íme egy történet!

PAndris67 Creative Commons License 2017.11.18 0 3 3

Szia! Nem tudom, hogy van-e valami fejlemény! Átérzem azt, amin most keresztül mész! 50 éves vagyok, amikor a tiedhez majdnem hasonló helyzetben voltam, akkor még sokkal másabb volt a világ. Ma sem teljes az elfogadás, de ezelőtt 36 éve még ennyire sem volt meg a társadalmi elfogadás, mint ma. Akkoriban nagyjából 5 ezer emberből 1 volt toleráns a melegekkel. Ma azért meg merem kockáztatni, hogy ez nagyjából 500 emberből 1 arányban van egymáshoz. 

Azt nem tudhatom, hogy mi zajlódhatott le a haverodban, amikor meglépted a csókot. Egy hetero sem biztos, hogy rögtön erőszakkal válaszol. Bár nagy esély van rá! Az is igaz, hogy az erőszakos reakció benne van a melegek, biszexek első reakciójában is. Minden lehetséges!

Nem kizárt, hogy te sem vagy neki közömbös, de ezt még nem meri vagy merte még magának sem bevallani. A csók közben erősödhetett meg benne valami, amit mielőtt még veled beszélne róla, még azelőtt magában kellett (kellhet) tisztázni.

Szabó Máté 1988 Creative Commons License 2017.11.17 -4 1 2

Ha jól értem, akkor történetekre is kíváncsi vagy!

 

Nekem van jó pár! Ízelítőül: I. történet, II. történet; III. történet!

Bocsi, hogy csak linkeket küldök, de így egyszerűbb! Ha érdekel a folytatás, akkor jelezd!

Szabó Máté 1988 Creative Commons License 2017.11.17 0 4 1

Hy Laci!

Hát érdekes, amit leírtál! Nekem azaz érzésem, hogy a fiú meg van zavarodva és amiatt nem keres téged! Bár a betegség is közrejátszhat (ami egyáltalán nem biztos, hogy kamu).

 

Tudom, hogy ilyenkor a várakozás a legnehezebb, hisz arra vágysz, hogy végre ott lehess legalább mellette, mint haver, de bizonytalan jelei miatt reménykedsz abba, hogy akár több is lehet belőle! Ez a legrosszabb ebben a helyzetben! Már mint a várakozás!

 

Nem tudom, hogy a várakozáson túl mit is tudsz tenni! Szerintem semmit!

 

Nem akarlak áltatni: De szerintem egy hetero fiú a második csókba már nem ment volna bele! Azt nem tudom, hogy viszonozta-e vagy sem, de már maga az, hogy belement, szerintem akár egy pozitív jelnek is felfogható. És úgy veszem ki a szavaidból, hogy valahol te is abba kapaszkodsz! Bár az is igaz, hogy a második csókkal kapcsolatban nem teljesen egyértelmű, hogy viszonozta-e vagy sem! A leírásod szerint a "csók után" szaladt el, ami számomra arra utal, hogy viszonozta. És arra is utal, hogy közben történt valami. Lehet, hogy nem veled, hanem Peti lelkében és a szívében, amit tisztázni szeretne magába!

 

Várj türelemmel! És meg lesz a következménye!

 

Üdv: Máté

F-G Laci00 Creative Commons License 2017.11.16 -1 5 0

A kiszemelt személy érzéseinek kiderítésével kapcsolatban akár lányok hozzászólását is várom! A "homoszex témák, történetek" alatt nem csak a meleg, hanem a leszbikus történeteket is meglehet itt osztani, hisz a "homoszexualitás" és a "homoszex" kifejezések az azonos neműek iránti vonzalmak gyűjtőszavai. Teljesen más az, hogy a köznyelv a könnyítés miatt bevezette a "meleg" és a "leszbikus" kifejezéseket".

F-G Laci00 Creative Commons License 2017.11.16 -1 5 topiknyitó

Az helyzet, hogy a coming outomhoz volt bőven dolog, ami hozzájárult. Nem mellesleg tisztában voltam vele, hogy a szüleim és családom elfogad majd engem (is)! De ez már egy olyan kérdés, ami fontos lehetne!

 

A topikot azért is nyitottam, hogy akinek vannak meleg élményei és tapasztalatai az itt megoszthassa!

Nem lényeges, hogy ez kollégiumba, otthon, autóba, szállodába vagy bárhol is történt.

 

Laci

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!