Keresés

Részletes keresés

szobandi2 Creative Commons License 2017.11.16 0 0 2

Szállodai recepciós vagyok, így más városokból tudnék barátságokat kötni, amiből már sok van :) helyben szeretnék ismerkedni.

Előzmény: Törölt nick (0)
püfffneki Creative Commons License 2017.11.16 0 1 1

Ha már van ez a topik beszállok.

Én is barátnőt keresek  Szegeden, 25 körülit.

Törölt nick Creative Commons License 2017.11.15 0 0 0

Nem is èrtem, ha recepciós vagy biztos sok emberrel találkozol. Interneten barátkozni elég esélytelen.

szobandi2 Creative Commons License 2017.11.15 0 0 topiknyitó

Sziasztok, 33 éves tősgyökeres szegedi nő vagyok, én is barátokat keresek.

 

Itt helyben volt egy nagyobb társaság, akikkel rengeteget jártunk szórakozni, egymáshoz, kirándultunk, azonban a 1-2 kivétellel már mindenki Pesten él. Maradt egy nagyon jó barátnőm, illetve fiúbarátok, de nagyon hiányzik még egy olyan barátnő, akivel tudnánk jókat beszélgetni, programokat kitalálni - ebben fontos, hogy neked is legyenek ötleteid, mert az ötleteléshez néha lusta vagyok :)))

 

Nem napi kapcsolatra gondoltam, hanem ahogyan jólesik, mikor van szabadidőnk egymásra. Bulizni már nagyon ritkán járunk, évente max 2-3 alkalommal, inkább ebdélős, vacsizós, beülős, filmezős, sportos programok jöhetnek szóba nálam. Ha egyedülálló vagy, ha párkapcsolatban, ha férjnél, nekem nem számít :)
Férjnél vagyok, még nincs babánk, 2 munkahelyem is van, egy recepciós és egy kereskedelmi.

 

Leszögezném, hogy a szó legszorosabb értelmében vett barátnőt, barátnőket szeretnék találni, egyéb kapcsolatra nem vágyom .

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!