Keresés

Részletes keresés

Glavingojn Creative Commons License 2017.06.28 -3 0 40

Az viszont felettébb gyanús, hogy bin Laden az NDK-ban tanult, még az is lehet, hogy Putyint szervezte be.

Előzmény: Glavingojn (39)
Glavingojn Creative Commons License 2017.06.28 -3 0 39

Ez egy marhaság, Oszama bin Laden sohasem kapott amerikai kiképzést. S ha volt valaki, hát neki éppen nem volt szüksége az amerikaiak pénzügyi támogatására.

Előzmény: Pomber Béla (38)
Pomber Béla Creative Commons License 2017.06.28 0 0 38

Ezt még az amerikaiak is szomorúan emlegették, hogy ez a csúnya Osama hogy hátbatámadta őket, pedig ők amerikabarát terroristának képezték őt ki...

Előzmény: Glavingojn (37)
Glavingojn Creative Commons License 2017.06.28 -3 0 37

Ez természetesen hazugság.

Előzmény: Pomber Béla (35)
Pjotr Pavlovics Creative Commons License 2017.06.27 0 0 36

Brzezinski egyik utolsó interjúja:

 

http://szentoroszorszag.blog.hu/2017/06/22/brzezinski_interju_putyinrol_es_az_oroszorszagrol

 

Brzezinski egyik utolsó interjúja!

 

 

 

Pomber Béla Creative Commons License 2017.06.27 0 0 35

Ja... Osama bin Ladent is CIA kiképzőtáborokban képezték ki a demokráciaexportra. De tényleg semmi köze a CIA-nak az egész dzsihadizmushoz.

Előzmény: Glavingojn (33)
Kolosshy Eugén Creative Commons License 2017.06.27 0 0 34

Az amerikai mészáros jó mészáros. Értem?

Glavingojn Creative Commons License 2017.06.27 -8 0 33

Ez természetesen nem igaz. Ekkora hatalma nem volt a CIA-nak, különösen egy szovjet megszállás alatt levő országban. A mudzsahedin jelentése a dzsihád harcosa. Számos helyi ellenálló csoport jött létre a szovjet megszállás után, aztán ezek később egyesültek közös mozgalommá. Az amerikaiak kitűnő fegyvereket szállítottak nekik, amikkel tönkreverték a szovjet megszállókat. De nem az amerikaiak szervezték meg őket.

Előzmény: Pomber Béla (32)
Pomber Béla Creative Commons License 2017.06.26 0 0 32

Mudzsahedinek nem voltak azelőtt, hogy a szovjet hadsereg megszállta Afganisztánt.

 

Így igaz, a CIA hozta létre őket.

Előzmény: Glavingojn (31)
Glavingojn Creative Commons License 2017.06.26 -8 0 31

Mudzsahedinek nem voltak azelőtt, hogy a szovjet hadsereg megszállta Afganisztánt.

Előzmény: Pomber Béla (16)
Pjotr Pavlovics Creative Commons License 2017.06.03 0 0 30
hjumanitarius bombazas Creative Commons License 2017.05.30 0 0 29

Igen, a épület tulajdonosok által felbérelt szakértők azzal védekezhetnek hogy ezek nyugvó anyagok, amik alapból nem ártalmasak, de a felperes jöhet azzal, hogy beltéri átalakítást végeztek és ezért a levegőben megjelenhetett az azbesztpor. Van elég ügyvéd, aki szívesen elvállalna ilyen ügyeket. Ha pedig elindulnak a perek, akkor az épületek rosszhírűvé válnak és lehetetlen lesz kiadni. Egyszóval lépni kellett.

Előzmény: Rekortermés (28)
Rekortermés Creative Commons License 2017.05.30 0 0 28

Off, (némileg) de ehhez nem kell azbeszt, sőt kerozin sem. Persze ezek nagyon durva adalékok. Budapesten is nagyon megszaporodtak az agresszív, gyors lefolyású daganatos betegségek, a dzentrifikiáció folytán. Aki nem ismeri - urbabnisztikai szakszó - lepattant negyedek, tömbök rehabilitációja. Lebontanak, robbantanak épületeket, épületrészeket, pincéket, stb. Rengeteg évtizedes, lehet 100 éves eddig szunnyadó mérgező, fertőző adalék kerül a levegőbe. Mint tudjuk, a rák burjánzásához egy, azaz 1 mutálódott sejt kell. Ezek felgyorsítják a folyamatot. Óhatatlan veszteség, nem maradhat el egy város rehabilitációja. On - romokban az egügy, így erőteljesebben burjánzik. Szűrések, felvilágosító kampányok valamit enyhítenének.

Előzmény: hjumanitarius bombazas (26)
opinionater Creative Commons License 2017.05.30 0 0 27

Miért kérkedsz azzal, hogy agyalágyult hülye vagy?

Előzmény: Pomber Béla (24)
hjumanitarius bombazas Creative Commons License 2017.05.30 0 0 26

Hát, én voltam oly szerencsés, vagy éppen szerencsétlen, hogy jártam mind a kettő tetején, mert

1989 - ben még fel lehetett menni (nem gyalog) és akkor sem, amikor hazajöttem) és azóta sem

találtak bennem azbesztet (bár lehet, hogy egyszerűen csak rossz - magyar - módszerrel keresték).

 

tán felboncoltak?

Ha valaki lehúzott ott 10 évet és rákos lett akkor jó eséllyel megnyerhetett egy pert mivel bizonyítottan egészségkárosító környezetben dolgozott. (500 tonna azbesztet építettek be)

 

 

Azért azt nem igazán értem, hogy ha egyszer azbesztes épületek voltak (ami persze könnyen lehet,

mert a Pécs - i 20 emeletes magasház is az volt), hogy a fenébe éghettek. Biztos van rá magyarázat,

csak én nem értem. Lehet, hogy magyar azbesztet építettek bele és az esetleg éghető.

 

talán attól a 20-20tonna kerozintól ami a gépekkel érkezett.

 

Előzmény: dave_dömper (19)
dave_dömper Creative Commons License 2017.05.30 0 0 25

Igen, ennyire. Még szerencse, hogy élnek közöttünk hozzád hasonló "tiszta fejűek" is (a minősítést egy

igazán elhíresült és Andy Wajna által (is) fémjelzett emblematikus amerikai filmből kölcsönöztem), akik

mindig megmondják a tutit és ráadásul képtelenek emberi hangnemben reagálni. Ámde tényleg igaz a

mondás, amely szerint :

                                                   "A stílus maga az ember."

 

És ez igaz akkor is ha az ember csak annak látszik, valójában legfentebb emberszabású.

Előzmény: Hun a nagyapám? (20)
Pomber Béla Creative Commons License 2017.05.29 0 1 24

Szegény 7-es épület... hogy összedőlt és kigyulladt! Hitlert eszi a sárga irigység a kondérjában, hogy a Reichstag ehhez képest kutya fasza volt.

Előzmény: Törölt nick (22)
Rekortermés Creative Commons License 2017.05.27 0 0 23

Nem. Túl magasak voltak, még a turisták is érzékelték a kilengést. Az súlyos bűn, sőt hiba volt a szolgálatok részéről, hogy nem számoltak ilyen nagyon is profán terrorakcióval. Elnöki parancs nélkül lelőni a gépeket, mielőtt becsapódnának, a fedélzeten lévőknek már úgyis mindegy, a lentieknek viszont nagyon nem.  Közép-Európa - nemrég lebontott legmagasabb lakatlan épületét emiatt kellett anno  evakuálni? Mármint a túlzott kilengés okán? Úgy rémlik.  Meg lehet nézni, de annyira érdekes, mint az alábbi szerencsétlen Plomba,vagy micsoda.

Előzmény: Hun a nagyapám? (20)
Törölt nick Creative Commons License 2017.05.27 -1 0 22

Csak a 38. emeletig használtak azbesztet.

 

 

S ime mi van a helyén:

 

 

 

 

Előzmény: dave_dömper (19)
pgy57 Creative Commons License 2017.05.27 0 0 21

A kis Singer meg él és virul!

Hun a nagyapám? Creative Commons License 2017.05.27 0 0 20

Azért azt nem igazán értem, hogy ha egyszer azbesztes épületek voltak (ami persze könnyen lehet, mert a Pécs - i 20 emeletes magasház is az volt), hogy a fenébe éghettek. Biztos van rá magyarázat, csak én nem értem. Lehet, hogy magyar azbesztet építettek bele és az esetleg éghető.

 

 

Te tényleg ennyire hihetelenül ostoba vagy? 

 

http://tudatosvasarlo.hu/cikk/azbeszt-hazban-mit-lehet-tenni

Előzmény: dave_dömper (19)
dave_dömper Creative Commons License 2017.05.27 -1 0 19

Hát, én voltam oly szerencsés, vagy éppen szerencsétlen, hogy jártam mind a kettő tetején, mert

1989 - ben még fel lehetett menni (nem gyalog) és akkor sem, amikor hazajöttem) és azóta sem

találtak bennem azbesztet (bár lehet, hogy egyszerűen csak rossz - magyar - módszerrel keresték).

Azért azt nem igazán értem, hogy ha egyszer azbesztes épületek voltak (ami persze könnyen lehet,

mert a Pécs - i 20 emeletes magasház is az volt), hogy a fenébe éghettek. Biztos van rá magyarázat,

csak én nem értem. Lehet, hogy magyar azbesztet építettek bele és az esetleg éghető.

Előzmény: hjumanitarius bombazas (12)
Pomber Béla Creative Commons License 2017.05.27 0 1 18

Nem hülye, csak szerencsés. Pünkt a 9/11 esemény előtt vette meg a toronyházakat és kötött jó kis biztosítást rájuk.

Előzmény: Törölt nick (17)
Törölt nick Creative Commons License 2017.05.27 -1 0 17

Hüüüüüülye.

Előzmény: hjumanitarius bombazas (12)
Pomber Béla Creative Commons License 2017.05.27 0 0 16

A Szovjetunió gyöngítését célozta az afganisztáni mudzsahidek felfegyverzése – még azelőtt, hogy a Moszkva bevonult volna Afganisztánba. Washington célja az volt, hogy egy olyan reménytelen háborúba rángassák bele a Szovjetuniót, mint amilyen Vietnam volt Amerikának. A számítás félig-meddig bevált, bár a mudzsahidek felfegyverzése a nagyrészt ezekkel a fegyverekkel végrehajtott tálib hatalomátvétel, valamint a 2001. szeptember 11-i terrortámadások ismeretében nem bizonyult túlságosan okos húzásnak. (Szeptember 11. után Brzezinski azzal védekezett, hogy szerinte az 1979-es afganisztáni szovjet invázió radikalizálta a muszlimokat.)

Előzmény: Törölt nick (14)
Törölt nick Creative Commons License 2017.05.27 0 0 15

LFS

Előzmény: Hun a nagyapám? (8)
Törölt nick Creative Commons License 2017.05.27 0 0 14

Imádni valóak az ilyen ex cathedra ki/bejelentések.

És ha te mondod, biztos nem igaz.

Előzmény: Pomber Béla (5)
Pomber Béla Creative Commons License 2017.05.27 0 0 13

Kicsit kilóg a képből a Nobel-békedíjas Carter elnök

 

Miért lógna ki?

Illusztris társaságban van, Arafat, Begin, Obama, mind jól dokumentáltan tömeggyilkosok, elfér köztük...

Előzmény: _Roudrige_ (11)
hjumanitarius bombazas Creative Commons License 2017.05.27 -2 1 12

A 9/11 egy gigantikus biztosítási csalás volt. Lerobbantottak 2 aszbesztos épületet, és még fizettek is a tulajnak a biztosítók. (kétszer is mert 2 esemény volt). Ay egészségkárosodással összefüggő kártérítési pereket is megúszták, amiket az ott dolgozó perelőbajnokok indítottak volna a tulaj ellen, ha nem "bontják le" még idejében azokat a tornyokat.

Előzmény: Pomber Béla (-)
_Roudrige_ Creative Commons License 2017.05.27 0 0 11

A Brzezinski -> USA -> mai kor migránsai nagyív már megvan.

 

Ha még sorosgyurkára és gyurcsányra is találtok ebben a thread-ben valami terhelőt, akkor nem az alap fehér bögrét kapjátok, hanem a narancsszínűt. próbáljátok meg, hátha összejön :-)

 

Kicsit kilóg a képből a Nobel-békedíjas Carter elnök (akinek a nemzetbiztonsági tanácsadója volt a "mészáros").

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!