Keresés

Részletes keresés

ábmrus Creative Commons License 2018.12.07 0 0 133

Ez a téma sem lett kitárgyalva!

ábmrus Creative Commons License 2017.08.02 0 0 132

Szerintem most tudományos szinten kutatják az ember abnormális szokásait, viselkedési eltéréseit és ahelyett, hogy ezek kiküszöbölésén, kijavításán munkálkodnának, ezek felerősítésén, csoportba szervezésén, illetőleg értékként történő kezelésén munkálkodnak.

 

Aztán pedig a normális tömegek szétzilálására lázítják ezeket az abnormális felgerjesztett figurákat.

 

A cél a zavaros erőtlen társadalom kialakítása, azon könnyen lehet uralkodni.

Előzmény: Bétaverzson (131)
Bétaverzson Creative Commons License 2017.07.23 0 0 131

Megírom mi romlott el a Természetben: Genetikai hibák folytán "invazív" fajok is létrejöttek.

 

Az invazív fajok -  nem kímélve Istent, se embert - korlátlan vadászterületre törekednek!

Bétaverzson Creative Commons License 2017.07.23 0 0 130

Ejnye már - a harácsolás is kimaradt - még az se lett jól kivesézve!

Bétaverzson Creative Commons License 2017.07.23 0 0 129

Mi folyik itt? Csordaszellemről még szó sem esett!

Mert hiszen sokak számára csupán divatirányzatok követése számít értelmes célnak.

Előzmény: ábmrus (128)
ábmrus Creative Commons License 2017.07.15 0 0 128

Mi az, hogy értelmes cél?

 

Pl. az értelmetlen célok: amikkel most a világ normális társadalmait gyérítik, pusztítják, soroljam?

Előzmény: Bétaverzson (127)
Bétaverzson Creative Commons License 2017.07.14 0 0 127

Mi az, hogy értelmes cél?

 

Ma már nyíltan tanítják ezt? Én még nem értesültem róla. Jelzem - mindig olyan iskolákba jártam, ahol lévén politikai üldözöttek a tanítók, egyéni véleményüket folyton véka alá kellett rejteniök ...

pk1 Creative Commons License 2017.07.14 0 0 126

Ez OK, de hogy következik ebből a paleo őrület?

Előzmény: Törölt nick (61)
Bétaverzson Creative Commons License 2017.07.13 0 0 125

Majdnem minden élő kommunikációs menedzser szeretne lenni, mert az a mai világban nagyon előkelő dolog:  Szép öltönyben tetszeleghet, és nem kötelezhető földmunkára (ami alantas ...).

Bétaverzson Creative Commons License 2017.07.13 0 1 124

"Lenyűgöző, hogy mi minden vagy. 

 És a Tudomány fórum (és olvasói) szempontjából legalább ennyire irreleváns is."

 

Megveszekedett személyeskedőnek tűnsz, valamint a Tudomány fórum látogatói felhatalmazottjának - választott képviselőjének.  

Előzmény: XtraP (122)
pk1 Creative Commons License 2017.07.13 0 0 123

A bitang az eredetileg bujdosót jelentett - úgy látszik, időközben változott a nyelv ... és az élő egyetlen értelmes célja ... hívd meg egy sörre az a gyereket és minden meg van bocsátva. Legalábbis részemről. Mi bajod lehet? Legfeljebb elnáspángol.

Előzmény: Bétaverzson (121)
XtraP Creative Commons License 2017.07.12 0 0 122

Lenyűgöző, hogy mi minden vagy. 

 

És a Tudomány fórum (és olvasói) szempontjából legalább ennyire irreleváns is.

 

Magadon kívül tényleg nincs témád? Nem baj, ha nincs ... csak az egy másik terület: http://forum.index.hu/Topic/showTopicList?t=9123826&la=144483768

 

Megyek kitiltódni, jó mulatást.

Előzmény: Bétaverzson (121)
Bétaverzson Creative Commons License 2017.07.12 0 0 121

 "Nagyon elítéllek. Nem azért, amit tettél, hanem azért, mert azt felelőtlenül tetted."

 

Sejtem mi van emögött - próbálod elérni, hogy ideg-összeroppanásom legyen, klasszikus bűntudat ébresztéses módszerrel....

 

Na ez nem fog menni, mert én bitang erős, tántoríthatatlan hazafi vagyok.

Vitának helye nincs!

Előzmény: pk1 (119)
Bétaverzson Creative Commons License 2017.07.12 0 0 120

"USA tengerészgyalogos idomítási módszer, amit alkalmaztál."

 

Igen, egy ősi bevált módszert - az elrettentést alkalmaztam.

Előzmény: ábmrus (117)
pk1 Creative Commons License 2017.07.12 0 0 119

Nagyon elítéllek. Nem azért, amit tettél, hanem azért, mert azt felelőtlenül tetted.

Előzmény: Bétaverzson (116)
ábmrus Creative Commons License 2017.07.05 0 0 118

A gyerek bekapcsolódott zavarait még nem lehet törölni, azt szeretettel kilehet kapcsolni.

 

Felnőttekkel más a helyzet, vagy önfegyelemmel elfojtják a zűrös magatartás zavart, vagy kiélik azt, ezekre biztatnak bizonyos körök mostanság.

 

A létünket tönkretevő zavaroktól inkább végérvényesen megszabadulnunk kell, mintsem ráállni a degenerációink kultikus kitombolására.

 

Ezek ugyanis meddő időtöltések, semmilyen pozitív produktumot, eredményt nem teremtenek. 

Előzmény: Bétaverzson (116)
ábmrus Creative Commons License 2017.07.05 0 0 117

USA tengerészgyalogos idomítási módszer, amit alkalmaztál.

 

Ha azt a gyereket az anyja ilyen alkalmakkor, (amikor egy gyerek összeomlik) kedvesen magához öleli és általában szeretetteljesen, figyelmesen bánik vele, akkor ilyesmi nem fordul elő semelyik gyerekkel.  

Előzmény: Bétaverzson (116)
Bétaverzson Creative Commons License 2017.07.04 -1 0 116

Egyszer betársultam egy asszonykához. Beszélni még nem tudó kisfiának kellemetlen szokása volt törni zúzni olyankor, amikor épp nem az ő akarata érvényesült.  (A pöttömke beszélni még nem tudott, de azzal már nagyon tisztában volt, hogy miként lehet stresszt okozni ...)

 

Gonoszságát megelégelvén úgy döntöttem, hogy idomítom: Amint "rájött az ötperc" -  a gatyáját lerántva csattanós pofont adtam a seggére. Bömbölt, vísított, majd kimerülve elaludt.

 

Többé nem tört-zúzott. (hogy milyen emberré vált, azt nem tuodom)

ábmrus Creative Commons License 2017.07.04 0 0 115

Abban igazad van, hogy sok deviancia rakódik belénk a magzatikor és a kora-gyerekkor traumatizációs szakaszaiban, pl. magas láz, leesés a pelenkázó asztalról, vagy még korábban amikor még a méhen belül érnek durva hatások, pl. egy ütközés az asztal sarkával és még egy pár durva szöveg is elhangzik, stb.

 

Ezek mind egy tudat mélyén halmozódó deviancia-raktárt képezhetnek.

 

Ezek jó részét valóban betegségnek, mániának értékeljük, van azonban egy új irányzat amely ezeket normálisnak, mint egyszerű különbözőségnek igyekszik elfogadtatni.

 

Ezek azonban nem a normális létezés állapotai, hanem terhelt állapotok. Ezek az elraktározott devianciák, a legsúlyosabbtól, - pl. gyilolási hajlam - a legszelídebbig, - pl. kleptománia - keletkezési szituációja előhívható az elméből és kitörölhető. 

Előzmény: Bétaverzson (114)
Bétaverzson Creative Commons License 2017.07.04 0 0 114

"A modern ember kipusztítása? Miért, és kinek lehet ez jó?"

 

Különféle módon programozott lények vagyunk. Megfigyelhetően vannak, kik a pusztításban, a rombolásban, és/vagy zavarkeltésben/pánikkeltésben lelik örömüket - mert bennük ez okoz győzelmi mámort - az öröm egyik fajtáját.

Előzmény: ábmrus (112)
Láló 36 Creative Commons License 2017.07.04 0 0 113

"torz létszemléletek keletkeznek."

Többféle?

 

Fő vonalakban milyenek? 

Előzmény: ábmrus (112)
ábmrus Creative Commons License 2017.07.03 -1 0 112

Bocsánat, nem voltam itthon, rövidesen ismét távol leszek. Örülök a látogatásaitoknak.A témát csak azért vetettem fel, mert az utóbbi időben nagyon torz létszemléletek keletkeznek. Ezeket még "tudományos szinten" be is gyűjtik, csoportokba szervezik a lét-téveszmék egyedeit, felerősítik a csoportokat és a társadalom spontán módon normálisan működő tömegeivel szembe állítják, illetőleg begerjesztik, hajszolják.

 

Mi lehet ebben hasznos? Mi lehet ennek az oka? A modern ember kipusztítása? Miért, és kinek lehet ez jó?

Bétaverzson Creative Commons License 2017.06.28 0 0 111

"Itt minden van csak tudomány nincs. "

 

Nekem erről más a véleményem.

Előzmény: Láló 36 (107)
Bétaverzson Creative Commons License 2017.06.28 -3 0 110

Egyes élők célja ez: Fórumokon inkvizitor szerepében tetszelegni.

Az ilyen propagandista tahó tényeket ferdítve uszítgat.

Bétaverzson Creative Commons License 2017.06.28 0 0 109

Légy szíves dolgozd ki -  majd add át neki a tudományos társalgás kötelező irányelvei című szaktanulmányt.

Előzmény: pk1 (108)
pk1 Creative Commons License 2017.06.28 0 0 108

Topiknyitónak vannak erősségei, de a tudományos topiknyitás és a társalgás tudományos mederben tartása nem az. Talán a végtelen túlélés utáni hajsza miatt hanyagolja ezt.

Előzmény: Láló 36 (107)
Láló 36 Creative Commons License 2017.06.28 0 0 107

Itt minden van csak tudomány nincs. 

Bétaverzson Creative Commons License 2017.06.27 0 0 106

Rendben, megértelek, igazad van. Tényleg nem kell engem venni - már amennyiben neked vannak jobb példáid. Vannak? Ha igen, légy szíves csinálj valamit!

Előzmény: XtraP (105)
XtraP Creative Commons License 2017.06.27 0 2 105

"Vegyünk pl. engem"

Ne. Ne vegyünk. Ingyen kapunk és erőszakkal, mint a szórólapot. Tele van veled tömve a postaládánk. Lásd még #93.

Előzmény: Bétaverzson (104)
Bétaverzson Creative Commons License 2017.06.27 -3 0 104

""erőmű.""


"Az erőmű energiát termel úgy tudom. Nem?"

 

Inkább csak átalakít ...

Vegyünk pl. engem - mint édesanyám szülte erőműt!

Amikor feljebbvalóm utasítására le kell hordanom a 10. emeletről egy csomó lomot (és a lift persze megint nem működik) jelentem neki: 

- Pofikám - ahhoz, hogy oda feljussak, előtte okvetlenül be kell kebeleznem 2db zsömlét, és 10dkg párizsit. Ha e feltétel nem teljesül, úgy simán előfordulhat, hogy az 5. emeletnél összeesek, aztán az orvosok megállapítják:

- Éhségkimerülés miatt megint elvesztettünk egy elméletileg jóravaló erőművet,  béke poraira!

:)

Előzmény: Láló 36 (102)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!