Keresés

Részletes keresés

helloeverybody! Creative Commons License 2017.06.10 0 0 3

Én a Budapest Dentalról csak rosszakat hallottam, és ugyan egyszer magam is voltam, de a hölgy olyan bizonytalanul és ügyetlenül vizsgált meg, hogy onnantól kezdve már nem akartam velük többet foglalkozni. A PreceDent szintén jó társulat, de tény, hogy ők is drágák, mint a legtöbb szolgáltató. Aki meg nagyon olcsó, nem biztos, hogy jó is, ha meg elszúrja, csak egy drágábbnál fogsz kikötni. Tapasztalatból tudom.

Előzmény: Tücsök-koma (-)
Törölt nick Creative Commons License 2017.02.27 0 0 2

És nincs más lehetőség, csak ez a drága cucc?

Előzmény: Tücsök-koma (1)
Tücsök-koma Creative Commons License 2017.02.27 0 0 1

De jelen pillanatban nem tudok kifizetni ~cca 2 milliót erre....

Viszont a fogaim romlanak, és lépni kell. Ezért keresek alternatívát. 

És ugye elvben nem kéne nagy különbségnek lenni.... (tudom hogy csak elvben, mert nagyon nem mindegy mennyi anyagot furnak ki az ember fogából)

De árban azért 2milla vs 500k azért elég huzos, legalábbis számomra.

Előzmény: Törölt nick (0)
Törölt nick Creative Commons License 2017.02.27 0 0 0

Ide figyelj.

Ha ott jól dolgoztak és szakik, ahol eddig csináltattad, nehogy máshova menj.

Akármilyen drága.

Előzmény: Tücsök-koma (-)
Tücsök-koma Creative Commons License 2017.02.26 0 0 topiknyitó

Sziasztok!

 

Kb 2 éve tették be a fogamba inlayt, ball fent csináltattam meg a fogaim. A leghátsó arany. Abszolút elégedett vagyok vele, de meg kéne csináltatnom a többi fogam is. Viszont ezt nagyon költséges "mulatság", ahol csinálták egyébként is nagyon drágán (és jól) dolgoztak. Akkor a GC Gradia volt a favorit, mondván a legközelebb áll az anyaga a természetes foghoz, nem koptatja nem törik a fog inkább a "tömés".

Azóta találtam harmad/negyed áron is fogorvost és pl ott már messze nem a GC Gradia a favorit, hanem préskerámia és cirkonium leplezésű inlay.

 

Szóval aki ért hozzá esetleg van tapasztalata elmondhatná melyiket érdemes, csináltatni.

 

Nem akarok senkit reklámozni, de kinéztem pár helyet is, bár én budapesti vagyok, ár szempontjából a favorit pedig nagyon messze van Pécsen, de hihetetlen olcsón dolgoznak és a fotók alapján (nagy rendelő sok orvos, stb). Szóval érdekelnének a tapasztalatok is.

 

Budapesten még ez árban „elmegy” kategória:

http://www.budapestdental.hu/Fogaszati_arak/Esztetikus_inlay_arak.html

 

Ugyan ez Pécsen:

http://www.fogorvospecs.hu/HUN/betet

 

Természetesen ha valakinek van jó vagy rossz tapasztalata, az kérem ossza meg. Mert hiába jó a tömés anyaga, ha rosszul teszik be… Ezért próbálom a legjobb és legköltséghatékonyabb megoldást megtalálni.

 

Köszönöm.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!