Keresés

Részletes keresés

Noris66 Creative Commons License 2017.10.15 0 0 14

Sziasztok!

JVC LT-39HG48E típusú tv-hez keresek működő flash tartalmat.

Továbbá: Philips 46PFL6806K/ 02-tv-hez MAINBOARDOT.

Előre is köszönöm.

Üdv:Gy.F.

andras39 Creative Commons License 2017.04.22 0 0 13

Sziasztok tudna valaki segíteni nekem? Vettem egy tv okositot nem tudom beüzemelni , ebben kérném a segítséget.  AnyCast tv okosito Előre is köszönöm ! Üdv mindenkinek !

Előzmény: Sunup (10)
LG 80 Creative Commons License 2017.04.19 0 0 12

Sziasztok!

 

LG 32LF51LED tèvèről lenne szó. Jobb alsó saroknàl tapasztaoom,hogy kezd màs szìn elő jönni. Több kèket làtok,kevesebb zöldet. Lenne e tippetek mi lehet,ès mi okozhatja? 1,5 èves a kèszülèk...

 

Vàlaszokat a bergendif@gmail.com cìmre vàrnàm. 

Tomidarts Creative Commons License 2017.04.18 0 0 11

Sziasztok!

 

Adott egy Lg UHD tv, ami a mai napon lekonyokolt kepileg. Hang van, a menu funkciok tokeletesen lathatok es tu elesek, de a kep helyett csak szurke hangyak zizegnek. Eloszor azt hittuk a box szart be es hivtam az invitelt, de miutan usb-rol is csak hang jott es ott is ugyanugy szurke hangyak, jobbnak lattam lemondani az inviteles szerelot. Valakinek volt mar hasonlo problemaja azaz ilyen jellegu hibajelenseg? Azokon mar tul vagyok, hogy kikapcsol, kihuz, par percig var es ujbol bekapcs. Mivel nem vagyok szakerto igy szamomra teljesen furcsa, hogy menukepek total elesek, smart funkcion belul youtube boritokepig hibatlan minden, majd amikor elinditom jonnek a hangyak. 

Elore is koszi a valaszokat! 

Aki erdemben tud segiteni az a tomidarts@gmail.com-ra irjon.

Sunup Creative Commons License 2017.01.24 0 0 10

Már a végét járja akkor a tévé.lehet még bütykölni de költeni szerintem már nem érdemes az ilyen tévére.

Előzmény: olimpias (9)
olimpias Creative Commons License 2017.01.22 0 0 9

Lehet itt is tudtok segíteni, hagyományos tévén koax kábellel és sárga egybefüggő területet teljes részen kék csíkozással jeleneti meg.

végét járja a tévé?

 

hóapóka Creative Commons License 2017.01.20 0 0 8

Kösz az észrevételt. heló.

Előzmény: Sunup (5)
Sunup Creative Commons License 2017.01.20 0 0 7

Sunup Creative Commons License 2017.01.20 0 0 6

Van egy Vox tévém is kb. két év után bekapcsolás után két lila vertikális vonal jelenik meg ami egy idő múlva eltűnik magától.Olvastam már a problémáról,állítólag érintkezési probléma,ami orvosolható.

Sunup Creative Commons License 2017.01.20 0 0 5

Ez egy Smart tévé feltételezem,hogy csak frissitési probléma lehet,ezekbe a tévékbe feltételezem,hogy használhatnak RAM-ot.Smart tévével még kinyitva nem volt dolgom. De a fórum lényege,hogy a tévék betegségeit megosztjuk másokkal,így segítséget nyújthatunk másoknak a tévé vásárlás terén.

 

Előzmény: hóapóka (4)
hóapóka Creative Commons License 2017.01.17 0 0 4

UE40H530, meg van még egy pár szám meg betű. Azt hiszem úgy 3. éves. ha jól emlékszem mindég  ezt csinálta, de nem foglalkoztam vele, nem sokat néztem.

Előzmény: Sunup (3)
Sunup Creative Commons License 2017.01.17 0 0 3

Lehet tudni melyik tipus?Hány éves a tévé?Lejárt a garancia?Mikor kezdte csinálni az elsötétülést?

Előzmény: hóapóka (1)
hóapóka Creative Commons License 2017.01.16 0 0 2

Ja, én nem tudom miért csinálja ezt.

hóapóka Creative Commons License 2017.01.16 0 0 1

Üdv.

Szintén Samsung TV. Olyat csinál, hogy úgy félóránként elsötétül, tehát se kép se hang, kb. 2 másodpercre, aztán megy minden.

Sunup Creative Commons License 2017.01.16 0 0 0

A képen látható a tévé tápegység panelja H32HD-9FS és a hiba helye,ami forrasztással orvosolható:

Piros nyíllal jelölve a hiba helye!

Sunup Creative Commons License 2017.01.16 0 0 topiknyitó

Samsung LE32B450 LCD TV pár év után elkezdett durrogni,egyre nagyobb kisülés szerű hangokat produkálni,majd el is sötétedett.A tápegységbe a magasfeszültség miatt elrepedt forrasztással volt a gond,ami saját magam meg oldottam,azóta két éve probléma mentessen üzemel.

A probléma egy GBU 406 (9232) diódával  volt.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!