Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2021.07.04 0 2 243892

Könnyen vagy, akkor is jól jársz, ha bukik a fideszcsürhe, mert akkor meg az "Igazság marad Legyőzhetetlen" ;) 

Előzmény: Törölt nick (243891)
Törölt nick Creative Commons License 2021.07.04 -3 0 243891

2022 es választásoknâl ujra a 2/3 a cél . Hajrâ fidesz❤❤❤❤

nagyanyo5:1 Creative Commons License 2021.01.09 -1 0 243890

22-re nem, inkább tekintés vissza, megmásíthatatlan kabát varrás! Megint rájuk vár ez

Freelandi Creative Commons License 2020.12.17 0 1 243889

A múlt hajformája mindig ciki, múlt mindig ciki.

 

A Szájer ereszt évente bemutatják, még égetőbben fogja érezni magát a magyar.

 

A Fidesznek nem ciki a múlt?Dollár milliókkal tereli el a múltját.

 

A Fidesz 30 évet nézegesd, azok mit mondtak.

Előzmény: Freelandi (243888)
Freelandi Creative Commons License 2020.12.17 0 1 243888

úristen rajongó:) Mi az isten ez? Hány 2022-es van?

 

Ez egy a rajongó nem hogy nem érti, mert közben megy hátra és hozza a 2016-os nyitásút.

Hát ez egy rajongó:)

 

Nem ez a topik az, amiben a végén(nov-dec) már totál a lényeget és megfelelően akartam megcsinálni.

 

Előzmény: nagyanyo5:1 (243886)
Freelandi Creative Commons License 2020.12.17 0 1 243887

Mivel nem fordítós.

Az autistával szórakozás az gusztustalan.

Te vagy antiszociális.Bérért vagy a magánytól, az lényegtelen.

 

Előzmény: nagyanyo5:1 (243886)
nagyanyo5:1 Creative Commons License 2020.12.17 -1 0 243886

Előkészítettem a fordítót, de csődöt mondott:(((( 1re érthetetlenebb a szöveg!!!! Szvsz autistával lehet dolgunk!!!!! Most gyűjtenek nekik:)))))

Freelandi Creative Commons License 2020.03.18 0 1 243885

-A Fidesz a hatalomért ártatlan menekülteket is felhasznált, az ellenséges kétely címen.(2018-ra)

Valószínű a vírust is Orbán győzi le, és nem adnak ki rosszabb arányt a közép- térségnél.

A legfontosabb mondanivaló a közös váltás, vagy is az ellenzéki bal, jobb összefogás.

Mindig az új az, ami érdekli az embert.Közös kormány megállíthatja az oldal gyűlöletet.Ez új érzés, tanítás.

A Fidesz retteg ettől az opciótól, pedig ő is egy vegyes mix.Neki lehet.

Nem szabad a bomlasztását betartani, amit mindig megindít.

A -kémek-, a munkaféltők se a múlthoz menjenek, azok már erkölcsileg sosem mentik fel magukat.(Orbán, Fidesz)

Gazdaságot más csinálja.

Mentse magát sok elit tag a történelemben, ezen kor béke fenntartói maradnak meg igazán, és nem a minden napos ellenség kínálók.Mit fűrészelnek még szét, melyik szakmát szólítják még fel az osztódásra? 

Ez a orvos csapat is ő érte csinálta?

 

A kutatásokban nem szabad a leváltók feszes kedvét megbontani, hogy 2 logóhoz menjenek, gyűljenek.

Ez feszesség vesztés és nem jön a nem válaszoló(leváltók a többsége) se feszesen.

Pont az lehet a Fidesz elleni jó lépés, hogy a bal, jobb, szociális, zöld egység.Semleges miniszter elnök jelölt, ne pártba lévő.

A beleszólással nem tudok mit kezdeni, még nagyobb forradalomra vivés lenne.Változatosság jó.

 

Nem feladás, sok volt az utolsózás.Nem ismétlek.

Bővebben az utolsó két hét elmentése.

Előzmény: Freelandi (243884)
Freelandi Creative Commons License 2020.03.18 0 0 243884

-Amikor akartam bebizonyítottam, hogy megfelelően is legépelem.Ez jelzi, nem hiányból jött.

Vagy is tudat alatt az egyéni stílus(hirtelen zárójelben lévő szavak, vagy is sok információ váltás), az inkább a kicsalogatása volt egy két Fideszesre, hogy utána nekik rohanjak:)Megkapták.

 

-A pénz nem ment lelket, gént,időjárást, állatokkal .... gyanús vírust,depressziót stb a közszereplőknél se.

A közszereplők országa árnyalt lehet anyagi téren is, de csak akkor lesz az, ha pénzkülönbség lesz, és nem behatárolt leszorítás a megélhetési különbségre.

Összeálltak az irányító szerepek a piacon.Nettó bér kínálás vonalának a meghatározásában.Ezreknek könnyű.

Nincs más lehetőség a szakmákban, mint egy 20 fős kommandó megalakulása után összetartani 100 ezernek.Meg kell tenni, vagy ki lesz használva.Eltékozolt anyagi élet.

Öregek? Vonuljanak, séta jó.

 

 

Előzmény: Freelandi (243883)
Freelandi Creative Commons License 2020.03.17 0 0 243883

A Koronánál elhúzódtam, mert egy figura úgy akar verekedni velem, hogy nem jön el:)

Totál mentális beteg, magát védi, vagy aki védi, annak fizet.Óriási vita lehetőség így.

Én nem várok május 1-ig, röviden, totál, a bér és rezsim váltásról holnap.

A Fiala(rádióműsora) megjelent az ATV másik csatornáján.

Nem rossz az ötlet, de az öntörvénye, az csak a maga pénzéért menést mutatja.

Magát keresi a másikban, pedig most a történelemért, meg kell ismernie a népet, nem magát keresni, meg kidobót játszani.Kisebbségi beteg érzés.

Előzmény: Freelandi (243882)
Freelandi Creative Commons License 2020.03.16 0 0 243882

-Ha ennek az egésznek vége,akkor koccintunk egyet.

-Ne, inkább ma igyunk.

 

Ez sok amit művelnek az emberrel.

Én leírtam a Koronáról(optimista összevetés mindennel), de a szorongás és a kinek lesz igaza a nyárra(pokol, siker)van ma inkább még.Ma tetőzött.

 

Van még a magyarok sorsába rengeteg koronás(tolvaj, terelő ), az ottani nyomozás utolsó összegzéséről egy rövid.

Freelandi Creative Commons License 2020.03.13 0 0 243881

ebben

 

-Ez erőltetett, hogy + szokatlan két hét miatt, bukna 1 év általános suli.

Szóval a több szünete jutna szövegem, nekem húsvétig szólt vagy a tavaszi szünettel felcserélés.

 

-Lehet ezt egy Választási  épület kerítésre is érteni:)

A Fideszre MO-n(itt adózó) ennyien nem is szavaztak, nem is fognak.

Tehát 3 millió menekült is állhat a határkerítésnél a Választás napján, akkor is leváltható a Fidesz.

Érzékeltettem evvel a jelenettel, a leváltóknak a belső dolgok kellenek hogy fontosak legyenek.

A bevándorlás átlagosra csökkentése tényleg a 50-300 milliós országok pénzén lehet.

Táborok vagy Közel-Kelet újjáépítés.

Orbán csak egy bakter.

Ennek 1000 ember jutott, azt is hadifogolynak tartaná.

Más magyar vezetőknek sok milliók(akik nem vizet kértek, hanem bőrfejet), és nem 10 éven át....

 

-Hétfői ízelítő, miért nem váltották a Fideszt.

Puhányok ezek a nyugodtak, szemérmesek, a libsik, a bu.. jogvédők, megalszik a tej.Mire megmozdul, lefürdők.

Ezért.Az agresszív politika ellen csak az idő adja meg a megfelelő érzelmi hőfokot a csendesebbnél(elhúzódik a köztől) és a valódi demokratáknál.

 

Előzmény: Freelandi (243880)
Freelandi Creative Commons License 2020.03.13 0 0 243880

-Én a vírusnál nem politizáltam.

Az emberi reakciók szabadságát vettem, meg a túlzó nyomást az egyénre az állandó számok mutatásával.Hetente is elég lenne egyszer.

Világos, nem lehet új napi sajtótájékoztató, ha nem emelik.

Sőt,a jövőhét más dimenzióba lépést követel a dramaturgia vonalon.Haláleset.

Új vírus fel bukkanásában hiszek, de minden másban nem, amit nem láttam a szememmel.

Becsület? Ha minden kiderülne minden földi dologról, össze szarná magát lehet az ember.

 

Ettől nem változik semmi,hogy építik fel.

Vagy olyan, mint egy lágerbe, ha fegyvert tart rá,akkor gyorsabban mos?

 

Mossa az, meg lemegy, ha kell, ha nem kapja az érzelmi drámát.

Idő után úgy is dobja a filmet.

 

Egyes véleményezők csinálnak politikát a vírusból.Az nem az, ha a gyereknek most több szünete jutna, ha másoknál is ez van.

Kétségtelen.Ez lehetőség is arra, hogy esetleg egy jobb arányt felmutatni  Ausztriánál(jólét),és akkor lehetne kérdezni, hogy mi baj az egészségüggyel.

Ennél azért összetettebb.

Azért több betegség van, bér, létszám stb.

 

-Lehet hogy a Fidesz a  +ásznak tartja a bevándorlás témát(ennek a felépítését, hogy védő Orbán vs romboló ellenzék)

Ehhez van a net anarchista szekció.

Legszívesebben békében felakasztaná magát, de a háború közösség is.Ott a gyenge felerősödik, akár  görény is lehet.

Vezető hiánnyal záró és ezt nem feldolgozó 

öregekből lehetnek az anarchisták,akik le akarnak csapni valamire és ezért a vezérhez könyörögnek.

 

Az idő menete olyan, hogy a psziché mindig vált.

3 millióan is állhatnak a Választás napján a kerítésnél, akkor is leváltható a Fidesz.

Orbán csak egy bakter.Illegálist mindenki tiltja.
Nem hoztak kormányokra bizonyítékot, hogy  ez másképp lenne.

MO és BP  se volt elzárt.Remek turizmus és harmadik világi legális beengedés és Eu-s középosztályok beengedése jellemezte az elmúlt időket.

Egyszerűen értelmetlen az egész, hogy Orbán a honvédő.

Többség tudja, nincs már ártatlan tönkre tettek mögé elbújás.

A fő baj, mindig belső.

 

 

 

Előzmény: Freelandi (243879)
Freelandi Creative Commons License 2020.03.13 0 0 243879

-Akkor adnak kardot a kezünkbe vagy raknak bilit a fejünkre, amikor akarnak.kik? Na, kik?

 

Elviszik aki optimista, meg nem nézi? Nem.

Nem bűn nem egyéniséget veszteni, nem bűn összeomlani, amíg naponta óránként +-olják az agyát egy betegséggel.

 

Elmondták a sűrűbb tisztítást, meg a nem szűnő lázból való jelentkezést.

Ennyi.

 

 

-A Vrba és társa szökését(Tv series),miért nem adja le a Duna?:)

1944 május elején ott volt MO-n a jegyzőkönyv.Zsidótanács is tudta.

 

A D-nap, az nem 1 nap, kellett 1 hónap egy jó szárazföldi megvetéshez.

Ekkor már új gazdát lehetett érezni, sokan már az évre tették.De a szeptember elszúrva, rossz megközelítés, a tél pedig senkinek nem kedvez.

 

Horthy július elején fel is kiáltott, ezt a mocskot leállítom.Az Új gazdát keresése is elindult.

 

Megélhetési opportunista.

Egy nemesi család, 1500 holdon felnövés, szóval világos hogy az irha neki fontosabb volt, az életkörülmény, mint a kötél, becsület.

 

Végül is 85 fölé ment és mindig kastélyok.

Freelandi Creative Commons License 2020.03.12 0 0 243878

Csicsereg reggel a madár, süt a nap, rengetegen mentek ki BP-én!Pedig Fidesz ER volt.

Még is.Most a szokatlan életnek("eltéved az ember a vadonba") düh fázisában vagyunk, de legalább történt valami, ami a pszichét új utakra engedi, és jön a bele törődés.

Ezért, ha lehet még hétfőre csúsznák egy rövid lényegi magyar sors elemzéssel(bérkövetelés, rezsim zárás)

Ez is sors,a magyar élet hosszútáva.

 

Tegnap olyan tapasztalatom volt a bevándorlás topikban, amit már rég úgy érzek, hogy  komolyan benne van a Választásba.

Mínusz közösülésű 12(tucat) unaloműző anarchistát összefúj a bolond szél.Legfeszültebbek egymásra borulnak.

Se kép, se hang, csak a kormányinfó előírás.

De nem csak ez a Fideszre szavazások állománya.

 

Nem megyek le a Fidesz média szintjére-mondja az ellenzéki médiás.

Ugorj a hátamra-mondja a leváltó.

Mi zárjunk tekintély elvvel, betegezéssel-vág magának itt valaki.

 

Nincs vita, nincs már téma, nincsenek tények.Szart sem érnek, szart sem ér az értelem.

Esélytelen ebben mérni az eredményt, ezért nem tud semmit csinálni az értelmiség sem.

Két igazság van.Akkor nem értik, hogy marad az érzelem.

A Fidesz a fizikai és érzelmi(lelki sértés) vonalon gyűjt, tart.

Fizikai síkon.Hátakra ugrás, a kopaszok érkeznek előbb, kihajítás a médiából hagy röhögjön a Fideszes, és a hadsereg 4 tagja bent a gyűlésen.

Lelki síkon.Folyamatos betegezés, idióták, hülyézés az ellenfelekre.

 

Tegnap nem engedték hogy fizikai(kitartás) és lelki sértéseimet használjam, megmutassam, kizárólag érzelemmel lehet leváltani a Fideszt.Visszaszólni, üldözni.

Vagy is pontosan tudják, hogy ez nagyon fontos, ha nem hagyták, ha a pofon kínálást,a betegezésemet árnyaljam.Fizikai, érzelmi kikezdésemet árnyaljam, vagy is a Fideszes az erő.

Nincs olyan, hogy akkor magáról állít ki, ha betegezik stb.

Semmit nem ér, felsoroltam miket csinál a Fidesz, nem esik.

 

Ezt szeméremmel, meg hogy a másik magáról állít ki, nem lehet fogni.Nem fegyveres kell, nem is lehet, de kemény érzelmi állapotba kerülés nélkül, nincs feszes leváltó erő.

Erről szólt ez a rész.Vagy felpaprikásodsz, vagy a paprikások megint nyernek.érzelem lett az egész, rá kellene jönni.

 

 

 

Freelandi Creative Commons License 2020.03.11 0 0 243877

Átnéztem a bevándorlás topikban  a mai bent maradásokat.

Gyakorlatilag kiradíroztak a történetből, mármint lelki és a fizikai értelemben.Témát vevőt azt nem.

Ellenben a lelki(sértő) és fizikai fenyegetést nem vették ki a másiktól.

Tehát itt valaki továbbra is reklámozza a lelki és fizikai erőfölény jelentőségét, ami a Fidesz alapja.

Képtelen e nélkül élni.Lehet ez a mámor már terjed?

A helyesírásról sokszor leírtam,az nem tárgyi és érzelmi intelligencia kérdés.Ha pedig logikai helyzeteket állít, az értelmező képesség is fontos.

de mit tudnak ezek értelmezni? 4 ellenség van, azokat keresik.

 

 

Előzmény: Freelandi (243876)
Freelandi Creative Commons License 2020.03.11 0 0 243876

A testtömegükben nem víz van,hanem rongyból csöpögő lé.

trafi, newman,re mi, gyávák vagytok, ha nem egy fejből:)

Utálom az ilyet, nekik mindent lehet.Aki adja, akkor bírja is.

Viszont aki többször nem nekem kedvezett, még x-re se, ő a fejét titkolt ellenségem, lehet abból az egyik nick.

Morálisan bukott nálam.

 

Korona:Nem sokáig lesz orvosi sokk terápia,nem is bírja az emberiség a kizökkentést.El kezd vissza felé indulni, állatvilág.Pofon, rablás stb.

Fideszt záró terápia lesz.

 

2 téma röviden.

-Nem fognak segíteni(elit, szervezet).Elhúzzák, vagy várják a halált.

A munkahelyek díjazásánál összeállt 10 ezer ember milliók ellen.

Ez lebontva szakmánként legyen 100 ezer ember.

Muszáj a közös szeretet a szakmákon belül az alkalmazottaknál, csak akkor lehet valami.

 

-Még mindig 2006 van.Fidesz/Jobbik-Feri bunyó.

Utoljára leírom az egyetlen megoldást a békére.

Előzmény: Freelandi (243875)
Freelandi Creative Commons License 2020.03.11 0 0 243875

Én vagyok a hibás a bevándorlás topikba, amikor egyszer csak elkezdtek személyeskedni velem és nem lehet riposzt:)

És úgy is szedték ki, az égetés, irónia felém megmaradjon, de az enyém másra ne.

Mit lehet evvel csinálni, hogy lehet ezt igazságnak nevezni? Most miért nincs egyenlő fegyvernem?

 

Helyesírásra nem fogják fogni.

Kamu,robot program szint az a gyűlöletet amit ismételgetnek egyesek.

Tabú a kettős mércéjüket gyógyítani.Klub, őrültek feszültség levezető klubja.

 

 

 

 

Előzmény: Freelandi (243874)
Freelandi Creative Commons License 2020.03.11 0 0 243874

Köröztem még pár helyen.Befejeztem.

Szélső nacionalista szekta lett egy két rész vagy csak belső mínusz csalások.

MO-n már a tények se számítanak, hanem az előírtak betartása.

 

Ne felejtsük.Az igazi feszültség levezetések a Fidesznél.Második az életébe(vagy 100.dik) ezért a hatalomhoz siet, és harcol,sikeresen.

Ugyan.

 

 

Szemérmes a magyar alsó és nem létező közép, elit az vad.

Ezért tartunk itt.

Szemérmetlen elit.

Aki meg nem az, nem mer segíteni.

 

-Két fontos dolgot kellene változtatni.Mindig erről szóltak a részeim.

 

 

 

Freelandi Creative Commons License 2020.03.10 0 0 243873

Búcsúkörök máshol miatt(ment az idő), holnap még egy rövid ide.

A Fidesz egy vegyes mix.

Nem az az igazi magyar összefogás van ott, egy 1848..

 

2006, összeroppantotta a balt.Lehetett, jobb vagyok, jobb vagyok.(Orbán)

Ezek után a mérések is a sikervadász helyzetet adták.

Könnyű itt összefogni, vegyesnek lenni.

 

Ám a bal, jobb oldalt valóban összehozni egy nehéz helyzetből, ahol ütik őket, ahol kémeket vesznek, a méréseken tördelnek, ráijesztenek,menekítenek,ahol 2006 beszélője is ott van, ott talpon maradni, mármint lélekben és a célt nézni, az a nehéz.

A magyar nem felejt, pedig ha tudna, még boldogabb nép is lehetne, nem egy vau, vau.

 

Ez lenne az igazi magyar összefogás, a változás.

Ez tényleg az lenne.Közös kormány építés.

Előzmény: Freelandi (243872)
Freelandi Creative Commons License 2020.03.10 0 0 243872

Mentem pár kört máshol is, megnézem hogy mi változott.Semmi.Haladás nem lesz, már mint a szövegben.

Sok a Fideszes itten, az jó, baj van az önkormányzati után.

Azért kiröhögni az ellenzéki szereplőt, hogy a Korona miatt is tüntetne, az sok.

 

-Koronáról ott.

Egy senkik vagyunk, amíg nem basszuk ki a médiát.

Érzelmeink cimbalom tárgy.

Ezért kell az ellenzéknek a média erősítés.

 

 

 

Freelandi Creative Commons License 2020.03.10 0 0 243871

megint magadról állítasz valamit.

majd mások megteszik.

Előzmény: Törölt nick (243870)
Törölt nick Creative Commons License 2020.03.10 0 0 243870

Próbáltam objektív vitát is folytatni, de nem voltál benne partner.

Előzmény: Freelandi (243868)
Freelandi Creative Commons License 2020.03.10 0 0 243869

oké, elmondtad többször, vagy is egy gyáva kielégülés az egész és hazugság.

Kit érdekelsz te szerencsétlen?

Előzmény: nagyanyo5:0 (243866)
Freelandi Creative Commons License 2020.03.10 0 0 243868

tehát megint egy másik véleményezőre való személyeskedés rész és nincs kivéve.

keresek máshol csűr nick-et, és támadólag elmondom, hogy egy....

 

te nem tudtál tőlem,csak ismételted rá.gyáva féreg.

hála istenek, hogy nem.

mindenki csak röhög az ellenén.Fidesz ország.

Előzmény: Törölt nick (243865)
nick1 Creative Commons License 2020.03.10 0 0 243867

Hol van már a tavalyelötti hó? Elolvadt!

nagyanyo5:0 Creative Commons License 2020.03.10 0 1 243866

Én múltkor lefordíttattam guglival angolra, de úgy sem értettem:DDDDD

Előzmény: Törölt nick (243865)
Törölt nick Creative Commons License 2020.03.10 0 0 243865

Nem úgy nézel ki, mint aki tud szabadulni, pedig aki szóba áll veled, azi s már csak azért, hogy nevessen rajtad.

Előzmény: Freelandi (243844)
Freelandi Creative Commons License 2020.03.09 0 0 243864

Egy részeg állapotban lévő antiszociális embernek magyarázkodj.Értelem eltűnik,helyette az ősi érzelem jön.Fizika.

Vagy egy banzáj szöveggel feléd jövő japán ellen magyarázkodj.

 

A múlt miatt fetrengjek a kettős mércébe?

Ez megy és evvel el van intézve a Fidesz, Orbán dolgai, stílusa.

 

Nem az van,hogy közösen kirúgva a kettős mérce részeknek a szereplői, hanem beleülve...

És ez így inkább a bandaháborúra hasonlít, ahol a verőlegények a megélhetés miatt dehogy törekednek a közösre. 

 

Követelni, hogy ne a gyűlölet, az égetés legyen az életünk alap része.

 

Nem a Fidesz híreket kell követni, szagolni, lekefélni, hanem saját híreket és ebből erőt kell gyűjteni.

Ezért dobnak be háborúkat legyőzhető létszám ellen,hogy ne legyen erre  idő..

Állandóan jön a Fideszen kívüli geci...

 

Ezt nem ő csinálta(járvány), de lehet nem  hagyja ki, hogy lefújja a tüntetés lehetőségeket.

Úristen, hol van még az évi 650 ezer halott(influenza)? Hol van még a riogatás értelme?

3500-nál tart a Korona.

Úristen, még 10 ezer sajtótájékoztató, és egy éven át napi 20 db hírmező.
Nem tudom hallgatni a rádiót, nyomozás,misztikum, tragédia, óránként.

Meg fogunk dögleni.

 

Lényeg.

Egymást kell meggyőzni a leváltóknak.El kell menni szavazni és teljes erővel.

De mire, ha nincs kitéve a győzelem? erről később.

Akármit csinál a Fidesz, égeti az ellent, a kémek elhelyezik az ellenzéknél a bombákat, akkor is ki kell tartani.

Mert ez a történelem, ezeket leállítani.Ez fel lesz írva.

 

 

 

Freelandi Creative Commons License 2020.03.09 0 0 243863

A Fidesznek a GY.F kell, mint egy alsó gatya.

Ez egy olyan rendezvény évek óta, ahol a gálán, vagy is a következő boksz meccsen, a program egyik korábbi  kiütöttjét veszik elő.

Hozzátok, de alig áll a lábán.Nem baj, sminkeljétek ki. 25%-ot neki.

Aztán kicsapja a nép.

1,5 milliót tol a Fideszhez, akikből már onnan is jönne.De minek jöjjek, hogy visszahozzam azt, akit már elküldtem? Az ellenzékben is zavart okoz, ott is 2, 5 millió leváltó lehetőség máshol lehet.

Kell a DK a rezsim záráshoz és az ő buzdítása, és hogy ne legyen semmi a Parlamentbe.

Ez menti.

Sokkal több új dolgot kell beletenni a közös kormányba és megtalálni azt a elnököt, amely közösen képviseli a közös alap felé indulást.A normális piaci és politikai verseny alakítási szabályokat.

Nincsen szakmák oldal bontása.Kettétörni, még véletlenül se vigye el az ellenzéket.Lázítani, beleszólni szakmákba.

Ez ugyan az, mint a 20.század.

Egyik van a felső ágyon(létrára kell mászni),a másik az alsó ágyon.Aztán cserélnek.

Sose ülnek a padlón és beszélgetnek.

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!