Keresés

Részletes keresés

ermii Creative Commons License 2017.05.19 0 0 16

sziasztok női fehérneműket keresek harisnya bugyi,melltartó tűsarkú 178cm 87kg 43asláb

2az1ben Creative Commons License 2017.03.11 0 0 15

humanaban, van hogy a 200Ft-os napból 100Ft-os lesz délutánra! :)

tina1212 Creative Commons License 2017.01.29 0 0 14

Eladó push up bugyi a tökéletes alak.

 

érd, sandratravi@citromail.hu



csabaifiu Creative Commons License 2017.01.20 0 0 13

44-45 magassarkút nem tud valaki? Lehetőleg minél olcsóbban, jó a használ is :)

shrek17 Creative Commons License 2017.01.14 0 0 12

Humana megint 200ft/db napot tart.

shrek17 Creative Commons License 2016.09.02 0 0 11

Hali:),.a savoya parki Auchanban jártam reggel..

Akkor raktak ki tangàkat 100-200ftés fehérneműket harisnyàkat..500 800 ft ig..:)

.

shrek17 Creative Commons License 2016.08.30 0 0 10

 Sziasztok. A Hàdàt érdemes felkeresni..50% mindenre:)

kékég65 Creative Commons License 2016.08.03 0 0 9

Sajnos a fórum tréfált meg. Nem töltő hanem t o l d ó , csak valamiért átkonvertálja

Előzmény: 2az1ben (5)
2az1ben Creative Commons License 2016.08.02 0 0 8

Köszi a tippet!

Ha esetleg valamelyiket konkétan ajánlod, azt s írd meg, és akkor pénteken megyünk ruhatárat bőviteni :P

Előzmény: shrek17 (6)
shrek17 Creative Commons License 2016.08.02 0 0 7

..gondokat..Auchan..nagy leärazäsok..az viszont màr hely függò mi hol olcsó...mi van kèszleten.:-)

shrek17 Creative Commons License 2016.08.02 0 0 6

Kedveseim.:-)a Humana tjavasolhatom..több  helyen is van pesten...darab àras..hëtfõ1000-1500  kedd..800-700  pèntek 300 ft. èrdemes körbe nèzni..próba fülkès..

jó vadàszatott...

:-) 

2az1ben Creative Commons License 2016.08.02 0 0 5

nekem a baloldali tetszik!

érdekel ez a töltő anyag, hogyan működik.

nem vagyok az irrealitások híve, de egy enyhe domborulat mégis csak jobban néz ki mint a semmi :P

CD fiú Creative Commons License 2016.08.01 0 1 4

Szia!Én a hétvégén pesten az ázsia centerbe kóvályogtam és a fehérneműs boltokba, be be tekintgettem. Nekem most már a mellbimbó körüli méretem 95 cm és jó rám a feleségem 85 B melltartója. A B kosár az nagyon nagy, nekünk az A, de inkább AA kéne ami viszont nem fellelhető még a netten sem. Így A kosarasban max. 80-as van, DE mondták az egyik helyen, hogy van töltő ami 1 méretet ( azaz ötösével ugrik) Így vettem is gyorsan egy 80 A és egy 75 A valamint egy toldót azon a helyen. Egy másik helyen pedig majdnem olyan mint a sport melltartó bebújós L-XL és a kosárméret A-s és szivacs van benne ami kivehető és az én melleimet így már tartja és most is rajtam van. Képeket a hétvégi vásárlásomról próbálok feltenni, akit bővebben érdekel a téma kérdezzem, ha nem is itt privátban szívesen elbeszélgetek róla.

Előzmény: 2az1ben (3)
2az1ben Creative Commons License 2016.07.28 0 0 3

de jó de jó de jó!!!!

 

Köszi a válaszokat, nagyon hasznosak!

 

Azt hiszem a köki hádát ill a blaha cream boltokat meg kell látogassam. :)

 

Azért szerencsére általában már túl vagyok azon, hogy nem érdekel ha csak nőit veszek és mit gondolnak de néha rám jön az anonimitási kényszer :P Attól meg hogy fel is próbáljam nagyon messze vagyok.

 

az jó ha CD fiunak a neje veszi, de nekem ebben kijön a női részem: én akarom nézegetni és válogatni a ruhákat. :) 

 

Néha találtam egy pár nem tul nagy turkálót ahol kifogtam egy pár csodálatos dolgot párszáz forintért, és imádom azokat.

Mostanában nem nagyon találok szoknyákat (vagy legalábbis nem olyat amilyet keresek), pedig imádom!!! nem is tudom mennyi van már 10 felett már nem számoltam. :P

 

az valóban benen van a pakliban hogy mig a teljes árú készletből leveszed azt ami nem tetszik, majd azt ami nem jó méret, és még azokat is mellőznöd kell amiről kiderül hogy foltos, hibás, akármi, akkor jó ha marad valami :(

De hát ez van. most már kezdek egész elégedett lenni, de kell mindig új :P

 

Amúgy nem tudom ti hogy vagytok vele, de én azt figyeltem meg hogy nőiben sokkal nagyobb a választék, sok szinte új állapotu dolgot ki lehet fogni (a nőknek több ruhájuk van és nem hodják agyon mint a férfiak), ezért sokka olcsobbak is..... lehet hogy végleg át kéne térni a női ruhára :)

Otanerb Creative Commons License 2016.07.28 0 0 2

Sziasztok, én eddig általában ilyen brutálisan nagy kínai üzletekbe mentem be mert ott nem foglalkoztak velem akkora volt a bolt, nyugodtan próbálgattam és senki nem figyelt. Ugyan ilyen módszerrel a cipő vásárlás se lutri mert azt is simán betudod vinni a próbafülkébe. Jó persze sétálgatni, nem tudsz benne de legalább annyit megtudsz, hogy kényelmesen feltudod-e venni avagy nem. Ha van valakinek valami jó ötlete-e azt szívesen meghallgatnám :) Kipróbálnék valami normálisabb, márkásabb ruhaboltot is de ott mindig olyan sokan vannak. Most egy hádába gondolkodok, ha valaki tervez valami kis ruhavásárolgatást én nagyon szívesen benne lennék. 

CD fiú Creative Commons License 2016.07.28 0 0 1

Én már a szerencsés CD közé tartozom hogy ruhát, bugyit, harisnyát nem kell vásárolnom, hisz a feleségem megteszi helyettem, de régebben nekem is ciki volt. Most nem is a helyekről beszélnék inkább hanem a módszerről. Egy nagy ruha üzletben( C&A, Háda, kínai) simán válogathatsz. Én mindig előbb akármilyen nadrágot és inget vettem le, majd közé a női cuccot. Így a próba fülkében simán vittem be és próbáltam, ha nem jó ott hagyod és mész egy másikért. A pénztárnál, már nem érdekli ki mit fizet fásultak az ott dolgozók. Cipőt sajna nem tudsz próbálni az lutri, de nekem általában a még kapható 42-es jó, így ha látok leértékelve a tescóba, decatlonba simán megveszem hisz 3 napig cserélheted. A duma: A nejemnek nem jött be a stílus, így járt, veszek magamnak akkor egy cipőt.

Sajnos azt kell mondjam tanácsoljam, hogy ha nem napi használatra, csak a négy fal közötti viseletre veszed, a legolcsóbb a kínai, persze minőséget ne várj, de nem is kell hisz hébe-hóba van használva.

Előzmény: 2az1ben (-)
déliszomszéd Creative Commons License 2016.07.27 0 1 0

Nem 0 kérdés.

Kínai és turkálók. Konkrétabban. Ha kijössz a Westendből az aluljárószinten, szemközt, kicsit balra van egy nagy választékú fehérneműs. Jó pár bugyimat ott vettem. Tovább menve és a két aluljáró részt összekötő folyosóra fordulva van egy harisnyabolt, jó nagy választékkal. A folyosón van több cipőbolt, érdemes oda is benézni:)

Felsőruházatra nekem a Köki terminálban lévő Háda vált be legjobban -  bár múltkor volt egy csalódásom* - meg a Corvin mozi melletti Cream. A Blahán lévő Creamnek nagy a választéka és én még nem voltam ott, de a Sugárban lévő Hádát dicsérték már nekem. A Köki Háda és a Blahán lévő Cream nagyon nagy, szerintem a kutya nem fogja megjegyezni, hogy mit nézegettél ott.  

Ha meg új ruhát akarsz, de nem túl drágán akkor szerintem a Skálákba érdemes bemenni. Cipőért is.

 

*Nézegetve a ruhákat több olyat találtam ami foszlott. Mivel a Háda nem kilóra árulja a dolgait szerintem odafigyelhetnének, hogy rossz minőségű ruhák ne kerüljenek a polcaikra.

Előzmény: 2az1ben (-)
2az1ben Creative Commons License 2016.07.27 0 0 topiknyitó

Sziaztok!

Ez leginkább traviknak, CD-knek szól, legyenek lányok vagy fiuk.

 

Ti hova jártok ruhákat venni? ("ebay-ről rendelek" nem ér. :))

 

mondjuk egy lánynak könnyebb fiú ruhát venni de fordítva elég nehéz......

 

Nem arra gondolok hogy hova lehet férfinak úgy bemennie hogy felpróbál egy szoknyát pl. (ennyire ne legyen magas a mérce. :) ),

csak hogy ki hova sokott menni, akár olyan címek megosztása ahol nagy a választék.

 

Sok turkáló van minden felé, de hova érdemes betérni? hol lehet "elvegyülni a tömegbe"? hol vannak a nagyobbak ahol lehet sok félét és sok féle méretben találni. 

 

Egyszóval: hol vásárol egy mai magyar travika? :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!