Keresés

Részletes keresés

Katana750 Creative Commons License 2015.08.25 0 0 19

Túl személyes volt a kérdésem a Polikastrói bejegyzésed után? Csak azért kérdeztem mert úgy emlékeztem egyszer ilyesmiről írtál korábban. Mármint, hogy te is kíváncsian várod a fogyasztás alakulását.

Előzmény: Pierr_Kardán (16)
Flower2000 Creative Commons License 2015.08.25 0 0 18

Hol van az a túl meleg elárulnád? Mert lassan ott leszek én is.

Előzmény: Pierr_Kardán (16)
Boar... Creative Commons License 2015.08.25 0 1 17

Szerintem sokkal jobban érzi magát az ember Görögországban, ha a hülyék távol maradnak...

Előzmény: Pierr_Kardán (16)
Pierr_Kardán Creative Commons License 2015.08.24 0 0 16

Úgy látom, hogy ezzel a tippel alaposan melléfogtál. Ne lottóz, semmi értelme, semmi érzéked sincs a próféciákhoz.

 

Most épen Görögországban vagyunk, itt annyi probléma érzékelhető mindössze, hogy túl meleg van :-)

 

Szóval nem lett igazad, kérjél szépen elnézést mindenkitől, aki esetleg a te rémképeid miatt nem utazott Görögországba!

Előzmény: lxt (0)
s_abel Creative Commons License 2015.08.24 0 0 15

"a szallasfoglalo oldalakon azert lehet latni, hogy velemenyt, meg ertekelest." Én egy online foglalási oldalon augusztus elején foglaltam szállást, annak módja szerint vissza is igazolták, hogy enyém a kiszemelt időpontban, a kialkudott áron. Aztán két nap múlva felhívott valaki a hotelből, hogy bocs de inkább másnak adják oda a lefoglalt szobáinkat. Magyarázd el a családnak, hogy ugrott a nyaralás, hiába vettünk ki szabit, stb. Reklamáltam a megadott telefonszámon, amit  szintén csak nagy nehezen lehetett elérni. Ott ahelyett, hogy érdemben foglalkozott volna az ügyintéző a problémával, arra fordította energiáját, rá akart beszélni, hogy általa nem ismert hotel ajánlatát fogadjam el. Ami nem tartalmazott reggelit, nem volt tengerre néző a szoba, és messzebb volt a tengertől. Máskor ha lejárt a nyaralás, bombáznak kéréseikkel: írjak értékelést, foglaljak ugyan oda még egyszer!!! Na azóta a telefonhívás óta mintha nem is léteznék számukra. Nem mintha hiányoznának, szerencsére van más hasonló oldal is. Azért ezek a vélemények, értékelések erősen cenzúrázottak is lehetnek!

Természetesen azért voltunk nyaralni, múlt hét közepén jöttünk haza.

Előzmény: nyman (12)
Katana750 Creative Commons License 2015.07.25 0 0 14

Ugyan miért? Tegnapelőtt jöttem haza Görögországból. Ugyanaz az ország ami a gazdasági problémák előtt volt. Kiváló nyaralóhely, kedvelik a Magyarokat pedig nem vagyunk "orthdox brothers". Nyilván a pénzünket még jobban, de most gondolkodom! Tök off amiket írok ezen a topikon. Bocs!

Előzmény: lxt (0)
II. Tahó Süsü Creative Commons License 2015.07.09 0 0 13

Ez tipikusan olyan dolog amit a leendő vendég jobb, ha tud.

Előzmény: nyman (12)
nyman Creative Commons License 2015.07.09 0 0 12

a szallasfoglalo oldalakon azert lehet latni, hogy velemenyt, meg ertekelest. Persze ettol meg lehet, hogy ott is van, amit maguk irnak, de azert ha van mar nehany tucat, abbol mar lehet kovetkeztetni.

 

Tegnap egy ismerosom azon panaszkodott, hogy ugyan lefoglalta a szallast par hete, de most a tulaj tobbet ker. Az sem egy fair lepes.

 

 

Előzmény: II. Tahó Süsü (10)
II. Tahó Süsü Creative Commons License 2015.07.09 0 0 11

... meg a Booking.com, meg a google, meg a tripadvisor ... ezeken sorakozhatnak az olyan vélemények, amelyek nem feltétlen pozitívak.

Előzmény: ásítósmacska (8)
II. Tahó Süsü Creative Commons License 2015.07.09 0 0 10

Egyébként (nem is igazán az index, hanem törvény részéről) felháborítónak tartom, hogy egy-egy véleményért ki lehet fingatni egy weboldalt. Aki rászolgál a rossz hírre, az igenis kapja meg a magáét bakker. Ennyi erővel le lehetne tiltani a google review-t, a booking.com-ot is, ahol bárki szabadon megmondhatja a véleményét az adott vendéglátóról, ha valamelyiknél látsz 15 jó és 2 rossz véleményt, abból le lehet vonni a következtetést, hogy elviselhető az illető hely. De itt Magyarországon ma az a helyzet, hogy ha valamilyen fórumban leírod az őszintét, és emiatt sz@rrá lehet perelni a hozzászólót és a weboldalt, az fogyasztói oldalról NAGYON visszás.

Kérlek annyit írj meg, hogy ezzel egyetértesz-e, mert ennek a kimondása talán nem bűncselekmény.

Előzmény: Operator (1)
Törölt nick Creative Commons License 2015.07.08 0 0 9

Nézd, Salgótarjánban megtekintheted a Hungarikumnak számító etnikumot, talán még győzikét is

személyesen, néhány 16 éves lányokat futtató strigó is akad, tehát Amszterdam feeling included,

nehogy már ennyi sem elég?!

Előzmény: S44Z (2)
ásítósmacska Creative Commons License 2015.07.07 0 0 8

fél-OFF: a Tékozló Homár hogyan oldja meg ezt a problematikát...?

 

 

Előzmény: Operator (5)
ásítósmacska Creative Commons License 2015.07.07 0 0 7

Indíts egy FB oldalt, és a saját neved alatt BÁRMIT leírhatsz. :)

 

 

Előzmény: sumione1 (6)
sumione1 Creative Commons License 2015.07.07 0 0 6

OK!

Akkor itt sem mondhatom el a véleményem. Igaz megtörtént eseményt/eseményeket írnék le!

 

Tényleg MO-n vagyunk!

 

Pedig azt hittem ..... Valótlan eseményeket nem akartam írni, gondolom más sem tette volna ezt.

 

 

De tényleg MO-n mindenki, mindenkitől fél??

 

Szép Napot!

Előzmény: Operator (5)
Operator Creative Commons License 2015.07.07 0 0 5

Üzleti hitelrontásért perelhetik a fenntartót milliós összegű kárigénnyel.

Előzmény: sumione1 (3)
_Fefe__ Creative Commons License 2015.07.07 0 1 4

Az állam/kormány szemétségeiért a tisztességes piaci szolgáltatókat büntetni szerintem értelmetlen és helytelen. A politikusok meg a hitelezőik majd lemeccselik a korrupt játékaikat, a rendes emberek meg tartsanak össze. A vendéglátósokra ráfér a segítség, a vendégeknek meg jól jönnek az alacsony árak. Csak készpénzt kell vinni :)

Előzmény: lxt (0)
sumione1 Creative Commons License 2015.07.06 0 0 3

Bocs, nem értem miért lenne per? Természetesen, hogy válaszoljak nem szeretnék rosszat. Csak mindenkit meg szerettem volna óvni azoktól a helyektől akik nem méltóak a megnevezésükre.

De, ha itt nem írhatom meg  ( elvileg szólásszabadság van ) akkor hol??

 

Természetesen az eddigi megjegyzésemet addig inaktiválom.

 

Várom a választ!

 

 

Előzmény: Operator (1)
S44Z Creative Commons License 2015.07.06 -1 0 2

Szóval, hogy bele is kezdjek a történetembe:

 

A mai napon ébredtem rá, hogy hónap végére a tervezett pár napos kikapcsolódásom dugába dőlt.

 

Délután munkából hazaérve azzal fogadott a párom, hogy sajnos nem fogunk tudni elutazni hónap végén a megérdemelt pihenésünkre mert a szállást sajnos másnak adták ki.  

     Hoppá , szóval mi , hogyan....... Nem is értettem hirtelen miről is van szó!

 

Aztán a részleteket megtudva ( egy igen feszült hangvételű beszélgetés után, a szállásadóval ) kiderült, hogy kiadták a Mi általunk e-mailben lefoglalt  ( tehát írásban ) , szállást valaki másnak.

Amikor megkérdeztem ez hogy lehet az volt a válasz:  hogy Ők fizettek előleget!

 

Nos Tőlünk nem is kértek!

 

Kérdésemre elmondta a tulajdonos, hogy a fiai rosszul foglalták le a szállást. Vagyis igaz hogy Mi hamarabb foglaltunk, de nem tud mit tenni.... Bocs..

 

Esetleg keres nekünk másik szállást. OK, ez jól hangzik, ebben meg is egyeztünk.

Természetesen a másik hely színvonala közelébe nem ért a másiknak! Ócska, vacak faház, 100 éves bútorral! ( Lehet így akarták kiadni a lepusztult szállást is ?! )

Természetesen ezt nem fogadtuk el.

 

Mikor megkérdeztem, hogy mi lett volna ha egyszerre beállítunk a másik vendéggel együtt? Akkor pedig azt a választ kaptam, hogy akkor kivett volna nekünk egy szállodai szobát a saját költségén! De hogy ? Ha egyetlen elfogadható szállást sem tudott találni a környéken ??!!

Meg persze azt is hozzátette, hogy egyébként mondhatta volna azt is, hogy mégse menjünk mert meggondolta magát, de Ő segíteni szeretne. - Persze egy Ócska faházzal ... hehe jó duma!

 

Sajnos így két héttel a cél időpont előtt már máshol sem találtam szállást, vagyis kb 20 km-el odébb ajánlott egyet az "idézőjeles szállásadónk", de az Salgótarjánban lett volna. Az meg ugye nem egy hegyvidéki rész mint Smaragd-völgy, Rudabányácska ahova egyébként mentünk volna egy fesztivál kapcsán. ( Az eredetileg foglalt szállásról gyalogosan is megközelíthető lett volna a fesztivál, innen csak autóval).

 

Így sajnos ebből most kimaradunk, igen sajnálom, mert jó lett volna szusszanni egy kicsit.

 

Szóval erre szokták mondani hogy : MO-n vagyunk, mit várunk többet. Lehet ezért tartunk itt?!....

 

Szóval hogy írjak pontos adatot is, hogy Ti ne fussatok bele abba a hibába hogy hisztek ennek a nőnek ( linket nem, de szállásnevet megadok, így guglin megtalálható) : Domtető vendégház, rudabányácska

 

A kérdéses címen több szálláshely elérhető, érdemes azonosítani, hogy nehogy TE is hoppon maradj !

 

Jó, Szép, Nyugodt kikapcsolódást mindenkinek!

Operator Creative Commons License 2015.07.06 0 0 1

Beírásonként 1 db per az Index nyakába.

 

Biztos, hogy akarod?

Előzmény: sumione1 (-)
lxt Creative Commons License 2015.07.06 -4 0 0

Szerény javaslatom szerint, Görögország az a hely, ahova - már ugye, ha létezik szemernyi önérzetünk, és/vagy, ha csak, mint villanásokat is, de érzékeljük a valóságot - ne utazzunk.  Nem európainak való vidék.:-)

Előzmény: sumione1 (-)
sumione1 Creative Commons License 2015.07.06 0 0 topiknyitó

A fórum létrehozásának az apropója az, hogy egyszerűen elegem lett azokból a "vendéglátókból" akik csak a pénzt szeretnék kicsalogatni az ember zsebéből.

 

Illetve azokból akik csak ígérgetnek, és nem tartják magukat az ígéretükhöz. Ezzel kellemetlenséget, bosszúságot, felháborodást okoznak másoknak.

 

Továbbá szeretném megosztani tapasztalataimat az általam meglátogatott, vagy épp meg nem látogatott szálláshelyek kapcsán.

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!