Keresés

Részletes keresés

Endiman Creative Commons License 2016.01.24 0 0 12

Lehet, hogy valamikor elhoznám azt a rossz uhert.

Előzmény: spacc (10)
Endiman Creative Commons License 2016.01.22 0 0 11

Megvan a teljes cucc, a mikrokapcsolóból jön ki két vezeték alul, felül pedig a fel-le drót. A két vezetéket nem tudom hova kellene visszaforrasztani.

Előzmény: spacc (10)
spacc Creative Commons License 2016.01.22 0 0 10

pHHŰŰŰŰŰ!

 

Ha leszeded a fejegység alatti takarólapot (tehát az alsót) akkor ott kéne látnod a baloldalon egy alulról fejjövő drótocskát, amit a szallag - amikor befűzüd - felnyom a fejegység baloldalán lévő fészkéhez. Na ez az acélhuzal lent valahol egy mikrókapcsolót kapcsolgat, a két drtót oda való. Ha nincs acél derót, akkor feltehetően a mikrokapcsoló is hiányzik.   De itt a szar variokorddod, abból ki lehet szedni.

 

Merthogy ez a kapcsoló nem szalagvég kapcsoló, nem érzékeli a kapcsolófóliát, csak azt hogy nincs szalag.

Előzmény: Endiman (9)
Endiman Creative Commons License 2016.01.22 0 0 9

Sziasztok!

 

Uher SG 520 variocord automata szalagvégkapcsoló két vezetékét hova kell visszaforrasztani? külön kiszedve kaptam hozzá :(

BajuszosPapa Creative Commons License 2015.03.30 0 0 8

Én csak kocagyűjtő vagyok a tízegynéhány Uheremmel, meg hallgatni is inkább más magnókat hallgatok, de megörültem a topikalapításnak. Sok sikert. 

_percy_ Creative Commons License 2015.03.30 -1 0 7

Van aki nem gyűjt hanem használ Uher magnókat :-)

Ha bedöglik a topik hát bedöglik. Itt mindig hozzá lehet szólni, kérdezni.

Előzmény: ***RS*** (6)
***RS*** Creative Commons License 2015.03.29 0 0 6

Hát szerintem kár volt egy topikot nyitni az Uher kedvéért. Csak pár ember gyűjt Uher-t a magnósok között. Van külön Nagra és ReVox topik is, de azok is haldoklanak. Sajna kevés már a vérbeli magnós. De majd meglátjuk.

_percy_ Creative Commons License 2015.03.29 -1 0 5

Mint olvasom Kristikoma közelebb lakik, de majd megbeszélem vele is....

Előzmény: x-L75diy (3)
_percy_ Creative Commons License 2015.03.29 -1 0 4
x-L75diy Creative Commons License 2015.03.29 0 0 3

Üdv Percy,

 

Az Uher dörzskerék kisebb, mint a Lenco és a gumi profilja is más...ha amint írtátok az átmérő nem számít, elvileg bele lehet tákolni Lenco idlert is (mintha láttam is volna ilyen próbálkozást - képet- a neten)

Ha azonban tökéleteset akarsz akkor rá kell szánni az időt-pénzt.....

Anélkül, hogy bármit ígérnék, ha gondolod, küldj el egy használhatatlan kereket nekem gondolatébresztőnek. Megnézem szívesen, hátha...

Norbi

 

Qqberci Creative Commons License 2015.03.29 0 0 2

Lemaradt a kép:...

 

Előzmény: Qqberci (1)
Qqberci Creative Commons License 2015.03.29 0 0 1
Előzmény: _percy_ (-)
_percy_ Creative Commons License 2015.03.28 -1 0 0

Az Uher SG 561 Royal adatlapja:

_percy_ Creative Commons License 2015.03.28 -1 0 topiknyitó

Mivel nem találtam tematikus topikot ezért itt az ideje :-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!