Keresés

Részletes keresés

Petykooo7 Creative Commons License 2022.09.15 -2 0 104

[2022] Céges hotel kuponok a legmenőbb luxus szállásokra

A Hyatt, Marriott, Hilton és IHG hotelláncokat gondolom senkinek sem kell bemutatnom már. Ha valaki mégsem ismerné ezeket a nagynevű hoteleket, akkor megpróbálom pár mondatban összegezni, hogy mitől is olyan különlegesek ezek a szállodák. Mind a négy hotellánc többnyire a luxus, és az üzleti utazókat célozza meg. Szinte mindegy, hogy melyik szállásukon szállunk meg – a minőség mind a négy márkánál garantált. Ebben a posztban összeválogattam a nyilvánosan elérhető céges hotel kuponokat az előbb említett luxus hotelekbe. Részletesen körbejárom a témát, hogy ki az aki használhat ilyen kuponokat, milyen kockázatokkal jár és legfőképp azt, hogy mennyi pénzt lehet egy ilyen foglalással megspórolni. A posztban szó szerint elmerülünk a kuponkódok sötét világában és rávilágítok arra is, hogy egy kis kreativitással hogyan lehet akár harminc-negyven százalékot is megspórolni egy utazás során. Nem mondom, hogy feltétlenül mindenkinek tetszeni fog ez a megoldás, de ennek ellenére azért megírtam ezt a posztot. Rég volt már úgyis kuponos poszt, szóval vessük is magunkat bele. Lássuk hát, hogy mire jók a céges hotel kuponok és hogyan lehet jelentősen olcsóbban megszállni egy luxus hotelben.

 

BŐVEBBEN: https://travelhacker.eu/2022-vallalati-hotel-kuponok-a-legmenobb-luxus-szallasokra/

pronattel Creative Commons License 2022.07.01 -4 0 103

Nyaralás foglalásnál érdemes cashback oldalakon keresztül vásárolni, ha booking.com-on vagy hotels.com-on, flixbus, bravofly-on foglaljátok az utazást.
2-4%-ot a foglalás árából visszakapsz a bonusway oldalon keresztül.
Háromezer forint után utalnak vissza. Nyaralással az könnyek összejön, de sok webshoppal is működik.
Itt tudtok regisztrálni: https://www.bonusway.hu?r=6919180

suirebit Creative Commons License 2022.01.21 -3 2 102

Új év, újabb parkoló promóciók!

Te is megfogadtad, hogy az új évben többet fogsz utazni? Akkor érdemes előre lefoglalni a parkolóhelyet is! Foglalj olcsóbban a BUDbird22 kóddal január 25-ig a Holiday Parkolóban 2022.január és március közötti utazásodhoz!


Az ajánlat kizárólag 2022.január 20 és január 25 között érvényes.

Petykooo7 Creative Commons License 2022.01.18 -4 1 101

Életemben már számtalan alkalommal béreltem autót. Az esetek többségében sima ügy az egész. Leszállok a repülőgépről, megkeresem az autókölcsönzőt, felveszem az autót és megyek is a dolgomra. Egy valamit viszont megtanultam az évek alatt, az autóbérléseim során. Soha ne bízz meg az autókölcsönzőkben! Lehet az egy egyszerű kis családi vállalkozás, bármilyen nagy nevű világmárka – mindig kételkedj! Ezúttal pedig pontosan a több éves tapasztalatom húzott ki a csávából. Ha nem bízok az ösztöneimben, akkor egy szerényebb összeggel szegényebb lenne most a bankszámlám. Annak ellenére, hogy a hozzáállás elsőre korrektnek tűnt, a Europcar most sem okozott kellemes meglepetést. A posztban elmesélem, hogy mi történt velünk Fuerteventura szigetén, hogyan zajlott az autóbérlés menete és mivel akartak átverni.

 

Bővebben: https://travelhacker.eu/europcar-velemeny-ismet-at-akartak-verni/

Petykooo7 Creative Commons License 2021.02.10 -5 1 100

Pár hasznos tipp az olcsóbb autóbérléshez, mi már rengeteget spóroltunk így:https://travelhacker.eu/autoberles-tippek-trukkok-igy-sporolhatsz-rengeteget-az-autoberlesen/

grelovae Creative Commons License 2019.05.02 0 0 98

Szia, Mi ugyan külföldön béreltünk, de ezen az oldalon, már többször is: economybookings.com Szicíliában pl. nagyságrendekkel olcsóbban kaptuk meg ugyanazt az autót, mintha csak besétálunk a kölcsönzőbe.Vicces is volt, mert besétáltunk adott kölcsönzőbe, 3 napra 245 EUR árat mondtak. Erre bementünk egy szállodába, vettünk egy óra internetet, fent ajánlott oldalon foglaltunk egy autót, recepcióssal kinyomtattattuk a vouchert, majd mentünk átvenni az autót: kiderült, hogy ugyanoda, ahol az előbb a 245 EUR-t mondták. Vittük a vouchert 150 EUR-ról, és annyiért is kaptuk ugyanazt az autót.

Törölt nick Creative Commons License 2018.12.28 0 1 97
balage8888 Creative Commons License 2018.08.22 0 0 95

Betéti kártyával nem tudsz minuszba menni, hitelkartyaval pedig bizonyos feltetelek mellett igen, ezenkivul amerikaban mast jelent a debit kartya, mint itthon.

Regi becsipodes ez, ma mar sokka kisebb az elvi jelentosege.

Előzmény: czll (92)
czll Creative Commons License 2018.07.23 0 0 92

Hát a végen nem volt más hátra szereztem egy hitelkártyát. Az a mondás a hitelkártya a kaució fedezete, ha valami történik a bérbeadó cég beterhel és kész. A tartozást szedje be tőled a bank. Nem értem igazából, mert egy betéti dombornyomott kártyánál is ugyanez történhetne…..

Előzmény: czll (91)
czll Creative Commons License 2018.07.12 0 0 91

Autóbérlés Helsinkiben Credit kártya nélkül? Valami ötlet?

Előre is köszönöm.

Daemon_F1 Creative Commons License 2018.06.24 -1 0 90

Budapesten keresek olcsó szállás 1 éjszakára, előny a 914-es busz útvonalán, de más lehetőség is érdekes lehet.

Ami miatt nem találtam megfelelőt, hogy kb éjfél-1 között jelentkeznék be és reggel 8-9 fele már jönnék is el. Bár van amit találtam, de ott többet számítanák fel az extra bejelentkezési idő miatt, mint maga a szállás ára 1 éjszakára. Van valakinek tippje?

balage8888 Creative Commons License 2018.06.21 0 1 88

Pedig ha sokat utazol, akkor erdemes lancos hoteleket valasztani, es elni a torzsvendeg kedvezmenyekkel. Marpedig a bookingos (es egyeb ota) foglalasokat a szallodakt nem szeretik, az azon keresztul foglalt ejszakakat nem irjak jova.

Előzmény: kolyan (87)
kolyan Creative Commons License 2018.06.21 -4 0 87

A http://www.booking.com az egyik legmegbízhatóbb foglalási oldal. Munkámból kifolyólag rengeteget vagyok külföldön, mindig a bookingon foglalok, még nem volt gondom.

balage8888 Creative Commons License 2018.02.22 0 0 86

Szerintem nem. A jó lokáció nagyon kevés, ha nem megfelelő a kiszolgálás, ráadásul mindez erősen túlárazva.

Ha már vár, akkor a Hilton sokkal jobb, ráadásul olcsóbb is.

Előzmény: Ádrienneee (85)
Ádrienneee Creative Commons License 2018.02.22 -7 0 85

Véleményem szerint ez az egyik legjobb hotel Budapesten! Gyönyörű környezetben, Budán és közel mindenhez! 

feher64 Creative Commons License 2017.07.27 0 0 83

Szia!

Én most tervezem a Szicília utamat, szeretnék érdeklődni, hogy magával az autóbérléssel minden rendben volt? Nem szöszöztek? Mert én még nem béreltem autót.

Előzmény: toteri (82)
toteri Creative Commons License 2017.07.23 -3 1 82

Szia, Mi ugyan külföldön béreltünk, de ezen az oldalon, már többször is: http://rentalcars.com Szicíliában pl. nagyságrendekkel olcsóbban kaptuk meg ugyanazt az autót, mintha csak besétálunk a kölcsönzőbe.Vicces is volt, mert besétáltunk adott kölcsönzőbe, 3 napra 245 EUR árat mondtak. Erre bementünk egy szállodába, vettünk egy óra internetet, fent ajánlott oldalon foglaltunk egy autót, recepcióssal kinyomtattattuk a vouchert, majd mentünk átvenni az autót: kiderült, hogy ugyanoda, ahol az előbb a 245 EUR-t mondták.Vittük a vouchert 150 EUR-ról, és annyiért is kaptuk ugyanazt az autót.

jr79 Creative Commons License 2016.01.03 -5 0 79

Máltai autóbérlésre esetleg van valakinek tuti tippje?

Wilzon Creative Commons License 2015.12.27 0 0 78

Köszi a tippet, csekkolom.

Előzmény: neomedia (77)
neomedia Creative Commons License 2015.12.26 0 0 77

makemytrip app-on mindig van valami, UK-n kivul is, egyelore altalaban marc.31-ig

Előzmény: Wilzon (76)
Wilzon Creative Commons License 2015.12.26 0 0 76

Üdv,

 

Tud valaki valami kupont ami működik UK hotelekre?

FT-n levő cheaptickets nem megy nálam

Siemens113 Creative Commons License 2015.12.15 0 0 75

Próbáltad esetleg végigvinni? csak kérdezem még foglalás előtt vagyok. Ezekszerint csak US kártyával működik.

Előzmény: TeszkósBöbe (74)
TeszkósBöbe Creative Commons License 2015.12.14 -2 0 74

International transactions ineligible. 

Előzmény: Törölt nick (73)
Törölt nick Creative Commons License 2015.12.14 -3 0 73
neomedia Creative Commons License 2015.12.04 -4 0 72

hatha valakinek jol jon mostanaban
igazabol nem neztem bele, de lehet, hogy 1 kis kreativitassal hasznalhato valamire



nyilvan megjelent mar sok helyen (pl. http://www.fly4free.com/deal/usa-and-canada/free-75-hotel-credit-at-stayful/), de ez $100

Siemens113 Creative Commons License 2015.12.01 0 0 71

Köszi! Beszámolok majd a tapaszalatokról, illetve hogy ajánlható e. Pozitívum (bár túl sokat nem számít) az éjszakákért kapott Choice pontok AA pontokká kovertálhatók.

Előzmény: Kenny___ (70)
Kenny___ Creative Commons License 2015.11.28 -4 1 70

Szerintem ne tork ossze, jo vetel volt. Mivel ugyis mindenhova metroval megy az ember, ezert baromira nem szamit, hogy a hotelbol meg 10-15 perc metro beerni Manhattanbe, vagy kilepve a kapun a Central Park elott vagy. Inkabb szamit szerintem a legkozelebbi metroallomas tavolsaga.

Előzmény: Siemens113 (68)
Törölt nick Creative Commons License 2015.11.27 -4 0 69
Siemens113 Creative Commons License 2015.11.21 -3 0 68

Koszi szepen :) manhattenben en csak ilyen 10/4 eseket talaltam ennyiert. Ez queensben van az f metronal viszont nagyon kozel van a central part es a kozpont. Vegul sikerult az arat levinnem 310 usdre 5 ej 2 fo furdoszobas hot breakfast. Azt hiszem en ezuttal ennyit tudtam de ennek is nagyon orulok :)

Előzmény: neomedia (66)
neomedia Creative Commons License 2015.11.18 -4 0 67

cyber monday utan 2 nappal foglaltam

Előzmény: Siemens113 (65)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!