Keresés

Részletes keresés

chicagoi Creative Commons License 2014.10.03 0 0 15

Akkor naponta írsz nekik levelet és naponta kétszer fényképezel :-)))))))

Azt tudomásul kell venni , hogy a bíróságok alapból az állampolgárt tartják csalónak :-)))))))) Itt élünk és az államunk az megvéd :-))

Előzmény: pajaci (12)
chicagoi Creative Commons License 2014.10.03 0 0 14

Na ez amit nem tett meg.:-))

Előzmény: forgione1 (13)
forgione1 Creative Commons License 2014.10.03 0 0 13

Ha a szolgáltató az utcára helyezte el, bármiféle mechanikai védelem nélkül, akkor aligha van olyan bíróság mely megállapítaná a felelősséged a plomba megsérülésére.

 

Legfeljebb előre levédheted magad, hogy fényképekkel alátámasztva jelzed aggályod a szolgáltató felé, miszerint a plomba sérthetetlenségért nem tudsz személyi felelősséget vállalni ha az szabadon elérhető bárki számára az utcáról.

Előzmény: pajaci (12)
pajaci Creative Commons License 2014.10.03 0 0 12

De mi van ha az utcán van a plomba mint nálam? Akkor nyúlnak hozzá amikor akarnak, nekem tudomásom sincs róla.

Előzmény: forgione1 (10)
chicagoi Creative Commons License 2014.10.03 0 0 11

okos.........................:-))))))))))))))))

Ki lehet rajtuk fogni.   Csak összefogással és ésszel.

Előzmény: forgione1 (10)
forgione1 Creative Commons License 2014.10.03 0 0 10

Legjobb tanút hozni és videózni minden részletet, közben hangosan mondani és mondatni a szerelővel, hogy mi történik.

 

Ha nem vagy felkészülve, mert váratlanul jöttek, akkor elkell őket küldeni a fenébe.

 

Az én szokásos szövegem, hogy elnézést, de nem én vagyok a tulajdonos, nekem pedig nincs felhatalmazásom, hogy bárkit is beengedjek.

 

Némi dünnyögés után kénytelenek elfogadni a helyzetet és úgy veszik, hogy nem találtak otthon senkit.  

Előzmény: chicagoi (8)
chicagoi Creative Commons License 2014.10.02 0 0 9

Optimista  vagy , biztosan te nyersz  egy pert, nem fogadnék rá, na és akkor mennyit  is fogsz fizetni???

Előzmény: Mutual Friend (5)
chicagoi Creative Commons License 2014.10.02 0 0 8

Ezért mihelyt betépnek minden mozdulatukat a legjobb lefotózni. Zavarban is vannak rögtön.

Előzmény: forgione1 (7)
forgione1 Creative Commons License 2014.10.02 0 0 7

Valamivel kompenzálni kell a rezsicsökkentést.

 

Még a szerelők jutalékot kapnak az ilyen "felderítések" után, tehát ösztönözve vannak, hogy akit csak lehet verjenek át.

Előzmény: Törölt nick (-)
pajaci Creative Commons License 2014.10.02 0 0 6

A gázórám, és a villany is az utca felé van a kerítésben. Ott a járókelők közössége felel a plombákért?

Előzmény: Mutual Friend (4)
Mutual Friend Creative Commons License 2014.10.02 0 0 5

Nem annyira költséges. Egy 100-150 és az ítéletbe bele lehet foglalni hogy a számlával bizonyított költségeidet fizessen meg az EON.

Előzmény: chicagoi (1)
Mutual Friend Creative Commons License 2014.10.02 0 0 4

Igen a Te azaz a lakóközösség felelőssége.

Előzmény: DMA (0)
chicagoi Creative Commons License 2014.10.01 0 0 3

Akkor küldték a  200 000 Ft-os csekket????

Előzmény: Törölt nick (-)
chicagoi Creative Commons License 2014.10.01 0 0 2

Elbukod.

Előzmény: DMA (0)
chicagoi Creative Commons License 2014.10.01 0 0 1

 ne fizesd ki  van több fotójuk is. Így a felszereléskor is készítettek.

Amikor leszerelték akkor  is készítettek fotót. Össze lehet vetni.

Arra játszanak, hogy a pereskedés nagyon költséges Neked.

Előzmény: DMA (0)
DMA Creative Commons License 2014.10.01 0 0 0

Nekem már az is furcsa, hogy egy lépcsőházban levő, általam zárhatatlan szekrényben levő villanyórára vállaljak bármiféle felelősséget.

Vajon a bíróságon, hogy áll meg az, hogy babráltam a villanyórát, miközben nincs védett helyen? 

 

Előzmény: Törölt nick (-)
Törölt nick Creative Commons License 2014.10.01 0 0 topiknyitó

Vigyázat! Az e-on úgy látszik megint pofátlansággal próbál lehúzni több 100 ezer forintot a fogyasztóiról! Pár hónapja jöttek e-on szerelők, feltettek egy új villanyórát, mindent rendben találtak, de belekötöttek abba, hogy a sok évvel ezelőtti e-on által feltett villanyórán a plomba nem szépen néz ki, nem lehet szépen olvasni rajta a dátumot. De azért hozzátették, nincs semmi probléma, ebből nem lesz semmi baj. Aztán most jön a levelük, hogy fizessünk be több mint 200 ezer forintot mert szerintük a plomba, pecsét meg van sérülve vagy el van távolítva, bla bla általános szöveggel. És mind ezt úgy, hogy még az általuk lévő képen is látszik, hogy nincs is megsérülve, nincsen hozzányúlva.

A nagy rezsi szolgáltatók vajon csak Magyarországon próbálkoznak be ilyen aljas, csaló, pofátlan, féreg módszerekkel vagy más országban is bepróbálkoznak?Ha valakinél kimennek az e-on szerelők és elkezdenek hümmögni, hogy szerintük nem szépen néz ki a régi plomba, na akkor lehet elkezdeni szépen kurva anyázni velük! Mert a következő az lesz, hogy küldik a több 100 ezres felszólítást!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!