Keresés

Részletes keresés

vjv1 Creative Commons License 2022.01.01 0 0 6

Buék.

:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

:))))))))))))))))))))))))))))

Crossline Creative Commons License 2015.01.07 0 0 5

Az tény, hogy változatos mozgást kínál a crossfit, de ha kezdő vagy érdemes személyi edzés keretein belül edzened pár hónapot. Ilyenkor egy FMS szűrésen is részt veszel ami rámutat a mozgásbeli hiányosságokra, majd egy jó edzővel ezeket szépen lehet javítani. Ugyan pénztárca függő, de érdemes a Testnevelési Egyetem terhelésélettani laborjában (fittkontroll) egy komplex szűrővizsgálatot is elvégeztetni. Itt valszeg lebeszélnek a crossfitről, de legalább kiderül mennyire bírja a szervezeted - főleg a szíved -  a terhelést. Keveset beszélnek róla, de a térdeidet képes rendesen hazavágni a crossfit (ld. Kovács Lacee) , ezért az ízületvédők, porcerősítők szedése erősen javallott. Ha a személyi edzés mellett döntesz pár nevet tudok majd mondani.. 

famefatal Creative Commons License 2014.08.30 0 0 4

A crossfit szerintem jó választás. Megnéztem a lap.hu oldalt és látom, hogy Pesten is sok helyen tartanak edzéseket, én mindenképpen kipróbálom. Sokat olvastam mostanában erről a sportról és mindenki jókat ír róla. Aki volt már ilyen edzésen, leírhatná a tapasztalatait. Előre is köszi :)

Törölt nick Creative Commons License 2014.08.29 0 0 3

igen

Előzmény: zsoltsan (2)
zsoltsan Creative Commons License 2014.08.28 0 0 2

Ez szerinted válasz az általam feltett kérdésekre?

 

Előzmény: Törölt nick (1)
Törölt nick Creative Commons License 2014.08.28 0 0 1
ásítósmacska Creative Commons License 2014.08.28 0 0 0

cr0ssfit

 

 

zsoltsan Creative Commons License 2014.08.28 0 0 topiknyitó

A crossfit egy viszonylag új sport, amit itthon is egyre népszerűbb. Ennek az edzésformának nagyon sok előnye van, a változatos gyakorlatoknak köszönhetően számtalan különböző izomcsoportot
megdolgoztatunk és az edzések is izgalmasak. Mivel itthon még nem hallhattunk túl sokat róla, rengeteg kérdés felmerül bennem. Először is hol érdemes edzeni? Crossfit, vagy crosstréning, mi a
különbség? Léteznek kezdő kurzusok, ezek érnek valamit? Mik a leggyakrabban előforduló sérülések? crossfit.lap.hu

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!