Keresés

Részletes keresés

Vogerg Creative Commons License 2014.06.20 0 0 4

Sajnos ugyan késve írom de a II. Trophy is sikeresen lezajlott

 

Természetesen a sorozat itt nem áll meg valószínűleg több változtatással de folytatódik amint új versen kerül kiírásra jelzem mindaddig szívesen válaszolok a kérdésekre.

Vogerg Creative Commons License 2014.05.10 0 0 3

Örömmel jelzem hogy a túraútvonal kijárása megtörtént hozzávetőleg 140 Km jött össze

Természetesen nem árulom el a pontos számot.

 

A túrán lévő állomások is megvannak és szerintem nagyon szép kis útvonalat sikerült kijelölni és sok szép látnivaló akad az állomáspontokon.

Vogerg Creative Commons License 2014.05.03 0 0 2
.
Vogerg Creative Commons License 2014.04.28 0 0 1

.

Vogerg Creative Commons License 2014.04.23 0 0 0

Jah azt el is felejtettem hogy nevezni akár itt is lehet :-)

Vogerg Creative Commons License 2014.04.23 0 0 topiknyitó

Üdvözlök mindenkit

 

Mivel nem volt szívem belerondítani mindíg mások álltal használt Topikokba így nyitottam ennek az eseménynek egy új Topikot. Itt nyugodtan fel lehet tenni minden kérdést és szívesen válaszolok rá.

Íme a II. Motoros Trophy kiírása:

 

 

 

 

 

 


8315 Gyenesdiàs                                                                   8623 Balatonföldvár

Kossuth út. 86                                                                              Budapesti út. 72

Tel.:+ 36 83/950 897                                                                 Tel.:+ 36 84/330 636

 

 II.Motoros Trophy

 

Motorosok!! Május 24-én szombaton de 11.00 órától indul a Motoros Trophy melyre minden érdeklődőt szívesen várunk.

 

Megadott feladatok, és kérdések alapján teljesíteni az útvonalat, amelyet értékelünk,

és jutalmazunk,értékes ajándékokkal.

Segédeszközök használata megengedett: GPS, Térkép, Mobil, stb. A verseny célja nem a” száguldás” hanem a tájékozódás és a leleményesség!

 

Nevezési díj: 1000 Ft/Ft

Várunk minden Motoros barátot sok-sok szeretettel!

 

Jelentkezni: 06 / 30 969 0239 vagy 84 / 330 635

E-mail: info@rent-n-fun.eu

 

telefonon vagy a helyszínen du. 13.00 óráig.

Balatonföldvár Budapesti út 72 „Rent-n-Fun

Jó szórakozást és eredményes versenyt kíván a

„Rent-n-Fun” Team

„Motozsolt Racing Team”

www.rent-n-fun.eu

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!