Keresés

Részletes keresés

Lumi2 Creative Commons License 2018.02.21 0 0 21

Na nekünk megint bővül a család :) lesz tesó! Én most az elevitet eszem (mondjuk már 3 hónapja csak most jött össze a babó) és bízom benne hogy nem lesz óriás bébi. Én a b12 kell még pótoljam erre spirulina jó de van más is én ezt választottam. Meg a gyerek influenzás úgyhogy most nagy mennyiségben szedem a c vitamin. Bízom benne hogy segítenek a jó bacik is úgyhogy a Balance-ot eszem most, nekem nem túl jó az emésztésem sokat puffadok úgyhogy kell. Egyenlőre savval nincs gondolom nagyon remélem hogy ez így is marad! 

erica.b Creative Commons License 2017.09.21 0 0 20

A Materna volt,mikor a fiamat vártam, nem lett tőle óriás bébi, kerek 3 kg-mal született. Rengeteg vitamin van benne,mindenkinek ajánlom! (Remélem,még forgalmazzák) 

csitpu Creative Commons License 2017.03.07 0 0 19

én a gyerek vitaminjából ettem, mert több vitamin volt benne mint magában a terhes vitaminban...

alexandrakiss22 Creative Commons License 2017.02.19 0 0 18
hiba78 Creative Commons License 2017.02.10 0 0 17

Most a chiamagról derítették ki hogy mégse a szent grál

Előzmény: Klári12 (16)
Klári12 Creative Commons License 2017.01.10 0 0 16

Hát igen aki esetleg nem bírja a glutént annak nem jó, viszont ha nincs ételallergia ez jó lehet. Ez egyiptomi útifű maghéjának őrleménye. Persze mindennek utána kell járni amennyire csak lehet. 

Előzmény: afaith (15)
afaith Creative Commons License 2017.01.09 0 0 15

A megfelelő  rostbevitel fontos mindenki számára. Viszont a tiszta forrásra ügyelni kell, rengeteg vegyszermaradékot és más gabonatoxinokat tartalmazhatnak az ilyen termékek. Ez sokkal gyakoribb mint gondolná a többség. Biokufár kereskedők és hasonlók messzire kerülendők.

Előzmény: Klári12 (13)
afaith Creative Commons License 2017.01.09 0 0 14

Ezt honnan veszed? Teljesen alaptalan, bizonyítatlan és tudománytalan megállapítás.  https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3847730/

Előzmény: Törölt nick (12)
Klári12 Creative Commons License 2016.12.30 0 0 13

Pont most olvastam a terhesség alatti aranyérről is már bocs a témáért de ez is fontos hogy rostban dús ételeket fogyasszunk. Én sok magot és zabot eszem ha kell egy adag szilvalekvárt és volt hogy kellett egy adag Lecipol Plus is ami pont ebben segít. Inkább ez mint eljutni az aranyérig és ez népbetegség nálunk szóval nagyon sok embernek van és terhesség alatt amikor azért nagyon nem mindegy mi jut be a szervezetünkbe meg nyilván nem akkor műttetjük meg amikor teresek vagyunk. Szóval inkább a megelőzés. És persze a sok folyadék és testmozgás. Aki terhesség előtt nem mozgott annak tiszta szívből ajánlom a kismama jógát. Az szuper! 

Törölt nick Creative Commons License 2016.12.20 0 0 12

És a táplálékban található vitaminokat ráadásul sokkal jobban tudja hasznosítani a szervezet, mint a szintetizált kivonatokat.

Előzmény: m.ancher (8)
Lumi2 Creative Commons License 2016.09.14 0 0 10

Szerintem C vitamin mindig kell, meg multivitamin és ha épp babátvár valaki akkor viszont ha jön a köhögős torokfájós nyavaja időszak akkor jó felkészülni és erősíteni az immunrendszert jó bacikkal azaz probiotikummal mint a protexin is. Ezt legalább meg lehet inni nem gyógyszer mert azért a babának sem mindegy mit eszik anya. 

TerenceHill4 Creative Commons License 2016.07.27 0 0 9

omega 3,6 kell, mert a baba azokat vonaj el az anyától és alapból neki sincs sok. Ha ezt szedi az anya, akkor nem alakul ki a szülés utáni depresszió és a kicsinek is jobban fejlődik az agya.. Tudom nem voltam szakszerű, de valami ilyesmi.

Előzmény: m.ancher (8)
m.ancher Creative Commons License 2016.05.23 0 0 8

Sziasztok!Én csak kalciumot szedtem plusszban.Mindent ettem amit kívántam.Leginkább savanyú káposztát amit máskor nem szerettem.Szerintem nem kell sok plussz magzatvédő vitamint és kiegészitőt szedni.Egyetek egészséges friss zöldséget gyümölcsöt.

Előzmény: Alexa1122 (7)
Alexa1122 Creative Commons License 2015.12.10 0 0 7

Kedves Klári!!

Ha elfogadod segítségem lenne számodra egy olyan termék amelyet már sok kismama szedett és szed is a ma napig..

 

Nagyon szívesen segítek!

Bövebb információkról tájékoztatlak ha benne vagy!!

E mail címem: szanasza@freemail.hu

 

Csodaszép estét kívánok neked!!

Előzmény: Tecu22 (-)
zsuzsycs Creative Commons License 2015.12.01 0 0 6

Szerintem első terhességnél minden vitamin új. És csak azért, mert nem reklámozzák agyon, nem jelenti hogy káros lenne a picire. És nem lehetne forgalmazni a világon mindenhol.

De az tény, hogy még a terhesség előtt érdemes elkezdeni szedni, bármilyen vitamint is. Nekem a spirulna tökéletesen bevált. Semmi más nem segített. De hát mások vagyunk.

Klári12 Creative Commons License 2015.11.17 0 0 5

Szerintem még a teherbeesés előtt lenne a legjobb elkezdeni a terhes vitamint és prémium probiotikumot is. Minél előbb annál jobb a babának. Én elég félős vagyok új alternatívákat kipróbálni vagy kísérletezni pont terhesség alatt, de mindenki a saját gyerekéért felelős. 

zsuzsycs Creative Commons License 2015.09.01 0 0 4

Sziasztok!

Én a Gravidától hánytam, túl erős volt a gyomromnak. Utána Elevitet szedtem. Attól ilyen problémám nem volt, viszont állandóan fáradt voltam, bár nem voltam vérszegény. Valaki ajánlotta, hogy próbáljak ki egy bizonyos ganoderma gombából készült kapszulát, ami nem direkt terhes vitamin, de nagyon hatásos és jó. Jól érzem magam és a baba is egészséges! :) 

http://dxn-ganoderma.dxn.hu/az_en_tortenetem

Itt olvashatsz róla és megnézheted a termékeket. Nekem segített! :)

Lumi2 Creative Commons License 2015.07.13 0 0 3

El lehet kezdeni alatta is ez vitamin így semmi károsodást nem okoz. Olvastam egy cikket a probiotikumok a terhesség és a szoptatás alatt címmel szerintem az alapján is érdemes végiggondolni mi jót lehet előre tenni egy gyereknek. 

Sasababa007 Creative Commons License 2015.04.30 0 0 2

Sziasztok!

Szerintetek még a fogamzásgátlás alatt is el lehet kezdeni szedni ezeket a vitaminokat? Egyik barátnőm miután abbahagyta a gyógyszert, egyből teherbe esett. Kicsit félek ettől, mert akkor már hiába kezdem el szedni.

Köszönöm előre is a válaszokat :)

Beatrix88 Creative Commons License 2015.04.24 0 0 1

Én Elevit Plust szedek. Hallottam róla jót - rosszat - reménykedem benne, hogy nem lesz óriás bébi..

Zeki_ Creative Commons License 2013.06.22 0 0 0

Szia!

Az asszony mind a 3 gyereknél Elevitet evett, rendben van mind a 3 gyerek.

Előzmény: Tecu22 (-)
Tecu22 Creative Commons License 2013.06.22 0 0 topiknyitó

Sziasztok! Melyik baba mama vitaminra szavaztok. Elevit vagy Gravida? Most 1 hete hagytam abba a fogamzásgátlót, és el szeretném kezdeni szedegetni valamelyiket, de tanácstalan vagyok melyiket kéne...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!