Keresés

Részletes keresés

Donkey83 Creative Commons License 2020.07.22 0 0 24

Sziasztok!

 

Én valamit nem értek. Olvastam A Titok című könyvet. Saját magad alakítod az életed, és vonzol be mindent. Egy jól működő párkapcsolat egyszer csak elromlik. A párod már nem úgy viselkedik veled, ahogy azelőtt. Részedről a szeretet, szerelem, kedvesség  megvan. Akkor mit csinálsz rosszul?

realpain Creative Commons License 2018.11.30 0 0 23

Pontosan egyetértek az előttem szólóval akinek működik! Ha nem megy akkor valami mindíg gától!

 

Itt egy videó erről! 

 

https://www.youtube.com/watch?v=g_ktiSAMMrk

 

Többszörös meghallgatás után tudom ajánlani az alkalmazását.

TMitalhinrg Creative Commons License 2014.07.28 0 0 22

Kemény, őszinte, de reális és működő:

Eredmény titok

RoliXX Creative Commons License 2014.05.27 0 0 21

Látom kissé pang a topik, pedig biztos sokan vannak, akiket érdekel, vagy már sikerrel alkalmazzák a vonzás törvényét.Megértem azokat is, akik szkeptikusan állnak hozzá, mert elsőre valóban egy kissé meredeknek hangzik ez a dolog, pedig semmi furcsa nincs benne.

 

Szeretném, ha elindulna itt egy kis beszélgetés erről. Kérlek osszátok meg sikerélményeiteket! Akár a negatív tapasztalatokat is(ha van ilyen).

 

Kezdőkkel és haladókkal egyaránt szeretném megosztani a "SIKER dióhéjban" című rövid ebookomat. Több híres szerző könyve és előadása alapján foglaltam össze a legfontosabb tudnivalókat a tervezéstől a sikeres gondolkodásig és az apró trükkökig.

 

Témái:

- Célkitűzés profi módon

- A gondolatok ereje

- Időgazdálkodás és hatékonyság

- Energiaszint növelése

- Pénz és gazdagság

- Problémamegoldó és kreatív technikák

 

Aki szeretné elolvasni, az teljesen ingyen letöltheti weboldalamon, az elmeprogramozas.hu-n.

 

Várom az észrevételeket és remélem, hogy beindul egy kicsit a fórum!

7Bagoly7 Creative Commons License 2014.01.13 0 0 19

Sziasztok!

 

Még új vagyok a fórumon, de a vonzás törvényét ismerem. Nekem működik :) Jobban fogalmazva, ha jól csinálom akkor is működik és megtapasztaltam azt is, ha nem jól csinálom, akkor miért nem működik. Ez a legnehezebb egyébként. Az ember hajlamos visszaesni azokba a hibákba, ami miatt korábban nem kapta meg amit akart.
Én a jólétet akarom bevonzani és úgy tűnik jó úton haladok efelé :) Itt a fórumon gondolom sokan vannak, akik a jólétet keresik, nekik kivácsi lennék a véleményükre és tapasztalatikra, hogy nekik hogy sikerül a vonzás etéren?

Törölt nick Creative Commons License 2012.08.20 0 0 18

Ó nagyon örülök,hogy írtál! Jó látni,hogy nincs tól későn. A bologodat elolvasom,és majd írok,hogy hogy tetszett. Most lépnem kell-babázok

Előzmény: Vejnemöjnen12 (17)
Vejnemöjnen12 Creative Commons License 2012.08.14 0 0 17

Sziasztok!

 

Nekem sokat jelentett A titok című film, meg utána a könyv is. Elkezdtem megváltoztatni az életemet és szépen haladok egy olyan úton, ami már most emberibb, mint az előbbi volt. Új szakmát, nyelvet kezdtem el tanulni – majd 40 évesen – és férfi létemre fogyózni kezdtem. Két hónap alatt leadtam hét kilót, ami azóta sem jött vissza. Most rendben a BMI indexem. J

 

Kitaláltam egy új masszázsformát, amiről blogot kezdtem el vezetni a napokban. Talán nem véletlen, hogy A titok és a vonzás törvénye előkelő helyet kapott a bejegyzésekben. Még természetesen rengeteg dolog van, amit nem valósítottam meg, de biztos vagyok benne, hogy elérem a céljaimat. És persze az is fontos – ahogyan a filmben is volt –, hogy közben is jól érezzem magam. A korábbi életemben is megvalósítottam a céljaimat – szinte mindet – csakhogy közben teljesen kiégtem. Most már erre a problémára is figyelek, hála A titoknak.

 

Hajrá mindenkinek, aki a változás mellett döntött!

Ja, itt a blog elérhetősége: http://mentalismasszazs.blog.hu/2012/08/12/kitisztul_a_kep

 

Törölt nick Creative Commons License 2012.07.28 0 0 15

Kösz! Szerintem is ezt mindenki maga dönti el, és azt is,hogy kinek működik. Én csak megadtam a topiktémát, és ha valaki nem hozzászól,hanem fikázni jön ide,azt jellemezni se kell,mert az önmagát minősíti...

Kösz,hogy leírtad a tapasztalatodat a témában!Ki írta a könyvet? Láttad a filmet? Érdekes,mert tarotttal szoktam ellenőrizni,hogy jó úton járok-e, és az most folyamatosan pozitív visszajelzést ad, valami nagyon jó közeledik az életemben!

Előzmény: Malyika (14)
Malyika Creative Commons License 2012.07.25 0 0 14

Sziasztok.

 

Én nem akarok senkiröl jellemrajzot irni,Mindenki saját maga dönti el hogyan él és gondolkodik.

De drága bélasuska én olyan nök közé tartozok akik megvették a "hogyan leszek milliomos" cimü könyvet.

S tudid ezzel már meg is gazdagodtam:))))

Nagyon sokat lehet tanulni az ilyen könyvekböl.

Önkontrol,mások értékelése, nyugodság, és ami a legfontosabb az hogy saját magadban jobban bizol.

Én tudom neked is igazad van de ebben a sz**r világban sokaknak segit a pozitiv gondolkodás.

Van aki nem hisz ebben da sokan vagyunk akik ezt nem csak hiszik hanem gyakorolják is.

Remélem nem gond hogy leírtam amit erröl gondolok.

 


Szép napot nektek!

 

 

Ja és nem azért vettem meg a könyvet mert attol vártam az anyagi gazdagságot, de szellemi gazdagságot én megkaptam tölle.

Előzmény: bélasuska (11)
bélasuska Creative Commons License 2012.07.22 0 0 13
Latod latod? En csak siman kotekedtem :)
Te meg egy egesz jellemrajzot osszedobtal rolam, egy kotekedo hozzaszolas alapjan.

Had kerdezzem meg... hogy beszelgeteses vonalra tereljem a dolgot. Te mit remelsz egy ilyen "vilagnezeti rendszertol"? Titok, ero, gazdagnak szuletes, stb
Törölt nick Creative Commons License 2012.07.21 0 0 12

Látom barátom te se olvastad a topikleírást... ha nem tudod,miről van szó,nem olvastad,nem használodNE ÍRKÁLJ IDE!!!!  Ez az önnullázásnál sokkal nagyobb gyökérség.

Keress magadnak egy fikázó topikot,ahol kiélheted a benned szunnyadó irigységet, kicsinyességet és gonoszságot. És el ne hidd hogy az életben találkozhatsz kedves emberrel,aki valóban szeret és segíteni akar,mert az ilyen emberek mint te csak olyan emberekkel fog találkozni akik kihasználjá,leszívják,megrágják és kiköpik... mert ezt hiszed . Erről szól a vonzás törvénye,és ha még írni akart először tájékozódj a témába,próbáld ki,és ha nem működik,akkor szólj. Köszönöm hogy idefáradtál :)

Előzmény: bélasuska (11)
bélasuska Creative Commons License 2012.07.21 0 0 11
Az önnullázás akkora bunkosag, mint olyan emberek "hogyan gazdagodjunk meg?" konyveit olvasni,makik abbol gazdagodtak meg, hogy ilyen hogyangazdagodjunkmeggyorsan konyveket adtak el a hiszekeny, ketsegbeesett, csodavaro kozonsegnek
Előzmény: Törölt nick (0)
Törölt nick Creative Commons License 2012.07.20 0 0 10

Bocs da erősen off vagy. Hózz egy másik topikba!

Előzmény: Törölt nick (8)
baltaarc Creative Commons License 2012.07.20 0 0 9

Ne irigykedj, inkább írj fel valamit egy papírra.

Előzmény: Törölt nick (8)
Törölt nick Creative Commons License 2012.07.20 0 0 7

Arra viszont rájöttem hogy nagyon sok célomat elértem a vonzással,úgy,hogy nem is tudtam,és amikor ez tudatosult bennem,akkor csaotam a homlokomra!És amit kudarcként éltem meg azt is valahol én "kértem". Most ott tartok,hogy figyelek  a pozitív hozzáállásomra,vidám vagyok,és az eredmény,hogy csupa jó dolog történik velem,a rövidtávú céljaim mind teljesülnek,látszólag a szerencsének köszönhetően.A hosszó távú céljaimat most próbálom körvonalazni.

Törölt nick Creative Commons License 2012.07.20 0 0 6

Mennyi idő alatt? Én még nem készítettem listát.Vannak céljaim,de még nem írtam össze.

Előzmény: baltaarc (5)
baltaarc Creative Commons License 2012.07.20 0 0 5

Most vagyok félidőben ahhoz képest amit akkor felírtam, felét elértem kb.

Előzmény: Törölt nick (4)
Törölt nick Creative Commons License 2012.07.20 0 0 4

Én csak most kezdem kapizsgálni a dolgot...  Neked tehát sikerült már elérni a céljaid?

Előzmény: baltaarc (3)
baltaarc Creative Commons License 2012.07.20 0 0 3

Cut&Paste: “Semmilyen szél sem kedvező annak, aki nem tudja, milyen kikötőbe tart.” (Seneca)

 

Ez a lényege szerintem a Titoknak. Azért írod fel hogy mit akarsz, hogy tudd merre mész.

Törölt nick Creative Commons License 2012.07.20 0 0 2

Bocs a félregépelésekért. Ahogy egy fiatal rokonlány mondta: úgy élem az életem ahogy gépelek,gyorsan és sok hibával :)

Előzmény: Törölt nick (1)
Törölt nick Creative Commons License 2012.07.20 0 0 1

Érdekes,hogy amikor a topikok között kerestem ilyen témájút,nem találtam. Beírtam a következő lehetőségeket:

-Titok-erre politikai témáju,egyes hírekkel,miniszteterekkel kapcsolatos pletykákról szóló topikok jöttek be

-gazdag- na erre politikai és szociokógiai témájCSAK mocskolódó topikok jöttek be ! amiknek már a címéből is sütött az irigység,a rosszindulat

Mégegy kísérletet tettem:

-vonzás- erre regionális topikok (v.mi vonzáskörzete) meg egy filmet taglaló topik jött be

Ami megfogott,az a gazdagsággal kapcsolatos dolog,hogy milyen gyűlölet övezi látszólag,miközben MINDENKI gazdag akar lenni.

 

Az erőt,és a Bob Proktor által írt Gazdagnak születtél című könyvet csak most olvasom. Célom ,nemcsak anyagi,hanem más területekre is kiterled. Az egész életvezetésemet szeretném tudatossá,rendezetté, boldoggá tenni.

Törölt nick Creative Commons License 2012.07.20 0 0 0

Ja és a nullázással is egy vágyam teljesült ez már nem 0 :)

Törölt nick Creative Commons License 2012.07.20 0 0 topiknyitó

Hát, sok szeretettel várok minden sikeres vagy sikerre éhes embert!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!