Keresés

Részletes keresés

omingda Creative Commons License 2019.04.09 -1 0 297

Szét kellene választani az amatöröket a profiktól.

Kluca66 Creative Commons License 2017.12.05 0 0 296

Üdvözlök minden kedves Ismeretlent!

 

Nagyon ismeretlen vizekre eveztem, lehet hogy nem is jó helyen jáok. A segítségetekre lenne szükségem. Mégpedig az ügyben, hogy az általam keszitett kepeket (tajképek, csendélet, csoport képek, stb.) hogyan és hova tölthetem fel? Állítolag 3 napig megőrzesre kerül az éteren es utána törlődnek. De előfordulhat, hogy rossz vizeken járok. Ha váloban igy lenne, de tudaz segiteni, úgy kérlek, ne fogd vissza magad! Hisz masokon segíteni nemes feladat.

Varom a hozzaszólásotokat, segítségeteket.

Údvözletem addig is: Lucus

 

Reménykedem, hisz az hal meg utoljára

ainohh Creative Commons License 2017.11.20 -1 0 295

Üdv felesleges az egész szám mizéria az emberek mindent lopnak akkor mindenek le  kéne írni a számát.

A kenyértől a rakétáig mindent lopnak.

 És a bevezető szöveg is apszurd   mintha minden ember lopós lenne persze akinek nem inge ne vegye magára.

Elég azt lenne le írni a fényképen lehetőleg látsszon a gyári száma.

Remélem segítettem a hozzászólásommal.

Előzmény: SzótlanJoe (293)
Ádám82TLT Creative Commons License 2015.10.11 0 0 294

Köszi!!

SzótlanJoe Creative Commons License 2015.10.11 0 0 293

Nagyon eltévedtél!

Itt nézelődj megfelelő topik után:

http://forum.index.hu/Topic/showTopicList?t=9212277

Előzmény: Ádám82TLT (292)
Ádám82TLT Creative Commons License 2015.10.11 0 0 292

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni!

Van egy régi XD kártyás Fuji Finepix S 5500-as gépem!

Sajnos bekapcsolva lett csatlakoztatva a tv-hez és gyanítom tönkrement a memóriakártya!

A következőt írja ki:Card Not Initialized

Hiába formázom le a kártyát,ugyan azt írja ki!Szeretnék venni bele egy másik kártyát,most jön a kérdés!

Szinte mindehol azt írják erre a típusra hogy 2Gb-ig bővíthető,de néhol azt írják hogy csak 512-es kártya a max

és ekkora is van benne ami tönkrement!

Kérdés,mekkorát vegyek bele?

512Mb vagy 2GB ??

A válaszokat előre is köszönöm!

Üdv:

Ádám

 

Saliko Creative Commons License 2014.10.10 0 0 291

Elfelejtettem beírni egy gyári számot (egy réges régi hirdetést másoltam be, akkor még nem kellett), ez hogy eredményezett egy hónap kitiltást????

derizs09 Creative Commons License 2014.09.06 0 0 290

Függetlenül attól, hogy a gyári szám megjelentetése egy hirdetésben mennyire szükséges és elhagyhatatlan dolog, az lehet vita tárgya. De hogy ha véletlenül lemaradt, mert előbb nyomtál egy entert, és nem voltál elég figyelmes azért egy hetes kitiltás jár, az kissé viccesnek tűnik.

Lemaradt, bocs ....pótolnám, de nem lehet.... nem elég, hogy újra rakd fel a hirdetést, hanem egy hét bünti van, bizonyám....

cac666 Creative Commons License 2014.03.17 0 0 289

Tisztelt moderátorok!

 

Szerintem az adok-veszek topic bevezetőjéből vegyétek ki a lopásra vonatkozó szöveget. Egyszerűen csak az sn kötelező megadására hívjátok fel a figyelmet.

Ha a tolvaj elolvassa az ellene irányuló intézkedést, akkor nem itt fog hirdetni. Márpedig a legkönnyebb az ilyen helyeken utolérni az enyveskezű férgeket.

összekötő Creative Commons License 2014.02.19 0 0 286

Ha az IRL Venyeriné lenne a szerver, bizonyára te is használnál ilyen ablakot, melyben minden felhasználódat tájékoztatod a neked evidens dolgokról. Kiemelten akkor, ha a sokadik hatósági megkeresést, valamint a tartalomszolgáltatóknak szóló kérést és ajánlást olvasod.

Előzmény: Venyerin (285)
Venyerin Creative Commons License 2014.02.19 0 0 285

Feltétlenül szükséges az adok-veszek topicok megnyitásakor előugró figyelmeztető ablak?

Csupa evidenciát mond.

kulindamani Creative Commons License 2014.02.19 0 0 284

Én pedig azt szeretném ha olvasnál írás előtt

 

összekötő 2014.02.18 08:51:49 © 12163

Mivel jó pár kedves felhasználó nem érezte át társaik finom figyelmeztetéseit, már azokat, melyben udvariasan figyelmeztették őket a normál betűkkel írt hirdetések azonos hatékonyságára, az ő, csicsás, sőt, túlcsicsázott-giccses, ordibáló, netikett-ellenes és ezáltal szabálysértő hányadékukkal szemben, ezért kénytelenek vagyunk az ingát saját irányunkba azonos nagyságban kihúzni egy időre, hogy utána lecsillapodva középen újra megálljon. Sajnálatos, hogy a törléskor küldött, normál betűs figyelmeztetés falra hányt borsó volt.Tehát nem lehet szavazni, zéró tolerancia egy időre, majd ha azt látjuk, hogy mindenki megértette és elfogadta a kérést, és megfelelően használja a szerkesztési lehetőségeket, majd akkor eltávolítjuk az erőszakos, undorító ám ezáltal példaadó figyelmeztetést.

Előzmény: FotoDoktor (283)
FotoDoktor Creative Commons License 2014.02.19 0 0 283

Szeretném, ha a Nikon adok-veszek fórumon a terméknevek kiemelése félkövérrel újra megengedett lenne. Sokkal könnyebb volna tallózni az ajánlatokat. Nem vagyok híve a különböző színű és méretű hirdetésformázásnak én sem, de ez a szigorítás nehezíti a fórumozók életét.

Köszönöm

Borkostolóóó Creative Commons License 2013.08.30 0 0 282

Kedves Mindenki!

 

Kérem a SEGÍTSÉGETEKET ,hogy  augusztus 30 - szeptember 20. között  szavazzatok erre a a 2db filmre:

 

http://www.youtube.com/watch?v=1G5KfNrd31Y

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=cggXIHx6HXg

 

 

Nagy szükségem van a szavazatotokra. Ha lehetőségetek van, kérjétek ismerőseitek segítségét is!!! 

 

 

 

Segítségeteket előre is nagyon szépen köszönöm : Borkostoló

Venyerin Creative Commons License 2013.03.24 0 0 279

Még mindig.

 

A gyári számokat (ELŐZETESEN, és nem a lopás után) regisztrálni viszont valóban hasznos.

 

Előzmény: futoz (277)
Törölt nick Creative Commons License 2013.03.24 0 0 278

Tisztelt Moderátorok!

 

Nagy tisztelettel érdeklődnék, hogy az általam nyitott fórum:

http://torzsasztal.hu/Article/showArticle?t=9185692

Topikleírásába, az alábbi két rövid tőmondatot + ba el lehetne é helyezni:

„Fekete fehér negatívhívás”

„Fekete fehér film hívása”

 

Előre is köszönöm b31.

futoz Creative Commons License 2013.03.23 0 0 277

Még mindig azt mondod, hogy ne legyen pulik az SN ?

http://www.mcgoat.com/hirek/193-elokerult-az-ellopott-gep

Előzmény: Venyerin (269)
cédrusata Creative Commons License 2013.03.07 0 0 275

Tisztelt Cég ! Hogyan lehet személyes készítésű fotómat a motoromról felhelyezni a fórum oldalára? Kétszer már próbálkoztam,különböző módszerekkel...eredmény:0.(a kép 300 kb-os,cca.

topoly Creative Commons License 2013.03.02 0 0 274

Az "Archívum" topikcsoport léte nyelvtani finomság, teleológikus tévedés. "A nem használt topikok raktára." ;-)

Tartalmát szét lehetne dobni a meglévő topikcsoportokba: nagyrésze analóg téma (erre is utaltam lentebb a 263-ban), másrésze "tanácsadós", és így tovább.

topoly Creative Commons License 2013.02.07 0 0 273

Nulla visszajelzés nélkül nehéz lelkesnek meg segítőkésznek lenni/maradni.

Előzmény: topoly (264)
telescoper Creative Commons License 2012.12.07 0 0 271

Itt? Menj a megkérdeztük a techmodit topikba, ott kérd, mert az a topik az erre való.

Előzmény: abani (270)
abani Creative Commons License 2012.12.05 0 0 270

T. Moderáció,

 

megszeretném kérdezni, hogy hátizsákoknak és egyéb nem NIKON adok- veszek -nek mégis mi köze van a Nikon adok-veszek topikhoz? Ezt az észrevételt már többen is megtették rajtam kívül. Ha kérhetném a nem oda való bejegyzések törlését, azt nagyon megköszönném.

Venyerin Creative Commons License 2012.12.03 0 0 269

SZVSZ a lopásokat nem ezen a fórumon bevezetett adminisztratív szabályokkal kell kezelni.

Méretes szereptévesztés.

Előzmény: futoz (267)
Venyerin Creative Commons License 2012.12.03 0 0 268

Ott a pont: a gyári számot nyílt fórumra feltenni nem okos dolog.

Előzmény: Rollei (266)
futoz Creative Commons License 2012.12.02 0 0 267

Pedig valamit tenni kell, mert lopják a gépeket és így minden kockázat nélkül lehet a lopott gépeket is hirdetgetni.

És legalább a volt tulajok tudnák figyelni a fórumokat . 

Arra meg kitalálok majd valamit, hogy ne legyen fake bejelentés. Illetve, lehessen szűrni valahogyan. Pld valahogy igazolja, hogy tényleg a tulajdona volt a gép. Persze akkor csak a tulajdonos jelentheti be. 

Különben nekem minden cuccnak megvan a doboza, tehát hiába jelentik be az én gépemnek a serialszámát azért a doboz és a tartozékok igazolnák, hogy nem lopott. 

 

Előzmény: Rollei (266)
Rollei Creative Commons License 2012.12.02 0 0 266

Szerintem alaposan át fogod gondolni még ezt az ötletet, amikor valaki tréfából bejelenti az általad árult gépet, vagy obit lopottként. No nem pont a rendőrségen, hanem a neten, valamelyik lopttcucc keresős oldalon.

 

 

Előzmény: futoz (265)
futoz Creative Commons License 2012.12.02 0 0 265

Véleményem szerint, kötelezővé kellene tenni a gyári számok megadását a hirdetéseknél. 

topoly Creative Commons License 2012.10.01 0 0 264

A "Fotózás - tanácsok kezdőknek" topikot a Fényképészeti ágakból a Tanácsadó topikok közé mozgatnám.

topoly Creative Commons License 2012.09.24 0 0 263

Nem tudom, zajlik-e még az átszervezés.

A "Technika használata"-ban hónapok óta változatlanul 6százvalahány topik van, közülük jócskán akad, amelyik 8-10 éve áll, azóta nem született újabb hozzászólás. Ezekből simán lehetne törölni azokat a topikokat -vagy ha nem túl sok munka összevonni-, amelyekben 15 (vagy 10) hozzászólás sincs. Olyan topikból, ahol a fenti 2 feltétel teljesül simán van 30-40 és csak az utolsó 200ba néztem bele.

Azt sem tudom, hogy az illetékes topikrendezgető gyakorló fotós, avagy sem. Utóbbi esetben könnyebben tán még a topiklakók is segíthetnek. Mert ha fotós, akkor értenie kell hozzá, mink meg minek strapáljuk magunkat...

szorgos légykapó Creative Commons License 2012.08.30 0 0 262

Átmentek. Kösz a jelzést!

Előzmény: topoly (260)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!