Keresés

Részletes keresés

thomas89 Creative Commons License 2012.02.25 0 0 43

Valaki tud abban segíteni , hogy a google desktop gmail moduljához honnan lehetne hozzájutni, mert sajnos a hivatalos oldalról már törölték.

vajkrém puli Creative Commons License 2012.01.30 0 0 42

hello,

 

lehet láma vagyok, de pár napja a google kereső valami teljesen más formával jelenik meg, ha a Chrome címsávját használom.

Ha  a google.com olal keresőjébe írom be, akkor a "régi" eredmény lista látható.

Persze, megpróbáltam  a chrome beállítások ban megnézni, hátha átíródott,. de ott is google.com van alapértelmezettnek.

Miért van akkor az, hogy a gogfle.com-ról más rendszerű oldal jön be, mint a címsoros keresőből?

Az első kép a címsorba írt keresőszóra írt találati lista, a második a google.com-ba írt 

 

 

Hogy tudom visszállítani, hogy csak az egyik keresőt hazsnálja a Chrome? És miért használ kettőt?

 

 

 

 

JozsBiker Creative Commons License 2011.11.17 0 0 41

Sziasztok !

 

Szeretnék segítséget kérni abban, hogy a Google kereső oldalt hogyan tudnám egy kicsit módosítani. Arról van szó, hogy régebben mindig úgy jött be az oldal, hogy megjelent egy rádiógombos választási lehetőség, hogy a Web -en, vagy magyar oldalakon szeretnék-e keresni ( lásd első képen piros nyíllal jelölve ). Ez azokon a böngészőkön, amiket régóta folyamatosan használok most is így van. Viszont ha egy újabb gépen megyek rá a www.google.hu -ra, ott már nincs meg ez a praktikus választási lehetőség (második kép). Tudnátok segíteni, hogyan tudnám elővarázsolni ? Köszi.

 

 

szakipeet Creative Commons License 2011.11.11 0 0 40

Úgy látom megújult a startlap, eddig is a google-t használták keresőnek? jó régen jártam már rajta. Látom csináltak közösségi lap ablakot is. Meg játékot. http://minu.me/-startlap 

antid oto Creative Commons License 2011.11.07 0 0 39

Bocsi, azt akartam mondani a végén, hogy nem gépspecifikus, és nem is BÖNGÉSZŐspecifikus.

Előzmény: antid oto (38)
antid oto Creative Commons License 2011.11.07 0 0 38

Sziasztok,

 

nálam a Google kereső megőrült újabban a találatok listájába került pdf- és doc-fájlokkal kapcsolatban. Ha ugyanis azt mondom neki, hogy „Save as", akkor korábban megkérdezte, hogy hová szeretném menteni a szóban forgó pdf-fájlt. Ehelyett most azt kérdezi meg, hogy hova mentsen el egy „url" elnevezésű html-fájlt.

 

Ha ezek után szeretnék túljárni az eszén, és azt mondanám neki inkább, hogy „Copy link adress", akkor ahelyett, hogy a rendes linket (mondjuk: www.vtpi.org/london.pdf) jegyezné meg, valami borzalmas hosszú linket jegyez meg (az előbbi esetben: http://www.google.hu/url?sa=t&rct=j&q=transport%20for%20london%20annual%20report%202010%20pdf&source=web&cd=5&ved=0CGUQFjAE&url=http%3A%2F%2Fwww.vtpi.org%2Flondon.pdf&ei=jEG4TpHSG4Sf-Qbt-_WEBg&usg=AFQjCNFqAhimog-D0RddOtokUaa94TBVfQ). WTF?!

 

Van valakinek ötlete, hogy mit lehet kezdeni ezzel az istencsapásával? Nem gépspecifikus, és nem is keresőspecifikus (négy különböző gépen, Chrome-mal és Firefox-szal is ugyanezt tapasztaltam).

Előre is köszönet. 

 



RealCorpus Creative Commons License 2011.07.01 0 0 37

Na, valami:

Ide kattintva valamivel tágabb találati listát ad: .

Előzmény: RealCorpus (36)
RealCorpus Creative Commons License 2011.07.01 0 0 36

Előzmény: RealCorpus (35)
RealCorpus Creative Commons License 2011.06.30 0 0 35

 

Én is szívesen beállítanám 'egy szélesebb földrajzi területre'. Például: Föld.

Vágják a fát maguk alatt...

Előzmény: chempelophe (34)
chempelophe Creative Commons License 2011.04.29 0 0 34

hogy'ajóbánatnatba' lehet kikapcsolni a francos google automata helyzetérzékelőt ÖRÖKRE?

én nem vagyok informatikus, kijárok a házból... nem azért megyek fel a netre. hogy megtudjam mi van az utcánkban!

(az így értette szolgáltatásról is lemondanék, de belátom, hogy azzal már együtt kell élnem)

Pimpifül Creative Commons License 2011.04.11 0 0 33

Van egy 100 dollár értékű Google AdWords hirdetési kuponom. Ezzel kb. egy hónapig lehet hirdetni a Google főoldalán. 5.000 Ft-ért átadom annak, akinek kell.

 

ivódzsima Creative Commons License 2011.03.27 0 0 32

Gúgli a barátom!    :-)     (majdnem)mindenben segít.

Törölt nick Creative Commons License 2011.03.19 0 0 31

Firefoxban például 'Eszközök', 'Előzmények törlése' menüpont. Ott van olyan, hogy 'Űrlapok és keresőmezők előzményei' - kattintsd be, hogy mindent töröljön és menj az OK-ra.

IE, Opera és más böngészők alatt is van ilyen funkció... valószínűleg nem pont ilyen néven, de keresd és biztosan megtalálod :-)

Előzmény: BiancoRamirez (30)
BiancoRamirez Creative Commons License 2011.02.22 0 0 30

Kérem, árulja el valaki: hogyan lehet a Google keresőablakából eltávolítani, az első karakter leütésekor megjelenő korábban valamikor beírt keresőszavakat?

A választ előre is köszönöm!

3x Creative Commons License 2010.08.06 0 0 29
Most feltelepítettem az újabb Firefox 4.0 bétát és megszűnt...
Előzmény: 3x (28)
3x Creative Commons License 2010.08.06 0 0 28
Nekem tök bejött az "ömlesztett" google-képkeresés, de ma este - nem tudom mióta - csak egy oldalt ad ki és kész. Másnál is van ez?
Törölt nick Creative Commons License 2010.08.02 0 0 27
A topicnyitót alapul véve off, a cím szerint nem, ezért nem nyitok új topicot.

Hogy sikerült a google-nak így elbarmolnia a képkeresőt? Vissza lehet hozni a korábbi változatot?
pozsoka Creative Commons License 2010.05.13 0 0 26
http://www.feketekereso.hu/
ez is remek alternatíva:)
Előzmény: pozsoka (25)
pozsoka Creative Commons License 2010.05.05 0 0 25
No de mostmár bluu-t használok.
Előzmény: pozsoka (24)
pozsoka Creative Commons License 2010.05.05 0 0 24
Akkor nem csak nálam van ez.
Előzmény: aggroman (23)
aggroman Creative Commons License 2010.05.05 0 0 23
Most mi afasz van??Egy perce még jó volt.Most meg tiszta hányadék lett a google.Kapott egy oldalmenüt.Amit utálok.Meg az uj flash kereső.Valószínű a youtube beujitásának ez a következő folyamata hogy megbaszták a google keresőt...
mr xx Creative Commons License 2010.03.07 0 0 22

A Microsoft nem ismeri
a magyarok istenét
nem ide tartozik, DE

asztán firkál a a BING keresöröl (nyelv fordito)

 

holott az igazi "fordito" az a GOOGLE translate

eszt ismeri az egész világ mamár

ajánlom a cikk irojának.( ámen)

pozsoka Creative Commons License 2010.02.22 0 0 21
Nem rossz,köszi:)
Előzmény: uselessjunk (20)
uselessjunk Creative Commons License 2010.02.21 0 0 20
Ha csak a fehér háttér zavar, használd a http://www.blackle.com/ oldalt!
Előzmény: pozsoka (19)
pozsoka Creative Commons License 2010.02.21 0 0 19
No hát engem meg szemfájdítóan kezdett bosszantani a fehér háttér,amire találtam megoldást,két program személyében is,amiket alant irtam,de rejtélyes oknál fogva maradt a fehérség a betűk mögött,ami tán még jobban zavar.Nevezhetjük szeszélynek, gondoltam hátha tud valaki megoldást.A többi hiányosság,bugyutaság ritkán bosszant.:)
Előzmény: Törölt nick (18)
Törölt nick Creative Commons License 2010.02.21 0 0 18
Off vagy sem, nem tudom. A cím alapján nem, de döntsd el magad.
Beírom kulcsként, hogy valami. Találat 6400.
Szűkíteném, mondjuk így: valami -semmi. Találat 78 500. No ez bosszant, de nagyon. A Jó napom van gombra azt mondanám, ne nézz oda.
Előzmény: pozsoka (17)
pozsoka Creative Commons License 2010.02.21 0 0 17
Különbözőek vagyunk:)
Előzmény: Törölt nick (16)
Törölt nick Creative Commons License 2010.02.21 0 0 16
Hát, azért irigyellek ezért. Nekem még soha, egyetlen pillanatnyi fejfájást nem jelentett a Google ezen dolgai. Sok más dolog igen, de amiket írsz, azok nem.
Előzmény: pozsoka (15)
pozsoka Creative Commons License 2010.02.21 0 0 15
Ez mire jó?
Előzmény: locsemege (8)
pozsoka Creative Commons License 2010.02.21 0 0 14
:)Kítűnő gondolat.
Előzmény: Törölt nick (12)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!