Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2015.08.20 0 1 8

hehe

hüvelygombás rongyosélet Creative Commons License 2009.06.04 0 0 7
Talán el lehetne kerülni, hogy más fórumcsoport
ellentétes véleményű tagját, vagy hozzászólását sunyin töröljék.
A nick presszionálása mellett.
Kilroy Creative Commons License 2009.03.28 0 0 6
Egyik sem lenne éppen túl objektív alapja a moderátori státusznak. És nem csak az álommókus által írt okból.
Leginkább valamiféle mindentől független megbízhatóság játszhat. Itt viszont szerintem már képbe jön a nickeken túli vagy inkább az illetőnek az általa használt nickektől független irl személyisége. Ez viszont szerintem már ad némi létjogosultságot a Nemo által képviselt szemléletnek is, kedves moderátorok...
Előzmény: Z757 (-)
Törölt nick Creative Commons License 2009.03.28 0 0 5
Mit ér a regszám/hozzászólás? A tizenvalahányadik nickemet rootolják sima bosszúból.
Előzmény: Z757 (-)
pasa_ Creative Commons License 2009.03.27 0 0 4
elorehozott aprilis 1?

Elobb esik piros ho, mint itt barmi erdemi pozitiv fejlemeny, legyen szo moderalasrol vagy technikarol.

A tulajt vgay nem erdekli vgay kifejezetten orul a kaosznak, hogy az ide jarok jo erezzek magukat meg sose szerepelt a celok kozott.
Törölt nick Creative Commons License 2009.03.27 0 0 3

a mostani moderáció pont olyan mint a bírósági rendszerünk. tényleges életfogytra ítélnek valakit csípőből, törölgetik a topikokat,  aztán miután kiderül h tévedtek és ha elkezd kapálózni a delikvens visszaengedik.

 

következmény? lóf@sz. semmi. másnap megcsinálja ugyan azt....

Snakeins Creative Commons License 2009.03.27 0 0 2
Régen így volt - nagyon rég.


Amúgy a fórumnak nincs köze a hírportálhoz, ha onnan is van a link, ide pedig az azzal kapcsolatos észrevételeket várják - szóval rossz helyen nyitottad a topikot.

Szerintem pedig nem válna be ez a demokráciásdi, még jobban elkurvulna a fórum.
Előzmény: Z757 (-)
kose Creative Commons License 2009.03.27 0 0 0
0
Z757 Creative Commons License 2009.03.27 0 0 topiknyitó
Gondolom persze regszám, és hozzászólásszám alapján.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!