Keresés

Részletes keresés

kökény80 Creative Commons License 2016.08.21 0 0 44

Sziasztok, kb 10 éve nem jártam ott, de múlt szombaton kimentem a MUSE miatt. Döbbenten tapasztalatam - ugye, 10 év az sok idő - hogy egy popfesztivállá lett az egész...egyetlen "alternatívabb" helyszínt sem találtam! (Mint pl. régen a Metálsátor, ahova anno szégyenszemre "bepréselték" az Apocalipticat.) Pedig annyira jó volt régen, hogy az öltözékünk szinte népviseletként mutatta a hovatartozásunkat...és jó volt összenézni a "saját fajtánkkal"...ez nagyon hiányzott.

Előzmény: Tamás (10)
enbéhá Creative Commons License 2009.08.04 0 0 43

teljesen igazad van, ezek a dolgokat szerintem sem kell erőltetni.

a rasszizmusellenes zenei napot egy ártatlan dolognak tartottam és nálam még belefért a politikamentességbe, de lehet, hogy másnak nem.

 

örülök, hogy nem mentünk át a szokásos libsizésbe/nácizásba/zsidózásba, köszönöm.

Előzmény: Törölt nick (42)
enbéhá Creative Commons License 2009.08.03 0 0 41

tehát ha én szeretem a sokszínűséget, akkor a liberális politikai ideológiát követem. ha azonban egyáltalán nem szeretem, akkor a példád alapján "árja nemzeti" ideológiát követek. ne haragudj, de a világ az szerintem ennél bonyolultabb és árnyaltabb, ennyire nem lehetünk egyszerűek.

 

nem akarok elzavarni senkit a magyar szigetre, tőlem elfér bárki a hajógyárin is, csak nem értem, ha rosszul érzi magát ott, minek megy arra. de felőlem simán jöhet, én ugyanis nem bánom. 

 

Előzmény: Törölt nick (40)
enbéhá Creative Commons License 2009.08.03 0 0 39

miért gondolod azt, hogy ha nem úgy gondolkodom, mint te, akkor liberális vagyok? nem tartom magam annak. a világnak sok színe van, nem csak fehér és fekete.

Előzmény: Törölt nick (37)
enbéhá Creative Commons License 2009.08.03 0 0 38

ezt nem olvastam.

szóval az hogy "zene a rasszizmus ellen" az miért poltikai ideológia hirdetése? ez milyen politikai ideológia? ezt akármelyik pártunk felvállalhatja. ez kirekesztés lenne?

Előzmény: Törölt nick (35)
enbéhá Creative Commons License 2009.08.03 0 0 36

meg az ostoba gyűlöletkeltés.

miért fizettek akkor egy rakás pénzt erre a multikulti nem-rasszista szemétdombnak, ami tele van külföldivel (fúj), amikor mehetnétek a másikra is, amelyik színmagyar és nincsenek se négerek, se cigók, se a legrosszabbak, a tudjukkik? ahol mindenki úgy gondolkodik, mint ti? nem értem, tényleg.

Előzmény: Törölt nick (34)
enbéhá Creative Commons License 2009.08.03 0 0 33

és akkor legyen egy a magyarbűnözés áldozatainak is?

Előzmény: voivod666 (32)
voivod666 Creative Commons License 2009.08.03 0 0 32

ez a sziget meg rásszistázik, nácizik :D

 

jobban örülnék, ha a cigánybűnözés áldozatainak emlékére is lenne egy koncert, mondjuk egy kisebb sátorban

Előzmény: enbéhá (31)
enbéhá Creative Commons License 2009.08.03 0 0 31
el vagytok ti tájolva, ha zsidózni meg cigányozni akartok, arra ott a másik sziget, az arra van kitalálva.
Kátai Tamás Creative Commons License 2009.08.03 0 0 29

Ez a szlogen valóban mélyen felháborító! Tisztességes helyeken el nem hangozhatna.

Előzmény: IMPERATOR_ (28)
IMPERATOR_ Creative Commons License 2009.08.03 0 0 28

Sziget?

"Zene a rasszizmus ellen"?!? 

A QRVA ANYÁTOK....hogy ugyan szebbet már ne mondjak...

Jövőre meg kössük egybe a "zsidó nyári fesztivállal" az egészet...2 legyet egy csapásra. :)  

ca2 Creative Commons License 2009.07.05 0 0 27

Jó dolog az persze, csak ha poharazgatni megyek és nincs program akkor miért fizessek 10e Ft-ot a napijegyért?!

5-6 éve 3e Ft-os napijegybe  azért belefért egy-egy komolyabb banda -Gamma Ray, Hammerfall, Apocalytica, Sonata  stb- most meg több mint 3x annyiért a "rock-színpad" fő atrakciója kb a Lord meg Kalapács.

Köszi, én inkább kihagyom!

 

Előzmény: RAMBO (16)
Törölt nick Creative Commons License 2009.05.22 0 0 24
Megvan mi volt a baj a KORN-nal a Szigeten! klikk ide
voivod666 Creative Commons License 2009.04.22 0 0 23
persze, ha diákként 15-20 haveroddal együtt veszed meg a jegyeket, akkor óccsóbb
Előzmény: elzetor (22)
elzetor Creative Commons License 2009.04.20 0 0 22
az idén sok változás lesz a szigeten úgy hallottam, és sajnos a jegy is drágább lesz :S
de úgy hallottam, hogy valahol lehet kedvezményes jegyeket szerezni. tudtok erről valamit?
voivod666 Creative Commons License 2009.02.11 0 0 21
főleg a sok multikulti-t, a színházakat
Előzmény: voivod666 (19)
voivod666 Creative Commons License 2009.02.11 0 0 20
nem vaok nagymagyar :D
Előzmény: Kátai Tamás (15)
voivod666 Creative Commons License 2009.02.11 0 0 19
én pl. a civil szigetes ökörségeket szörnám ki a szigetről, meg 4-5 szinpadot is kibaxnék
Előzmény: RAMBO (16)
Uplink Creative Commons License 2009.02.11 0 0 18

Sorry... összekevertem őket, fáradt voltam/vagyok.

Pedig mindkettőt szeretem.

 

Előzmény: Sho Kosugi (17)
Sho Kosugi Creative Commons License 2009.02.11 0 0 17

Ministry és a Going Nowhere... hát igen, ugyanaz a helyzet, mint a Therapy?-val, akik már 14 éve a Jesus Built My Hotrod c. szerzeményből élnek.

 

Amúgy valóban kár egy olyan színpadért, amely immár 2001 (?) óta támogatja a halláskárosult hangmérnökök tevékenységét. Óriási érvágás ez az esélyegyenlőség torkán.

Előzmény: Uplink (7)
RAMBO Creative Commons License 2009.02.11 0 0 16
A Sziget már annyira drága, és annyira napokra van szétválogatva a metál, pop, stb. műfajok, hogy egyértelmű a rendezők szándéka: mindenki csak egy-két napra menjen ki. A program évről-évre gyengébb, egyre kevésbé a koncentekről szól a dolog, egyre inkább a kis színpadok előtti poharazgatásról szól a dolog - amivel én ki vagyok békülve. Sajnos rengeteg selejt program van, meg közhasznú hülyeség, amiket lehet ordas sikerként prezentálni - de bármi óriási siker, amit naponta 60ezer ember előtt mutatnak be.
Kátai Tamás Creative Commons License 2009.02.11 0 0 15
akkor a magyar sziget a megoldas nektek.
Előzmény: voivod666 (14)
voivod666 Creative Commons License 2009.02.11 0 0 14

pc akart lenni, a clawfinger által sikerre vitt dal címében szereplő kissebbségre(???) gondol :)

Előzmény: Kátai Tamás (12)
voivod666 Creative Commons License 2009.02.11 0 0 13

pet shop boys, sugababes kezdte nálam kivágni pár éve a biztosítékot

 

Előzmény: Tamás (11)
Kátai Tamás Creative Commons License 2009.02.10 0 0 12
mi az a bevandorlorap?
Előzmény: Törölt nick (1)
Tamás Creative Commons License 2009.02.10 0 0 11

lehet hogy ezt kellene itthon is csinálni, tudok olyan zenekart (metal), akik évek óta próbálkoznak bejutni fellépőként, eddig sikertelenül

 

Pontosan, nekem akkor ment el a kedvem az egésztől, amikor elkezdték ezt a baromságot, hogy "minden napra egy világsztár", hát mi a fenének... :-/

Előzmény: Uplink (8)
Tamás Creative Commons License 2009.02.10 0 0 10
Ha igaz, az nevetséges. A Diáksziget (igen, diáksziget, kapják be... >:-DD) annak idején rockkal és metállal indult, és úgy volt jó. Engem speciel már marhára nem zavar, mert kb. tizenhárom éve fos az egész, ki sem tolom a képem, de legalább végre egyértelmű a történet. Diszkósziget, minek kerülgetni a fajlagosan valszeg kevesebbet fogyasztó rockereket, amikor jön helyettük nagylétszámban a fizetőképesebb közönség...
Törölt nick Creative Commons License 2009.02.10 0 0 9

Az a38-as koncert tavalyelött volt.Tavaly már csak bécsben voltak sajna.A hazai koncertszervezők elintézték hogy senki ne jöjjön.Tavaly pozsonyban:talicska,Slayer,Júdáspista.Pedig volna itt is érdeklődés,és jegyvásárlás.Úgyhogy grarulálunk szevezőinknek..

Előzmény: Uplink (7)
Uplink Creative Commons License 2009.02.10 0 0 8

Nem a látogató a kevés, azt lesz@rják, a profit az a kevés.. Ha mondjuk 3-4 napra fullos a sziget, akkor a kilátogatók ihatnak vizezett sört, drága rövidet és pocsék borból készült boroskólát, ehetnek arany árú kolbászt, lángost és kürtös kalácsot... Mindezekből persze busás haszna van a sziget kftnek..

Erről szól ez, nem arról, amiról a kezdetekkor... Akkor a szórakoztatásé volt a főszerep, most meg a kaszálásé... Szomorú.

Haverjaim járnak évek óta Vizovicébe a csehekhez, a sör 20-25 CZK évek óta (nem Soproni, hanem Staropranem - nem mind1) és ott reggel 10kor kezdődnek a fellépések...rengeteg saját fellépő van, lehet hogy ezt kellene itthon is csinálni, tudok olyan zenekart (metal), akik évek óta próbálkoznak bejutni fellépőként, eddig sikertelenül.

Előzmény: Törölt nick (6)
Uplink Creative Commons License 2009.02.10 0 0 7

Ja tényleg volt Ministry, igaz, hogy ők a Going Nowhere óta nem jöttek ki semmivel, azóta is abból élnek, nem baj komázom őket, csak egy 1,5 órás koncertért nem vagyok hajlandó kifizetni a napijegyet.

 

Laibach fellépett az A38on is talán tavaly, szóval ők sem elsővonalasok jelenleg. Ettől még jók persze.

Előzmény: Törölt nick (5)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!