Keresés

Részletes keresés

Blicckrieg Creative Commons License 2018.06.10 0 1 14343

A hollandok azóta jól eltüntek a süllyesztőben

Afrikaans8 Creative Commons License 2011.10.04 0 0 14341

"Ez a buzis kinézetű kis köcsög az egyik fő lesipuskás a németeknél"

 

Ballack ügynöke szerint tele van melegekkel a német válogatott

http://www.origo.hu/foci-vb-2010/20100714-buzikkal-van-teli-a-nemet-valogatott-mondta-ballack-ugynoke.html

 

 

A sok buzi adott stílust a német csapatnak

A Der Spiegel újságírója állítja, Ballack ügynöke sok mindent elárult neki a válogatottról, ami a melegek miatt játszott szépen, de nem elég keményen. Tovább »

forrás: sportgeza.hu

Előzmény: segédnikk (11062)
Morli Holect Creative Commons License 2010.10.26 0 0 14340
3 éves aggastyánkorban meghalt Paul, a jóspolip.
attus germanicus Creative Commons License 2010.08.26 0 0 14339
Valakinek itt a szomszédban nagyon bejön ez a "foci egy mámor" dal, mert reggel 8 óta ez szól, újra, meg újra, meg újra...
Törölt nick Creative Commons License 2010.08.14 0 0 14338
Akiknek mindenki (vagy legalábbis az elefántcsontpartiak és az észak-koreaiak) balszerencséjére pont aznap jött össze a jó játék, mert egyébként főleg a legnagyobb klasszisuk a nemzeti válogatottban híresen maga alatt és kedvetlenül szokott játszani.

Az észak-koreai csapat a brazilok ellen viszont szépen helytállt. Elég mocskos dolog lenne a komcsi bandától ezek után megbüntetni őket.
Előzmény: AleXD (14334)
Emi2 Creative Commons License 2010.08.14 0 0 14337
Azt mondta, hogy gondolkodtak. Tehát többen voltak.
Előzmény: Pruzzo (14336)
Pruzzo Creative Commons License 2010.08.14 0 0 14336
"FIFA: Blatter tizenegyespárbajt akar a vb csoportmeccsein is

Sepp Blatter, a Nemzetközi Labdarúgó-szövetség (FIFA) elnöke elképzelhetőnek tartja, hogy a jövőben a labdarúgó-világbajnokságok csoportkörében is tizenegyespárbajjal fejezzék be a 90 perc után döntetlenre végződő mérkőzéseket – többek között ez derült ki abból az interjúból, amit a sportdiplomata a német Focus magazinnak adott.

„Ha kilencven perc után nincs győztes, jöhetnének egyből a tizenegyesek. Azon gondolkodunk, hogy száműzzük a döntetleneket a csoportkörből is. A vereség elkerülését szem előtt tartó csapatok ugyanis hajlamosak unalmas mérkőzéseket játszani" – mondta Blatter, aki szerint az is elképzelhető, hogy újra bevezetik az „aranygól" intézményét. Az 1998-as és a 2002-es vb-n alkalmazott gyakorlat lényege: az egyenes kieséses szakaszban vívott mérkőzések hosszabbítása azonnal véget ér, amint valamelyik csapat gólt szerez."

http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/fifa-blatter-tizenegyesparbajt-akar-a-vb-csoportmeccsein-is-2040982


Komolyan kezdem azt hinni, hogy ez a fickó nem láthatott focimeccset egy ideje. Mondjuk pár évtizede.
Olyat még nem látott hogy egy csapat a tizenegyesre játszva bekkel ki egy meccset? Ráadásul ezzel a szabállyal a bekkelő csapat jutalma nem egy pont lenne, hanem szerencsés esetben a győzelem is.
Idióta.
vitomokol Creative Commons License 2010.08.13 0 0 14335
Erő a zavarban, avagy legyűri a Debrecen a Lovech együttesét és legyűrné a Lovech a VB spanyol nemzeti tizenegyét? (Drukkerkocsma / Elosztott Szurkolói Avatár Adatbázis)
http://fersml.blog.hu/2010/08/13/ero_a_zavarban_avagy_legyuri_a_debrecen_a_lovech_egyutteset_es_legyurne_a_lovech_a_vb_spanyol_nemzet
AleXD Creative Commons License 2010.08.13 0 0 14334
Egy teljesen korrekt csapat amelyik kapott egy hetest a színtelen, szagtalan portugáloktól.

Hát igen az Észak-Koreaiak voltak a VB legjobbjai:-))) :-))).
Előzmény: hastetheday (14329)
Törölt nick Creative Commons License 2010.08.07 0 0 14333
adri09 Creative Commons License 2010.08.05 0 0 14332
off


HAJRÁ GYŐRI ETO!!!!!!!!


TOVÁBBJUTOTTUNK!!!!!!!! :-))))
Törölt nick Creative Commons License 2010.08.05 0 0 14331
Én 2002-ben is szerettem a dél-koreaiakat, mert fizikálisan képzettek, harcosak voltak, küzdöttek, és mint idén kiderült, az argentinok és németek is örömmel elfogadják a bíró kezéből a nekik kedvező durván téves ítéleteket, szerintem bármelyik másik csapat is elfogadta volna.

De tény, hogy a spanyolok kiejtése undorító volt, az olaszoké még belefér (és mellesleg a spanyol sajtó is az olaszok kiesését még jogosnak tartotta...), de az nem igazán a csapat, hanem inkább a FIFA (és talán részben a dél-koreai futballszövetség) hibája volt.
Előzmény: hastetheday (14329)
Törölt nick Creative Commons License 2010.08.05 0 0 14330
Nem biztos, hogy szándékos lejáratás, szerintem egy ennyire titkolózó és amúgy kegyetlen diktatúráról bármit el lehet hinni, így könnyen indulnak a pletykák.

Holott érdekesség, hogy az elmúlt hatvanpár évben a kevésbé vérengző kommunista diktatúrák közé tartoztak (az elmúlt húsz évben viszont voltak nagyon durva éhínségek), lényegében a büntetés általában a társadalmi státusz visszaminősítése. Ez azért gond, mert a társadalmi státuszt egy bonyolult pontrendszer alapján állították össze még az ötvenes években (egykori földesurak és hasonlók kapták a legalacsonyabb, egykori kommunista partizánparancsnokok kapták a legmagasabbakat), és azóta öröklődik (tehát akinak kevés pontszáma van, csak kb. azonos pontszámú személlyel házasodhat, és a gyerekek öröklik ezt), és kizárólag romolhat, nem javulhat gyakorlatilag soha. (Talán ha egy alacsony pontszámú színésznőt megkúr a Kedves Vezető, akkor esetleg a születendő gyermek magas kategóriás lesz.) A társadalmi helyzet leminősítése (illetve annak fenyegetése) éppen elegendő volt ahhoz, hogy mindenkit elrettentsen a rendszerellenességtől. A legsúlyosabb esetekben munkatáborokba küldték az embereket, de a kivégzések nagyon ritkák voltak.

Eközben pl. Pol Pot, Mao Ce-tung, Sztálin milliószámra gyilkolta alattvalóit, de kevésbé ismert, hogy pl. az alig tízmilliós Bulgáriában is 1945-46-ban Dimitrovék legalább ötvenezer embert öltek meg. A koreai rendszer valószínűleg még Dimitrovék vérengzési szintjét se éri el. Ettől még én szívesebben élnék Sztálin alatt, mint Kim alatt, mert Sztálin alatt - bár sokkal több embert öltek meg - legalább az apróbb szabadságok nagyobbak voltak, mittudomén nem kellett önkritika sessionökön beszámolnom arról, hogy tegnap egy másik nővel beszélgettem, aki nem a feleségem, ígérem többet nem csinálok ilyet. Kimék nem ölnek meg, de szinte minek élni ilyen körülmények között...
Előzmény: hastetheday (14329)
hastetheday Creative Commons License 2010.08.05 0 0 14329
Igazad lehet, ebből a szemszögből tűnhet úgy, hogy csak egy Dél-Koreai lejárató hadjárat ez. Gondolom elég rosszul jött ki nekik, hogy egy teljesen korrekt Észak-Koreai csapatot láthatott a nagyközönség, így muszáj nekik egy kis negatív felhajtást kreálniuk a csapat körül.

Az a bajom, hogy a 2002-es VB óta utálom a délieket... :D
Előzmény: Törölt nick (14327)
mato grosso Creative Commons License 2010.08.03 0 0 14328
Ha jól emlékszem, két éve az olimpián egy észak-koreai sportlövőtől elvették az aranyat, mert doppingolt (nyugtatót szedett), ő mit kaphatott vajon?
Törölt nick Creative Commons License 2010.08.02 0 0 14327

Evente tobbezer ember szokik meg abbol a pokolbol, plusz van legalabb tobbszaz csempesz, aki evente ingazik Kina es Eszak-Korea kozott. Ezektol tudjuk, hogy ok is ugy elik meg, hogy aljassag tortent.

 

Az onkritika sessionoket viszont nem tartjak durvanak, mert kisgyerekkoruktol hozza vannak szokva, nem is veszik komolyan (mindenki elmondja valami kozismert hibajat, aztan mar lepnek is tovabb), bar persze a fontos szemelyek jelenleteben valoszinuleg sokkal szarabb volt, mint egyebkent. Marpedig a mostani csapattal kapcsolatban csak az onkritika session a biztos informacio, a tobbi pletyka, szerintem meg az edzo levaltasa se biztos.

Előzmény: hastetheday (14326)
hastetheday Creative Commons License 2010.08.02 0 0 14326
De az a durva, hogy ők nem úgy élik meg hogy aljasság történik, mert annyira át van mosva az agyuk, hogy azt hiszik az a normális.

Előzmény: Törölt nick (14325)
Törölt nick Creative Commons License 2010.08.02 0 0 14325
Valóban az, de szerintem messze nagyobb aljasságok történnek abban az országban anélkül, hogy annak a híre eljutna hozzánk.
Előzmény: Törölt nick (14322)
attus germanicus Creative Commons License 2010.08.02 0 0 14324
Ez már nagyon OFF, de végülis a VB-nek rég vége :-)

Észak-Korea, ha nem volna atombombája, senkit nem zavarna. Ellenben, ha Észak-Korea hirtelen elkezdene demokratizálódni, az többeknek nagyon kényelmetlen volna, főleg Dél-Koreának.
hastetheday Creative Commons License 2010.08.02 0 0 14323
Ugyan szerinted kiállna Oroszország meg Kína mellette? Az a baj hogy mindegyiknek van atombombája ott a környéken, így ott ha bomba robban szerintem egyből indulna a 3. világháború. Egy Irán kaliberű ország szerintem csak arra vár, hogy legyen valami indoka atomot küldeni az USA-ra.

A cikkhez a véleményem pedig az, hogy sajnálom szerencsétlen sportolókat és az edzőbá'-t, és még jobban utálom a kommunista diktatúrákat. :D
Előzmény: ironthehorse (14316)
mondial Creative Commons License 2010.08.01 0 0 14321
kb ennyit ér a magyar média:)
Előzmény: Törölt nick (14317)
Törölt nick Creative Commons License 2010.08.01 0 0 14320
A sportolóikon kívül senkit se büntetnél ezzel.
Előzmény: ==T== (14319)
==T== Creative Commons License 2010.08.01 0 0 14319
Azt a *** országot már rég ki kellett volna zárni a NOB-ból és a FIFA-ból is.
Előzmény: Törölt nick (14317)
gugugaga Creative Commons License 2010.08.01 0 0 14318
önmagukat köpik szembe.
Előzmény: Dhomasson (14314)
Törölt nick Creative Commons License 2010.08.01 0 0 14317
Az eredeti cikk szerint az egész hír egy kínai üzletember elmondásán alapul, aki az edző sorsára vonatkozó híreket (kényszermunka?) maga is pletykának minősítette.

Ami valószínűleg igaz az egészből, az a nyilvános megszégyenítés, bár ott ez elég általános dolog (úgy értem, hetente többször vannak önkritika-gyűlések minden lakótömbben, ahol mindenkinek kritizálnia kell saját magát, általában olyasmikkal, hogy "még mindig nem szoktam le a dohányzásról, pedig Kim Dzsong-il tanítása szerint a dohányzás káros az én és környezetem egészségére, és nemzetgazdasági pazarlás", vagy "múlt héten megint késtem tíz percet a munkahelyemről, ez nem mehet így tovább", és ezt kábé hetente háromszor megismétlik), tehát nem biztos, hogy annyira durva, mintha veled csinálnák ezt meg.

Mindenesetre hivatalosan érdeklődhetnének ezekkel kapcsolatban, azzal, hogyha nem jön válasz, automatikusan igaznak tekintik.
Előzmény: ==T== (14310)
ironthehorse Creative Commons License 2010.08.01 0 0 14316
már régen porig kellett volna bombázni phenjan-t és a környékét
csak ugye ott nincsen olaj...nem mer az usa lépni, 1955 óta fosnak a kínai/orosz bagázstól, pedig sztem már nekik is elegük van a kis komcsi országgal, meg a xarakodásaival
Törölt nick Creative Commons License 2010.07.31 0 0 14315
Na igen, ez érdekes.
Előzmény: Dhomasson (14314)
Dhomasson Creative Commons License 2010.07.31 0 0 14314
Máskor a FIFA baromi nagy szigort tud alkalmazni, pl mikor korrupt üzletembereket elmozdítana az adott tagország vezetése a labdarúgó szövetségből. Most meg csendben hallgat, nem fenyegetőzik kizárással.
Törölt nick Creative Commons License 2010.07.31 0 0 14313
Durva dolgok ezek. Szinte Escobar meggyilkolásával vetekszik.
Dávidking Creative Commons License 2010.07.31 0 0 14312
Sajnos ilyen a kommunizmus. Ez ellen nem lehet tenni.
Előzmény: Veszpremi (14311)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!