Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2011.08.12 0 0 91

Sziasztok üdülési csekket itt elfogadnak bár ez nem Budapest hanem egy étterem Siófokon.

 

Ismerem a tulajt és merem ajánlani mert nagyon jó kaják vannak és jól lehet lekni :)

Murder Incorporated Creative Commons License 2011.08.09 0 0 89

A topikleírás:

 

Figyelem! Az üdülési csekk felhasználására kizárólag a Felhasználó jogosult, más személyre át nem ruházható.
http://www.udulesicsekk.hu/pdf/felhasznalas_feltetelei.pdf
Tehát aki eladná-eladja, venné-veszi, az
(és munkáltatója) számíthat az illetékesek megkeresésére... mert a NAV-ból és a MNÜA-ból is tudnak olvasni. Én szóltam.

Murder Incorporated Creative Commons License 2011.07.14 0 0 76

Ugye a topikleírást is olvassátok?

nergal82 Creative Commons License 2011.06.30 0 0 51

Sziasztok!

140000ft értékü üdülési csekkem elkelt!

pagoo Creative Commons License 2010.12.18 0 0 45

Szia!

 

Gyulán a Family Kisvendéglőben és a Maestro étteremben elfogadják az üdülési csekket.

Üdv: Gréti

Előzmény: Ékszerészcsaj (41)
Törölt nick Creative Commons License 2010.12.18 0 0 44

itt el tudjátok passzolni a megmaradt csekkeket mondjuk nyelvtanulásra: www.langnyelv.hu

krinyi Creative Commons License 2010.07.29 0 0 43
Szisztok! Én is azért jöttem a fórumra, mert kíváncsi voltam, van-e valami megoldás arra, hogy üdülési csekket pénzre lehessen váltani.. Párom kapta, úgy nézett ki, megyünk nyaralni, de sajnos, olyan kiadásaink lesznek, ami miatt a nyaralás elmarad. A csekk meg itt van, az értéke meg jól jönne iskolakezdésre, tankönyvekre, stb... Úgy látom, bár egyre több helyen fogadják el - éttermekben pl. - de az eladása illegális lenne, ugye?
Törölt nick Creative Commons License 2010.07.12 0 0 42
Sziasztok eladó 70e ft értékű üdülési csekk 50 e ft-ért.

Érd: 30-567-8638
Ékszerészcsaj Creative Commons License 2010.06.29 0 0 41
Sziasztok! Azt mondják, Gyulán sok étteremben lehet üdülési csekkel fizetni. A neten azonban hiába böngésztem, nem találtam ezeket a helyeket. Tudna valaki segíteni?
Előre is köszönöm!
kirgizke Creative Commons License 2010.04.16 0 0 40
Nem, mert ittunk még két kávét is, így még rá is kellett volna fizetni egy kicsit a csekkre.
Előzmény: aliva (39)
aliva Creative Commons License 2010.04.16 0 0 39

Szerintem nem. Mi úgy szoktuk csinálni, hogy ücs-vel való fizetés esetén nem adunk törzsvendég-engedményt, de mindent lehet üdülési csekkért venni. Nem az volt a gond, hogy kevesebb volt a menü ára, mint az üdülési csekk címlete?

Előzmény: kirgizke (38)
kirgizke Creative Commons License 2010.04.16 0 0 38
Szerintetek jogos eljárás az, ha a magát üdülési csekk elfogadó helyként feltüntető étteremben a csekket nem fogadják el fizetésre ha "csak" menüt eszel, és nem a la carte?
aliva Creative Commons License 2009.12.13 0 0 37

Ha megnézitek a www.udulesicsekk.hu - t, sok éttermet találtok, ami elfogad ücs-t, bár igaz, hogy a kisebb elfogadóhelyek nincsenek rajta. Szvsz érdemes előtte telefonálni, hogy elfogadják-e.

lecsóóó Creative Commons License 2009.12.13 0 0 36
Hirdetési oldalakon általában -20 % áron szokták csereberélni, de meg is lehet hosszabbítani 1 évvel, de annak is van felára. Az újak már a kultura utalványt is pótolják majd.
Előzmény: HTWWW (26)
Dundikalika Creative Commons License 2009.12.13 0 0 35
Simán fel kellett volna őket jelenteni, mert ez megengedhetetlen. Nem kötelező belépni az üdülőcsekket elfogadók táborába, de ha igen, akkor vállalni kell a szerződési feltételeket. Ez így finoman szólva a kedves vendég átvágása, de ha én így járnék, egy forint borravalót sem adnék, és akkor kvittek vagyunk.
Előzmény: Szeretem a Kis-Duna partot (24)
Dundikalika Creative Commons License 2009.12.13 0 0 34
Szépséghibája, hogy olyan árai vannak, mitha a Kartner Stassén lenne...
Előzmény: azan (30)
*Timi* Creative Commons License 2009.11.10 0 0 32

Tud valaki olyan lehetőségről, hogy az üdülési csekket külföldi útra/repjegyre lehessen fordítani?

azan Creative Commons License 2009.06.10 0 0 30

Lőrincen van a Gombás étterem, irtó jókat ettünk ott a családdal üdülési csekkel :)

 

http://www.gombasetterem.hu/

 

finom :)

Törölt nick Creative Commons License 2009.05.27 0 0 29
Azt tudom, hogy Pesten (Zuglóban) az Ypsilon Cafe-ban elfogadják az üdülési csekket. Inni és enni is lehet!
HTWWW Creative Commons License 2009.04.04 0 0 28
köszi!
Előzmény: szeretekutazgatni (27)
szeretekutazgatni Creative Commons License 2009.04.04 0 0 27
A Dunán van egy hajó,Fortuna szállodahajó, -ha jól tudom ,ott elfogadják,étkezéshez is!
Telefonálj oda kérdezd meg. Telefon: 06/1 288 8100


Másik:Bp-től kb 45 km,ragyogó kirándulóhely,Szt.Orbán fogadó. Kóspallagon,a Börzsönyben. Ott is érdeklődj utána,mert van szállás is , és azokon a helyeken általában elfogadják.
06/703218023

De ha elmész bowlingozni,ott is elfogadják.
Vagy fogorvosi ügyeleten:-)
Előzmény: HTWWW (26)
HTWWW Creative Commons License 2009.04.04 0 0 26
Maradt 30 000-em üdülési csekk formájában amit ételre szeretnék váltani. Holnapig :) Van valami tippetek Bp. vagy vonzáskörzetében?
Szeretem a Kis-Duna partot Creative Commons License 2009.02.26 0 0 25

Úgy tudom, ez nem átruházható...

Már próbáltam érdeklődni tavaly, de nem ment!

Előzmény: Warnika (23)
Szeretem a Kis-Duna partot Creative Commons License 2009.02.26 0 0 24
Tavaly Mohács egyetlen üdülési csekket elfogadó éttermében bizony levették a 10 %-ot!
Előzmény: Micimalacka (16)
Törölt nick Creative Commons License 2009.01.19 0 0 22
Névre szól, nemde?
Előzmény: zsizsi84 (21)
Gabriel173 Creative Commons License 2008.12.15 0 0 20
Jómagam a Gastland hotelt vezetem az M0-s autóúton, mi is elfogadjuk az Üdülési Csekket az étteremben, sőt még 5 % kedvezményt is adunk. A forumba beíróknak azonban igazuk van, sok helyen nem váltják be névértéken a csekket, ennek valószínüleg az az oka, hogy az üdülési csekk után a beváltóhely nem kapja meg a teljes összeget egy bizonyos százalékot veszít rajta.
Micimalacka Creative Commons License 2008.09.19 0 0 19

Beleolvastam, és még mindig nem igazán értem a problémádat. Vagyis persze értem, csak ez ilyen előre feleslegesen keresem a gondot dolgonak tűnik.

 

Évek óta használok üdülési csekket, fizettem vele étteremben, szálláson, vonatjegyért, múzeumbelépőért, legtöbb a szállás-étkezés. _Sosem_fizettem többet, mint a feltüntett ár. Akit fel lehet ültetni, az fel is fogják.

Előre mented/nyomtatod az árlisát, foglaló levelet stb., abban rögzítve van, hogy mennyi egy éj/kaja, mennyi lesz előreláthatólag összesen. Viszed, megjegyzed, tudod, hogy nem fizettethet vele többet 6 meg 10%-al, csak azért mert ücs.-vel fizetsz, tudsz mire hivatkozni. ÉS persze ha olvastál ott, akkor egyszerűen nem ész oda, ahol ilyen tapasztalat van, vagy tudod, hogy mire kell figyelni.

 

jó dolgo ez szerintem, már várom a következő adagomat:)

 

Előzmény: gidna (17)
szeretekutazgatni Creative Commons License 2008.09.19 0 0 18
Menj fel a szálloda honlapjára,nézd meg elfogadnak-e üdülési csekket!
Minden szálloda feltünteti a fizetési módoknál,ha elfogadja!

Én használtam,szállásnál..és sok egyébnél!:-)Sajnos elfogyott!Ha 10x ennyi lett volna azt is el tudtam volna használni!
Elfogadják sok helyen konditermekben,bowling pályákon,...megbeszélés kérdése!
Előzmény: gidna (13)
gidna Creative Commons License 2008.09.19 0 0 17

Én a nemzeti Üdülési szolgálat honlapján olvastam, a fórumban....olvasd el, érdemes !

Előzmény: Micimalacka (16)
Micimalacka Creative Commons License 2008.09.18 0 0 16

10 %-ot rátesznek"büntetésként",

 

nem igazán értem, még nem találkoztam ilyennel. Hogy érted ezt?

Előzmény: gidna (15)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!