Keresés

Részletes keresés

KDani724 Creative Commons License 2021.11.04 0 0 16

Szia!

Én Budapest és környékére az S-Földgép Kft. -t tudom ajánlani gépi földmunkával kapcsolatosan. Ha jól tudom, Bobcat bérléssel is foglalkoznak, valamint az áraik is teljesen reálisak.

NeomatiK Creative Commons License 2020.10.13 0 0 15

Szia!

Szerintem fuvaros nélkül esélytelen.

Előzmény: tubazoltan (14)
tubazoltan Creative Commons License 2020.10.05 0 0 14

Sziasztok!

 

Fogalmam sincs, hogy, hol kérdezzem, de itt talán tudtok válaszolni. Budapest környékén szeretnék bérelni 3-4 napra egy 12 tonna körüli teherautót/billencset, földszállításra. Jogsi természetesen megvan hozzá, de nem találok olyan céget, ahol ilyet bérbe adnak. Tudtok esetleg segíteni?

 

Köszönöm!

Gaborkertész Creative Commons License 2020.01.08 0 0 13

Ezt a céget is ajánlom földmunkára ha valaki gyors, pontos és korrekt vállalkozást keres!

 

https://precizfoldmunka.hu/

toooma87 Creative Commons License 2016.07.02 0 0 10

Szikla Trans is jó munkát végez, Budapesten és környékén dolgoznak elsősorban, de ajánlom őket, ha földmunkára és tuskókiszedésre van szükség.

jazzking Creative Commons License 2016.04.10 0 0 9

Csongrád megyében egy megbízható földmunkával foglalkozó cég a Geotomair, csak ajánlani tudom:

 

Földmunka Makó és környéke!

prodigy.sb Creative Commons License 2008.10.15 0 0 5

Hello!

 

Ha valakit érdekel egy megbízható és olcsó földmunka és gépi földmunka csapat, a link alatt elérhetők. Ajánlani tudom őket!

 

Köszönöm a figyelmet!

NeomatiK Creative Commons License 2008.01.04 0 0 4
Egyelőre kézi-lábi erővel kiástam. De még nincs teljesen kész, baromi kemény volt a talaj. Meg aztán a gyökereket kézzel cibáltam ki. Elég fárasztó munka. Majd tavasszal folytatom.
Előzmény: NeomatiK (1)
NeomatiK Creative Commons License 2006.10.31 0 0 3

Ha ezekre a kiálló lefűrészelt csonkokra földet terítek, akkor vajon ki fog nőni? Vagy elrohad a földben?

Előzmény: NeomatiK (1)
NeomatiK Creative Commons License 2006.09.14 0 0 2

Nem jár erre senki, vagy nincs ötlete, tapasztalata?

Pedig jó volna :)

NeomatiK Creative Commons License 2006.09.12 0 0 1

Tele van bokorral a telkünk. Kivágás után a gyökereit is szeretném kiszedni, de azt már géppel.

Hogy szokták ezt csinálni?

 

Ha feltúrja a gép a felső termőtalajt, akkor elképzelésem szerint

1. a felső termőréteg fel lesz túrva

2. még mindig ki kell mazsolázni a gyökereket belőle, ami nem kis munka emberi erővel.

 

Ezek után lesz egy feltúrt terület, ami csupa göröngy, ami még kicsit messze van az elképzeléseimtől (nem göröngyös, nem süppedős, sima, füvesíthető felület).

bindera Creative Commons License 2006.09.12 0 0 0
meg 00
NeomatiK Creative Commons License 2006.09.12 0 0 topiknyitó
Kellékei: ásó, lapát, csákány, talicska, vödör, munkagép...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!