Keresés

Részletes keresés

gunyoros Creative Commons License 2009.12.11 0 0 515
Kezdődik!!!!
Előzmény: zuglo_14 (514)
zuglo_14 Creative Commons License 2009.11.15 0 0 514
Felhozom, mert talán (biztosan) aktuális lesz.....

Legfeljebb ki kell(ene) egészíteni 2010-el.....
prenotalis Creative Commons License 2006.07.13 0 0 513
bocs, téves. Nem ide szántam
Előzmény: prenotalis (512)
prenotalis Creative Commons License 2006.07.13 0 0 512
NICKTELEN Creative Commons License 2006.07.07 0 0 511
Ja. Próbálta már valaki Szíjjártót behunyt szemmel hallgatni?

Érdemes.

Dajcs-Orbán szóhasználata, hagsúlyozása... Össze lehet téveszteni őket.
NICKTELEN Creative Commons License 2006.07.07 0 0 510
Én most nem értem a Szíjjártó féle aggódást.

Jelezte, hogy a gyengülő forint miatt emelkednek az importáruk árai, ezzel megszűnik e verseny, így aztán parttalanul emelkedhetnek az árak.

A verseny gondolom a magyar áruk szempontjából szűnik meg.

Akkor most mi is ajó? ha van olcsó import? vagy ha magyar árut veszünk?

Volt amikor a termelőt, kereskedőt védték. Most a vásárlót? El kellene dönteni, mert az érdekek nyilván nem azonosak.

Szélkakas vélemények ezek.

Paraszt most gondoom örül, hogy drágábban adhatjael a paradicsomot, aspanyol termék nem olyan konkurrencia már. A vevő nyilván nem örül neki. Kinek az oldalán állunk? Csak a politikai széljárást figyelik? A véleményköpönyeget lehet forgatni?
Commander Pepe Creative Commons License 2006.07.07 0 0 509

Magasról leszarom, ha oda sorolnak be. Nem igazán érdekel pár agymosott véleménye. Utálják egymást, ha jól esik nekik, ettől marad szarban az ország. Majd, ha belátják, hogy vezérük egy hataloméhes senkiházi, akkor talán változások is lesznek. Addig meg várjuk az újabb adóemeléseket. Máshoz úgysem értenek.

Egyébként meg sokan oda kerülnek még, ha Feri igazi ámokfutása beindul az októberi választások után.

Előzmény: smafu (507)
prenotalis Creative Commons License 2006.07.07 0 0 508

na látod mennyire messze van ez az én gyűjteményemtől !

:)

Előzmény: smafu (503)
smafu Creative Commons License 2006.07.07 0 0 507
Manapság aki Gyurcsányt utálja autómatice oda kerül.
Ez a megosztottsági alapelv. Todod: Aki nem velünk az ellenünk.
Előzmény: Commander Pepe (506)
Commander Pepe Creative Commons License 2006.07.07 0 0 506
És pont ezért nem állok be az agymosott orbánozók táborába. Pedig őt sem tartom többre.
Előzmény: smafu (505)
smafu Creative Commons License 2006.07.07 0 0 505
A megosztottságot illetően elég ha megnézed a profitálókat, hogy kinek is áll érdekében ezen áldatlan állapot fenntartása.
Előzmény: Commander Pepe (504)
Commander Pepe Creative Commons License 2006.07.07 0 0 504

Köszi! Most már végre tudom, honnan ered a "JEL". Az eddig i láttam, hogy a balos nickek sűrűn használják, de nem vettem a fáradtságot, hogy utánanézzek. :) De most már végre tudom.

 

Egyébként nem a fórumra gondoltam, bár azért itt is van egy pár elvakult figura.

Inkább ajánlom a figyelmedbe a Klubrádiót és az ATV-t. Imádom, a megszorításokért lelkesedő öregasszonyokat, akik persze előre tudták, hogy ez lesz. Tudták a f@szt. Jól át lettek verve, dobtak nekik eg kis koncot, és ők jól ráharaptak. Bedőltek a 13. havi nyugdíjnak, aztán most leverik rajtuk áremeléssel, vizitdíjjal, stb.

Ezt persze nehéz beismerni, belátom. Meg aztán szükségük is van egy oldalra, ahova tartozhatznak, meg kell nekik egy ellenségkép is, akire ráfoghatják a saját nyomorukat. Sajnos ez így van.

Akad a környezetemben pár időskorú, kinek egész idejét a demegóg politizálás teszi ki. Nézik a HírTV-t/ATV-t, pártállás szerint, és szidják a másikat.

 

Ezt csodás politikusainknak köszönhetjük, akik az "oszd meg és uralkodj!" elvet követve kettéosztották az országot, és a háttérből keltik folyton a feszültséget, hogy ez így is maradjon. És ezt nem csak az Orbánéknak köszönhetjük, mert ezt csinálják Feriék is. Most is csak az ellenzékkel foglalkoznak, hogy ők miért nem támogatják. Ki a faszt érdekel? Majd szóljanak nekik, ha kétharmados törvényekről kell dönteni!

S ha már itt tartunk ez a topicod is ugyanezt csinálja. Te miért Orbánnal foglalkozol? A kormányunk mindent jól csinál talán? Nem fontosabb, hogy mi lesz ezután? Mert az biztos, hogy ez nem Orbánon múlik.

Előzmény: prenotalis (499)
smafu Creative Commons License 2006.07.07 0 0 503
Gyurcsányt imádni se lehet annyira, mint amennyire Gyurcsány imádja saját magát.
DDDDDDDDDDDDDDDDD

az Egy ember, egy program, ... ,

az 1700 nm-es Gyurcsány arc,

a Gyurcsány kézfejére lehelt elvtársi kézcsók,

a gyerekmegtalálásos sztori,

a Szulák Andreával Online ráklegyőző Show,

a Gyurcsány tánc,

a Gyurcsány futás,

„El lehet menni Magyarországról!” (Országos Érdekegyeztető Tanács, 2006. június 15.)Bővebben >>>,

Gyurcsány jogszerű és erkölcsös (Népszava, 2006. április 1.)

„A kóbor kutyákat befogjuk, és telepre visszük, a városokat és az országot megvédjük” (Veszprém, 2006. február 25.)

„Egy pár mondattal mondtam, hogy olyan beszédet fogok ma mondani, amilyet még miniszterelnök nem mondott Operaházban.”
(Magyar Rádió, 2005. október 25.)

„Magyarország nem akarja Erdélyt” (Román közszolgálati televízió, 2005. október 20.)

„Cenzúrát!” (Magyar Rádió, 2005. július 5.)

„Történelmi beszéd lesz, Klára” (Mozgó Világ szerkesztőségének vitaestje, 2005. február 23.)

..
Előzmény: prenotalis (499)
prenotalis Creative Commons License 2006.07.07 0 0 502

kiszúrtad az egyetlent :)))))

Anno még volt a keresésben egy link, a Kossuth téri naggyűlés interjúiról.

Nem csoda, hogy a hosszas felsorolásból ezt egyet sikerült kiemelned :)))

 

amúgy olvasgass feri faszát szopó hozzászólásokat a blogján, az az igazi vezérimádat

Blogban úgy látom nincsen különbség.

De eredetileg a tévéről és a médiáról volt szó.

Hol találtok ti ilyen csontig hatoló seggnyalást, mint az alább beidézett linkekből egy jópár, he ?

Előzmény: gentenaar (501)
gentenaar Creative Commons License 2006.07.07 0 0 501

Életében szentté kéne avatni"

 

 

itt hol van szó Orbánról te buta?

 

"Magyar-Hon-Lap - Salkaházi Sára vértanú Emberért hozott áldozatot nem "díjaznak" szentként, hisz így minden szülőt szentté kéne avatni, aki életét adja gyermekeiért."

 

hogy valaki még a google-t se bírja kezelni:))))

 

amúgy olvasgass feri faszát szopó hozzászólásokat a blogján, az az igazi vezérimádat

Előzmény: prenotalis (499)
prenotalis Creative Commons License 2006.07.07 0 0 500

+ 1 bónusz:

 

MNO
„A félelem diktálta lejáratás ellen, s Orbán Viktor mellett emeljük fel szavunkat.”

Mi, ennek a nyilatkozatnak a megfogalmazói kijelentjük, Orbán Viktort a XX.-XXI. század Európa-szerte legkiemelkedőbb politikusának tartjuk.

:))))

Előzmény: prenotalis (499)
prenotalis Creative Commons License 2006.07.07 0 0 499

Ebben igazad van. A "Gyurcsányimádat" kifejezés a tévében, újságokban látott agyatlan rajongás kapcsán született meg bennem.

 

ha erre tudnál idézetet mondani.

 

viszonyítási pontként - segítségül :

Korunk Mózese

 

a JEL

 

Jézus

 

Sztáli..-pardon, Orbán kantáta...

 

Tablókép Orbánékról - ezen beszartok!

 

A Fidesz Isten ajándéka :)

 

Vezénylő tábornok úr

 

"Életében szentté kéne avatni"

 

avagy

 

Szemelvények Orbán Viktor fórumáról

 

és persze:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

na ezekhez képest milyen "agyatlan rajongás"-ról tudsz te nekem beszámolni ?

:))))

Előzmény: Commander Pepe (498)
Commander Pepe Creative Commons License 2006.07.07 0 0 498

Ebben igazad van. A "Gyurcsányimádat" kifejezés a tévében, újságokban látott agyatlan rajongás kapcsán született meg bennem. Lehet, hogy ide nem ez volt a legmegfelelőbb szó, de hát reggel volt. :)

Mielőtt megkérdezed, természetesen van Orbánimádat is, csak az mostanában nem olyan aktív. Bár, ha Feri így folytatja, hamarosan ismét helycsere lesz. Nagy örömet nem fogok érezni ha így történik, mert a megoldást az összes hozzájuk hasonló végleges elzavrásáéban látom.

Előzmény: prenotalis (497)
prenotalis Creative Commons License 2006.07.07 0 0 497
ezt nem vitattam, de mindig gyanakvással fogadom azokat akik csak végletekben tudnak fogalmazni. (taps = imádat)
Előzmény: Commander Pepe (496)
Commander Pepe Creative Commons License 2006.07.07 0 0 496

A teremben, amikor a miniszterelnök megérkezett - akit a jelenlévők tapssal fogadtak -, egy nő a Kossuth téri tüntetéseken való részvételre hívta fel a közönséget.

 

Nem tapsolt ám mindenki, csak ez az idézetedből nem jött le. De nem ez a lényeg, hanem az, hogy nem kell minden elégedetlen hang mögött a Fideszt keresni. Feri kiérdemli ezt magától is. Az más kérdés, hogy a Fidesz kavar ezerrel a háttérben és akár hiszed, akár nem, ez nekem sem tetszik. De nem ők állnak minden hőzöngő mögött. Sok a csalódott ember.

Előzmény: prenotalis (495)
prenotalis Creative Commons License 2006.07.07 0 0 495

 nem volt olyan egyöntetű a Gyurcsány-imádat, mint ahogy a cikk írja.

 

beidéznéd a cikknek azt a részét amelyik Gyurcsány imádatról szól ?

Előzmény: Commander Pepe (494)
Commander Pepe Creative Commons License 2006.07.07 0 0 494

Még valami. Egy barátom ott volt a csepeli fórumon, és azt mondta, hogy nem volt olyan egyöntetű a Gyurcsány-imádat, mint ahogy a cikk írja. Volt a tüntetésre felhívó nőn kívül még pár bekiabáló, akik próbálták számonkérni Feri hazugságait, de gyorsan leállították őket. A testőrök éberen figyeltek, hogy ne legyen semmi gond. Persze tudom, hogy ezeket mind a Fidesz bérelte fel, és semmi köze a dologhoz a "reformoknak", de akkor is érdekes, hogy a módszerváltás óta egy miniszterelnöknek sem volt szüksége ilyesmire. Meg kommandósokra sem a március 15-i ünnepségen.

Előzmény: prenotalis (485)
ex_lx Creative Commons License 2006.07.06 0 0 493
"Aki nem vesz be fenntartás nélkül minden mocskot, az szoci-libsi ?"

Az mostanság éppen nem, sőt...
Előzmény: prenotalis (492)
prenotalis Creative Commons License 2006.07.06 0 0 492

Aki nem őszinte Gyurcsány imádattal a szemében osztogat MSZP-s szórólapot az mocskolódik

 

Aki nem vesz be fenntartás nélkül minden mocskot, az szoci-libsi ?

Előzmény: smafu (488)
smafu Creative Commons License 2006.07.06 0 0 491
Még jó sokszor el fogják küldeni a búsba.
Pont mer szart se ér.
De ennek semmi köze a Fidszhez. :DD
Előzmény: ex_lx (490)
ex_lx Creative Commons License 2006.07.06 0 0 490
Gyurcsány elvtársat már az anyjába sem akarják elküldeni??? Gyurcsány elvtárs már csak egy laposztogatás erejéig jó??? Gyurcsány elvtárs már szart ér???
Előzmény: smafu (486)
Commander Pepe Creative Commons License 2006.07.06 0 0 489
Kíváncsi lennék, kik tapsolták meg, és főleg miért?
Előzmény: prenotalis (485)
smafu Creative Commons License 2006.07.06 0 0 488
Lehet inkább csak te vagy túlegyszerűsítve.
Aki nem őszinte Gyurcsány imádattal a szemében osztogat MSZP-s szórólapot az mocskolódik.
Punk-tum.

Fog neki fájni ?


Előzmény: prenotalis (487)
prenotalis Creative Commons License 2006.07.06 0 0 487
te ezt úgysem érted, ne is erőlködj
Előzmény: smafu (486)
smafu Creative Commons License 2006.07.06 0 0 486
Mi ebben a mocskolódás ? Fog neki fájni ?
Előzmény: prenotalis (485)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!