Keresés

Részletes keresés

Arany Alma Creative Commons License 2011.02.23 0 0 67

Ki tudja, mikor kezdődik a kiárusítás a Decathlonban?

Téli férfi dzseki érdekelne.

Hány %-kal szokták leárazni a cuccokat?

A választ előre is köszönöm!

Előzmény: Laduár (55)
erdei_15 Creative Commons License 2010.08.17 0 0 66
Én tegnap jártam a Decathlon-ban először, sikerült zárás előtt 25 perccel beesni az ajtón. De annak ellenére 25 ezeret fizettünk, nemtom mi lett volna hogyha az egyészet bejárjuk :-)

nagyon jó bolt olcsó és minőségi cuccokkal
zmagix Creative Commons License 2009.04.19 0 0 65
Neked akkor nem volt szerencséd! Utánad is írták és én is el tudom mondani főleg a saját márkáiban cipő, ruházat nagyon jó! Én rendszeresen nyúzom a portékáit és semmi gondom nem volt!
Előzmény: Minnesaenger (20)
farriss Creative Commons License 2007.04.16 0 0 64
Hali,

Hát, hogy családi-e nem tudom, mi egy 3 személyest vettünk, olyan 3 mp-est, amit csak elhajítasz, és szétugorja magát. Tavaly Korzikán és Szardinián volt alkalmunk kipróbálni, napsütésben, felhőszakadásban.
A sátor nayon tuti, egyedül mi nem áztunk át a viharban, a sátor alatt is totál száraz volt a föld. Szóval csak ajánlani tudom.
Előzmény: alonge (58)
c_kiki Creative Commons License 2007.04.09 0 0 63
Amúgy kellemes húsvéti ünnepeket mindenkinek. :)
c_kiki Creative Commons License 2007.04.09 0 0 62
Én is olvastam ezt, de azt nem írták, hogy ott fertőződött meg, csak azt, hogy ott dolgozott. Azt hiszem, csak a arra utaltak, hogy esetleg ott kaphatta el, mert sok utazó jár arra. Az meg ugye kocjkázat, mert külföldről könnyebben behozzák, mert a lappangási ideje hosszú, és nem veszik észre. Aztán meg megfertőznek ithhon egy csomó embert. :/ De a srác amúgy a kórházban a hepa B-t is elkapta... :/ Nem volt szerencséje, úgyhogy most egy csomót ki kell hagynia a sportból...
Előzmény: Laduár (61)
Laduár Creative Commons License 2007.04.05 0 0 61

Sziasztok!

 

 

Ilyen baromságok, h kerülnek ebbe a topicba...

 Az illetö srác még ott dolgozik, de nem ott fertözödött meg csak mivel ott dolgozik ott is vizsgálódott az illetékes hatóság!!!

 Azért ez egészen más. Uigy körülnéztek nála otthon, a konditeremben ahová jár, ststb...

Előzmény: volare (59)
n00dle Creative Commons License 2007.04.05 0 0 60
höh, helló, ez mikor történt? osztán hogyan fetőzödhetett ott meg? ennyire csak nem rosszak a higiéniai állapotok arrafelé...?!
Előzmény: volare (59)
volare Creative Commons License 2007.04.05 0 0 59

el kell mondjam egy sportoló srác történetét, aki a Decathlonban dolgozik (dolgozott?), különben sportoló, és állítólag a munkahelyén kapott valahogy hepatitisz fertőzést, aztán miatta fertőtlenített az ÁNTSZ a Decathlonban

tehát már nincs veszély

alonge Creative Commons License 2007.03.06 0 0 58

Hahó!

Valaki tudna nekem infóval szolgálni az áruházban kapható sátrakról? Főleg családi sátrak érdekelnének.  Nem szeretnék potyára felutazni Budaörsre, és a magyar honlap még elég kezdetleges.

Ha tudtok esetleg konkrét árakat, azt is érdekelne.

Köszönöm.

Laduár Creative Commons License 2007.03.03 0 0 57

Szia!

 

 

Épp ma reggel kezdődik egy kiárusitás, minden téli cucc leárazásra kerül!

 Tavaszi dolgok viszont még nem nagyon vannak....

Előzmény: merc (56)
merc Creative Commons License 2007.02.28 0 0 56
még aktuális, köszi, ha válaszolsz.
Előzmény: Laduár (55)
Laduár Creative Commons License 2007.02.23 0 0 55

Szia!

 

Holnap megyek dolgozni oda és megkérdezem Neked ha még aktuális a kérdésed!

Előzmény: merc (54)
merc Creative Commons License 2007.02.20 0 0 54
Valaki tud segíteni, hogy a Budaörsi Decathlonban mostanság vannak-e dzsekik, sídzsekik leárazva felnőtt méret érdekelne? Tudjátok-e esetleg a tavaszi kollekció darabjai vannak már a boltban ( itt elsősorban gyerekholmikra gondolok)? Nem akarok nagy pocakkal feleslegesen addig elcaplatni, előre is köszi.
DJ_RushBoy Creative Commons License 2007.02.06 0 0 53

Még mindig király hely a Decathlon! Nemrég, kb 2 hete vettem egy Kalenji verseny futócipőt, 13 ezerért, nem akarom elkiabálni, de eddig tökéletesen funkcionál.

Aztán egy Camelbak hátizsákot is, erre vágytam már sok ideje, és végül megvalósult, asszem 7ezer volt, de nemtom pontosan, azt tudom hogy tökéletesen jó, ált.ban energiaszeleteket, egy-két szendvicset, és két 0,5 L-es üdítőt szoktam benne tárolni. Aztán vettem egy stopperórát is, még ki kell tapasztalnom, ugyanis nem volt benne magyar leírás, minden barom nyelven rajta volt, csak magyarul nem----> ez egy negatívum..

Gondoltam a nyárra is előre, egy Kalenji baseball sapkát vettem, egyelőre még nem tudok nyilatkozni róla, 3000 ft volt úgy emlékszem.

És még okosságok, energiaszeletek, üdítőitalok.. Szóval potom 34ezret otthagytam kb., de nem siránkozok, mert úgy érzem megérte!! (Budaörsi Decathlon)

 

DJ_RushBoy Creative Commons License 2006.09.01 0 0 52

A mai termés: Energizer LEDx6 4-szeres funkciós fejlámpa, 1 bemelegítőkrém túra előtt, 1 lépés, kilométer, stopper, és még csomómindentszámoló :) 2 VitaLade, 1 energiabevitelhez fontos mézes műzlitasak.

Remélem megérte, majd holnap kiderül ;-) 

Zsoldos Creative Commons License 2006.08.28 0 0 51
Utcai edzocipot vettem ott. Adidas, bor felso, teljesen fekete 15,9e. Adidas boltban 2 eve vettem vasznat akcioban 13ert.
Devin Creative Commons License 2006.08.28 0 0 50

decathlon telleg szuper, csomo lovet otthagytam mar, amig neki nem alltam profi modon hegyet maszni. akkor mar profi bolt kellett profi felszerelessel. ha hobbi szinten muveled az adott sportot, jo a kek termek, de ha nem akarod hosszu tavon veszelyeztetni egeszsegedet es az adott termeket nem 1 evre, hanem 5-tol felfele veszed, akkor mar minosegi jobban megeri

de mindent osszevetve imadom

DJ_RushBoy Creative Commons License 2006.08.21 0 0 49
Én vettem a Decathlonba, kb 1 hónapja egy túrabakancsot (Quechua), mivel nem volt rendes cipőm túrázáshoz, és teli voltam hólyagokkal. Viszont ez a cipő, teljesen bevált, potom 4000 Ft volt, nagy nyári leárazás volt. Rengeteg km-t tapostam benne, és tökéletesen tűri a megpróbáltatásokat. Nekem nagyon bevállt. Hamarosan megyek ismét, mert kell majd stopperóra, és fejlámpa, meg még ki tudja, csomó érdekes dolog van a Decathlonba. Nekem bejött..
sandman361 Creative Commons License 2006.08.08 0 0 48
A Hősök terétől az Oktogonig végig gurulni hetente párszor, meg hasonlók, talán nem lesz annyira lestrapálva. Erre a célra meg nem akarok 70-80 ezerért venni kerót. Versenyekre meg ott van a másik, azzal meg pláne nem tekernék a pesti utakon.
Előzmény: Lancer89 (47)
Lancer89 Creative Commons License 2006.08.07 0 0 47
Szerintem tudni kell, kinek mire kell a keró. Az elopson eleve nem naon tud mi elromlani, ha meg elromlik, mész , kicserélik, oszt jónapot.:)
Előzmény: Biovadász (45)
Lancer89 Creative Commons License 2006.08.07 0 0 46
Figy, ami még mellette szól, az a gari. Mondjuk a dobféknek van jó meg rossz oldala is. Nem nagyon kell állítgatni, esőben is meg tudsz vele állni, ellenben nem "harap" úgy...De mondjuk a srácok jól belövik a kerót. Tapasztalatból beszélek. Csak ne hagyd, hogy a lányok közül állítsák be. :)
Előzmény: sandman361 (44)
Biovadász Creative Commons License 2006.08.07 0 0 45
Lehet biciglit venni óccsóért aztán rákölteni kétszer annyit, mintha az ember fia/lánya egyből vett volna egy normálisat drágábban...
Előzmény: sandman361 (44)
sandman361 Creative Commons License 2006.08.07 0 0 44
Igen, baromi jol néz ki, igazi feelinges keró:-) Szerintem 30ezret ér, de a formája miatt 39be kerül. Az eladó srác is mondta, hogy nem ér meg ennyit. Kintvoltam, ráültem az XL méretűre és baromi nagy, igazo csopper érzése van az embernek... Erősen hajlok rá hogy megveszem.
Előzmény: Lancer89 (43)
Lancer89 Creative Commons License 2006.08.07 0 0 43
Szerintem baromi jól néz ki, de tartóstesztről nem tudok...:)
Előzmény: sandman361 (42)
sandman361 Creative Commons License 2006.08.06 0 0 42

Hello

 

vett már valaki közületek a Decathlonban ELOPS 1 bringát?

sandman361 Creative Commons License 2006.07.27 0 0 41
Köszi!
Lancer89 Creative Commons License 2006.07.27 0 0 40

Sztem mailben nem nagyon fogsz tudni, inkább hívd fel őket.

Én ezt tettem, Budaörsön az info száma 06-23-803803, kapcsolják az osztályt.

Legalábbis engem korrekten tájékoztattak.

üdv

 

sandman361 Creative Commons License 2006.07.27 0 0 39
sziasztok

valaki tudja, hogy milyen email címen lehet érdeklődni Decathlon termékekről (valamelyik áruházban).

Köszi
fokhagymabors Creative Commons License 2006.07.26 0 0 38

na megnéztem, az áruház előtt fel van állítva az összes sátruk.

 

a 13ezres se rossz, annyira mondjuk nem jött be, mert nem férek bele. a 16Ezres már sokkal inkább. előteteje is van, tök jó! A nagyobbak is!

 

Vettem volna, ha nem lenne már két másik... de azok nem ilyen jók.

Előzmény: somogyibalazs (35)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!