Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2005.05.26 0 0 27

OFF

 

Mi lenne, ha máshová vonlulnál el a szemlyeskedéseiddel?

Előzmény: geszthi (25)
RogerWilco Creative Commons License 2005.05.26 0 0 26
Csak arra hívtam fel a figyelmed, hogy míg állításoddal/feltételezéseddel szemben (innen elmenjen minden jobboldali. Akkor legalabb beszelhettek magatokban) az indexen megtalálod a topikolók nagyon széles skáláját mind a két oldalról, addig a gondolán még középről jövőket sem türik.

Vannak joparan, akiknek eleg, ha te jobbos vagy... - akkor ezekkel ne állj szóba. Én is ignorálok néhány IQ-vitézt, akiknek majdhogy' Szálasi is túl baloldali volt...
Előzmény: Törölt nick (22)
geszthi Creative Commons License 2005.05.26 0 0 25
Latom ujra alkotott a mi nagy "szereny" Alcarunk. Egy napig nem tartott....

MOTTO "Nyitott vagyok a normális vitákra, beszélgetésekre, de a személyeskedésekre, anyázásokra nem."


Alcar válasz | megnéz | könyvjelző 2005.05.25 01:01:33 (247)

.... Nna. Topictarsak, orvendek, hogy vegre akadtam egy olyan topicra ezen a nyomorult indexen, ahol lehet normalisan vitazni, ervelni, beszelgetni. Elekrulte (egyelore) a szelsobal/szelsojobb hulyek gyulekezete. (jo lenne, ha ez igy maradna).

Koszonom mindenkinek a valaszokat, es a sok velemenyt. A mai este tenyleg jo volt itt. Bye, joccak mindenkinek!

Alcar válasz | megnéz | könyvjelző 2005.05.25 20:54:58 (268)

...mar vartam geszthike, mikor jo9ssz egy kicsit kellemetlenkedni, kakan is csomot keresni, sunnyogni, ferditeni es csusztatni geszthike... toled nem is vartam mast. Melto koveto vagy...

(Az a hozzaszolas amit kifogasol joval (247) elott mar benn volt (130), akkor meg ugy latszik nem volt baj, akkor meg "olyan topic volt ezen a nyomorult indexen, ahol lehet normalisan vitazni, ervelni, beszelgetni".)

Bovebben, peldakkal Itt lathato az alcari "normális vita, beszélgetés"!

Előzmény: Törölt nick (14)
Törölt nick Creative Commons License 2005.05.24 0 0 24

...egyrészt miért kellene értelme legyen? Nem ez lenne az utolsó, amelyiknek nem sok értelme van...

 

...másrészről geszthi elvitte személyeskedésbe, mondván öngóllal győztem...

...nem ritka megoldás, érvek helyett... holott nem is ellene írtam bármit...

Előzmény: Törölt nick (21)
Törölt nick Creative Commons License 2005.05.24 0 0 23
...nem írtam sem ilyet, sem olyat... azt írtam: lehet, hogy... mivel az idézetei ilyen témából merítette...
Előzmény: tfa (17)
Uránusz Creative Commons License 2005.05.24 0 0 20
:))))
Előzmény: RogerWilco (18)
Uránusz Creative Commons License 2005.05.24 0 0 19

 

 

"Semmi kulonbseget nem latok!"

 

Hja mert rossz szemmel nézed itt a dolgokat...

:))))

Előzmény: Törölt nick (14)
RogerWilco Creative Commons License 2005.05.24 0 0 18
Geszthi, ugy latszik ti azt akarjatok, hogy innen elmenjen minden jobboldali. Akkor legalabb beszelhettek magatokban. A tolerans baloldal, ugye?

Te kevered az indexet a gondolával :-P
Előzmény: Törölt nick (14)
tfa Creative Commons License 2005.05.24 0 0 17
Micsoda, jól értem, gesztike Izraelből ír? Akkor egyből érthető a feneketlen magyargyűlölete.
Előzmény: Törölt nick (6)
Törölt nick Creative Commons License 2005.05.24 0 0 16
...ezeknek semmi köze a (látszat)baloldalisághoz, sem a demokráciához... na talán ahhoz igen, lévén az se azt a célt szolgálja, amit hirdetenk róla fennhangon...
Előzmény: Törölt nick (14)
Törölt nick Creative Commons License 2005.05.24 0 0 15

Hogy kinél mi nem stimmel, az nézőpont kérdése. Igen, már én is emlékszem: ezek szerint Izrael minősíthetetlen viselkedésének részemről történő véleményezése nem tetszett Neked. Nos, ez a Te bajod, akár ott élsz, akár az USA-ban.

 

Beégtem volna? Nem hinném. Amiket leírtam, válallom. Innen Magyarországról.

 

Szaroználak, én? Ugyan, miért? Mert így a bögyödben vagyok? Mert minősítettél, hogy nem stimmel nálam valami? Ugyanmár, ezek semmiségek.

Előzmény: geszthi (13)
geszthi Creative Commons License 2005.05.23 0 0 13
No no csak nem le akarsz szarozni? (csak emlekezem a vitaimra igy remlett, hogy volt par erdekes kirohanasod az atombombas topikodban ahol vitaztunk. Igy nem vol nehez egybol megtalalnom)

Epp most akartalak megdicserni, hogy Alcar-ral ellentetben te nem toroltetted a topikod a beegesed utan. O ugyanilyen ongolos topikot nyitott aztan o is bebukott azonnal...



Előzmény: Törölt nick (12)
Törölt nick Creative Commons License 2005.05.22 0 0 12

...még valami, még egyszer... írod: egybol beugrott nalad se stimmel valami

Érintett téged az, amiket itt kiemeltél?

Előzmény: geszthi (7)
Törölt nick Creative Commons License 2005.05.22 0 0 11
...megkérem másképp, hátha segít: áruld már el hol élsz: Izraelben vagy az USA-ban? Arra tippelek, azok érintettek negatívan, amit e két helyről és erőszakmániás társadalomról írtam korábban... azt meg nem értetted meg, amit hozzáfűztem itt nemrég...
Előzmény: geszthi (7)
Törölt nick Creative Commons License 2005.05.22 0 0 10

...emberek vagyunk, s indulatokkal élünk... téged nem tartalak ennek ellenére olyannak, akit ignorálni kellene... másképp: mindenkinek vannak apró gödrei, amibe időnként belemegy, de azt élet, a feszültségek hozzák, vannak viszont, akik egy feneketlen mély gödör legaljáról kajabálnak, s csak ezt teszik, 56 nick-et gyártva, s mindig csak fröcsögve...

 

...lám Te pl. megértetted, kb. mire nyílt ez a téma, nem úgy, mint egy másik nickelmény, aki előjött nagy értelmének öngólozó erkölcsi gyászával... meg is kérdem tőle hol él, mert valamivel megsérthettem valamikor...

Előzmény: elemes2 (9)
elemes2 Creative Commons License 2005.05.21 0 0 9
elnyomott,

vannak emberek, akik készséggel ugranak, ha ugratják őket.

én is ilyen vagyok.

na...?
Előzmény: Törölt nick (-)
Törölt nick Creative Commons License 2005.05.21 0 0 8
...most akkor mondasz is valamit, vagy ettől többet nem bírsz felfogni?
Előzmény: geszthi (7)
geszthi Creative Commons License 2005.05.21 0 0 7
Nezd nem zavar, csak annyira feltuno volt tegnap a sorozatos ongol a topiknyitasokban, hogy egybol beugrott nalad se stimmel valami.

Eloszor jozanesz60 "rohogtette ki[/]i" magat az EU alkotmany ugyben....
Majd a kaa kamunick a Horthy szobor ugyben "hulyezte le" magat....
es akkor jossz te elnyomott elnyomott a szaros szajuzassal mikor csak igy kapasbol lathato, hogy ha valaki szereti a fekaliakat allandoan emlegetni es "szaros szaju" az sajnos ki is?

Hat sajnos nem lehetett a "ne vedd eszre", mert akkora hatalmas ongol volt.
Előzmény: Törölt nick (6)
Törölt nick Creative Commons License 2005.05.21 0 0 6

Először is köszönöm a megtisztelő figyelmedet és figyelmeztetésedet, ahogy illik! Igen, ez így van, tagadhatatlan, az emberre sokminden ráragad, adott esetben egy stílus is: Mea Culpa :-(

 

OFF

Azért engedd meg, hogy az idézeteidhez is reagálhassak pár gondolatsort: nem magyarázat, nem mentegetőzés, de kikívánkozik, ha már így csokorba szedted: gondolom a bögyödben vagyok valamiért, de ennek ellenére ismételten és komolyan köszönöm.

  1. fórum sw átalakítása... annak, aki ezt a szarkupacot a fórumozókra szabadította Legnagyobb sajnálatomra kiakadtam, de a kritikát nem tudom találóbb szóval megfogalmazni. Lehet persze keresgélni, e ennek a kifejezőképesse szvsz ha nem is ildomos, de találó. ehhez még jön a reklámértékű gyalázat: Támogatónk az IHM
  2. fórum sw írói: ezt ismétlem is - GEBEDJETEK MEG, nem programozók vagytok, hanem szarjankók :-((( -, mert nagyon erős, de nem kívánom visszavonni, még a súlyos és illetlen jelző miatt sem :-((( Ilyen területen dolgozok, s fel tudom mérni egy kicsit, hogy mi mennyit ér, talán még a gyalázatos IHM-es "támogatás" ellenében is. Ez még ennyit sem, mert nem nől belőle virág sem.

Erről az eklatáns kettőről: ez az internetes közösség, ha nem is egy homogén baráti társaság, de mégis valamiféle összetartozás van legalábbis részcsoportok között. Sokan, mint Te is, én is - van egy real nick-em, ha nem is 2xxx, de 3xxx-es azonosítóval, szóval még az internettos időből, amikor nem húzódtam e mögé az anonim nick mögé, ahogy írtam az anonim honlapomon - jó pár éve látogatjuk. Nekem nem stílusom az idézett pár indulatos részlet ellenére sem a szarozás, még akkor sem, ha összejött ez a pár, s találnál még néhányat a hsz-aim között, DE nem is kifejezetten ezzel indítottam: nem szereted Te sem a fikanickeket, hát én sem. Ha épp tudni akarod, a  Ki is az a Pongrátz Gergely? topicban a (1176)-ra reagálásként indítottam az (1182)-vel...

 

A továbbiakról: a két Izraeles véleményt is tartom, találónak is tartom és igazam is van.

 

USA: igen, ez is az, amit írtam. Lehet, hogy Te ott élsz a kettő közül egyikben, ezért nem vagy képes ékezetekkel írni, s ezért említetted itt meg, de ettől nem változik a véleményem. Izrael is és az USA is olyan politikát folytat, ami nem tolerálható a szememben. Ezzel nem z ott élő emberekről mondok véleményt, legalábbis nem személyre szabottan, mert mindkét országban, mit máshol is, van egy kis mag, aki meghatározza a többségnek az életét s mivel tőlemidegen a fajgyűlölet, a kolletív bűnösség leghalványabb gondolata is, nem a többségre, hanem a tevékeny elnyomókra mondom ki amit.

Előzmény: geszthi (4)
Brutalis Harmonia Creative Commons License 2005.05.20 0 0 5
:)
Előzmény: geszthi (4)
geszthi Creative Commons License 2005.05.20 0 0 4
Elnyomott Topiknyitoja => "Miért nem hagyjátok rá a szaros szájúakra a maguk mocskát, s miért reagáltok, hogy fenntartsátok ezt?"

Uhum, Uhum, Uhum.... Ma az Ongol Vilagnapja van?



elnyomott válasz | vissza a topikba 2005.01.09 07:34:26 (475)

A jó .... annak, aki ezt a szarkupacot a fórumozókra szabadította, és még pénzt is felvett érte :-((( Ma sokadszor majd egy órai bütykölésemet dobta el ez a szar szerkesztő két részletben: megírva a formázott hozzászólást, linkekkel, mondom megnézem már, hát erre a jó részét kidobta, s az eredeti szerkesztőt teljesen kiürítette :-((( GEBEDJETEK MEG, nem programozók vagytok, hanem szarjankók :-(((

elnyomott válasz | megnéz | könyvjelző 2005.01.10 21:16:30 (105)
Nem ...., hanem arra, hogy Izrael NEM TAGJA és nem mutat be semmit, ergo szarcsimbókok :-(

elnyomott válasz | megnéz | könyvjelző 2005.01.08 11:45:32 (24)
Ez egy NAGY lókakit magarázza! A titikos, a világ elől eltikolt atomkutatást SEMMI nem indokolja! Ezt csak militaritsták fogadják el!

elnyomott válasz | megnéz | könyvjelző 2005.02.08 07:17:19 (30507)
...ide is leírom, miből küldenék egy nagy adaggal a poltikusok nagy részének, ha lenne pénzem: http://www.dogdoo.com/

elnyomott válasz | megnéz | könyvjelző 2004.04.17 14:19:18 (19822)
Mi nekem Amerika? Mármint az USA?

...hányások sorozata: kulturhányás, politikai hányás, gazdasági hányás, természetvédelmi hányás... ...s ez ömlik ránk :-(((
Előzmény: Törölt nick (2)
Törölt nick Creative Commons License 2005.05.20 0 0 3

mert nem akar senki lemaradni.......

 

:)

Törölt nick Creative Commons License 2005.05.20 0 0 2
...remélem, hogy nem maradok egyedül...
Előzmény: zi_laj (1)
zi_laj Creative Commons License 2005.05.20 0 0 1
Jó!
Előzmény: Törölt nick (-)
Törölt nick Creative Commons License 2005.05.20 0 0 0
h0ppá
Törölt nick Creative Commons License 2005.05.20 0 0 topiknyitó
...szeretném látni, hogy borzasztó szájú nick-keknek nem reagálnak itt sokan...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!