Keresés

Részletes keresés

BladeE83 Creative Commons License 2023.01.02 0 0 162

Duguláselhárítás Érd és környékén falbontás nélkül.

EKároly Creative Commons License 2017.12.30 0 0 161

Törökbálinti, kis létszámú, korszerű lakatos műhelybe, bejelentett fémipari munkakörbe, beilleszkedni képes kollegát keresek. Szakirányú végzettség előny (lakatos, esztergályos, műszerész, stb.), de nem feltétel. Betanítjuk, műszaki érzék és kézügyesség szükséges.

Munkaidő: H-P. 7:30-tól 16-ig. Órabér, megegyezés szerint.

Profilunkban fémipari munkák, acélból, rozsdamentes anyagokból, rézből.

Munkáinkról információ a www.maxvert.hu  honlapunkon.

Kreatív munka egy jó társaságban!

Jelentkezés az info@maxvert.hu mail címünkön, elérhetősége megadásával.

3x megszólaló kakas Creative Commons License 2015.06.18 0 0 160

Szerintem nem, mert csak egy szóvicc volt.

De persze lehet, hogy igen.

 

Különben az istent akkor írják kisbetűvel, ha olyanról van szó, aki nem isten, de istennek hiszi magát.

Például a vezér.

Előzmény: RJancsi (159)
RJancsi Creative Commons License 2015.06.18 0 0 159

Ha már teológusnak vallod magad, nem kéne "istent" nagy "I"-vel kezdened? Tulajdonnév vagy mi a szösz...

 

Régi vicc: Mi a különbség a teológus és a geológus között? Ég és föld... :)

Előzmény: 3x megszólaló kakas (158)
3x megszólaló kakas Creative Commons License 2015.06.18 0 0 158

Teológus végzettségem van, szeretnék valamilyen hittanoktató állást kapni valahol Érden vagy a környékén.

Próbálkozom már 2 éve, de az istennek sem sikerül semmi.

sinhran Creative Commons License 2015.06.14 0 0 157

Sziasztok!
Nemrégiben csatlakoztam egy egészségmegőrzés területén működő céghez. Kb. 30-an dolgozunk Magyarországon. Érden -tudomásom szerint- én foglalkozom vele egyedül. A helyi terjesztéshez keresek partnereket!
A mail-címem publikus, azon elérhettek!

egy simabőrű Creative Commons License 2014.03.28 0 0 156

mi az, hogy "vízfej" ? ki tolta őket oda ? Vízfejnek? 

Előzmény: Györgyi666 (155)
Györgyi666 Creative Commons License 2014.03.03 0 0 155

Nálam valóban virágzik, de a környezetemet eszi az enyészet! 

Ezért adózzak, mert megengedik, hogy a sajátomban dolgozhassak! 

Emlékszik arra az állapotra valaki, amikor az üres telket megvettük? 

A sok vízfejű, aki az íróasztalnál ül az Önkorm-nál , életében nem 

tett egy fűszálat sem arrébb, egy gazt nem húzott ki!

 

Előzmény: X ANTI (148)
Farkaslaca Creative Commons License 2013.07.15 0 1 154

Sziasztok!

 

Érd központban kiadó egy üzlethelyiség, ha valakit érdekel, akár dohányboldtnak is tökéletes:

http://aprod.hu/hirdetes/erd-kozpontban-51nm-es-uzlethelyiseg-kiado-ID18DgN.html

 

Üdv,

Laci

 

kis.márta Creative Commons License 2013.05.11 0 0 153

 

Bocs, a táblázat talán így olvashatóbb:

 

 

Előzmény: kis.márta (152)
kis.márta Creative Commons License 2013.05.11 0 0 152

 

 

Érden a következők nyertek dohánykoncessziós pályázatot:

 

 

 

HU0722 Érd Benedekné Mihály Mária HU0722 Érd Béres Attila István HU0722 Érd Bognár László HU0722 Érd Cseppentő Endre HU0722 Érd Domokos Kaszás Katalin HU0722 Érd Domokos Olivér HU0722 Érd Farkas András HU0722 Érd Glavati Antal HU0722 Érd Goldschmiedné Drevenka Tímea HU0722 Érd Gyéri Sándor HU0722 Érd Haaz Ferencné HU0722 Érd Hajdúk Árpád HU0722 Érd Hajdúk Árpád HU0722 Érd Hellingerné Pintér Szilvia HU0722 Érd Jaksa Edit Margit HU0722 Érd Kecskés Péter HU0722 Érd Kiss Sándor HU0722 Érd Kluták Viktória HU0722 Érd Konc Zoltán Gábor HU0722 Érd Krupp József HU0722 Érd Krupp Zoltán HU0722 Érd Lakóné Cseh Andrea Piroska HU0722 Érd Martonosi István HU0722 Érd Martonosi Tamás HU0722 Érd Palló Imréné HU0722 Érd Pazár Gábor Miklósné HU0722 Érd Seres Marianna Rozália HU0722 Érd Szóka Tamás HU0722 Érd Szövőné Bobik Szilvia HU0722 Érd Tamaska Attila Zoltán HU0722 Érd Ujvári Györgyi HU0722 Érd Vajk Balázs Tamás HU0722 Érd Zsebők Erika
borzassün Creative Commons License 2012.08.16 0 0 151

Csak írom 3 diplomám van és egy nemzetközi akadémiai végzettségem. Már kb 2 éve nem találok melót . Nem igazán akarnék messze menni sem az országban,sem országon kívűlre dolgozni a lakhelyemtől,de ha ez így megy akkor sajnos nem éppen kamasz koromat is félretéve kénytelen leszek.

 

Érden vagy túlképzett vagyok, vagy ha esetleg jó is lenne sajnos nem OKJ-s tanfolyamom van, hanem 1 főiskolai és egy egyetemi diplomám. A munkaadóknak az nem igen jelent sokat. A mai világban sajnos Érden az előljáróságtól terjedő agyi betegségből eredően a még magát munkaadónak nevező is sok esetben ugyan úgy,mint a helyi kegyúri vezetők iskolázotlanak és kissé fixírozza őket az a dolog, hogy egy beosztottjuk esetleg magasabb képesítéssel rendelkezne,vagy tudásilag felül múlná.

 

A tma-nál meg ne remélj sokat,maga is egy elvakult beképzelt ember,aki mint egy hajbókoló kacsa a felső törpecsutinak hajlongva képes csak megtartani ezt az állását még 2 évig talán aztán tudja, hogy neki is vége,mint a botnak.

 

Ajánlom a környező településeket,Bp.-et ha esetleg még nem a közeljövőre tervezed a munkavégzésed végét és talán! a nyugdíjat is szeretnéd megérni.

Előzmény: JKB79 (149)
hédergábor Creative Commons License 2012.08.16 0 0 150

Őszintén sajnállak! Ma a két diplomád, meg egyéb ismeretek nem előnyök, hátrány...

Megpróbálhatod a polgármestert, nem sok értelme van.

Képzeld amikor megjelensz olyanoknál munkáért akik döntenek rólad, milyen képet vágnak a maguk szerény képességeire gondolva!

 

Ocsmány világ hidd el! 

 

Tanácsnak csak annyit ma a végzettség nem előny, ne ezzel nyiss hagyd rájuk kezdeményezzék ők. 

Nagyobbak lesznek az esélyeid...

Előzmény: JKB79 (149)
JKB79 Creative Commons License 2012.08.16 0 0 149

Van két diplomám+egyéb sok más végzettségem!!!

Szóval nem tartom magamat butának, sőt még csúnyának sem, deeeee, hogy itt nem igazán lehet elhelyezkedni az is tutti!

A másik+nem lépek be semmilyen pártba sem, mert nem érdekel a politika...nem nyalok senkinek sem, mert nem így neveltek!!De, már azon vagyok komolyan, hogy mindegy milyen a meló, csak lenne már olyan, ahova felvennének!

 

Amúgy a napokban elmentem a M.K.P-ba, hát hagyjuk milyen arcok fordultak meg ott és azt, ahogyan lerázták az embert, hogy hónap múlva menjek vissza. Hozzá teszem már ott is az volt a kérdésem, hogy itt van munka lehetőség?!A hírdető falat átnyálaztam, de csak 2 olyat találtam, ami nőknek való. El is mentem oda és még hülyének néztek, hogy mit akarok én itt, nem is adtak fel hírdetést, vagy nem is erről+arról szólt a hírdetés!!!

 

Szóval teljesen igazat adok nektek abban, hogy ha valaki fideszes tag vagy családjának tagjai azok, akkor tudd érvényesülni!!!És elég nagy szégyen egyébként, hogy ez így van!!!

 

Már azon is gondolkodtam, hogy kérek egy időpontot a polgármestertől és kérem a segítségét!Veszteni valóm úgy sincsen, próba cseresznye!!!

:-P

Előzmény: borzassün (147)
X ANTI Creative Commons License 2012.08.14 0 0 148

Érden munkát? Még Pesten sem. Ez egy virágzó kertváros. Itt nem munka van, hanem virágzás. Még "közelállónak", csókosnak is csak kihalásos alapon.

Ahhoz gazdaság kellene, üzleti élet. Ki fektet be itt? Ki bízik a holnapban? Nem a holnaputánban, vagy a jövő évben vagy évtizedben. Még a tegnapban sem bízhatunk. Még visszamenőleg is változnak a törvények, adók.

Lépj be a Pártba. Lehetsz komisszár valahol távoli vidéken.

Előzmény: JKB79 (145)
borzassün Creative Commons License 2012.08.10 0 0 147

Érden hogyan lehet munkát szerezni?Vagy találni?Vagy hogyan lehet bekerülni bármilyen munkakörbe is?.......

 

 

Kérdezném mi a szakmád és mit szeretnél dolgozni?

 

 

Hova lehet elmenni segítségért?.........

Van helyben kiemelkedő jelenleg fidiszpárttag sponzorod,olyan aki valamilyen szinten köthető a 12-ek bandájához?

 

 

Vagy aki dolgozni akar, annak nem adnak munkát?......

 

Adnak munkát,ha eredetileg román vagy,esetleg szarért-hugyért hajlandó vagy elvégezni a legalja melót, ja és persze ha erősen főhajtással térdencsúszva becsókolsz a munkaadónak.

 

Ilyen itt a fidesznyik uralmu városban az élet.

Előzmény: JKB79 (145)
xy333 Creative Commons License 2012.08.10 0 0 146

Érdről a legtöbben Bp-re járnak dolgozni, mintegy 25 ezren. Ebből kiindulva rájöhetsz, mekkora az esélyed és miért.

Előzmény: JKB79 (145)
JKB79 Creative Commons License 2012.08.09 0 0 145

Üdvözlet mindenkinek!

 

Érdeklődés címen regisztráltam ide fel, mert lenne egy pár kérdésem az Érdi lakosokhoz.

Érden hogyan lehet munkát szerezni?Vagy találni?Vagy hogyan lehet bekerülni bármilyen munkakörbe is?

Az elmúlt 2 hónapban beküldtem kb. 40 pályázatot, sok helyről visszakaptam, hogy "nem én nyertem el a pályázatot", hozzáteszem nem egy buta Nő vagyok, még is Érd-en nem találok munkát!!!!

Hova lehet elmenni segítségért?Vagy aki dolgozni akar, annak nem adnak munkát?

Üdv.B.

Törölt nick Creative Commons License 2012.05.20 0 0 144

Csapatbővítés miatt Speedfitness edzőt keresünk!

Te vagy a mi emberünk, ha:

• Érdről vagy közvetlen környékéről jössz
• rendelkezel sport múlttal [és sportos alakkal;)]
• fiatalos vagy
• nem riadsz vissza a kihívásoktól
• tudsz csapatban dolgozni
• jól kommunikálsz, és szereted az embereket
• nem dohányzol
• szeretnél egy fiatalos pörgős helyen dolgozni
• és a terem tisztán tartása sem okoz gondot.

Amit kínálunk:
• rugalmas munkaidő
• rendezett munkakörülmények
• jó fej csapat és főnökség
• jó fej vendégek
• betanítás

Edzői végzettség előny, de nem feltétel.

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal és bemutatkozással: 20percedzes@citromail.hu

RJancsi Creative Commons License 2012.05.15 0 0 143

És mit fizetnek érte? (Már ha a topicnyitó szándékát nézzük.) :)

Előzmény: segyem (142)
segyem Creative Commons License 2012.05.14 0 0 142

A könyvtárban május 16-án, szerdán 17 órakor Dr. Kubassek János könvbemutatója lesz: Thaiföld.

Hivatalnok u. 14.

erdlako007 Creative Commons License 2012.05.08 0 0 141

Tarts ki a hited mellett.

(Mások kevésbé bíznak a történelem példáira emlékezve, de az más topik.)

Előzmény: Masason Judit (140)
Masason Judit Creative Commons License 2012.05.07 0 0 140

Minden vallás szép, mindenki máshol találja meg a " számítását", az Isten-hit a lényeg.

Vallásosokban jobban bízom...

erdlako007 Creative Commons License 2012.05.06 0 0 139

Bocsánat! Természetesen ez erdlako007 válasza volt.

Előzmény: LegyenRend (138)
LegyenRend Creative Commons License 2012.05.06 0 0 138

Tisztelt Jutka!

Köszönöm a választ. Remélem ugyanilyen hittel és szeretettel támogat esetleg más vallású idős vagy elesett rászorultat is.

Sok sikert.

Előzmény: Masason Judit (137)
Masason Judit Creative Commons License 2012.05.06 0 0 137

Tisztelt 007! Azért írtam be a hirdetésembe a katolikus szót, mert bizalomgerjesztőnek kívánok látszani. Én méltó vagyok a bizalomra, és ezt Istennek, a Szűzanyának és a Szent angyaloknak köszönhetem. Jutka

Előzmény: erdlako007 (133)
Jalmi11 Creative Commons License 2012.05.03 0 0 136

A hirdetés egyértelmű.

Előzmény: erdlako007 (133)
erdlako007 Creative Commons License 2012.05.01 0 0 135

A munkát keresőt kérdeztem.....

xy333 Creative Commons License 2012.05.01 0 0 134

Van.

Előzmény: erdlako007 (133)
erdlako007 Creative Commons License 2012.05.01 0 0 133

A vallásnak van jelentősége?

Előzmény: Masason Judit (132)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!