Keresés

Részletes keresés

Kleoku Creative Commons License 2009.12.18 0 0 99
a
adokla Creative Commons License 2009.06.12 0 0 97

Sziasztok!

 

Értesüléseim szerint T. Beruházó cégei fizetésképtelenek vagy már felszámolásra

kerültek.

Sok jóra ne számítsatok!

 

Üdv.: Adokla

 

dfdfd Creative Commons License 2008.10.18 0 0 95

Várom olyanok jelentkezését ,akik szintén a Keresztúr Lakóparkban vettek lakást!Mi is várjuk már hogy átadják, be lehessen költözni.

 

dfdfd Creative Commons License 2008.10.13 0 0 94
Tud valaki valami újat a Keresztúr Lakóparkba való beköltözésről?mikor adják át?
DAKAR Creative Commons License 2008.09.29 0 0 93
Az Adonyi egyik embere mondta, ezért kérdeztem rá a 7. kerületi összefüggésre, és annak okára. Igazábol annak oka érdekelne, még mindig. Közöm igazábol nincs hozzá, csak furának tartom a dolgot, és nem itélkeznék pusztán az egyik fél meghallgatása után. Ezért kérdeztem/kérdezem Tőled is.
Előzmény: lev1 (92)
lev1 Creative Commons License 2008.09.29 0 0 92

Dakar, ezt ki mondta Neked?

2006 októberében már állt az épület. Azóta is készül. Kizárólag az építtetőn múlt/múlik, hogy mikor fejezi be.

Előzmény: DAKAR (91)
DAKAR Creative Commons License 2008.09.01 0 0 91

A hétvégén beköltöztettük barátomékat a lakóparkba. Mondjuk a lakás még nincs teljesen kész, de már nem tudták tovább halogatni, az albérletük megszünt.

Ahhoz képest, hogy mióta épül, és hogy gyakorlatilag az összes fala gipszkarton, érthetetlen, hogy mi tart ennyi ideig. Szerintem idén kész se lesz teljesen...

Mondjuk állitólag a polgármester ott rak(ott) keresztbe, ahol tudott.

whiteman2 Creative Commons License 2008.08.07 0 0 90
Letettünk a Keresztúr lakóparkról, nem nagyon akarta senki megmutatni nekünk, úgyhogy nekiindultunk egymagunk, hogy legalább kívülről... virágok meg függönyök még mindig csak elvétve, és nagyon úgy tűnik, hogy nincs még mindig befejezve. Szóval az összkép és a róla hallottak elvették a kedvünket. Ez sem lesz a mi első saját lakásunk... :(
whiteman2 Creative Commons License 2008.08.07 0 0 89
Érdeklődtem lakás után a lakóparkba. Nem volt egyszerű mire fel bírtam venni valaki illetékessel a kapcsolatot. pfuujj
csipmanksz Creative Commons License 2008.07.11 0 0 88
Láttam már virágokat az erkélyen, meg függönyt is 1-2 ablakban. Csak nem elkezdődött a beköltözés? Már ideje volt. Habár kivülről nézve még rengeteg munka lehet hátra. Biztos nem jó ott lakni úgy, hogy egész nap kopácsolnak a fejed felett.
SirkPool Creative Commons License 2008.05.18 0 0 86

Sziasztok!

 

Elég régen jártam már itt, kb másfél hónapja. Akkor egy kis segítséget kértem a döntésemben, hogy vegyek e lakást a lakóparkan vagy ne!

Azóta alaposan utána jártam a dolognak, és végülis nem a Keresztúr Lakópark mellet döntöttem.

50 % ban személyes dolgok, 50 % ban pedig a vállakozó iránti bizalmatlanságra alapoztam a döntésemet.

Azért remélem a továbbiakban már sínen lesz az építkezés, és mindenki hozzájuthat a lakásához!

 

Sok sikert!

 

Üdv!

 

Krisztián

csipmanksz Creative Commons License 2008.04.03 0 0 85
értesítd = értesítsd
Előzmény: csipmanksz (84)
csipmanksz Creative Commons License 2008.04.03 0 0 84

Szia!!

A pénz nagy úr!! Nézdd, előbb-utóbb úgyis át kell adniuk. Gondolom a beruházónak sem kevés pénze lehet benne. A döntést meg ne siesd el szerintem,nem két fillérről van szó. Inkább kérjél még egy kis haladékot(ha adnak) , és csak utána vágj bele. Sok szerencsét:)) Légyszi értesítda fórum közönséget, hogy hogy döntöttél.

Üdv

Cs.

Előzmény: SirkPool (82)
SirkPool Creative Commons License 2008.04.03 0 0 82

Sziasztok!

 

Pár napja találtam csak rá a Keresztúr Lakóparkra, és egyből nagyon megtetszett!

Tettem is egy vételi szándéknyilatkozatot, ami szerencsére semmi jogi vagy anyagi felelősséggel nem jár.

Kedden kellene foglalóznom, de amennyire biztos voltam eddig, most ez a fórum kicsit elbizonytalanított. :(

2006 ra kellet volna elkészülnie? Kicsit késnek!

Nekem tegnap azt mondták hogy július 1. Ja, 2008! :)

Szóval keddig kellene döntést hoznom.

Addig várom bármilyen infótokat legyen az pozitív vagy negatív, akár jogi akár építészeti.

Az a baj, vagy hát lehet hogy nem baj. hogy ennél a lakásnál találkozik a pénztárcám tartalma és az elvárásaim egy lakás iránt.

Jó volna ha Jó volna ez a project!

Köszi előre is segítségeteket!

Üdv!

csipmanksz Creative Commons License 2008.03.26 0 0 81

Szia!!

Merrefelé van az új lakás, maradtok a kerületben??

Előzmény: rol.and (80)
rol.and Creative Commons License 2008.03.26 0 0 80
az egyiket :) de már sikerült találni kulcsrakészt máshol, igaz ott is csusztak az eredeti átadáshoz képest :) kb 2 hónapot.)
Előzmény: moncop1 (79)
moncop1 Creative Commons License 2008.03.18 0 0 79

Szia Rol.and!

 

Melyik lakást vetted volna meg?

 

üdv:

M.

Előzmény: rol.and (77)
csipmanksz Creative Commons License 2008.03.15 0 0 78

Igen, jól hangzik , ha valakinek nem sürgös a költözés, még jól is jöhet az a havi 30000 ft, de mi van azokkal akik már évek óta várják, hogy átvehessék a szép új kis lakásukat. Egy biztos, nem lennék nagyon a helyükben.

Üdv

Csipmanksz

Előzmény: DAKAR (68)
rol.and Creative Commons License 2008.03.13 0 0 77
majdnem vittük a foglalót amíg nem olvastam el ezeket
hát nem tudom .( megint keresgélhetünk mást .(
Előzmény: moncop1 (76)
moncop1 Creative Commons License 2008.03.13 0 0 76

Kedves Csaba!

 

Sajnos még a lakás sincs kész ahova bútort készíthetne....:(

Előzmény: Törölt nick (75)
DAKAR Creative Commons License 2008.03.12 0 0 74
Jót kérdeztél. Ismerősöméknek mondták,nem nekem. Ha összefutok velük megkérdem.
Előzmény: moncop1 (73)
moncop1 Creative Commons License 2008.03.12 0 0 73

Sziasztok!

 

Most júniust mondanak?És ki mondta személy szerint?Állítólag hiányzik még pár engedély..

M.

Előzmény: DAKAR (72)
DAKAR Creative Commons License 2008.03.11 0 0 72
Most Juniust mondanak költözésre. Én Augusztust tippelek,a haver meg reméli,hogy még idén :-))
Előzmény: moncop1 (70)
moncop1 Creative Commons License 2008.03.11 0 0 71

Bocs az elírásért Csipmanksz:)

Előzmény: csipmanksz (67)
moncop1 Creative Commons License 2008.03.11 0 0 70

Sziasztok!

 

tud valaki valami fejleményt az építkezésről?Esetleg bíztatót?

Előzmény: DAKAR (68)
atom74 Creative Commons License 2008.03.11 0 0 69

Sziasztok!

 

Csak érdekelne, hogy az említett 30e Ft minden itt lakást venni akarónak visszajár , ha már befizette a foglalót, vagy csak azoknak, akik egy évnél régebben tették ezt meg?

A párom volt felesége vásárolt itt lakást, és jelenleg kb egy éve az édesanyjával egy másfél szobás lakásban dekkol a három gyerekkel. És ha ez igaz, akkor már értem miért nem akar olyan nagyon költözni....

Előzmény: DAKAR (68)
DAKAR Creative Commons License 2008.03.08 0 0 68
Egy barátomék is vettek itt lakást. Alakulgat a dolog. Már 1 éve kapnak havi 30ezret vissza a késés miatt. Minél később költöznek annál olcsóbb lesz :-))
Előzmény: csipmanksz (67)
csipmanksz Creative Commons License 2008.03.07 0 0 67

Szia!

Per, bánatpénz, késői befejezés, csupa negatív jelentésű szó,és Te használtad őket!!! Ezen azért én elgondolkodnék.Mi a garancia arra, hogy amit nem adtak át évek óta, az mintegy varázsütésre elkészül.

Üdv
Csipmanksz, nem Csimpasz:))))

 

Előzmény: moncop1 (66)
moncop1 Creative Commons License 2008.03.03 0 0 66

Szia Csimpaszka!

 

Igen én is láttam,hogy 3 és fél éve építik,de most úgy néz ki hogy fél éven belül átadják,mi meg ráérünk.Azért érdekel,mert Keresztúron sajnos jelenleg ez az egyetlen új társasházas építkezés:(nekünk meg mindenképp egyedi mérőórás lakás kéne....nem távhős..

Csak az érdekelne,hogy van-e olyan aki most perben áll velük a késői befejezés miatt,és az fizetett-e bánatpénzt,és eljutott-e az előszerződésig?Mert hallottam már olyat is,hogy aki régóta nem kapta meg a lakását az visszakapta a befizetett előleget?!

Üdv!M.

Előzmény: csipmanksz (65)
csipmanksz Creative Commons License 2008.03.02 0 0 65

Szia Kata!!

Én is kacérkodtam a gondolattal, hogy ott vegyek lakást, de a hozzászólásokat olvasva inkább letettem róla. Kb 3 és fél éve építik, ennyi idő alatt már rég el kellett volna készülnie. Mindenféle képpen jól fontold meg a döntésed, ne hamarkodd el, nézz jól körül.

Üdv

Csipmanksz

Előzmény: moncop1 (64)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!