Keresés

Részletes keresés

Eklatáns Béla Creative Commons License 2022.07.13 0 0 2844

Nyalván.

De: miért? - ez volt a kérdés...

☝🏻

Előzmény: Dydand (2838)
Eddie Caplan Creative Commons License 2021.12.01 0 0 2843

A rádió kurva idegesító és nem mindenhol újult meg - a Penny. 

Firka_1231 Creative Commons License 2021.11.27 0 0 2842

A teljes Penny hálózat boltjai sorra kerülnek!

Előzmény: roktiv2 (2841)
roktiv2 Creative Commons License 2021.10.21 0 0 2841

Azt lehet tudni, hogy mi a terv a felújításokkal? Az összes bolt sorra kerül belátható időn belül, vagy csak kiválasztott üzletek újulnak meg?

roktiv2 Creative Commons License 2021.10.18 0 0 2840

Most már a kuponokat is egyesével kell szkenneltetni, eddig elég volt az account vonalkódja. Azért ezzel elég rendesen fel lehet tartani a sort.

Előzmény: Firka_1231 (2836)
Firka_1231 Creative Commons License 2021.01.02 0 0 2839

A cég inkább leírja slejtbe, és elkönyvelik vesztességként, mint, hogy kiárusitanák olcsobban!

Előzmény: soppingfüggő (2837)
Dydand Creative Commons License 2020.12.29 0 0 2838

Mert ez a szabályzatuk. 

Előzmény: soppingfüggő (2837)
soppingfüggő Creative Commons License 2020.12.25 0 0 2837

A Pennyben miért nem értékesítik akciósan a közeli lejáratú termékeket?

Firka_1231 Creative Commons License 2020.08.22 0 0 2836

Sajnos a Penny Market Kft. ismételten egy meggondolatlan döntést hozott!

De hát ezt mi dolgozok már szoktuk! Nem ez az első és az utolsó sem! Sajnos a felső vezetés a modern világban él, de az idős emberekkel és azokkal nem foglalkozik akik nem rendelkeznem okos telefonnal!

Dolgoznak alternatíván, hogy az okos telefonnal nem rendelkezők is tudják a kártyáikat használni!

 

kb. 2 éve volt már kártya csere, az is mekkora herce-hurca volt, mindenkinek új kártyát kellett igényelnie! Már akkor elő rukkolhatott volna a Penny ezzel az applikációs dologgal és gondolva az okos telefonnal nem rendelkezőkkel!

 

De hát ez idő alatt nagyon sok változás ment végbe a Penny vezetésében is!

Őszintén szólva meg is látszik!

Előzmény: nixon70 (2835)
nixon70 Creative Commons License 2020.08.14 0 0 2835

Maguk a dolgozók sem értik.

Mi is voltunk a napokban, az enyémet is érvénytelentették, nem fogadta el a rendszer.

Előzmény: 01andris (2834)
01andris Creative Commons License 2020.08.13 0 0 2834

Igen de ők nem megalkuvók.Annyira zavar,rengeteg idős rokonom van,szegények mindig várták ,hogy kártyával olcsóbb akciót.

Volt akinek el is vették kártya,írták a facebookon.

Előzmény: nixon70 (2833)
nixon70 Creative Commons License 2020.08.13 0 0 2833

Csinálhatták volna opcionálisan is.

Vagy ez, vagy az.

Előzmény: 01andris (2832)
01andris Creative Commons License 2020.08.13 0 0 2832

Mit szóltok a legújabb penny húzáshoz.Csak okos telefonon lesz a pennys kártya.Tehát akinek nincs okos teló,kimarad ezentúl minden kártyás akcióból.

soppingfüggő Creative Commons License 2020.05.30 -1 0 2831

Van most egy új bélyeggyűjtő akció.  Két üzletben voltam, egyikben sem kérdezték meg, hogy gyűjtöm-e?  Bp. III. Pacsirtamező és a XIX. Ady Endre u. Jobban meg kéne fizetni a pénztárosokat, hogy ne a vásárlók bélyegeiből vegyenek ajándékot a kisunokáiknak.

19811213luca Creative Commons License 2020.04.08 0 0 2830

Ma délután nem engettek be engem és a lányomat a penny marketbe. Talán eh is a korona vírus miatt van? Annyit mondott a biztonsági őr,hogy ovodába sem járhatnak. Soha többet be nem teszem oda a lábam az biztos. 😡😡😡

Firka_1231 Creative Commons License 2020.03.21 0 0 2829

Legalább lesz idejük kitakarítani!

Sok bolt nagyon koszos!

Azzal abszolút nem foglalkoznak!

Előzmény: Frimak (2828)
Frimak Creative Commons License 2020.03.19 0 0 2828

Innen üzenem a vezetőségnek hogy ha most a coronavírus idején lemaradnak, akkor elég nehéz lesz visszatornázniuk magukat... Budapesten egyébként is a sor végén kullognak népszerűségben, de ilyen kínálattal nem is csoda...

Attól tartok, valamelyik diszkont felfogja vásárolni ezt a hálózatot...

Dydand Creative Commons License 2020.03.02 0 0 2827

Kötelező minden jelentkezőnél a visszahívás.

Előzmény: hiden (2826)
hiden Creative Commons License 2020.02.28 0 0 2826

Sziasztok!

Engem hétfőre hívtak be interjúra. Nem igazàn van tapasztalatom, egy rövidebb ideig voltam régebben a Tescoban, de csak àrutbtöltöttem fel. Igazàból, én csak a kasszàzàstól félek, nem vagyok egy nagyon hatàrozott jellem.Hülyenkérdés, de mi alapjàn hívjàk vissza az embert?

Előre is köszi! 

591028 Creative Commons License 2019.10.04 0 0 2825

Szia mindenki! Ha lehet mindenki kerülje el a Penny Market üzleteket mert hülyére dolgozhatod magad, de nem fogól tiszteletet kapni, dicséretet. A vezetők úgy viselkednek mit ha állatok lennétek, ők csak a saját érdeküket nézik más mindenki le van ejtve. A dolgozókat nem tisztelik, meg alázzák, nem tudom, hogy így képzik őket vagy velük született bunkósság. Sajnos én így jártam! De ha lehet mindenki kerülje el a Penny Market üzleteket!

591028 Creative Commons License 2019.07.10 0 0 2824

Szia Firka nagyon igazad van nálunk három hónap alatt nyolc régi dolgozó és öt új dolgozó mondott fel. A területes a dolgozókat hibáztat, nem a cég a hibás hanem a dolgozó, egyet értek veled megérett a csere a felső vezetőség között is. Nekem a területes a minap a telefonban azt mondta, addig nem lesz rend a boltba még minden régi dolgozót lenem cserél,tehát mindenkit ki akar rúgni.Pedig ami a boltba történik az ö hibája nem a dolgozóé, ha  nem a terület vezető é.Vagyon örök nem törődnek semmivel igazuk is van napi ezer forinté.           A vezetőség  azt mondta a Penny jövője a penny kártyától ,pedig nem jövője attól füg, hogy lesz e dolgozója vagy lesz e a ki szolgálja a vásárlókat vagy ki pakolja az árut! Nagy kérdőjel a jövő.

Firka_1231 Creative Commons License 2019.06.08 0 0 2823

Jók a meglátásaid!

2010.-ben mikor beindult isten igazán a Penny üzletek őrzése és felkerültek a kamerák, onnantól kezdődtek isten igazán a problémák! Az akkori biztonsági szolgálat felsővezetője, konkrétan elmondta, hogy a kamerák azért kerültek fel az üzletekbe, hogy a dolgozókat és a vezetők munkáját figyeljék! Gusztustalannak tartottam és tartom a mai napig, hogy ezt csinálják! Penny felső vezetése szerintem bele sem gondolt, hogy mit kértek a biztonsági cégektől. Az íróasztal mellől nagyon sok okos dolgot ki lehet találni, csak éppen a kivitelezésbe nem gondolnak bele jól lesz és kész! Azért megnéznék egy két felső vezetőt, hogy mit csinálna a boltba, hogyan vezetné, ha valaki bele nyomná a kezükbe az üzlet kulcsát és a mobil telefont! És ennek tetejébe kapna egy jó őrt is! Megnézném, hogy hány szabálytalanságot jegyeznének fel róla!

Kamera rendszerre visszatérve, nagyon szabálytalanságot követ el a cég a mai napig:

  • Nincsenek meg a megfelelő belépési kódok, mint őr szinten, mint vezetői szinten. Ha nincsen az üzletben az őr és lopást észlel a vezető, hogy tudja visszanézni, hát sehogy sem. Adtak ígéretet a Hafi osztályról, hogy megoldott lesz a vissza nézés. Megoldás lett, pár üzletben és a maradék 200 x boltba meg nem.
  • Másik szabálytalanság, hogy a kamera rendszereket úgy kellene üzemeltetni, hogy ugyebár azokat 72 órára vissza menőleg lehessen visszanézni. Hát elmondom, hogy ez úgy működik, hogy minimum 1,5 hónapot vissza tudnak nézni!
  • Arról nem is beszélve, hogy egy kormányrendeletben megfogalmazták a személyes adatok kezelését! Ezt sem igazán tudták megvalósítani, kamera felvételeken nincsenek kikockázva az emberek arcai. Hogy lehet ez! Ugye bár a Német azt vallja, hogy a magyar lop! Szerintem rólunk inkább ne is ejtsünk szót, mikor eltűnik egy kamion árú! Vicces!!!!

Penny központban Alsónémediben el van rejtve a kamera szoba, persze azt csak a hülye nem tudja, hogy hol van! Belsős emberek ezt is elárulták! :) Ott vannak olyan biztonsági szolgálatos emberek, akik azért vannak ott, hogy az üzlet kameráit visszanézzék és feljegyezzék kamera szám alapján, hogy éppenséggel mit láttak és mi volt szabálytalan és mennyit álltál meg és beszélgetett, vagy éppen egy Rollikocsi az ajtó előtt van!

Üzletben dolgozó őrökről ne is beszéljünk! Nagyon sok a tanulatlan őr, akik egy kevéske kis pénzért ott vannak az üzletekbe! Normálisan nem tudnak megszólalni, ha lopás van inkább elmennek másik irányban vagy éppen elmegy WC-re, hogy ne kelljen neki intézkedni! Az üzletet meg lopják szét!

Munkabeosztásukról nem is beszélve! Nagyon sok esetben akkor nincsenek ott, mikor a forgalom megkivánja! Utána meg kamerán nézi a dolgokat, hogy mi volt és mi nem. És keményen jegyzetelnek.

Kedves őrök küllőmben szeretnek sokat időzni a raktárban és a sütő előkészítő helyiségekbe is, hogy pár falatot egyenek! Csoki, fánkok vagy éppen a megsült pékárukból! Mindezt fizetés nélkül teszi!

Halottam olyan üzletről is, ahol az Őr ki kukáza az olyan üvegeket, amiket éppenséggel nem vett vissza az üvegvisszaváltó automata, és bedobja, hogy legyen neki valami kis plusz pénze! Na mondjuk ez már nagyon szánalmas!

Munkahelyem.hu oldalról sokszor kapok e-mail értesítést a Penny Market-ról jókat nevetek rajta. Hogy az ügyvezetés nem veszi észre magát, mondjuk az csúcs! Csak a fenyegetődzések mennek. Központokba is lehetne egy kicsit ritkítani, nem az Ügyvezetőt kell elküldeni és a Régióvezetőket! Értékesítési szinten is lehetne embereket cserélni és a Területi vezetők közt is. Nagyon sok azt gondolja magáról, hogy Ő a legjobb (vicc), sokszor a boltvezető többet tud nála. És szegények nem veszik észre magukat, hogy van hová fejlődnie!

Nagyon sok mindent le lehetne írni, hogy mi megy a Penny Market háza táján!

De hát pont ezért van ez a portál, hogy itt le tudjuk írni!

Előzmény: 591028 (2822)
591028 Creative Commons License 2019.06.03 0 0 2822

Így igaz a penny market nem arról híres, hogy az embereket meg alázzák, olyan öröket vesznek fel akik aszt hiszik nekik mindent lehet úgy viselkednek, hogy ők az atya úr istenek és úgy kezelik a dolgozókat mit a tolvajokat. Úgy látszik át estünk a ló másik oldalára. Az előző szólónak igazat adok, nem valami jó fényt vet egy boltnak ha jönnek mennek az emberek. Rossz a tapasztalatom!

Demeter Irén Creative Commons License 2019.03.27 0 0 2821

Senkinek sem ajánlom hogy a Penny Market áruházba menjen dolgozni  Én a Szigethalmi Penny Market áruházba mentem 2napot bírtam szörnyű volt. 

591028 Creative Commons License 2019.02.10 0 0 2820

Így igaz mindnél rosszabb munkát végzel nem érdeklik, de ha kinyitod a szádat akkor te vagy a rossz.

Törölt nick Creative Commons License 2019.02.01 0 0 2819

Sajnos a mai világban már csak ilyen embereket tudnak alkalmazni!

Kevés a szakember!

A jó munkaerőt meg mondvacsinált indokkal elküldik, vagy kicsinálják!

Előzmény: 591028 (2818)
591028 Creative Commons License 2019.01.31 0 0 2818

Igen a jász utcát is át akarták építeni de nem jött össze nekik. De igen ad a penny market utalványt karácsonyra 3500.-Ft. és szaloncukrot. De más kérdés. Olyan kevés a munkaerő, hogy idegbeteg embereket is felvesznek? Aki a vásárlókkal és munkatársakkal is úgy beszél mint a kapcarongy. Undorodok már mindenki tőle és még mindig alkalmazzák. 

Törölt nick Creative Commons License 2018.06.08 0 0 2817

Vannak olyan üzletek, ahol  változott a kinézet az eladótérben is! 3 regál méteres lett a sütős állvány! Kemence nincs az eladótérbe!

Előzmény: v_peti (2815)
Dydand Creative Commons License 2018.06.06 0 0 2816

Mondjuk mirelit kamrát építettek, ami az eladótér elrendezését és kinézetét abszolút nem befolyásolja ;)

Előzmény: v_peti (2815)
v_peti Creative Commons License 2018.05.15 0 0 2815

Én nem ott dolgozom!!! Csak vásárlóként járok oda, hetente többször!

 

Én tudom a válaszokat, pedig nem is a boltodban dolgozok... ha ott dolgoznék, akkor legalább a raktáros kérdésre tudnám a választ. Nem tesz túl jót az image-nek az, hogy 3 napos zárás, és a vásárlóknak semmivel sem lesz jobb, még egy tisztességes nagytakarítást sem végeztek el, hogy a kövezet csillogjon. :(

 

Ha te tudod, akkor írnál válaszokat?

 

Előzmény: Dydand (2814)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!