Keresés

Részletes keresés

vjv1 Creative Commons License 2022.01.01 0 0 26

Buék.

:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Fozoz Creative Commons License 2018.03.07 0 0 25

Sziasztok!
Keresek Hans Alser ütő fát, borítás nélkül, v avval együtt.

06205553147

Farkas Zoltán. :)

 

Gabor Fodor Creative Commons License 2017.10.01 0 0 24

Sziastok, partnert keresek, hétvégenként a X kerülethez közel vagy hétköznap 16.00 után a VII. kerületben.

Amatőr szint feletti, inkább haladó szintű játékosokkal játszanék szivesebben, akinek van saját ütője.

gabfod@gmail.com

06203378019

jokojoko Creative Commons License 2012.11.07 0 0 23

Bocs látom  a végén írod ,hogy csak védekezel ha fáj!Akkor gondolom támadó játékot játszol!

Vannak balsa magos támadófák kb 70gr körüliek és a szoftok közül az LKT rapi soft az ami igazán könnyű!

Ez támadó pörgető játékra való!

A súly sokat jelent a csuklónak! Fejnehéz fák pláne erőltetik hiszen pörgetésnél igaz valami kis pluszt jelent ,de vissza kell fogni és azt megérzed!

http://www.tabletennisdb.com/rubber/lkt-rapid-soft.html

Van egy pár felesleges nekem ami még kocka ,zárt csomagolásban!

Pad Ágostonnál 3700Ft /db+ ő nem küldi sima ajánlott levélben csak értékként ami kb 1500ft.

Én oda tudom adni 3300Ft/db + posta ajánlott levélben!

Ha érdekel írj!

Előzmény: jokojoko (22)
jokojoko Creative Commons License 2012.11.07 0 0 22

Nem lehet ,hogy nehéz az ütőd?Milyen stílusú játékot játszol?

 

Kíváncsi volnék a téma indítója hol tart már a fejlődésben!

Előzmény: e-story (21)
e-story Creative Commons License 2012.10.13 0 0 21

Látom a fórum nagyon "él", de hátha. Az lenne a kérdésem, illetve javaslatokat várok, hogy ha valakinek a csuklója nem nagyon birja már a ping-pongot, olyan két meccs mondjuk még belefér, de utána már eléggé fáj, mivel lehetne segiteni rajta. Sima kötés, persze csak lazán, esetleg segithet? Nem vagyok profi, csak amatőr kupáról van szó. Az első két meccs mindig rendben megy, aztán elkezd fájni és emiatt általában veszitek is, mert csak védekezni vagyok képes. :(  

Em. Rescue Creative Commons License 2009.06.27 0 0 20
ez mi?
Előzmény: cornexis (19)
cornexis Creative Commons License 2009.05.09 0 0 19
kozármiska Creative Commons License 2009.02.05 0 0 18
Hol lehet asztalitenisz oktató filmet vásárolni? Tud vki ilyent?
igazság & becsület Creative Commons License 2008.09.16 0 0 16

sziasztok!

eladó egy különleges ütő: Stiga Hans Alser 1967-es ütő, eredeti borításával (Yasaka Stiga cobra), nagyon jó állapotban. kérésre fotót küldök. csere érdekel ulf carlsson fára értékegyeztetéssel) ár:39000 ft. Tel:06/20 9942 651 Péter

Em. Rescue Creative Commons License 2008.09.04 0 0 15
Forrest Gump jobb, mint Ti Hee, de enm olyan jó, mint Ben Scott.
pizarro2429 Creative Commons License 2008.05.11 0 0 14
HAJRÁ GINA a bronzmeccsen!
DuDoR Creative Commons License 2007.11.27 0 0 13
JOKKA21 Creative Commons License 2007.10.20 0 0 12
Hajrá Gina!
JOKKA21 Creative Commons License 2007.10.16 0 0 11
PÓTA GEORGINA A LEGJOBB!ÉS A LEGSZEBB IS.:)
hellokocsivigyáztam Creative Commons License 2007.10.15 0 0 10
hallo

most olvastam a spiegelben, hogy magyar es cseh pingpongjátékosok tömegesen "vendéglátóznak" az alacsonyabbosztályú német bajnokságban, akik egy-egy megnyert meccsert 40 eurót kapnak. A meccs után indulnak a 800-1000 km-re levő otthonukba haza, ahol a fáradságtól nemritkán balsetet szenvednek, mint a múlt héten Budapest közelében, ahol három magyar éljátékos balesetet szenvedett,egyikük a helyszínen életét vesztette.
van-e erről a magyar médiában valamiféle info?

ez a cikk
http://www.spiegel.de/sport/sonst/0,1518,510733,00.html
holgy38 Creative Commons License 2007.10.06 0 0 9

én is nézem csak nehéz volt ide találni :-)

 

Előzmény: kahn (8)
kahn Creative Commons License 2005.10.23 0 0 8
Ki nézi A VILÁG KUPÁT? Senki csak én?
Rain-Man Creative Commons License 2005.08.19 0 0 7

 

Halihó!

 

Úgy néz ki, Én is lemegyek közösségbe játszani, az őrmezői közösségi (esetleg művelődési?) házba!

Fatertól megörököltem egy parafával borított nyelű ütőt (Sunflex, 1971-es), és úgy döntöttem teszek rá  új borítást!

Az érdekelne, hogy melyik gumi mire használható, mert 1,5-2,2mm között sokfélét találtam, valamint mi a jó márka? A jó borításokért mindenhol mélyen zsebbe kell nyúlni, vagy csak a Decathlon a drága (5000-10000 pénz közt)?

 

Válaszotok előre is kösz! Jó játékot!

 

Üdv.

east Creative Commons License 2005.06.02 0 0 6

Szia!

 

Na sikerült elmenni játszani?

 

Mi a kertbe vettünk egy éve egy kültéri asztalt, azon játszogatunk. De én meg emberkéket keresek akiknek lenne kedvük el-eljárni hetente egy-két alkalommal ütögetni, mert otthon már nincs kihívás :)

(de ez titok, remélem nem fórumozik itt közülük senki :))))

Előzmény: Garef (3)
kezil Creative Commons License 2005.02.04 0 0 5
Próbáld meg itt: Ping-pong topik
Előzmény: Zölduborka (2)
Zölduborka Creative Commons License 2005.02.02 0 0 4

Szia!

 

Mi a Pénzügyőr asztalitenisz szakosztályához járunk, de ők most eléggé fullon vannak. Viszont a BVSC-be nyugodtan mehet bárki bármikor játszani. Asszem 5000 a havi díj és annyiszor mész másfél órát, ahányszor csak tudsz.

Érdemes még megnézni a Mérnök utcai asztalitenisz klubbot (asszem a Műegyetemhez tartozik), mert oda is mehet bárki játszani.

Sok hasznos infót találhatsz a www.asztalitenisz.lap.hu oldalon.

 

Üdv

Előzmény: Garef (3)
Garef Creative Commons License 2005.01.27 0 0 3
Szia!

Igaz utoben tanacsot adni nem tudok, de kerdeznek valamit. Hova jartok ti jatszani? En igazan egy teljesen amator helyet keresek ahova barmikor be lehet esni az esti orakban (budapesten). Nem kell hogy valami nivos hely legyen. Kerestem tobb fele, de a legtobb helyen egyesuleteknek van fenntartva a terem, aztan oda meg en mint amator nem igazan ferek be.
Előzmény: Zölduborka (-)
Zölduborka Creative Commons License 2005.01.11 0 0 2

Nagyon pörög a topik! :)

 

Hát nincs senki, akit a ping-pong érdekelne?

Szomorú vagyok!

Zölduborka Creative Commons License 2005.01.06 0 0 1

Asszem nem véletlenül nem volt ilyen topik! :))

 

Nem tud valaki véletlenül olyan üzletet Bp-n ahol nem horror áron vannak a Stiga cuccok?

4KEREKES Creative Commons License 2005.01.06 0 0 0
én ezzel játszom: O
Zölduborka Creative Commons License 2005.01.06 0 0 topiknyitó

Én abszolút kezdő vagyok, kb. 8 hónapja járok egy kollégámmal rendszeresen ütni (ő több évig nyomta egy egyesületben kamaszként), de annyit már tudok, hogy a jelenlegi alap ütőmet kinőttem (tudásban). Ez egy Hervis-es kész Donic ütő kényelmetlen nyélkialakítással, gyenge spinnel és igen gyenge ütőerővel tehát lassú (ajándékba kaptam, ezért nem saját választás volt).
Tehát ütővásárlás elött állok, de még nem tudtam dönteni. Sajnos kis hazánkat ismerve nem nagyon van lehetőség próbálgatni a különböző ütőket szóval elég lutri a dolog és igen hosszú és költséges szívásoknak leszek kitéve, mire megtalálom majd a nekem megfelelőt.
Egyelöre a Joola-val és a Stiga-val szemezek, de még nincs konkrétum.
Ami a játékstílusomat illeti, jelenleg még tapogatozom, de nagy valószínűséggel inkább támadó felé hajló kvázi mindenesnek mondható (néha kifejezetten védekező stílusban játszom egész hatékonyan, de nagyobb súlyban van a támadó).
Szóval jöhet tanács és minden más is!
Hajrá!!!

 

u.i: Kerestem, de nem találtam sehol asztalitenisszel foglalkozó topikot, ha mégis van, akkor írjátok meg hogy hol és ezt hagyjuk sűlyedni!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!