Keresés

Részletes keresés

kavkaz Creative Commons License 2006.01.08 0 0 17
kábelbúvár Creative Commons License 2004.12.23 0 0 16

Az albán rendőrség hat év után megtalálta Fatos Nano miniszterelnök fegyveresek által még 1998-ban elrabolt autóját. Az ellopott Mercedest hamis papírokkal és átütött alvázszámmal adták el.
 
Mint a helyi sajtó beszámolt róla, a rendőrség letartóztatta a kocsi jelenlegi tulajdonosát és azokat a személyeket is, akik annak idején fegyverrel kényszerítették az autót tisztító egyik kormányalkalmazottat a kocsi kulcsainak átadására.

Az elkövetők hamis dokumentumokat készítettek a Mercedes E250 Elegance típusú autóhoz, átütötték az alvázszámot, majd azt állítva, hogy a kocsi Olaszországból származik, eladták valakinek - a tényleges érték töredékéért.

ORIGO

HUNTERKILLER Creative Commons License 2004.03.19 0 0 15
Megvolt, a katonai topicban!
Előzmény: untyi (14)
untyi Creative Commons License 2004.03.18 0 0 14
Kommentár a zavargáshoz?
Előzmény: HUNTERKILLER (5)
Yosser2 Creative Commons License 2004.02.19 0 0 13
Nem, nem :) Csak hasonlítasz hozzá... bár azé te egy fokkal jobb vagy :)
Előzmény: HUNTERKILLER (12)
HUNTERKILLER Creative Commons License 2004.02.18 0 0 12
Szerintem te engem összekeversz eritelazzal.
Előzmény: Yosser2 (11)
Yosser2 Creative Commons License 2004.02.17 0 0 11
Jah ha anyázást írsz akkor akár ne is küld el :)
Előzmény: Yosser2 (10)
Yosser2 Creative Commons License 2004.02.17 0 0 10
hesmark@freemail.hu

a másik cím nem él :))))
de ha

Előzmény: HUNTERKILLER (8)
Alban.hu Creative Commons License 2004.02.17 0 0 9
Én meg a méádiát utálom, hogy ilyeneket bír mutogatni, mintha jellemző lenne.
Előzmény: HUNTERKILLER (5)
HUNTERKILLER Creative Commons License 2004.02.17 0 0 8
Mail ment!
Előzmény: Yosser2 (6)
HUNTERKILLER Creative Commons License 2004.02.17 0 0 7
Köszi!
Ez annyira igaz ,hogy még én is észreveszem. :-)
Előzmény: Yosser2 (6)
Yosser2 Creative Commons License 2004.02.17 0 0 6
Én meg a szerbeket... bár nem is csak téged, mert olyan de olyan hülye vagy. mindig megnevettetsz :))
Előzmény: HUNTERKILLER (5)
HUNTERKILLER Creative Commons License 2004.02.17 0 0 5
Bocs én csak az általam látott filmfelvételek alapján nyilatkoztam.Nem egy családot mutattak.

Egyébként utálom a skiptárokat.

Előzmény: Alban.hu (4)
Alban.hu Creative Commons License 2004.02.16 0 0 4
Akkor most a tények: Albániában kb. 750.000 bunker épült a hetvenes években. Ebből kb. 749,000 egyszemélyes lőállás, kb. 1 méter magas, csak kuporogni lehet bennük. Vannak nagy - tüzérségi - bunkerek, a tengerparton, Tirana körül. Egyikben tényleg láttam egy családot lakni, van amelyikben tengerparti bár van, és sok az istálló.
A kis bunkereknek vas mellvédje van, amire betont öntöttek. Panelekből építették őket, a határok és a városok, ipari létesítmények köré. Lövészárok kötötte össze őket.
Egy katonatiszt ismerősöm szerint igencsak erősek voltak, ők próbálták ágyúval szétlőni, de csak harmadik negyedikre sikerült. Igaz aki benne volt, az nem tudom hogy bírta ki:-)A honlapomon, www.alban.hu van 1-2 bunkeres kép is.
Előzmény: HUNTERKILLER (3)
HUNTERKILLER Creative Commons License 2004.01.19 0 0 3
Nem ,nem szó sincs róla.Ezek igen nagy bunkerek ,álltalában félgömbtetejű nagyméretű vasbetonerődítmények.
Még Enverhodzsa építtete őket nehogy a gonosz szociálkapitalista szovjetúnió lerohanhassa a világ legtisztább országát.
Igazából nem tudom mekkora a belterülete egy ilyennek de egy nagyobfajtában akár egy egész skiptár család is elfér (az az albánoknál nem 3 embert hanem kb 3 generációt jelent).
Azt nem tudom hány db bunker van albániában de állítólag több tízezer (kissebb,nagyobb).Régebben láttam erről egy filmet mutattak egy domboldalt tele bunkerrel,a köztes területeken az izlésesen elszórt nájlonzacskókkal természetesen.
Előzmény: belic (2)
belic Creative Commons License 2004.01.16 0 0 2
Hello!

Mekkora egy ilyen bunker? Mert ha akkora, mint amiket a vasuti palyaudvarokon, es regi repulotereken latni nalunk (kb. 1 negyzetmeter), akkor eleg nehezen elkepzelheto, hogy ebben elnek.

Bel

Előzmény: HUNTERKILLER (1)
HUNTERKILLER Creative Commons License 2004.01.16 0 0 1
Amennyit a bennük tengődő skiptár családok érnek.
Sok embernek ezek jelentik az otthont.
Előzmény: Punknown Terrorist (-)
don_kihote Creative Commons License 2004.01.15 0 0 0
Hali!
Nekem semmit! :)))
Előzmény: Punknown Terrorist (-)
Punknown Terrorist Creative Commons License 2004.01.15 0 0 topiknyitó
Mennyit érnek ezek az építmények?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!