Keresés

Részletes keresés

kte1911 Creative Commons License 2005.06.22 0 0 7
http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9036248
Előzmény: Appiah (6)
Appiah Creative Commons License 2004.06.19 0 0 6
Komolyan érdekelne, ui. eddig a Hírös-Index nyitólajáról linkelhető volt. Most pedig a teljes Hírös-Fórumban sem találom. Lehet, hogy részeg vagyok? :))
Előzmény: Mandrake (5)
Mandrake Creative Commons License 2004.06.18 0 0 5
valaki elitta?
:)))
Előzmény: Appiah (4)
Appiah Creative Commons License 2004.06.18 0 0 4
Hová tűnt a "Drukkerkocsma" ?
marcipa Creative Commons License 2004.03.05 0 0 3
Feljövőben
Előzmény: hiros.boss (1)
rali Creative Commons License 2004.03.04 0 0 2
Egyáltalán nem rossz, sokkal jobb, mint a PN.Egyre többet olvasom.
Előzmény: hiros.boss (1)
hiros.boss Creative Commons License 2003.03.17 0 0 1
Kedves vOrOn !

Az e-mail az index szerevercseréje miatt átmenetileg döcögött, de mára rendbe jött.

Az a mérges szín pedig az alföldi homok arany szinét kívánná szimbolizálni a terveink szerint. (Bár én színtévesztő vagyok ezért ezt szakemberek állították össze.)

A helyi internetszolgáltatókkal kapcsolatban valóban nem érdekünk semmit feltenni...

A számtech példája csupán egy kezdeményezés, amit a többi oldal "tart" el.

Ugyanis a Hírös.Index Bács-Kiskun megye egyetlen kereskedemi alapokon (jól) működő hírportálja. Sajnos az érdemi konkurencia teljes hiányától küzdünk, de be kell látnunk, hogy 80-100 milliós beruházáshoz tapasztalt szakemberekre van szükség, akiknek a létezéséről sajnos nincs tudomásom. Így a paic teljes tehetettlenségével súlyt bennünket, aminek a képességeink és időnk függvényében próbálunk megfelenli. (Belátom mi csupán törekszünk a teljességre...)

röviden

Előzmény: Törölt nick (0)
Törölt nick Creative Commons License 2003.03.16 0 0 0
Kedves Oltyán József!

Mi történt a hiros.boss@index.hu címmel?

Nem szoktam olvasni Hírős.Indexet, de nem túl zsufolt a kezdő oldal? Miért ilyen mérges sárga szín dominál? Nekem igy nem tetszik.

Nincs semmi a helyi internetszolgáltatokról, ami van az elavult és tartalmilag is kifogásalható, mert csak rövid másolt hírnek néztem. Itt arra célzók, hogy nagyobb lapról több infót kapom meg arról mi történik itt, mint önöktöl helyben. Számomra kevésnek tünik a számtech hírek (rákerestem FreeBSD és Linux szavakra) száma.

Hirtelenjében ennyi.

Előzmény: hiros.szerk (-)
hiros.szerk Creative Commons License 2003.03.13 0 0 topiknyitó
Kedves Olvasó!

Számos hihetetlen csúsztatással, tévhittel, rossz előítélettel - na pláne felértékelő írással - találkoztam különböző fórumokon a "megyei Index" ről.

Nagyon sok dicsérő illetve bíráló levelet kapunk Önöktől! (Kivétel nélkül ezúton is köszönjük őket!!!)

Ezeket látva arra gondoltunk, hogy felvállalva a nyilvánosság jó és kevésbé jó hatását felajánljuk, hogy "Beszéljük meg" a Hírös.Index-ről a véleményeket!

Tisztelettel,

Oltyán József
főszerkesztő

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!