Keresés

Részletes keresés

Fazer GT Creative Commons License 2019.02.02 -1 0 106

Aloe vera gél (gyomorfekély, refluxra is ) és a First spray segíthet a zsíros, pattanásos arcbőr kezelésében. 

Active pro B (bélflóra, immunrendszer), First, Lips,stb is vannak.

pumpkinr Creative Commons License 2019.01.20 0 0 105

ez meg a finish. tökéletes formázás, baromi jó illat. egésznap. https://pbsdepo.hu/dfi-dstruct-75g-533

pumpkinr Creative Commons License 2019.01.20 0 0 104
hiper fizikus Creative Commons License 2019.01.15 0 0 103

Szia Katica 

Vegyél belőle kis adagos csomagolást és próbáld ki kicsiben; vagy ha ez nem lehetséges, akkor a barátnőiddel adjátok össze az árát, és együtt próbáljátok ki . Én a kaja reklámokban rendszeresen csalódok, mert mindig kiderül, hogy legfeljebb közepes minőségűek, kár volt rohanni érte .

hiper fizikus Creative Commons License 2019.01.14 0 0 101

szappan, sampon + langyos víz 

NatáliaSz Creative Commons License 2018.10.10 0 0 98

Sziasztok, én kozmetikus által kevert zselékrémet használok, botox hatása van. Mivel kevert krém, neve nincsen, argireline, hialuronsav és ceramid a fő hatóanyagai. Számomra annyira bevált, hogy én ezen kívül nem használok mást. Korábban rengeteg márkás krémet kipróbáltam, de egyiknek sem volt ilyen hatása. Robcosmetics@gmail.com címen tudtok érdeklődni vagy itt a fórumon én is szívesen válaszolok.

Buzás Bálint Creative Commons License 2016.12.13 0 0 97

Üdv Kedves Fórumozók!

 

Miért nem próbálják ki Hölgyeim az Oriflame Eco Beauty terékcsaládját? 99,8%-ban csak természetes anyagokból áll. Szilikon, illetve parabénmentes. Természetes és Fairtrade tanusítvánnyal. Gondoljunk bele, ezeken nincs kis és nagykereskedelmi árrés, meg egyéb költségek. Magasabb az előállítási költsége sokkal, mint más termékeknek. Szívesen várom bárki megkeresését!

Üdv, egy független Oriflame tanácsadó.

tothedzo Creative Commons License 2016.09.13 0 0 96

Ha kozmetikai termék akkor DM, Rossmann, Gyógyszsertári vackok mind kuka.

Gondold végig egy Loreál arckrém 3000 Ft. Ebből lejön az áfa már csak 2400 Ft.

A bolt haszna minimum 100% - marad 1200 Ft. Ebből lejön a gyártó haszna csomagolás szállítás gyártás, kutatás és reklám. Kb 200 Ft az értéke annak amit az arcodra kensz egy hónapig.... a többi sallang.

 

Kutyámnak nem  adnám ezeket a műanyag vackokat. Ha jót akartok a bőrötöknek maradjatok natúrnál. 

Pl: Algotherm

angyalka000 Creative Commons License 2016.09.03 0 0 95

sziasztok én  a     Schüssler  termékeit használom és nagyon megvagyok vele elégedve kiválóak  én innen rendelem    http://www.chironwebaruhaz.hu/  próbáljátok ki...

ÉvikeLéccike Creative Commons License 2016.09.01 0 0 94

Kedves Iluska,

Hidd el teljes mértékben megértelek, mert hasonló bajokkal szenvedtem én is korábban. Viszont képzeld el az egyik barátnőm ajánlotta a Ma'oma'o termékcsaládot és hihetetlen volt számomra is, de nagyon bevált és semmi baja a bőrömnek amióta csupán ezt használom. Ami legjobban tetszik, hogy a megrendelésemet követően frissen készítik el a tartósítószer és egyéb kőolaj származék mentes natúrkozmetikumokat, majd szállítják ki a lehető leggyorsabban.  www.maomao.hu  Próbáld ki és nem fogsz benne csalódni ;)

Lelkes Iluska Creative Commons License 2016.08.31 0 0 93

Sziasztok,

Szeretném kérni a segítségeteket, hogy valaki ajánljon már olyan kozmetikum családot ha tud, amely káros anyag és tartósítószer mentes egyaránt. Nagyon sok helyen kerestem és kutattam eddig, de sajnos nem találtam rá megoldást, pedig számomra ez hatalmas probléma, hiszen allergiás vagyok a kőolaj származékokra, illetve a tartósítószerre is.
Köszönöm szépen és további szép napot nektek! :)

Ildi198 Creative Commons License 2016.02.18 0 0 92

Sziasztok.

Én a Tegoder és az Age Attraction termékeit használom. Valami zseniális a bőröm tőle! Lemosó tejem van a Tegodertől érzékeny bőrre és egy savas radír az Age Attractiontól. Nekem már kell éjszakai krém és egy fényvédős krémre is szükségem van, ezek is Tegosok. Az Age Attraction a kicsit drágább, de annyira kevés kell belőlük és parabén mentesek, nekem ez egy fontos kritérium. Már másfél éve vettem a kis kiszerelést a kozmetikusomtól és még mindig bőven van belőlük. Ezeknek a kezelésein is voltam, kúra szerűen még látványosabb. A mimikai ráncaim kisimultak és a bőr érzékenységem is a régi! 

Nála érdeklődjetek: https://www.facebook.com/Rim%C3%B3czi-Enik%C5%91-Kozmetikus-640093552710899/

tothedzo Creative Commons License 2015.12.14 0 0 91

Algothermről van tapasztalatotok? Natúr kiállításon láttam és ott jókat mondtak róla...

Valaki?

Karina Shor Creative Commons License 2015.10.06 0 0 90

Szeretem ez is http://jokemans.ru/sale.php?id=sale3 ,  segít a fogyásban

Törölt nick Creative Commons License 2015.08.07 0 0 89

nem tömíti el a pólusokat?

Előzmény: peszti87 (87)
Agicatak Creative Commons License 2015.05.28 0 0 88

nem tudja valaki véletlenül, hogy a biolab maskot melyik boltban lehet megvenni?

peszti87 Creative Commons License 2015.05.04 0 0 87

Sziasztok!

 

csak szeretném megosztani veletek a saját tapasztalatom a KÓKUSZOLAJRÓL!!

tudom, tudom, a kókuszolajat mindenki ismeri. Nem csak főzéshez jó, hanem szimplán a bőrünkre kenve is csodás! én lusta vagyok bármilyen maszkot készíteni vagy összekeverni még másik húsz hozzátevővel, ezért csak egyszerűen a dobozból a kezemen, elolvadva bekenem vele magam.

Nem véletlen, hogy rengeteg kozmetikumban és szépségápolási termékben van kókuszolaj vagy csak kivonat. Mert nem csak az illata jó, hanem tényleg egy csoda! én az arcomra is kenem, sok helyen olvastam, h természetes ránctalanító, bőrfeszesítő, véd az UV sugaraktól és a sebhelyekre, hegekre is nagyon jó hatással van.

Szval, ajánlom, h próbáljátok ki! Kókuszolajat bárhol lehet venni cba-tól a dm-ig, kb 1000 huf egy doboz és minimum fél évig kitart ;)

krisdora Creative Commons License 2015.02.19 0 0 86

Lehet kipróbálom, szimpi..

Midnight Princess Creative Commons License 2013.02.07 0 0 84

Natúr kozmetikumok kedvelőinek: www.e-makeup.hu A termékek 100% természetes anyagokból készülnek, nem tesztelnek állatokon!

andor26 Creative Commons License 2011.07.04 0 0 81

Néhány igazán "natúr" kozmetikum

 

jason-jásön Creative Commons License 2011.07.03 0 0 80

JÁSÖN termékek.http://www.jason-natural.com/home.php


 


Jason egy amerikai cég, amely alapítása óta 1959-ben az USA-ban piacvezető szállítója és a gyártó kiváló minőségű természetes kozmetikumok a bőr, a test, haj-és szájápolási az egész család számára.tisztán természetes eredetű összetevők között kivonatokat növények, gyökerek, virágok és a gyógynövények, amelyek gazdag vitaminok, enzimek, fehérjék, ásványi anyagok és más biológiailag aktív vegyületek. termelés folyik szigorú kritériumok szerint a fejlett innovatív technológiák, a feldolgozás a legtisztább ökológiai összetevők. Final termékek közé tartozik a magas minőségű tápláló természetes alapanyagokból a mi bőr és a haj. 

 

Én ezt használom nagyon jo:

JASON NATURAL JOJOBA SAMPON 500ml

Ingredients: Aqua (Purified Water), Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil*, Calendula Officinalis (Marigold) Flower Extract*, Anthemis Nobilis (Chamomile) Flower Extract*, Cocamidopropyl Betaine, Yucca Schidigera (Yucca) Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Gel*, Cocamidopropyl Hydroxysultaine, Triticum Vulgare (Hydrolyzed Wheat) Protein, Natural Tocopherol (Vit. E ), Ascorbic Acid (Vit. C) , Retinyl Palmitate (Vit, A), Lavandula Intermedia Leaf/Flower/Stem Extract*, Vegetable Glycerin, Decyl Glucoside, Oxybenzone, Planthenol-3 (DL-Panthenol, Ethyl Panthenol and Panthenyl Hydroxypropyl Steardimonium Chloride), Cyclopentasiloxane and Dimethicone, Citric Acid, Citrus Grandis (Grapefruit), Seed Extract, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Citric Acid, Fragrance Oil Blend. *Certified Organic.

JASON természetes Jojoba sampon ápolja a hajat és nyugtatja a száraz, viszkető fejbőr. JASON Exclusive Planthenol-3 ™, 3 fehérjék és a Planthenol-3 ™ erősíti haját, miközben a tiszta, az importált növényi, vitaminokat és ásványi anyagokat adnak hidratáló lendületet. Ez a sampon eltávolítja a faggyú betétek okozhat korpásodás, viszketés és a hajhullás. JASON exkluzív Planthenol-3 ™ rendszer három növényi eredetű Panthenols (Vit. B5), hogy mélyen behatolnak a haj tengely és a gyökér nyilvánított tartós nedvességet, csökkenti a kialakulását töredezett és növekő mennyisége és a kezelhetőséget, így egészségesebb, ragyogóbb haja.

 

JASON SAMPONOK, BALZSAMOK 500-517ml 4000.-ft.

 

HA ÉRDEKEL IRJ!

Hair Freedom Creative Commons License 2011.05.10 0 0 79

Epilar System

A végleges szőrtelenítő krém !

 

Az Epilar System a Trypsine enzim segítségével elpusztítja a szőrtüszőkben a szőrnövekedésért felelős sejteket úgy, hogy a többi sejtet nem roncsolja, így a kezelt felületen nem nő ki többet a szőr!

 

Bármely szőr és bőrtípusra alkalmazható, fájdalom mentes és nincs mellékhatása!

 

Korunk legmodernebb végleges szőrtelenítő eljárása mely biztonságosabb és sokkal olcsóbb mint más módszerek. 15 éve használják Dániában mind az orvosi mind a kozmetikai iparban kiváló eredménnyel!

 

Rendelés és Információ:

 

06-70-326-2895

 

armxmatya@axelero.hu

 

www.epilar.hu

 


Gona Gold Kft. Creative Commons License 2011.02.09 0 0 78

GONA GOLD KFT. A LEGNAGYOBB EXKLUSIVE KOZMETIKAI TERMÉKEKKEL FOGLALKOZÓ NAGYKERESKEDELEM!

 

Termékek, árak végfelhasználóknak!(Kozmetikusoknak kedvezőbbek az árak, ezt emailben lehet igényelni:zsolt@gonagold.com)

Szállítás az egész ország területén 1350 Ft, 20.000 Ft-os rendelés felett ingyen!

Termékek, kezelések után érdeklődni, illetve rendelni:06 30 5911 942

 

Aranykezelésekhez:

- 24 karátos kozmetikai arany lap 3,5cm x 3,5 cm   (25db-2990 Ft, 50db-4990 Ft,100db-8790 Ft)

- 24 karátos kozmetikai arany lap 8cm x 8cm   (25db-13490 Ft, 50db-24900 Ft)

- 24 karátos kozmetikai arany fleak 0.12 g   8490 Ft

- 24 karátos kozmetikai arany fleak 0.5g   

 

Maszkok:

- Luxus arany kristály kollagén arc maszk 24k (többször felhasználható)   2790 Ft

- Luxus arany kristály kollagén száj maszk 24k (többször felhasználható)   590 Ft

- Luxus arany kristály kollagén szem maszk 24k (többször felhasználható)   640 Ft

- Minden az egyben magas hatóanyag tartalmú bőrjavító arc maszk   (többször felhasználható)   2390 Ft

- Bőrtónus kiegyenlítő és hidratáló arc maszk (májfolt halványítására) (többször felhasználható)   2390 Ft

- Acne treatment hatékony megoldás a bőrhibákra (többször felhasználható)   2390 Ft

- Anti-allergén arc maszk minden bőrtípusra (többször felhasználható)   2390 Ft

- Nutritional bőrápoló-tápláló arc maszk (többször felhasználható)   2390 Ft

- Severe acne treatment (többször felhasználható)   2390 Ft

 

Derma Rolleres kezelések: (tűméretek választhatók:0,5mm 1mm 1,5mm 2mm)

- Áttetsző Derma Roller 

- Keskeny Áttetsző Derma Roller 

- Exlusive 540 tű-ből álló Derma Roller 

- Arany titánium Derma Roller 

- Keskeny Titánium Derma Roller 

 

Ultrahangozható, derma rollerezhető ampullák

- Hialuronsav 1% ampulla   1250 Ft

- Sodium Pyruvate 1% ampulla   650 Ft

- C-vitamin tartalmú ampulla   450 Ft

- Anticellulit ampulla   850 Ft

 

További ampullák:

- 24 Karátos arany tartalmú ampulla   4690 Ft

- Kaviáros ampulla   1450 Ft

- Kollagénes ampulla   1450 Ft

- Multivitaminos ampulla   1450 Ft

- Q10 ampulla   1450 Ft

 

Végfelhasználóknak is van prospektus a termékek részletes leírásával, igényelhető: zsolt@gonagold.com

vagy 06 30 5911 942

 

Mackósajt81 Creative Commons License 2011.01.17 0 0 77

Sziasztok!

 

Sajnos nekem sem vált be az oriflame, rossz tapasztalataim voltak. Egyik tusfürdőjétől iszonyatosan viszkettem, az egyik rúzsa pedig meg volt büösödve. Aztá nem eröltettem inkább tovább a dolgot. Biztos csak nekem volt pechem, de elvette a kedvemet tőle... Avont is használtam anno sokat, de ott sosem kaptam kézhez romlott termékeket.

Nemrégiben használtam a Lancome-tól a Pure Focus arckrémet, nagyon meg voltam vele elégedve. Gél-krém, könnyen felszívódik, nem esz zsíros a bőröm. Csak kicsit drága.

Most kipróbáltam a himalaya herbals éjszakai arckrémét (méhány termékét kipróbáltam már). Először azt hittem, hogy totál zsíros lesz a fejem tőle, mert a textúrája azt az érzést keltette a Pure Focus után, de nem! Táplál, hidratál, totál elégedett vagyok ezzel is. Azért vettem most ezt, mert sokkal olcsóbb, mint a Lancome és most nem volt arra pénzem. Használom még a szemránckrémét, a fogkrémet is a himalayatól, és amit szerintem nem fogok lecserélni egy jó darabig, az a diós arcradírja! Végre egy arcradír, amivel jól le tudom radírozni a képemet... :D Nem szeretem a túl puha kis granulátumokat tartalmazó, alig érezhető radírokat. A testáplóját is szeretem, agyon fini illata van, és jól idratál. Abból csak termékmintáim voltak.

Nem mondom, hogy nem fogok visszatérni a lancome-hoz, de alternatívának bevált nálam a himalaya. A barátnőm ajánlotta. Ezelőtt ilcsi termékeket is használtam.

 

 

Még keresek egy szuper arcpakolást kombinált bőrre. Tud esetleg valamelyikőtök ajánlani valami jót?

Macildandi Creative Commons License 2011.01.15 0 0 76

Eladó kozmetikai ezközök!

Digitális paraffin melegítő készülék 15000 ft
http://www.expressz.hu/egeszseg/keszulek/hirdetes-24363775/

Iontoforézis és vio kezelő gép 30000 ft
http://www.expressz.hu/egeszseg/keszulek/hirdetes-24363729/

Kozmetikai kezelőágy 40000ft
http://www.expressz.hu/egeszseg/keszulek/hirdetes-24363637/

tel: 06 30 756 0443, lzee@freemail.hu

Babakriszta Creative Commons License 2006.09.04 0 0 75
Szia!

Én is foglalkozom az Oriflame-mel, és a NYME KTK hallgatójaként is
ennek a területnek a kutatásával foglalkozom. Készítettem egy online
kérdőívet Oriflame Szépséganácsadónők számára. Kérem, szánj rám 5
percet, és töltsd ki itt:
http://www.heverkrisztina.fw.hu/oriflame/

Ezzel nagyon segítenéd a munkámat!!! Köszönöm előre is.

A khever@freemail.hu e-mail címen kérdezhetsz! (Megjegyzem, van egy
hasonló kérdőívem az Avonosoknak, azt már háromszor annyian
töltötték ki, úgyhogy hajrá...) :-)

Köszi, Hevér Kriszta

SunSmile Creative Commons License 2004.11.24 0 0 73

Értem.......ezek szerint csak az általatok ismert és elfogadott termékekről lehet említést tenni, tapasztalatot cserélni. Érdekes és főképp tanulságos lehet ez a topik, ha csak a saját értékrendetek szerint működhet. Az "új" vagy más, netán különlegesnek mondható termékekre érdeklődő véleményformálás helyett indokolatlan elutasítás vár. Ez sajnálatos:-(

Amennyiben saját topikra vágyom, majd nyitok egyett, de köszönöm a felajánlást:-) 

 

Előzmény: freesleep (72)
freesleep Creative Commons License 2004.11.23 0 0 72
Tudod mit? Legyen ez a te topikod.
Előzmény: SunSmile (68)
freesleep Creative Commons License 2004.11.23 0 0 71

Csak az időnket pocsékoljuk... az a sok szmájli, amivel sajnál, meg ide-oda küld minket, csakis a tiszta, önzetlen tapasztalat-megosztás, és paradicsomi szeretet következménye lehet.  

 

Előzmény: nemisbéka (67)
SunSmile Creative Commons License 2004.11.23 0 0 70
A legjobb és talán a legrégebbi barátnőim évek óta az Oriflame termékeit használják. Én válltottam de sosem győzködtem őket, azóta alaposan tájékozódtam, tapasztaltam egy s mást, de sosem kritizálnám előttük a kedvenc cégüket. Ha kérdezik elmondom amit tudok, de az izlésük megint csak a sajátjuk és nem szeretném ha miattam és nem meggyőződésből válltanának:-)
Előzmény: freesleep (60)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!