Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2014.11.25 0 0 12

beszéltünk vele PFT-n

Meghökkentem, mert azt hittem, az itjog berakásánál felébredt, s megértette, hogy igenis a tulajdonos az elsődleges döntéshozó. Nem, ő még mindig Nyírővel érvel 1998-ból, azt hiszi, hogy a zárt klub a jövő, függetlennek kell maradnia a fórumnak (erős polidiliben gondolkodik változatlanul) és nem szabad a többi közösségi felülettel összekapcsolni a fórumot, mert az integritását a külsők nem „veszélyeztethetik”.

**** szerint kb. 4 évvel van lemaradva, szerintem pedig nem lemaradás ez, hanem valami megfoghatatlan félelem az újtól, talán begyepesedettségnek lehet nevezni, minden sértés nélkül.

CsJ

ásd el magad Creative Commons License 2005.08.26 0 0 9

Wágner Úr!

 

légios sör! super! tizennégy karátos?

rali Creative Commons License 2005.08.23 0 0 8
Előzmény: Wágner úr (7)
Wágner úr Creative Commons License 2005.08.21 0 0 7

Én aztat nem tudom, kérem szépen, de tudom, hogy hol érdemes tudakozódni.... - 

Sörlap.hu - ezek csupa jópofa sztrovacsekok..., meg ottan időnként nyüzsgenek mindenféle gyártó-kereskedő meg csempész szagemberek is.... 

 

Egészség!

Előzmény: DAKAR (6)
DAKAR Creative Commons License 2005.08.20 0 0 6

Wágner úr! Öntöl kérek segítséget,mint minden sörök nagy ismerőjétöl.

Hol lehet magyarországon Bavaria nevü sörtkapni??????

Törölt nick Creative Commons License 2003.04.05 0 0 4
Köszönöm, hogy megerősitetted a sejtésemet, hogy Te voltál.

Látod öreg harcos, ezekkel a dolgaiddal válsz cinkossá.

Előzmény: Törölt nick (3)
Törölt nick Creative Commons License 2003.04.04 0 0 3
Mr Wágner,

Kérlek ne válaszolj erre ha, Te voltál, aki a Bajai Fórumból a kitörölte a hosszászólásaimat az elmúlt napokban.

Törölt nick Creative Commons License 2003.02.10 0 0 2
Józan Polgár :)))
Öki Creative Commons License 2003.02.07 0 0 1
Fexel meg sörözöl, meg no politika ez mind szép és yó, de itten meg a népek aggódnak vala, mert a söreiken nem olyan a hab, mert nem mormog rá semmilyen varázsigét a yó kis Wágner Úr :)

Tessék keményíteni a habot itten is, nem csak otthon fexeni meg hörpintgetni. A politika meg lehet NO, mert most egyre több mindenre kék aztat mondani rája, hogy NO. No de mindegy, mert nyelek egy söretet én is, fexeni meg elfexem, ha nem egy lesz az egy, de akkor is egészségedre Wágner Úr barátom!

:-)

Előzmény: Wágner úr (0)
Wágner úr Creative Commons License 2002.04.16 0 0 0
Hol lennék?! Itten fexem, iszom a Söröt és alszom, ahogy ill... Elolvastam, válaszoltam, ahogy ill... A leveleket olvasom, a Politikát meg nem olvasom - árt a zegészségnek... Egészség!
Előzmény: Józan Polgár (-)
Józan Polgár Creative Commons License 2002.04.16 0 0 topiknyitó
Az előbb küldtem neked egy mailt. Elolvastad?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!