Keresés

Részletes keresés

encir Creative Commons License 2016.01.15 0 0 37705

Eszembe jutott pár hete, hogy milyen nagy ünneplés lesz majd a 70. születésnapján.

encir Creative Commons License 2016.01.15 0 0 37704

Rettenetes... Alig hiszem el....

Totyizselé Creative Commons License 2016.01.14 0 0 37703

most hallottam a hírt a tévében. még el sem hiszem, hogy nincs többé

karbalán Creative Commons License 2016.01.14 0 0 37702
Törölt nick Creative Commons License 2015.08.14 0 0 37701

Kicsit döglött a topik, de érdekességképp: volt egy Csodapalota c. film, amiben az egyik főszereplő Sir Ben Kingsley volt.

 

szerintem kísértetiesen hasonlí Perselus Pitonra... :)

Varázslót vagy bűvészt játszik a filmben.

kiralylany_13 Creative Commons License 2014.01.14 0 0 37700

Akkor foglalom a kulcstartót, legkésőbb februárban elvinném. Köszi a választ.
*

Helyey László, Jászai Mari díjas magyar színészünk, Mátyás király (rajzfilm) Alan Rickman (Igazából Szerelem: Harry) és Gérard Depardieu magyar hangja hosszú betegeskedés után, 2014. január harmadikán, sajnálatos módon, elhunyt. :'( Nyugodjék békében.

Előzmény: kimmo (37699)
kimmo Creative Commons License 2013.08.25 0 0 37699

Ja bocsi, azt hittem a Noble-os Snape-pálcáról van szó. A kulcstartó 2000. :-)

Előzmény: kimmo (37698)
kimmo Creative Commons License 2013.08.25 0 0 37698

7000-ért. A boltban láttam most (vatera) 11950-ért. ÜDv

Előzmény: kiralylany_13 (37696)
ilikealan Creative Commons License 2013.08.10 0 0 37697

Üdv/Sziasztok!

 

Tisztelettel jelentkezem legújabb Piton / Alan imádói tagként :)

 

 

kiralylany_13 Creative Commons License 2013.06.19 0 0 37696

Szia!
Mennyiért adnád el? (:

Előzmény: kimmo (37575)
Lepika Creative Commons License 2012.05.20 0 0 37695

Azért ezt még muszáj:

Lepika Creative Commons License 2012.05.20 0 0 37694

Sziasztok!

 

Jesszus, de régen jártam itt én is... Vagy 6 éve. Azóta Mr. Rickman hatására angol szakos lettem, most pedig ugyanott PhD-s. És igen, ebben Alan-nek nagy szerepe volt, akárhogyan is nézzük...

Megtaláltam a régi kinyomtatott Piton-os fanfic-eket, absolutely epic... :))

Lényeg a lényeg, valaki tud arról, hogy szeretett Rickman-ünk valahol Nagy-Britanniában szerepel-é színpadon? Tudom, hogy a Broadway-n most volt a Seminar-ban. Viszont életemben egyszer muszáj látnom őt színpadon.

Szóval ha bárki tud erről infót, nagyon köszönöm előre is!

Jó látni, hogy visszajönnek a régi arcok is. :)

Puszi mindenkinek!

Lepika

encir Creative Commons License 2012.03.29 0 0 37693

Tyű, de rég jártam erre.....

 

2005-ben iszonyú szerelmes voltam Alanba, napokig sírtam, miért nem születtem hamarabb, miért nem angolnak és szépnek, miért nem lehetek a felesége :-)

 

Aztán elmúlt.

 

Tavaly ugyanígy beleszerettem William Hurtbe (az 1996-os Jane Eyre kapcsán), és most Justin Haywardért reszket a szívem, mert madárka szállott rá :-) :-) :-)

 

Szörnyű éretlen vagyok.

encir Creative Commons License 2012.03.29 0 0 37692

ww

Korali Creative Commons License 2012.02.04 0 0 37691

Ni a régi banyák!!!

, 10 év, hűűű hogy telik az idő, az én homokórám is már szubjektív időt mutat, de vmi véletlen varázs folytán elrepültem idáig!

hát igen, felejthetetlen évek voltak, az biztos!

És azok is maradnak!!!

nina_morgan Creative Commons License 2012.02.02 0 0 37690

De jó, tíz év... hihetetlen és felejthetetlen. :)) Köszönjük a fórumnyitást; bár eléggé kihalt lett itt már minden, olykor-olykor bekukkant egy banya és tiszteletét teszi a Professzor előtt. 

Alohomora Creative Commons License 2012.02.02 0 0 37689

Kedves Banyák!

 

 

Köszöntök mindenkit a 10 éves évfordulónkon! Hihetletlen mennyire szalad az idő... emlékszem milyen lelkes voltam, mintha csak tegnap lett volna.

 

2002.02.01-én este 10 óra 51 perckor, amikor elindítottam a fórumot, nem gondoltam volna hogy még 10 év múlva is létezni fog!

Igaz már nem azzal a lendülettel, de 10 év hosszú idő... még Piton imádatunk sem loboghat ugyanazzal a hévvel ennyi időn keresztül :-)

 

Végre megtudtuk hogy ér véget a 7. könyv (emlékszem mennyire vártam az utolsó kötet, úgy éreztem hogy sosem jön el az idő mire végre kiadják :-) Aztán szomorkodhattam Piton csúnya meggyilkolásán is. (Bár én úgy veszem, hogy csak Rowling néni ölte meg, nekem még mindig él :-)

 

Igaza van kedvenc Banyamacsomnak, tényleg életre szóló barátságok szövődtek Pitonunknak köszönhetően :-)

Remélem nemcsak köztünk, ősbanyák között, hanem az utánunk jövő új banyák között is! Már megérte létrehozni a fórumot!

 

Rickman barátunk is öregszik, de a hangja továbbra is felejthetetlen marad!

 

Én is kívánok további rajongással teli 10 (20-30) évet!

 

A sztárok és ideálok jönnek-mennek, de Pitonunk Örök :-D

 

 

Nagy banyaöleléssel,

 

 

Alohomora

 

 

ui: Banyamacs, igazad van, Lucius is felejthetetlen ;-)

Előzmény: Banyamacs (37688)
Banyamacs Creative Commons License 2012.02.02 0 0 37688

Kedves Fórumosok! /Banyák és varázslók!/

 

Alohomora szólt, hogy most vagyunk 10 évesek!!!!!!

 

Ennek a fórumnak köszönhetek (bízom benne hogy életre szóló), de legalábbis immár 10 éves barátságokat! El sem hiszem, hogy ilyen gyorsan telik az idő:)

 

Drága professzor! A legszexibb indok voltál, ami minket összehozhatott:D

 

Örülök, hogy még mindig vannak aktív rajongó banyák! Kívánok nektek PITONBAN és Rickmanben gazdag további 10 évet!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

 

Puszil titeket

 

Banyamacs, aki már roppantul vén banya:)

de legalábbis annak tűnik:))))

 

u.i.: és persze az én örök lobogásomnak, Lucius uramnak, de hát ez teljesen természetes :DDD

grizabella Creative Commons License 2012.01.09 0 0 37687

Boldog szülinapot, Sev!

Naoshika Creative Commons License 2011.08.20 0 0 37686

Sziasztok!

Sajnálom, hogy csak most akadtam rá erre a kis fórumra! Nagyon örülök, hogy - így vissza olvasva akommenteket egy - itt egy csomó olyan piton-őrűlt/gondilkodású ember van mint én! Nagyon sokat keresgéltem és aki keres az talál! De csak, hogy ne legyek annyira OF nekem is nagyon tettszett a HP 7 part 2. Borzasztó jó volt, hogy ilyen sok szerepet kapott kedvenc professzorunk és az a jelenet, ahol a romok között bemegy Lilyhe egyszerűen felűlmúlhatatlan. Nagyon megsirattam szegényt. Amikor olvastam még jóval a peremier előtt, hogy átteszik a halálát a csónakházba, azt hitterm, hogy azért mert így talán sokkal meghittebb lesz. Erre egy gagyi múanyag üvegablaknál kell véglelg elhagyni a földi világot! 

grizabella Creative Commons License 2011.08.13 0 0 37685

Nekem nagyon tetszett, hogy Piton igazgatósága idején a diákok alakzatban vonultak, mint valami katonai büntetőtáborban. Nagyon kifejezően jellemzi Piton pedagógiai módszereit.

 

A kicsi Piton nagyon édes volt, viszont az ifjú (aki elment Dumbledore-hoz, szólni, hogy Lily veszélyben van) már nem annyira, valahogy kísértetiesnek tűnt.

 

 

Korali Creative Commons License 2011.07.21 0 0 37684

És ha igaz, akkor Korali be is fejezi most már a Kispitonos ficjét, ha már ilyen cuki lett a 7-esben :)))

(ez nem spoiler, ugye? )

Ja és ha nem visz el, nyel el a sötétség P

Előzmény: nina_morgan (37681)
Metadolce Creative Commons License 2011.07.20 0 0 37683

Pitonból sosem elég, szerintem bármennyit szerepelhet egy részben én mindig levésnek érzem, de azért ha reális akarnék lenni, lehet hogy mégis csak ebben a filmben szerepelt legtöbbet (?) megközelítőleg. A halálát egy hülye ötlettel elszúrták, majd meglátod, azon kívül meg nagyon jó is egyben, hogy kiemelet szerepet kapott, a merengős jelentei olyan hmm elégedett is voltam, mert hát Pitonról van szó, meg kicsit azért többet vártam, szóval még magam előtt sem tisztázott hogy milyen érzéseket hagyott inkább. Amit megcsináltak, mondhatni jól megcsinálták, kicsit több emléket vágtam volna be, na de majd megnézem mégegyszer míg a mozis korszakában lesz a film :)

Előzmény: marcsika0323 (37682)
marcsika0323 Creative Commons License 2011.07.19 0 0 37682

Sziasztok!

 

Én is nagy Piton függő vagyok, az egész filmsorozatban őt kedveltem legjobban.

Sajnos az utolsó részt nálunk csak kb. 1 hónap múlva adják, így megkérdezném, hogy milyen volt a mi drága professzorunk az utolsó részben?

Részletesen kielemezik szerepét, vagy ezt is lerövidítették, mint a többi részben is?

A kis Piton milyen lett?

 

Köszi.

nina_morgan Creative Commons License 2011.07.18 0 0 37681

Nem nyílt fórumon, sajnos... :-( évek óta tartó barátságok születtek gyakorlatilag Piton (és a HP ) miatt, és szerencsére meg is maradtak, csak éppen privátba vonultunk:) De ezt a fórumot is simán fel lehet éleszteni, Korali, Csacsiga biztosan segít, na és most már te is ;)

Előzmény: Metadolce (37680)
Metadolce Creative Commons License 2011.07.17 0 0 37680

Ja mármint ilyen internetes közösségre írtad ugye? Nem a személyes dolgaidba akartam belemászni :)

Előzmény: Metadolce (37679)
Metadolce Creative Commons License 2011.07.17 0 0 37679

Szia, és ti merre tartjátok a "megemlékezéseket"? :) ha nem titok..

?

Előzmény: nina_morgan (37678)
nina_morgan Creative Commons License 2011.07.16 0 0 37678

szomorú... én a baráti körömmel bőszen ápoljuk Piton emlékét, csak épp nem itt... innen valahogy elszokott a nép - de Piton... after all this time? ALWAYS. :)

 

Előzmény: Metadolce (37677)
Metadolce Creative Commons License 2011.07.16 0 0 37677

Sziasztok!

 

Látom ez a fórum is meghalt Pitonnal együtt. Miért tűnt el egyszerre egy csomó Pitonos oldal és miért halt ki a fórum? Épp csak tegnap mutatták be az utolsó filmet és a rajongós máris szétszéledtek a megszokott mugli létben... szomorú látni ezt az egészet, hogy sorra zárnak be a rajongók által készített oldalak és anélkül zárul le az elmúlt 10év hogy igazán vége lett volna. Mostmár tényleg azt érzem - a nagy korszak véget ért.

 

Nekem az utolsó film nagyon tetszett, az összecsapás, Piton, Voldemort, a varázslótanárok, mindenki és Roxfort ostroma na meg Piton emlékezete! Jelenleg nagyon minőségi Perselus figurákat találtam az amerikai oldalakon, épp azt várom majd hogy meghozzák.,,,

 

Remélem még újraéled a fórum, ekkora múlt után.....

csacsiga Creative Commons License 2011.02.21 0 0 37676

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!