Keresés

Részletes keresés

Őrült kacsa a zebrán Creative Commons License 7 órája 0 0 16576

 

"A szerdai edzésen megsérült Gabriel Paulista. Egész pontosan kifordult a térde. További vizsgálatok tárgyát képezi, hogy mikor térhet vissza a csapat rendes edzéseihez. Mivel a térdsérülést nagyon komolyan kell venni, és Pau már 33 éves, akár az is lehet, hogy ebben a bajnoki szezonban már nem lép pályára. Valószínűleg átkozza a napot, amikor télen az Atléticóhoz szerződött, hiszen addig alapember volt a Valenciában, a Madridba költözése óta pedig egészen pontosan négy meccsen léphetett pályára minden sorozatot figyelembe véve. Egyébként mind a négy bajnoki volt, amiket végigjátszott, egy hónapon belül (február 11. és március 9. között) de ezek után sem fizettek neki túl sok teljesítménybónuszt, mert előbb a Sevillától kaptunk ki, majd az Almería ellen sikerült csak döntetlent elérni, ezt követően végre győztünk a Betis ellen, majd pedig a Cádiztól kaptunk ki szégyenszemre. Március 9. óta nem játszott, most pedig meg is sérült."

 

No comment.

Őrült kacsa a zebrán Creative Commons License 7 órája 0 0 16575

 

"Stadionunkban, a Metropolitanóban rendezte Elnöki Bizottságának gyűlését az Európai Klubok Szövetsége (European Club Association, ECA). Az Atlético Madrid ügyvezető igazgatója, Miguel Ángel Gil Marín egyúttal a nemzetközi szervezet elnökségi tagja.

 

A programot Nasser Al-Khelaifi (PSG) elnökölte. Meghívott vendégként részt vett Javier Tebas LaLiga-igazgató is. Az összesen 620 tag közül 37 európai topklub képviseltette magát (ez normális, hiszen nem taggyűlés volt, hanem elnökségi). Tebas elnök úr a labdarúgás megvédéséről és a jövő kihívásairól alkotott gondolataival szórakoztatta a tisztelt egybegyűlteket. Tegnapi hír, hogy a "labdarúgás védelmét" úgy képzeli el, hogy a 2025-2026-os szezontól Spanyolországon kívül akar LaLiga-meccseket rendezni, hogy a spanyol szurkolókkal is jól kicsesszen, a csapatokat is kitegye a felesleges és fárasztó utazásnak, meg a zsebét is teletömhesse a várhatóan korrupt helyszínválasztási folyamattal.

 

Al-Khelaifi beszédében kiemelte, milyen gyorsan növekszik a szövetség - tavaly júliusban 266 tagja volt a mostani 620-szal szemben. Fontosnak tartja azt is, hogy az ECA-t tovább kell fejleszteni, és azt szeretné, ha később a legkülönbözőbb méretű európai klubok érdekeinek képviseletére is képesek lennének. Stratégiát akarnak alkotni a fenntarthatóságra, a gazdaságos pénzügyi irányításra, és az utánpótlásképzést is szeretnék bizonyos kérdésekben egységesíteni - ez a fajta tudásmegosztás a kisebb kluboknak (ezáltal az egész labdarúgásnak) válna nagy hasznára. Jól haladnak az UEFA-val és a FIFA-val való együttműködések is, de további lépéseket kell tenni, hogy e két szervezettel, valamint az Európai Unióval is szorosabbra fűzzék a viszonyt. Jól körvonalazódik, hogy az ECA olyan lesz a kluboknak, mint a FIFPro a játékosoknak.

 

A taggyűlés október 8-10 között, Athénban lesz."

Őrült kacsa a zebrán Creative Commons License 7 órája 0 0 16574

Boldog 121. születésnapot!

Ez666 Creative Commons License 4 napja 0 0 16573

Így van!

Felháborító! 

Előzmény: Doctor Morreau (16572)
Doctor Morreau Creative Commons License 4 napja 0 0 16572

Döbbenet, hogy csalnak a Realnak a bírók

Őrült kacsa a zebrán Creative Commons License 4 napja 0 0 16571

Mi meg kiszoptunk az Alavés ellen. Jó szar egy nap...

Előzmény: Ez666 (16570)
Ez666 Creative Commons License 4 napja 0 0 16570

Bassza meg a United jutott tovább

Előzmény: Őrült kacsa a zebrán (16569)
Őrült kacsa a zebrán Creative Commons License 4 napja 0 0 16569

Sajna les a Coventry negyedik gólja, tizik lesznek...

Őrült kacsa a zebrán Creative Commons License 4 napja 0 0 16568

Mit kapott Giuliano Savictól, szegény.

Őrült kacsa a zebrán Creative Commons License 4 napja 0 0 16567

És Giuliano majdnem bebaszta a másodikat.

Őrült kacsa a zebrán Creative Commons License 4 napja 0 0 16566
Őrült kacsa a zebrán Creative Commons License 4 napja 0 0 16565
Őrült kacsa a zebrán Creative Commons License 4 napja 0 0 16564

Kezdő:

 

Őrült kacsa a zebrán Creative Commons License 5 napja 0 0 16563

Keret az Aleves ellen:

 

Törölt nick Creative Commons License 5 napja 0 0 16562

Jav: értsem 🙂

Előzmény: Törölt nick (16561)
Törölt nick Creative Commons License 5 napja 0 0 16561

Ha valaki az utolsó három idényben 12-13-14(nincs vége) gólt lő a Ligàban (a kupa,BL nem számolva)az meghatározó játékosa csapatának,de nem mindegy mennyi lehetőségből teszi ezt...Morata idén rengeteg helyzetből rúg ennyit...Én nem mondtam hogy klasszisa csapatának mert akkor min.30 gólt rúgna, fejelne,stb,és eredményesen szerepelnénk...de idén rá van kihegyezve az egész,és nem teljesít jól....de érdeklődve "hallgatlak",hogy más szemszögből is lássam, értsen a helyzetet...

 

Előzmény: Doctor Morreau (16560)
Doctor Morreau Creative Commons License 5 napja 0 0 16560

Kis helyesbìtés:

 

Morata nem formán kívül, hanem sosem volt ő klasszis csatàr.

Előzmény: Törölt nick (16550)
Törölt nick Creative Commons License 5 napja 0 1 16559

Köszi szépen!-Láttam a híreket, remélem a szokásos "elbaltázás"nem lesz megismételve... kell a pozitív változás....

Előzmény: Őrült kacsa a zebrán (16558)
Őrült kacsa a zebrán Creative Commons License 6 napja 0 0 16558

Pár átigazolási hír: Hermoso nem hosszabbította meg a lejáró szerződését, távozni akar. Kérői az Aston Villa, az Inter és a West Ham. Utóbbi 40 milláért vinné Samu Omorodiont is, de Simeone bemutatott nekik, mivel nyártól a keretünkben fog szerepelni. Hermoso mellett Saúl és Correa is "elfelé" kacsintgat, hogy hová, azt nem tudni egyelőre. Érkező lehet a Tottenhamtől Lo Celso, argentín lévén nem lenne nehéz Cholonak, hogy rávegye a Madridba érkezésre. Egy fontosabb posztra is van jelölt, figyeljük a Marseille 25 éves belső védőjét Leonardo Balerdit. (Ő is argentín, ő volt pl. a mezőny legjobbja a tegnapi EL meccsen a Benfica ellen.)

Előzmény: Törölt nick (16557)
Törölt nick Creative Commons License 6 napja 0 1 16557

Jegelve is  a 10-ben...-Reméljük hogy a vezetőség NEM hosszútávra tervez,és eladja ezek után...-(vicc)Megveszi az árából  Lewát,és Ramost a jövőt építve 🤣-Jó lenne látni a srácot egy eredményes Atleticoban...

Előzmény: Őrült kacsa a zebrán (16556)
Őrült kacsa a zebrán Creative Commons License 6 napja 0 0 16556

https://twitter.com/centregoals/status/1781365159157485839?t=Ohwhj9F7-tgoFS4bKcdQcQ&s=19

 

 

"The top 10 candidates for the 2024 European Golden Boy award!"

 

Mi lett volna, ha játszik is? :))))))))

Törölt nick Creative Commons License 2024.04.19 0 0 16555

🤣🤣🤣🤣

Őrült kacsa a zebrán Creative Commons License 2024.04.19 0 0 16554

Én még ebben a párhuzamos valóságban létezem:

 

https://www.facebook.com/share/v/4z4VbfPNrv1EeBbt/

 

:)))))

Törölt nick Creative Commons License 2024.04.19 0 0 16553

Egyetértünk.-Nálunk kellene valami üdvözítő megoldást találni,mert így a következő szezon is rámegy a halogatásra....

Őrült kacsa a zebrán Creative Commons License 2024.04.19 0 1 16552

Vili, én csak arra utaltam, hogy a Girona-féle olajos arab pénzből történő előnyszerzés nem jó irány. Hálistennek Spanyolhonban inkább más, távolkeleti befektetők a jellemzők.

Előzmény: Törölt nick (16550)
Törölt nick Creative Commons License 2024.04.19 0 1 16551

Jav: versenyhelyzet🙂

Törölt nick Creative Commons License 2024.04.19 0 1 16550

Értem az okfejtésed..de szerintem minden nagyobb klubnál működik a kölcsönadás,"bejáratás" .. Nálunk működik...pl.csatàrposzton?-(elmagyarázom mire gondolok)-jelen helyzet:Depay sérült,Morata teljesen formàn kivül, Griezmann leterhelve,Correa kiegészítő szerepet játszva, szintén nem éles(előző szezonhoz képest)- ha lenne még egy sérült,vagy eltiltott,akkor úgy mint párszor megtörtént Marcos L. a hamis 9-es....-míg a Citynek nem kellenek a játékosok,  (talonban vannak)a keret megvan,itt igenis kellenének...,akár csak a versenyhelyzetet fenntartásához...-Az Internél rengeteg 0 '"forintért"szerzett játékos van,így brutális a rotálási lehetőség...-Nem okoskodni akarok, csak nem értem a vezetőség,Cholo,a stáb ezirányú döntéseit...-Ja és örömmel olvasom a komoly, hozzáértő gondolataitokat...👍🙂

Előzmény: Őrült kacsa a zebrán (16549)
Őrült kacsa a zebrán Creative Commons License 2024.04.19 0 0 16549

A Girona azzal tudott a primerába felkerülni, hogy a City fiókcsapataként megkapta az ifijeit és a friss fiatal igazolásait bejáratásra. Vagyis az olajosok megvették 40-50 misiért, és ingyen odaadták játszani a katalánoknak. Ez ne legyen már követendő példa.

Előzmény: Törölt nick (16548)
Törölt nick Creative Commons License 2024.04.18 0 0 16548

Azt kell hogy mondjam hogy Inter szintű  "àtalakítàs kellene a csapat sikeressé tételéhez... persze szerintem,...-Choloval vagy nélküle....- azt a kijelentést pedig nem tudom osztani hogy nem volt rossz szezonunk...az volt...hibàs következtetések,szakmai ballépések, mentális problémák... Gazdasági téren az 50 millió jól jön a klubnak,-de nem mindig csak a pénz számít,lásd pl.a Girona... 

Előzmény: szenyor Lopez (16547)
szenyor Lopez Creative Commons License 2024.04.18 0 0 16547

Szerintem is kellene két komplett belső védő, egyedül itt szabadna egy picit engedni a korból, akár 27-28 éves játékosokat idehozva. Sajnos az Atletico régi híre, miszerint betonvédelem van, már jópár éve nem igaz.

Középre egy Saul féle középpályásból kellene egy fiatal, gyors, robbanékony és előre kellene egy ügyes befejező csatár, aki szintén fiatal és gyors. Őket taníthatnák be a mostani, sajnos ki kell mondani: kiöregedő csapattagok. A belső védőknek kellene megteremteni a stabilitást, amire épülne az egész csapat. Azpi jó volt, de már nem az, Witsel kényszermegoldás, aki ahhoz képest nem is rossz. Gimenez szegény állandóan sérült volt, ő és Savic túl vannak a csúcson. Witselt jobb lenne védekező középpályásként látni. A szárnyak szerintem rendben vannak, középpálya szintén nem rossz, előre legalább egyvalaki kellene, aki kezdőként lótna-futna. Pl. Sallai Roland :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!