Keresés

Részletes keresés

Alan Shearer Creative Commons License 2001.11.11 0 0 6
Na akkor csevegjünk.
Miért van az, hogy ha valaki készít egy olyan filmet, melyben csak fehérek vannak, akkor az rasszista film? Ellenben az ilyen feka vígjátékokkal minden O.K., itt szó sincs a fajgyűlöletről.
Előzmény: Gai-luron (-)
Gai-luron Creative Commons License 2001.10.18 0 0 5
Igen. Van harmadik és negyedik része is a sorozatnak, de ez valójában csak csel, és a forgalmazó az első két rész sikerét kihasználva hozott be két más feka vígjátékot (azonos név alatt). Én így tudom.

Kedvencem a szexmániás nagyi motívum, ami a Bölcsek kövére 2-ben gazdagodott vérfertőzéssel.

Előzmény: C4 (4)
C4 Creative Commons License 2001.09.20 0 0 4
Udv GL.

Ne légy barom és Ne légy barom 2.
A Satelit szorgalmasan ismétli úgy másfélhavonta. Lődögre (is) érdemes odafigyelni, komoly az arc.

(a műfaj azt hiszem apokaliptikus vígjáték. amikor már kínodban röhögsz, mert annyira rossz)

C4
c4.8k.com

Gai-luron Creative Commons License 2001.09.19 0 0 3
A feka vígjátéknál nincs jobb. Nézze meg a Péntek esti gáz-t, és beleszeret a műfajba.
Előzmény: PiLLaNGó (2)
PiLLaNGó Creative Commons License 2001.09.19 0 0 2
Az klassz lehetett. Villamosvezetőkről szólt?

Miért korlátozódik a témánk vígjátékokra?

Előzmény: Gai-luron (1)
Gai-luron Creative Commons License 2001.09.19 0 0 1
Ezt nem láttam. Viszont nemrég tekintettem meg a Gerjedek a vonalaidra című feka vígjátékot.
Előzmény: PiLLaNGó (0)
PiLLaNGó Creative Commons License 2001.09.19 0 0 0
Kapásból eszembe jut egy Hamupipőke-feldolgozás, ahol a címszereplő és jóságos keresztanyja afro-amerikaiak (egyikük Whoopi Goldberg), a királyfi láthatóan mexikói, bár a szülei fehérek, de legfehérebb a gonosz mostoha. Látta?
Előzmény: Gai-luron (-)
Gai-luron Creative Commons License 2001.09.19 0 0 topiknyitó
Egy topic az afro-amerikai kultúra megkerülhetetlen gyöngyszemeiről.

Csevegjünk.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!