Keresés

Részletes keresés

Tsak a Fradi Creative Commons License 30 perce 0 0 758718

"Részemről befejeztem, mert ez a Fradi-topik, ráadásul a szponzor kibenlétéről semmi biztosat nem tudunk."

 

Biztos forrásból hallottam (4!!4!!!4), hogy egy mongol street food mogulcég fog támogatni minket, akik kürtöskalács sikerét megirigyelve a kumiszt szeretnék (elt)erjeszteni világszerte. De megijedtek és visszaléptek, mert egy csomó focidrukker túlterheléses támadást indított az email-fiókuk ellen, hogy hallottak-e már a tatárjárásról?

Előzmény: Gyönyörű petesejt (758714)
webmestar Creative Commons License 30 perce 0 0 758717

Hát azért az oroszok bűne felénk nem csak 56, hanem az a 40+ év, amit itt töltöttek.

Nekem rokonaimat is vitték szibériába, csoda, hogy a család valahogy túlélte ezt. De erről a gazprom a legkevésbé tehet

 

Visszatérve a focira, a kapott gólnál Abu Fani volt a "középhátvéd" pozíciójában (és mozizta a nyíregyit egész közelről). Az az igazság, hogy bár bírom őt is meg Márkit is, ketten együtt max kis csapatok ellen játszhatnának együtt, mert szűrni egyik sem tud, a Maiga meg egyedül ehhez kevés lesz.

A Kodroval meg jól átbaszott minket a vidi

Előzmény: Gyönyörű petesejt (758714)
Shamrock Army Creative Commons License 2 órája -1 1 758716

Mondom, mi is sok mindent kisírtunk az elmúlt 10 évben... idén már ugye ott járunk, hogy tavasszal is halasztottunk meccset (csak azért, hogy simán kiessünk kapura lövés nélkül).

Előzmény: Ez666 (758713)
Gyönyörű petesejt Creative Commons License 2 órája -1 1 758715

A tegnapiról: jól látszott, hogy a tirpákok hetek óta erre a meccsre készültek, míg nálunk ezt a meccset mindenki kb a fasza hegyére kívánta. Tímár jó taktikát dolgozott ki ellenünk, mi meg nem készültünk belőlük - mehet egy saller a szakmai stábnak.

Varga nagyon jó volt a kapuban, kifejezetten ügyes srác.

Kodró remélem ingyen játszik nálunk, mert a teljesítménye 5 forintot nem ér.

 

A középpályánk változatlanul gyengus, nagyon kéne oda egy Laiduni kaliberű arc, aki tehermentesítené Abut.

Marquinos megint hatalmasat játszott, kéne még belőle vagy 2-3.

Remélem Zaki sérülése nem komoly.

Gyönyörű petesejt Creative Commons License 3 órája -4 2 758714

Szánalmas utóvédharc, de várható volt. Tehát 1956-os szabadságharc leverése elegendő egy nép jellemrajzának elkészítéséhez, de 2 világháború kirobbantása nem. :-D

A willkommenskultur pedig pontosan azt bizonyítja, hogy a németek kurvára nem változtak semmit. Kitalálnak egy barom ideológiát, és azt tűzön-vízen át ráerőltetik Európára, csak most nem a wehrmachtot használják, hanem az EU intézményeit.

 

Még valami az oroszokról.

Én nem csak Pityerben és Moszkvában jártam, de az Urálon túl is.

Éveket éltem köztük.

Kibaszott kemény nép hatalmas szívvel, ha a barátjuk vagy, az utolsó ingjét is odaadja neked.

Lehetsz bármekkora, ha a villamoson rátámadsz egy nőre neked fognak esni a férfiak, ellentétben pl. Budapesttel, ahol ilyenkor mindenkinek sürgős nézelődhetnékje van.

 

Az orosz politika birodalmi gondolkodásra épül, amit a közép-ázsiai népektől való félelem táplált, illetve az a geopolitikai tény, hogy a lengyel-síkságtól kiindulva nincs Moszkváig természetes akadály egy nyugat felől érkező hódító seregnek, ezért szükség van hatalmas területekre, hogy a felperzselt föld taktika működjön.

 

Részemről befejeztem, mert ez a Fradi-topik, ráadásul a szponzor kibenlétéről semmi biztosat nem tudunk.

Előzmény: A másik határbíró (758669)
Ez666 Creative Commons License 3 órája -1 0 758713

Nem megtisztelő, hanem kisírják, hogy velünk avassák fel az új stadionukat. Mi meg vagyunk annyira rendesek, hogy ezt elfogadjuk...

 

Mint anno, amikor bányásznapon mentünk Trébányára (akkor még szerintem nem is éltem :)) vagy nyáron Siófokra...

 

Amúgy, tegnap mintha nem is szidtak volna minket a tirpákok, nem?

Vagy csak a helyszínen nem tűnt fel nekem?

Vagy sokat ittam :))

Előzmény: Shamrock Army (758712)
Shamrock Army Creative Commons License 3 órája 0 0 758712

Nana, kik is szoktak nyáron halasztgatni a fontosabbnál fontosabb nemzetközi előelőselejtezők miatt. ;)

 

Meg ha már idén lesz 10 éves a Groupama, azt se felejtsük, hogy mi is elhalasztottuk az első meccset, hogy a Chelsea ellen legyen a nyitás, ne a Dunaújváros ellen - aztán az első bajnoki végül pont a Nyíregyháza ellen volt Gera bombájával. Szóval nyugodtan mehetünk nyitómeccsre, sőt, megtisztelő, hogy minket várnak!

Előzmény: ontur (758709)
JOcika Creative Commons License 4 órája -2 1 758711

Végtelenül irritáló volt a faszi. Ahogy a tizenegyes védése után kurva nagy arccal csitigatott. A végén vhogy ebből már nem látszott semmi.

Előzmény: Redhot100 (758707)
Shamrock Army Creative Commons License 5 órája 0 0 758710

Ennek azért nincs értelme, mert az első VAR-ozástól kezdve más a meccs, nem ezek történtek volna. Szóval ha a brazilunk kiáll, akkor később a második gólunk nem így születik, és akkor VAR-ozni se kellett volna.

Előzmény: Redhot100 (758706)
ontur Creative Commons License 5 órája 0 0 758709

amit majd jól elhalasztanak december 6-ra.

Előzmény: Ez666 (758708)
Ez666 Creative Commons License 5 órája -2 1 758708

Hagyjuk már a tirpákokat!

Továbbjutottunk, le vannak szarva, úgyis ellenük kezdjük a bajnokságot az új stadionjukban...

Előzmény: Bolyhos85 (758705)
Redhot100 Creative Commons License 5 órája -1 1 758707

ja és a kivédett tizi. kapus szabálytalanul lépett előre a vonalról

Előzmény: Redhot100 (758706)
Redhot100 Creative Commons License 5 órája -1 1 758706

Ha lett volna VAR nem biztos, hogy jól jöttek volna ki belőle tegnap.

 

1. volt két kezezés a kapujuk előtt. az egyik nem, de a másik adható lett volna

2. kis brazil pirossal lehet, hogy kiállt volna

3. tizenegyes egyértelmű volt, nincs mit varozni rajta

4. második gólunk vonalazható lett volna, de nem volt les

 

 

 

 

Előzmény: Bolyhos85 (758705)
Bolyhos85 Creative Commons License 6 órája -2 2 758705

Ott volt a lehetőség Kisvárdára vinni a meccset, és akkor lett volna VAR. De a Tirpákok ragaszkodtak Balmazhoz…

Előzmény: webmestar (758702)
Sisak88 Creative Commons License 7 órája 0 2 758704

+ A tizinél még a rúgás előtt a kapus kb. fél méterrel  a gólvonal elé ugrott.

Előzmény: webmestar (758702)
Dr.W.Gy. Creative Commons License 7 órája -1 0 758703

Emlékszem, lábbal mentett, aztán valahogy a kezére pattant, bevallom, nálam az nem lett volna tizi.

Örülök, hogy feljut a Nyír, nekem kimondottan tetszett a játékuk, kár hogy nem a döntőben találkoztunk. Bajnokin azt mondanám, megérdemelték volna az ikszet. 

De ha nálunk igaz a mondás, hogy a tizit be kell lőni, náluk meg az, hogy az utolsó 10 percben is bírni kell meg koncentrálni. A 80.percig azt mondtam, megérdemlik a továbbjutást. A 90.percben meg azt, hogy ezekután meg mi.

 

Mikor lesz jegyárusítás?

Előzmény: webmestar (758702)
webmestar Creative Commons License 7 órája 0 0 758702

volt pár nyíregyi kezezés is a 16-oson belül, ami azért VAR esetén véleményes lett volna

Előzmény: Dr.W.Gy. (758701)
Dr.W.Gy. Creative Commons License 8 órája 0 0 758701

Igen, nekem sok ismétlés után is úgy tűnt les, de lehet hogy pont volt egy pillanat az elrúgáskor, amikor még belógott a védő lába. Lassan mozog kifele, miközben Sevikjan is viszalép átvenni a labdát és azzal indul kifele, ez elég zavaró és megtévesztő, holott valóban úgy tűnik nem volt les.

Ha van VAR, ezt bizony sokáig vonalazta volna és kb 10 centin múlhatott. Abban igazuk van, hogy a hiánya minket segített, egyrészt Marki sárgája könnyen lehetett volna piros (nem értem miért kell ilyen csinbe belemenni így lábbal, amikor úgyse éri el a labdát), a tizit valszeg nem vonta volna vissza mert adható volt (fogta kicsit Vargát aki felé ment a labda tehát lehet hogy megjátszhatta volna, de túl nagyot esett), és itt is kérdés mit vonalaztak volna. 

 

A fő tanulság, hogy komolyan kell venni az ilyen meccset, mert majdnem kútba esett az egész éves kupaszenvedés. A tizit be kell lőni. Nem mondom, hogy alibizés volt, de kimondottan gyenge játék, főleg elöl. 

Előzmény: Fatboy Slim (758699)
Ez666 Creative Commons License 8 órája 0 0 758700

Még mindig itt tartunk?

 

NEM volt les!

Előzmény: Fatboy Slim (758699)
Fatboy Slim Creative Commons License 8 órája 0 0 758699
Előzmény: Redhot100 (758691)
Ez666 Creative Commons License 8 órája 0 0 758698

Nenad Szakics ült a kispadon Sztankovics helyett, de ő is szerb :))

 

A Ferencvárosnál Dejan Sztankovics vezetőedző ezúttal is igazoltan maradt távol, helyette Leandro és Nenad Szakics irányított a kispadról

Előzmény: Détáridöme (758695)
Fatboy Slim Creative Commons License 9 órája 0 0 758697

vilagos a szabaly.

elso augenblickre annak tunt, de nem lattam a tv-ben vonalazast az esetrol, valszeg igazatok van. egyik inernetes oldalon sem irnak rola, viszont mara lenyegtelen. ott vagyunk a legnagyobbak kozott es megyunk a Puskasba

Előzmény: Redhot100 (758691)
ontur Creative Commons License 9 órája 0 0 758696

 

hány ezres vendég a Puskásban? 5-6?

Détáridöme Creative Commons License 10 órája 0 0 758695

nem is ő ült a kispadon...

Előzmény: Bolyhos85 (758679)
Détáridöme Creative Commons License 10 órája 0 0 758694

én is viszem a gyerek(eket) :)

amugy k.. jó ez a kupa, egész tavasszal csak ezeken a meccseken volt valódi izgalom.

kezdődött összel a Puskás elleni thriller, Debreceni dráma, dió, aztán ez.

döntőben tizikkel nyerünk:)

Előzmény: pfffffffff (758692)
itepgolab2 Creative Commons License 18 órája -1 0 758693

A hatból csak négyet viszel ki???

Milyen apa az ilyen? 😜

Előzmény: pfffffffff (758692)
pfffffffff Creative Commons License 19 órája 0 2 758692

Hála Istennek nyertünk, így betarthatom a szavam a lányaim 2/3ának, hogy kiviszem őket a döntőre.

Kössz Srácok!

Hajrá Fradi!

Redhot100 Creative Commons License 19 órája 0 4 758691

az nem baj ha csak akkor volt lesen amikor kapta, mert az nem les. az elrúgás pillanata számít.

Előzmény: Fatboy Slim (758690)
Fatboy Slim Creative Commons License 19 órája -4 0 758690

ne ezt nezd, amikor kapta, lesen volt, szerintem nem is kicsit, de gol az amit a biro megad. 

VAR sem volt

Előzmény: Redhot100 (758683)
Pac Creative Commons License 19 órája 0 0 758689

Ha nem ez a két kapus véd, itt nem három, hanem 5-6 gól születik.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!