Keresés

Részletes keresés

Gonzalo Creative Commons License 2003.09.13 0 0 76

Locadia Creative Commons License 2003.09.13 0 0 75
Enrique Iglesisas nemrég arról beszélt, hogy zenéje miért annyira érzelmekkel teli.

Az énekes elismeri, hogy dalai saját érzéseit tükrözik:


Enrique Iglesias, aki utálja a lesifotósokat
"Nem akarom megváltani a világot a zenémmel, csupán a szórakoztatás a célom. Néha elérzékenyít, néha megnevettet; ezek olyan érzelmek, amelyeket egy fiatalember érezhet, így remélem, hogy az én érzéseimet sokan mások is átérzik a zenén keresztül."

Annak ellenére, hogy rengeteg fellépése van, nem szereti a lesifotósokat, akik mindenhová képesek követni.

"Nagyon idegesít, ha az életed egy kis darabját valóban magánéletként próbálod kezelni, de ennek ellenére valaki mindig figyel és arra vadászik, hogy mikor készíthet rólad egy fényképet. Én minden egyes napomat munkával töltöm el, szóval ha néha van egy-egy szabadnapom, azt szeretném magamnak megtartani."

Gonzalo Creative Commons License 2003.09.13 0 0 74
Enrique Iglesias egy magazinnak adott interjújában bevallotta, hogy nem találkozott még olyan nővel, aki egy hétnél tovább érdekelte.

„Nem szívesen mondom ezt, de nem volt még olyan barátnőm, akivel egy hétnél tovább is szívesen együtt lettem volna” – árulta el a Parade magazinnak Iglesias. „És az az igazság, hogy az elmúlt öt évben nem is volt állandó barátnőm.”

A nyilatkozat azért is meglepő, mert a pletykalapok tudósítása szerint Anna Korunikovával már az esküvőt tervezgette az énekes, sőt, a kapcsolatuk is – úgy tűnik – hét napnál azért tovább tart.

„Valójában nem a házasságban, hanem az elkötelezettségben hiszek” – folytatta elmélkedését a tartós kapcsolatokról Julio Iglesias fia. „Bevallom, hogy édesapám példájának hatására vallom ezt a nézetet. Neki is választania kellett a karrierje és a családja között; ő a karrierjét választotta. Attól tartok, ha most alapítanék családot, nem lennék képes elkötelezni magam mellette.”

Előzmény: ZedIzDead (34)
Cuidado Amor Creative Commons License 2001.04.26 0 0 72
Akkor te nagggyon kis "amitkapokazteszem"-fiatalka lehetsz.
Egy ilyen legendát nem ismerni...akinek a világon eladott legtöbb lemeze van.....?!
Nem semmi teljesimény ám!!!
Előzmény: Ketchup (28)
Cuidado Amor Creative Commons License 2001.04.26 0 0 71
Naa, azért a faterral ne hasonlitgassuk....! :-)))
Olyat már nem lehet mégegyszer alkotni...
Előzmény: compton (-)
ambrozia Creative Commons License 2000.09.20 0 0 69
Én is azon vagyok, de úgy látszik hiába! :-(
Előzmény: kozakz (68)
kozakz Creative Commons License 2000.09.20 0 0 68
Keresunk mar valakit aki tudja hogy mi tortent. tudni akarjuk az "igazat".
ambrozia Creative Commons License 2000.09.13 0 0 67
Enrique tényleg csak félórás koncertet adott? Minden koncertről szoktat lenni beszámolók, erről miért nem ír senki? :-((( Vagy tényleg ennnnnyire kevesen voltak????? Lehet, hogy ezért is volt olyan rövid, mert nem volt kinek "énekelni"? Félelmetes!!!
Ketchup Creative Commons License 2000.09.06 0 0 66
Nem rég volt Enriquenak egy konzertje egy üdölohelyen, és nem vette észre, hogy lejárt a playback, ezért tovább énekelt, a nézok azt nyílatkozták egyöntetüen, hogy még ilyen borzalmat nem hallottak az életben.
Ezek után ki csodálkozik azon, ha az emberek több ezer forintos belépojegyes playbackes konzert helyett inkább magnóról ingyen meghallgatják, enrique "szinkronhangját ".

Ketchup

Előzmény: Ugyanmár (56)
ambrozia Creative Commons License 2000.09.06 0 0 65
Én is! :-(
Előzmény: noimporta (64)
noimporta Creative Commons License 2000.09.06 0 0 64
Nekem is úgy tűnik... pedig kíváncsi lettem volna.
Előzmény: ambrozia (63)
ambrozia Creative Commons License 2000.09.05 0 0 63
Most már végleg lemondhatok arról, hogy valaki beszámol nekem a koncertről??????!!!!!! :-(((
Előzmény: ambrozia (62)
ambrozia Creative Commons License 2000.09.04 0 0 62
Beigazolódott a gyanúm! Az érdeklődés hiányára való tekintettel megváltoztatták a helyszínt. A Kisstadion helyett a Petőfi csarnok szabadtéri színpadán lesz a koncert. Azért remélem lesz valaki, aki beszámol az élményeiről!
Előzmény: ambrozia (60)
ambrozia Creative Commons License 2000.08.30 0 0 61
sem=nem
Előzmény: ambrozia (60)
ambrozia Creative Commons License 2000.08.30 0 0 60
Szerintem sem túl nagy az érdeklődés, hiába a nagy reklámkampány. Tényleg a "ROMAntik" lesz az előzenekar? Hát...
Előzmény: ambrozia (59)
ambrozia Creative Commons License 2000.08.20 0 0 59
Ha ennek a topicnak a forgalmához viszonyítok, akkor a koncerten óriási pangás lesz.
Előzmény: ambrozia (58)
ambrozia Creative Commons License 2000.08.11 0 0 58
Megy valaki a koncertre szeptember 4.-én? Én nem leszek ott, de kíváncsi vagyok a véleményekre! Ugye majd valaki megosztja velünk az élményeit?
Ugyanmár Creative Commons License 2000.08.08 0 0 57
Lenti irományom néhány helyesírási hibát tartalmaz, nézzétek el nekem, az augusztusi fáradság hatása ez.
Ugyanmár Creative Commons License 2000.08.08 0 0 56
A felvétel király, bár az eredetiségét megkérdojelezném. Mindenesetre én is hallottam Iglesiast a VH1-on énekelni, és... Hát, nem voltam elragadtatva. Halkan énekekelt, a hamis hangok pedig csak azért nem jutottak el a nézok/hallgatók fülébe, mert a noi vokál ott volt a háttérben. Az pedig rengeteget tud dobni egy produkción. De ez csak egy fellépése volt, lehet, hogy rossz napot fogott ki. Szerintem ugyanis nincs rossz hangja és o is énekel a lemezein, ez ugyanis nem Magyarország és nem az UFO és Betty Love-féle brancs.
noimporta Creative Commons License 2000.08.08 0 0 55
Nem, inkább gyűjtöm a pénzemet arra az alkalomra, amikor majd a druszája jön ide :)
Előzmény: ambrozia (52)
Törölt nick Creative Commons License 2000.08.07 0 0 54
Valószínűleg.Az ,hogy egyszer szarul énekelt az lehet valamilyen betegség miatt is(pl torokgyulladás ,stb).Lehet nem akart kiszúrnu a rajongókkal aztán azért nem mondta le azt a koncertet.

ps
Nem vagyok E.I. fan :).

Előzmény: Bibike (53)
Bibike Creative Commons License 2000.08.05 0 0 53
"Rögzítették és kiderült,hogy tényleg jó a hangja."

És vajon ez a jó hang az a hang-e amit halhattunk tole eddig?

Előzmény: Törölt nick (51)
ambrozia Creative Commons License 2000.08.04 0 0 52
noimporta! Te mész a koncertre? :-)
Törölt nick Creative Commons License 2000.07.03 0 0 51
E.Iglesias tud énekelni,az őt ért támadásokra úgy reagált,hogy vállalta, hogy rögzíthetik azt amit énekel az egyik fellépésén.Rögzítették és kiderült,hogy tényleg jó a hangja.
alienne Creative Commons License 2000.07.03 0 0 50
rossz.
Előzmény: ambrozia (49)
ambrozia Creative Commons License 2000.07.02 0 0 49
Szeptember 4.-én Enrique Iglesias koncert lesz Budapesten. Most ez jó vagy rossz?
noimporta Creative Commons License 2000.05.24 0 0 48
>>> 3. Persze hogy kifullad, mert őrült szaltókat ugrik közben, csak azt nem rögzítette a lengyel gyerek.

Félreértés ne essék, de ő nem csinál ilyet... ugyanis ő bizony nem egy táncos alkat. Volt szerencsém látni egy pár fellépését spanyol csatornákon még mielőtt így "berobbant" volna, és ő bizony még csak egy lépést sem tett meg a színpadon, csak a mikrofon előtt állva énekelt. Nem mintha az rossz lett volna... ami a hihetetlenül profi táncos show-t illeti, azt a druszája, az én Enrique Martin Morales-em műveli, méghozzá olyan szinten, amihez hasonlót nem nagyon láttam mástól.

Előzmény: Gedeon Bacsi (46)
Gedeon Bacsi Creative Commons License 2000.05.23 0 0 47
hogcímen=jogcímen
Előzmény: Gedeon Bacsi (46)
Gedeon Bacsi Creative Commons License 2000.05.23 0 0 46
Én úgy tudom, hogy nem ez ment ki a közönség felé, hanem a szép, tiszta CD-verzió, ezt csak a lengyel road hallotta (na meg most már a fél világ).

A kontroll-hangosításról írottakkal teljesen egyetértek. Én játszottam és énekeltem zenekarban, ahol - bár nem volt valami hajdeerős cuccunk - a kontroll nélkül teljesen elvesztünk volna. Vannak is olyan felvételek, amikor bedöglött a kontroll-keverőpult, és elég szégyenletes, amit énekeltem. Enrique esetében viszont egész mást hallok: mintha nem is tudná kiénekelni a hangokat, a végére meg teljesen ki is fullad, alig kap levegőt. Persze még ezt is meg lehet magyarázni:

1. A felvétel hamis.

2. Minek erőltesse meg magát, ha úgyis a playback szól. Igazából erről lehet szó. Nekem attól, hogy nem hallottam magam, még muszáj volt koncentrálnom, mert tudtam, hogy a zsűri engem hall.

3. Persze hogy kifullad, mert őrült szaltókat ugrik közben, csak azt nem rögzítette a lengyel gyerek.

Na tessék. Már én is védem Enriqét. Az a baj, hogy zeneileg nem tartom sokra se őt, se a mostani latin-dance wave fiatal kigyúrt-nyálas csodagyerekeit, sokkal többre értékelem az autentikusabb zenészeket (pl. Santana rulez). Csak azért kezdtem el a topicba írni, mert annyira tetszett az a bizonyos All I neeeeeed felvétel.

Azon gondolkozom még, hogy mi motiválhatta a lengyel technikust: gondolom nem nehéz kinyomozni, hogy ki is volt pontosan, aki benne volt a buliban. Enrique egész biztosan beperelheti őket egy sor hogcímen, amellett a szakmában is elvágják magukat, mert ezek után a kutya sem akar majd velük dolgozni, hiszen így megszivatják a megbízójukat. Szerintem nagy pénnzt akasztottak a felvételért, az is lehet, hogy előre rendelt dolog volt.

gb

Előzmény: GroundZero (43)
beny Creative Commons License 2000.05.23 0 0 45
Én is láttam, és szerintem is nagyon jó volt!
Előzmény: Vicky G (44)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!