Keresés

Részletes keresés

fortune hai Creative Commons License 2013.03.01 0 0 114

a Prizmán még mindig megy ennek a csodának az ismétlése.

Peti817172M Creative Commons License 2011.03.29 0 0 113

Viszont ami furcsa volt, hogy ha törvény tiltja oktatási intézmények 200 méteres körzetében az alkoholos italok tárolását, akkor Bruckmann Balázs sulibüfés átverésénél hogy tudta elintézni a stáb, hogy ott lehessen az alkohol?

Előzmény: Peti817172M (112)
Peti817172M Creative Commons License 2011.03.29 0 0 112

De például a Kovács Katis átverés (LÖM csalás) tuti nem megrendezett volt, különben nem otthon érte volna őt utól a Cooky. Vagy a Bárdosi-Növényi homoátverésnél is elég spontánnak tűnt Tibi bácsi megjelenése.

Előzmény: Peti817172M (111)
Peti817172M Creative Commons License 2011.03.29 0 0 111

VV Olivérnek kéne vezetnie. Akkor nem kéne megrendezett átveréseket csinálni :) Mondjuk az is elég feltűnő, hogy mindig ugyanazok a beavatott szereplők vannak benne. Alig van néhány olyan, aki tényleg új, mégse tűnik fel az átvertnek. Ráadásul Cooky óta nem vettek részt aktívan az átverésben a műsorvezetők. Cooky volt az utolsó "igazi" műsorvezető.

Ildi90 Creative Commons License 2011.01.07 0 0 110

Egyetértek :D

lesifotos Creative Commons License 2010.10.22 0 0 109
Tisztázni kellene a szerepeket, ki is van átverve valójában:

Valóban kész átverés
animaq Creative Commons License 2009.04.10 0 0 108
A tegnapiban Pákó úgy elszaladt, hogy kocsival kellett utána menni.
De még azelőtt mutatta a kamera hogy milyen messze szaladt hogy utánna mentek kocsival.

Szerintem Pákó is szerepet játszott.

Valszeg egyébként már nem Balázs csinálja mert teljesen ötletszegény bunkóságok vannak benne.

polar0101 Creative Commons License 2006.12.18 0 0 107
Örülök hogy a Balázs átvette,nem azért mert kedvelném,de eltűnt az a beteg agrasszív narrátorhang,az agresszív zene,a már már toloakodóan perverz Jáksó,egész kellemes műsor lett belőle
Törölt nick Creative Commons License 2006.11.17 0 0 106

Jaj, de rossz vagy!:-)

szegény Iringó már igy is infarktus közeli állapotban volt.

 

Gönczi Gáborban kellemesen csalódtam. Nagyon korrektül viselkedettt.

Viszont szegénynek nagy csalódás lehetett, hogy a Legyen Ön is... csak csali volt.

Ez nagyon goonosz dolog volt atól, aki kitaláta. (de azért tetszett)

Előzmény: NB2 (105)
NB2 Creative Commons License 2006.11.17 0 0 105
Egyébként húzhatták volna még a dolgokat, az ufós részt meg nagyon elcseszték. Az ufónak nem rá kellett volna ugrania, hanem odaosonni mikor a kocsiban ülnek még és beszállni melléjük. Amatőrök.
tejbegrrr!!! Creative Commons License 2006.11.17 0 0 104
Az látod meglehet... :) Én meg egy b-vel írtam a leghosszabbat... :(
Előzmény: Törölt nick (103)
Törölt nick Creative Commons License 2006.11.16 0 0 103
Valszeg, a megjelenéséböl. (a csibész gyerek módján örülő belépésekre gondolok)
Előzmény: tejbegrrr!!! (102)
tejbegrrr!!! Creative Commons License 2006.11.16 0 0 102
Ez a leghosszab KÁ-topik, úgyhogy itt kérdezném, hogy a mai átvertek honnan tudták, hogy Balázs azért van ott, amiért egyébként a mikrofonparókás-pezsgős Jáksónak kellett volna ott lennie? :)
labeo_75 Creative Commons License 2004.09.17 0 0 101

A csonka Bangyis szivatás nagyon tetszett - lehet mert nem bírom az ürgét!

Ja meg a fodrászos is király volt. Szegény fickó szinte újjá született a végén.

De ez az Elvis-es dolog szerintem gáz. 

zsimzsum Creative Commons License 2004.09.16 0 0 100

A mai műsor igazán klassz volt!

 

Szerintem! Én rendkívül jól szórakoztam!

Timna Creative Commons License 2003.12.01 0 0 99
álszent vagy öcsisajt!
mi a gond a hajléktalanok szívatásával? híres emberek szivatása már nem gond? nekik mások a jogaik? most lebuktál :)
Előzmény: Mallow (55)
cyber.greg Creative Commons License 2003.12.01 0 0 98
Meg a Delhusa Johnny motorja :)
Előzmény: jenette (97)
jenette Creative Commons License 2003.11.28 0 0 97
a Béla bácsis poén (élt 87 évet) állat volt :D
bullseye Creative Commons License 2003.10.07 0 0 96
hát a te kifinomult humorérzékednek (már ha beszélhetünk ilyenről) tényleg nem könnyű megfelelni.
Előzmény: themanwho (95)
themanwho Creative Commons License 2003.10.07 0 0 95
szerintem sem létezik. egyszerűen ez a legnagyobb lószar, amit valaha csináltak. akinek ez tetszik, az sajnos tényleg komplett gyagya, nem lehet mit csinálni. szerintem egyébként Jáksót kéne átverni, mondjuk úgy, hogy benyit egy ajtón gyanútlanul és akkor a fejére esik egy odakészített 80 kilós üllő, és az egészet lefilmeznénk. persze kizárólag csak a hecc kedvéért. kurvára idegesítő még az a mély hangú kommentátor, aki azokat a kurva szar szövegeket nyomja. neki meg beletenném a faszát egy satuba és csak tekerném, tekerném, tekerném, szép lassan, komótosan, addig, amíg nem kezd végre normálisan beszélni. istenem, milyen szép is lenne.
Előzmény: tomp (89)
Liver Creative Commons License 2003.10.06 0 0 94
Nézd, engem különösebben nem érdekel, hogy megjátszák vagy sem, ha szórakoztató. Bíró Ica-téma semleges volt, de pl. Nemcsák biztos, hogy nem játszotta meg, ha igen, jól csinálta.

Ilyen alapon, hogy "ha hülyének néznek, azt kurvára utálom", az egész életünket végighányhatnánk (lásd hányinger), mert "magasabb körökből" (értsd: politika) folyamatosan hülyének néznek bennünket. Ha egy műsor közben azon görcsölök, hogy igaz vagy megjátszás, akkor biztos nem lehet szórakozni. Én leszarom ezt a részét, ha szórakoztat, megnézem.

Részemről ennyi, kívánok neked hányinger mentes műsorokat és mindannyiunknak hányingermentes életet.

tomp Creative Commons License 2003.10.03 0 0 93

Majd légyszíves idézd be azt a beszólásomat, ahol pl. a Te értékrendedet minősítem, esetleg magamat az átlagnál intelligensebbnek és kiemelkedőbbnek tituláltam.
Kösz.

Ami pedig a műsort illeti, az olyan "átvágások", ahol a "becsapott" személy statiszta, ne adj Isten híres személy megbundázva (Bíró Ica) az elég nagy gáz. Magyarul ha hülyének néznek, azt kurvára utálom. Semmivel sem nagyobb energia, ha statiszták által előre megbeszélt szituációk helyett véletlenszerűen megtörténő helyzeteket raknak be. Előtte pont ez volt kifigurázva a Gálvölgyi showban. Az tetszett, pedig a Gálvölgyi magánéleti tevékenységét nem szeretem. De külön tudom választani a Heti Gennyesben tett megnyilvánulásait a politikafüggetlen paródiáitól.
Remélem kimerítő volt.

Előzmény: Liver (92)
Liver Creative Commons License 2003.10.03 0 0 92
Képzeld, létezik. Például én. Nem mondom, hogy végigröhögöm az egészet, de elszórakozom rajta.
Én inkább arra lennék kíváncsi, hogy az ilyen hozzád hasonló emberek miért gondolják, hogy az ő értékrendjük az etalon.
Azért azt részletezhetnéd, hogy mi a hányinger-keltő benne? És arra is kíváncsi lennék, hogy téged mi szórakoztat a média területén? Csak, hogy tudjam, mit kell néznem, hogy értelmes, intelligens embernek tűnjek...
Előzmény: tomp (89)
jenette Creative Commons License 2003.10.03 0 0 91
a Stohl - t tényleg jó hogy megismételték, ezt akár minden hónapban leadhatnák, nagyon tanulságos és nagyon valódi : tényleg így működik egy életképes ember.
Előzmény: bullseye (85)
jenette Creative Commons License 2003.10.03 0 0 90
a Márió ( vagy hogy hívják ) nagyon konstruktívan reagált : ha elkezdi anyázni azt a tahót, még nem lesz kint a harmonikája a vízből. ezért inkább egy szót nem szólt, ez teccik.
tomp Creative Commons License 2003.10.02 0 0 89

Most kiványcsiságbú'belenéztem, de hányok...létezik olyan ember a földön, akinek ez a sz@r tetszik????

bullseye Creative Commons License 2003.09.06 0 0 88
persze... bocs, korán volt, vagy későn, pedig engem nem keltettek hajnalban kamerával :)
Előzmény: FFeri (87)
FFeri Creative Commons License 2003.09.06 0 0 87
" a közérdekű közleményeik "
Mármint a Társadalmi célú hirdetésekre gondoltál, ugye? :)
Előzmény: bullseye (85)
bullseye Creative Commons License 2003.09.05 0 0 86
Jáksó
Előzmény: Törölt nick (84)
bullseye Creative Commons License 2003.09.05 0 0 85
érdemes volt mégeccer megnézni milyen rutinosan hazudik szinte folyamatosan - hiába, a hatalmas izgalom-kommentek a VVilágban megtették a magukét

sajna nagyrésze gagyi, de majom/nyúl/mókus motívumok legalább meglepőek, Blair Witch kemény volt (szegény kiscsaj), TVs akármi is, Pákót is jól bennehagyták a mondatban, a közérdekű közleményeik meg szinte kivétel nélkül telitalálatok voltak mindíg is.

Előzmény: cyber.greg (83)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!