Keresés

Részletes keresés

SumQuiSum Creative Commons License 1999.12.26 0 0 48
Az közvetítésben illetékes TVcsatorna a kereskedelmi TV2
Tersius Creative Commons License 1999.12.26 0 0 47
Dec. 28. -an lesz az Irigy Honaljmirigy koncert az eklubban! Legalabbis ezt az informaciot kaptam havertol. Bezony.
M M Creative Commons License 1999.12.17 0 0 46
Sziasztok!!!

Mi is ott voltunk a koncerten, szerintünk is eszméletlen jó volt. Kár, hogy leégett a BS.
Aki volt a bécsi Aerosmith, Jon Bon Jovi, vagy Bryan Adams koncerten, az írjon. Mi mindegyiken ott voltunk. Na pá!!

Tersius Creative Commons License 1999.12.15 0 0 45
De nem a BS ben... :(((
Előzmény: Moly (44)
Moly Creative Commons License 1999.12.13 0 0 44
Ott mondták, hogy akkor legközelebb 2000. február 13-án bulizunk egy hatalmasat!
Előzmény: Tersius (40)
CyberGreg Creative Commons License 1999.12.12 0 0 43
De dalszöveg van egy rakással. Bár az ékezetesek nálam hülye karakterek.
Tersius Creative Commons License 1999.12.12 0 0 42
Naja, azt nezem eppen en is, de ott bulilistanal csak a novemberi van, hireknel meg az, hogy novemberben volt, es milyen jo volt.
CyberGreg Creative Commons License 1999.12.12 0 0 41
www.irigyhonaljmirigy.com
Tersius Creative Commons License 1999.12.12 0 0 40
>Én ottvoltam a novemberin, nagyon jó volt. Állítólag legközelebb 2000 február 13-án lesz ugyanott.

Hmmm ez az info honnan van??? Mer ez marrhajo lenne!

Előzmény: Moly (39)
Moly Creative Commons License 1999.12.12 0 0 39
Hali!
Én ottvoltam a novemberin, nagyon jó volt. Állítólag legközelebb 2000 február 13-án lesz ugyanott.
Moly
Előzmény: Tersius (38)
Tersius Creative Commons License 1999.12.12 0 0 38
Hello!

En sajna lemaradtam a novemberi koncertrol :(((( Elfogytak a jegyek ugyanis mire en mentem venni. Itt viszont irtatok mindenfele decemberi dologrol, hat engem errol erdekelnenek reszletek!!!! Aki tud, mikor hol mennyi az ne titkolja!!! Koszi!

Tersius

Solt Creative Commons License 1999.11.21 0 0 37
Érdekes, azt hittem, hogy majd' három hete egy olyan oldalt linkeltem be, amin ugyanez a két album van fent.
Így hirtelen csak annyi különbséget látok, hogy az általam annak idején belinkelt oldal sokkal szebb és informatívabb, és én mégis csak egy 0-át kaptam? :-(
Előzmény: Sehonnai Bitang Ember (30)
banya Creative Commons License 1999.11.20 0 0 36
A koncert bazi jóóóóóóó volt! :))) Nemcsak a zenék, hanem a köztes gegek is nagyon szóltak! :)))))
Láccik, hogy anyait-apait beleadtak!
sallustius Creative Commons License 1999.11.20 0 0 35
A koncert tényleg k***a jó volt. A Jamiroquai koncertet is vették kamerával, és azt hiszem, hogy a Z+ nevű rettenet zenecsatorna fogja majd leadni az egészet egyszer később.Titok a neved, de én azt is tudom jól, a Földes Lackó nagyon rosszul szól.
Sehonnai Bitang Ember Creative Commons License 1999.11.20 0 0 34
Azt hittem a koncert következmény volt a hányás... .-))

Én gondoltam, hogy a blues jól húz majd... Hozzá lehet jutni valahogy ? Kamerák vették, lesz belőle valami a tévében/videón ?

Előzmény: freeze flash (33)
freeze flash Creative Commons License 1999.11.20 0 0 33
Bocsánatot kell, hogy kérjek az Elvtársnőktől, és Elvtársaktól, de az azóta eltel időszakban 1.) volt egy részvizsgám angolból, 2.) beteg volt a fiam 4 napig /2 napon át csak hányt/, 3.) utána velem ugyanez. :-(

Amit ígértem, nem felejtettem el, de fizikailag nem volt rá időm...
;-)

Mellesleg szerintem a koncert az elején /3-4 szám/ baromi rosszul szólt: puffogtak a mélyek, a közép /énekhang/ néha elég kásás és torz volt, a magas meg félpercenként sivákolt egyet.
Utána bugi volt nagyon!!! /Hogy ezt miért nem tudták _előre_ belőni?!/

De maga a hangulata, huúúúúúúú!!!!!!!! Nem?!
;-))))))))))

p.s.: az ultrától szétmart bikinit nagggggyyyyon hiányoltuk... :-(

SumQuiSum Creative Commons License 1999.11.19 0 0 32
Sziasztik!

Itt az official Mirigy homepage címe: www.irigyhonaljmirigy.com Weblap a tőlük megszokott színvonalon. A koncert pedig sirály volt. A küzdőtér elején legalábbis. Az "Ez a blues... pedig olyan jó volt, hogy azóta még a Shygayst sem utálom annyira

Előzmény: medwe (29)
Dr.W.Gy. Creative Commons License 1999.11.18 0 0 31
Koszi, meggyutt.
Előzmény: Törölt nick (28)
Sehonnai Bitang Ember Creative Commons License 1999.11.18 0 0 30
Köszönöm medwe, nagyon jól esett !

Neked nem esne jól egymásbakapaszkodva jól elénekelni egy Tali keretén belül, he ?

Előzmény: medwe (29)
medwe Creative Commons License 1999.11.17 0 0 29
Szia Sehonnai Bitang Ember!
találtam Neked valamit
Hónaljmirigy homepage
rajta egy csomó szöveg
üdw
medw
Törölt nick Creative Commons License 1999.11.17 0 0 28
Kedves Sehonnai és kedves Dr.W.Gy.!

Ne haragudjatok a késésért. A mailt éppen most küldtem el csatolva egy doc-ot.

Mégegyszer bocsi! Remélem még aktuális.

Tisztelettel: Kis

Sehonnai Bitang Ember Creative Commons License 1999.11.12 0 0 27
Kevés a jegy, de vidékről hozzák a megmaradt jegyeket és azt adják e koncert előtt.
Úgy hallottam, hogy meglepiként a Sájgájsz-szal fognak bluest énekelni (Danubius riport a Sipos-okkal)
Előzmény: Dr.W.Gy. (26)
Dr.W.Gy. Creative Commons License 1999.11.12 0 0 26
Igen. Engem is...

Ja, sajna jegyem nincs mára, úgyhogy azt hiszem lemaradok a jórol. Kicsit későn akartam venni, már mendenhol elfogyott. Megtölti a Mirigy a BS-t...?
Na majd decemberben, addig is kimegyek még koncert előtt a BS-hez, hátha kapok jegyet, ha nem, átmégyek a PECSA-ba Junkies-ra.

Előzmény: Törölt nick (24)
Sehonnai Bitang Ember Creative Commons License 1999.11.12 0 0 25
Hú, még nem küldted el ?! Azonnal nyomd át nekem !
Vendégem vagy egy sörre a Tali 12.-őn.

Csók !

Sehonnai Bitang (M)irigykedő Ember

Előzmény: Törölt nick (24)
Törölt nick Creative Commons License 1999.11.12 0 0 24
Sehonnani B. E.!

Nekmem megvan Doc.-ban az utolsó lemezük teljes dalszövege, érdekel?

Kis

Sehonnai Bitang Ember Creative Commons License 1999.11.12 0 0 23
Köszönöm mindőtöknek a konstruktív részvételt!
Azt hiszem egyetértetek, hogy freezee flash ajánlatát fogadom el,akit későbbiekben - anyagi helyzetem javulásakor - megkeresek az erkölcsileg elítélendő másolások ügyében.

eSPé, sportmeccsen inkább az ellenfél totális megsemmisítésére koncentráljunk !

Mindenkinek jó szórakozást, kár, hogy nem lehetek ott, de majd úgy is meséltek, úgy-e?

Más (ötlet):
Volna-e tehetségetek valódi IHM számokat írni. Vagyis olyan paródiákat, amit Ők még nem írtak meg, ám méltán előadhatnának, he ?

Előzmény: freeze flash (3)
freeze flash Creative Commons License 1999.11.11 0 0 22
Ja, apropopó: Ti hol lesztek a koncerten? Én az A4-ben ülök... /NEM a papírlapon!!! ;-)))))/
freeze flash Creative Commons License 1999.11.11 0 0 21
Az a lexebb a dologban, hogy a borítóra nyomott szöveget sok helyen meghágják a prozódia /az adott dallamra könnyebben mondható szöveg - egyszerűbben fogalmazva/ miatt, de úgy még általában jobb is. Egy csomó ilyen van több CD-jükön.
Ronina Creative Commons License 1999.11.11 0 0 20
Nem tudom, hogy mennyire használ roham ellen, de decemberben majd vígasztalódhatsz az E-klubban. Az ugyan nem sportcsarnok, de éppen ezért sokkal családiasabb a hangulat. Egyébként meg szombaton nem lehet hazamenni? (Vagy akkor meg már minek?)
Előzmény: Wolverine (19)
Wolverine Creative Commons License 1999.11.11 0 0 19
Én meg rohamot kapok, mert már két hétvégén nem voltam otthon, haza kell mennem és így nem lehetek ott :-(((((((

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!