Keresés

Részletes keresés

Passzív befektető Creative Commons License 2022.01.24 -1 0 214

Az h jó befektetés-e az attól függ milyen árért milyen értéket kapsz cserébe, emellett tranzakciós költségek és adók, bevételtermelő képesség!

Előzmény: Kar84 (212)
Kar84 Creative Commons License 2022.01.24 -1 0 213

BE SZÁLLJ....

Kar84 Creative Commons License 2022.01.24 0 0 212

Az ingatlan hoszútávon mindig jó befektetés. Ha követed a híreket, eseményeket, képben vagy a trendekkel, akkor érezni fogod, hogy az ingatlanpiac az eladók számára kedvez, látod majd, hogy minden bizonnyal a csúcs közelében jár. Sejted majd, hogy épp a boom közepén járunk, de elég bátornak is kell lenned, hogy

Passzív befektető Creative Commons License 2021.10.21 -1 0 209

Az ingatlan akkor jó ha egy vállalat mérlegében van, mert az tudja belőle kihozni a legtöbb profitot, önmagában az ingatlan nem termel jövedelmet, ahhoz profi szakértelem kell!

Előzmény: Kar84 (208)
Kar84 Creative Commons License 2021.10.21 0 0 208

Az ingatlan a legjobb befektetés Magyarországon

Csak tudni kell jól időzíteni és  tudni kell mikor kell venni.....

 

https://ingatlan5.hu/Ingatlan-elad%c3%a1s--Hogyan-alakulnak-az-ingatlan%c3%a1rak

Passzív befektető Creative Commons License 2021.09.30 -1 1 207

Ez egy hatalmas átverés!

Előzmény: cryptoheff (206)
cryptoheff Creative Commons License 2021.09.26 0 0 206

Sziasztok!

 

Szeretnék bemutatni egy projektet, „Ai. marketing” a neve.

A cég 2 éve működik.

Bevétele Cashback rendszeren alapul. Röviden: a cég hirdetéseket vásárol (pl. Facebook, Instagram, YouTube,  Google, stb.). Amikor eladás történik, a partnerek jutalékot fizetnek, a cégnek (nekünk).

Partnerek például: Simple Dress, Kütyübazár, Floryday, Pandora, Lidl, Lenovo, Kiko, Kaspersky, Decathlon, stb. - több ezer üzlet. A weboldalon az összes partner megtalálható, illetve a cég adatai szintén.

 

Havonta 25-35 %-os hozamra lehet számítani. Ez rengeteg, de valóban elérhető.

 

Ezenkívül a cég biztosít egy 50$-os ajándék utalványt, amivel tesztelhető a működés, ehhez nem szükséges befizetés.

Itt hagyom a saját linkem, ha ezen keresztül csatlakozol (fontos, hogy a referencia szám: d279376), megkapod az 50$ ajándék utalványt.

 

https://inb.network/#/?ref=d279376

 

Ez pedig egy videó a projektről, a regisztráció és az indulás menetéről.

https://www.youtube.com/watch?v=RHqituuS8E0

 

Amennyiben kérdésed lenne, keress bátran. Elérhetőségem publikus.

 

A fent leírtak nem minősülnek pénzügyi tanácsadásnak, pusztán a lehetőséget mutatom meg annak, aki nyitott a passzív jövedelemszerzés iránt. Mindenki maga dönt a saját pénzéről! A te pénzed, a te felelősséged!

GaboXX Creative Commons License 2020.12.22 0 0 205

Szia

 

Itt egy új lehetőség

TOP kripto ba való befektetés. 

http://my.blockchaincapital.pro/?ref=5622

 

https://blockchaincapital.pro/#

 

Ha érdekel tudok segíteni.

Szép napot!

Előzmény: Zöldikeke (201)
bluebeach Creative Commons License 2020.09.28 0 0 204

Sziasztok, Befektető részére keresek Budapest belső kerületeiben, vagy SPA régióban lehetőleg üzemelő eladó hotelt, illetve Budapesten belvárosi eladó lakóingatlan projektet.

Zoltán

Rugo72 Creative Commons License 2020.05.17 0 0 203

Szia ! Egy jo tanács SCAM oldal - benyelik a pénzed - utána is tudsz nézni az interneten !!!

 

Sok Sikert !

Előzmény: Zöldikeke (201)
Rugo72 Creative Commons License 2020.05.17 0 0 202

Sziasztok !

 

Akiket Btc befektetésen belül felhöbányászat érdekel az a következö cimen megteheti !!!

 

 

https://www.dualmine.com/?ref=28405

 

Az oldal réges régen müködik - Én már közel 2 éve használom - A kifizetések rendben 48 orai idövallumban zajlanak ... Ezen az oldalon nem csak BTC van hanem más Kriptok is mint

Etherum, Bitcoincash, LiTeCoin, DashCoin,DogeCoin, Zcash(Zec) és Monero (XMR)  ...

 

Ha nincs kriptod De venni szeretnél !

 

https://www.mrcoin.eu/hu/

 

Az oldal megbizhato többször is rendeltem innen - Egy mobil telefon és bankártya szükséges amiröl utalod a pénzt !!! A minimum rendelés 8000 HUF  -tol !!!

 

Az utaláshoz szükséged lesz egy Pénztárcára

 

https://freewallet.org/

 

Regisztrálj elsönek - ha a regisztráciod sikeres kapni fogsz egy üres pénztárcát !!! A kivánt Coint válaszd ki a recieve alatt - Rákattintva a kivánt kriptora kapni fogsz egy betükböl és számokbol állosort - Ez a saját pénztárcád cime - Ezt kell bemásolnod például a MrCoin ba , hogy megkapd a kriptodat - Egyébként a transakcios dij most elégé fenn van 0.001 btc (a Btc-nél) persze ez mindig változik !!! Javaslom az olcsobb Coinokat mostanság ...

 

Sok Sikert !!!

Zöldikeke Creative Commons License 2020.05.05 0 0 201

Sziasztok!

Kezdö vagyok, segitségre lenne szukségem.

Gondolkozom a Bitcoin kereskedésen, a Bitcoin Revolution segitségével. A regisztráció után azonosítást is kér az oldal. Személyi igazolvány fotoja ill. bankártya adatok kellenek. 

Van vkinek tapasztalata ezzel kapcsolatban? Megbizható vagy átverés? Megadhatom az adataimat?

Nagyon hálás vagyok minden infoért!

Passzív befektető Creative Commons License 2020.03.06 -2 0 200

Független pénzügyi tanácsadást végzek termékértékesítés nélkül, fókuszban a pénzügyi szabadság szintjének elérése, semmilyen szolgáltató termékét nem ajánlom, elsősorban egyedi részvényekkel, indexkövető ETF-ekkel foglalkozom, 12 éves tőkepiaci kereskedési tapasztalattal rendelkezem, jól ismerem az aktív és passzív tőkejövedelem elérésének útját, akit érdekel: ztmanolin@gmail.com 06 50 120 8234 - DigiMobil.

Hívjatok, van rálátásom a tőkepiac teljes egészére, az MSCI indexeken alapuló ETF-ekre is, kizárólag szabályozott tőzsdékkel foglalkozom, amelyeken kiváló vállalatok mérettetnek meg. 

Befektetéssel és spekulációval, tehát trade-eléssel is foglalkozom, szívesen együttműködöm azzal akit érdekel, független privát banki szolgáltatást ajánlok, ez a szakmám, amely a hivatásom.

ntaicn Creative Commons License 2019.08.20 0 0 199

https://www.valforex.com/hu/2019/05/exp-asset-review-is-expasset-com-real.html

Az az igazság, hogy a legtöbb befektető nem tud erről a kétes honlapról, az, hogy ez csak egy MLM, amely Crypto kereskedelmi műveletként működik, így törvényes maradhatnak. Tudnia kell, hogy egy ilyen Crypto pénznem művelet csak úgy tesz, mintha kereskedést folytatna és nyereséget szerezne a kereskedésből, ha valódi értelemben csak betéteket gyűjt, és e források egy kis hányada az idősebb tagok fizetésére szolgál, hogy ösztönözze őket több pénzt befizetni. Nincs ilyen törvényes játék. Először is, nincsenek valódi termékeik, amelyeket értékesítenek, és mivel még csak nem is kereskednek, csodálkozunk, hogy milyen jelek vannak.

A termékek, amelyeket úgy tesznek, mint a Crypto valuta kereskedési oktatás és jelzések. Ha valóban tudják, hogyan kell kereskedni, nem hiszünk abban, hogy a piramisrendszer építésére koncentrálnak. Úgy véljük, hogy pénzt hoznak létre a piacokról, nem pedig egy illegális rendszerben.

Ha elvárja, hogy az Exp Asset pénzt kapjon a titkos kereskedésben, csalódni fog. Ez csak egy olyan MLM, amely azt akarja, hogy reklámozzák, és mások is bejutjanak a rendszerbe, így pénzt keresnek.

Ritka esetekben az MLM-eket a jó termékek reklámozására használják, de a legtöbb esetben csak olyan pénzügyi piramis sémát rejtenek el, amely gazdagítja azokat, akik a tetején vannak, ami az Exp Asset esetében.

A legjobb tanács az Ön számáraAz Exp Asset minden bizonnyal csalás, és soha nem támaszkodhat az ilyen weboldalra, hogy bevételt generáljon. A nap végén az üzletet úgy alakítják ki, hogy biztosan elveszítsen pénzt.

Előzmény: david0789 (197)
porribalboa Creative Commons License 2019.08.08 0 0 198

A részvénypiaccal,most nagyon vigyáz!

Brokik vagy más ügynökök, be ne fűzzenek,valami rossz befektetésbe.

david0789 Creative Commons License 2019.08.07 -1 0 197

Befektetést keresel amiben kevés idő alatt megduplázhatod vagy akár megtriplázhatod a pénzedet szinte kockázat nélkül?

Én meg tudom mutatni neked ezt a LEHETŐSÉGET!!

Annyi dolgod van, hogy rámírsz facebookon https://www.facebook.com/mikola.david vagy küldesz egy üzenetet az e-mailomra (mikoladavid662@gmail.com) és én elmondok neked mindet amit tudnod és tenned kell hozzá. Ne halogasd a döntésed azzal kapcsolatban, hogy bármennyi pénzed van és többet akarsz belőle csinálni, 1 éven belül akár a pénzed triplájához jutsz hozzá egy nagyon egyszerű befektetéssel.
Ebben a befektetésben semmit nem kell tenned, csak annyit hogy befekteted a pénzedet és az termeli saját magát, magyarul a pénzed dolgozik helyetted.

A további információkéret keress meg az alábbi elérhetőségeimen, ha azt szeretnéd, hogy több pénzed legyen!!

A segítségem mellett bizonyítékokat is tudok mutatni e sikeres üzlet és befektetésről. Én már megcsináltam és sikerült!!!

Most te következel!!!

 

Elérhetőségeim mégegyszer:

facebook: Mikola Dávid https://www.facebook.com/mikola.david
e-mail: mikoladavid662@gmail.com

telefon: 06 20 5167571

 

Keress bátran, hogy sikeress lehess!

kocsis.janos Creative Commons License 2018.12.20 0 0 194

Sziasztok!

 

 

Siófokon az Ezüstparttól pár utcányira, a nyaralóövezeten belül szeretnék megvásárolni egy ingatlant és nyaraltatni benne! Telken belül két különálló épület van, melyekben összességeben 3 apartman került kialakításra, 16ember elszállásolására van lehetőség! Ehhez viszonyítva nagyon jó àron eladó az ingatlan.....viszont :( Sajnos egyedül nem fogom tudni megvalósítani tőkehiány miatt!! Ehhez keresek olyan személyt, aki lát benne ugyanúgy fantáziát ahogy én és hajlandó egy szerződèsbe foglalt összeget befektetni, egy ugyancsak szerződésben foglalt havi vagy akár éves törlesztésben megkamatoztatni a pénzét! Az összeg amely hiányzik álmaim megvalósításához 10.000.000Ft! Úgyvélem, hogy ez az összeg hamar megtérül ezen a helyen és ilyen adottságokkal, amikkel ez a ház rendelkezik! Amennyiben felkeltettem az érdeklődésed kérlek írj rám a kocsis.janos009@gmail.com címen és vàzolnám a terveket amelyek neked is tetszeni fognak ;)

ntaicn Creative Commons License 2018.11.04 0 0 193

Egész pontosan milyen ingatlan, milyen célra használnánk? Van olyan jó lehetőség mint egy vállalat, tehát részvény? 

Előzmény: Atelier77 (191)
Atelier77 Creative Commons License 2018.05.13 0 0 191

Hi, 

Magyarországi ingatlan befektetéshez, fejlesztéshez keresek tőkéstársat magam mellé. 

tőke igény: 10 M  +

Projektek viszonylag rövidek 3-6 hónap

megtérülés 10-15% éves, projekttől függően, tételes elszámolással, betekintéssel  

kockázat minimális, hiszen a pénz az ingatlanban van 

 

Ha érdekel az ajánlatom, e-mailben várom a megkeresést! 

 

 

Android játék Creative Commons License 2018.05.11 0 0 190

Üdvözlök mindenkit!

 

Gondoltam megpróbálom ezt a fórumos figyelemfelkeltést, hát ha járnak erre megfelelő emberek. 

Befektetőt keresünk egy napenergia rásegítéses rendszerű generátor gyártásához. Előnye, hogy közel ingyen termeli az áramot. 1500w teljesítményű ingatlanokban és elektromos autókban is felhasználható.

Akit érdekel a megújuló energia, érdekelt a meglévő nem tökéletes rendszerek továbbfejlesztett verziójában részt / részesedést szerezni, az írjon nekem. 
Szükséges összeg 5.000.000Ft.

vvikiki Creative Commons License 2018.01.14 0 0 189

LEGJOBB BEFEKTETÉS A TUDÁS ÉS AZ IDŐ!!! AZOKNAK IS SZÓL, AKIKNEK NINCS ANYAGI HÁTTERÜK!

Sziasztok! Én régebben, 2 mlm-be kezdtem bele. Az első termékekről szólt. A másik egy vásárlói közösség kiépítéséről. Az elsőnél elindultam a katalógussal a kezemben, a szomszédokhoz. Lettek rendelések, 1-2, de 3 hét múlva, éreztem, hogy ezt valahogy nem szeretném tovább. Ráadásul, őszinte leszek, nem voltam meggyőződve, a termékek "valóban jó"-ságáról. A másiknál, nagyon nagy szerencsém volt, mert az első pár ember között, akik regisztráltak, (ismerős volt), hatalmas karriert futott be, több száz ember csatlakozott hozzá. Viszont ez csak az egyik vonalam (lábam) volt, a másik oldalon semmi nem történt, mert még szóltam pár embernek, meg ismerősöknek, hátha valakit érdekel. Visszatartott, hogy elég nagy összegeket kellett befektetni, és nem mertem vállalni a felelősséget, bukta esetére. A hozzám csatlakozott ismerős, egyébként, tényleg milliós tételeket keresett, de hozzá tartozik, hogy ő előtte is pénzügyi területen mozgott, magas beosztásban. Kb. egy hónapig tartott a próbálkozásom, de aztán elmúlt. Viszont, mindig is vonzott, ez a munka. Ezek a történetek, 10 évvel ezelőtt voltak. Azóta sok mindent dolgoztam.(És időnként ide-oda beregisztráltam, hátha csoda történik). És most jön a lényeg! Kb. 1 hónapja, felfigyeltem, egy termékre. Videóban láttam, milyen jól "működik". Tisztítószerről van szó. (Vannak amúgy háztartási termékek, kozmetikumok, pipere cuccok is). Elkezdtem utánna nézni, vásárlói hozzászólások, tapasztalatok, stb. Újra fellángolt bennem a vágy, hogy neki lendüljek. Átgondoltam. A termékek jók, ráadásul, napi használatúak. Minőség szuper, az ára nagyon korrekt, folyamatos akciók, olcsóbb, mint a bolti termékek. Ha valaki regisztrál, még olcsóbban hozzájut. Regisztráció ingyen!!! Kezdőcsomag Nincs! Ha valaki szeretné a termékeket megismerni (illik, ha már ajánlja másoknak) kb. 1500 Ft-ért kérhet, minta csomagot, sok termékből összeállított, mindegyikből egy pici. A másik lényeges. Most már itt az internet. Online van a katalógus, online a rendelés, online lehet megoldani a marketinget, itt a fb. és még sorolhatnám, amik még 10 éve nem voltak, mint feltétel. Viszont, amire rá kellett jönnöm. Az mlm, egy szakma. Nem elég az, hogy ismerősnek ajánlom, és ő meg majd tovább. Ha adott a jó háttér (cég és termékek és jó jutalékok), a leglényegesebbet neked kell hozzátenni. Ez te magad vagy, és a marketinged. Én most ezt tanulom, videók, írások, minden, ami ezzel kapcsolatos. Elkészült a weblapom, elkészült a fb. oldalam, a csoport oldalam. Mennek a hirdetéseim. Mondom, ez még 1 hetes sztori, de már az indulás is teljesen más, mint előzőleg. Tudatos. Tanulok, hogy legyen mit tovább adni, mert itt merem vállalni a felelősséget, hogy mást is segítsek, hogy ebből legyen jövedelme, és csapatot építsen. Régen, egészen lelkes szponzoraim voltak, a mostanival talán egyszer beszéltem, online, és nem is igényelem, mert csinálom,csinálom,csinálom. Magamtól. Lehet, hogy egyszerűen, meg kell érni az egészre. Ez persze nem kor kérdése, nálam most jött el. 

Ha esetleg valakit komolyan érdekel, nézze meg, miről beszélek.

http://legjobb.oldalunk.hu/site.php?sd=legjobb&page=U6f76IYWGQ

BlueAqua Creative Commons License 2018.01.02 0 0 188

Befektetőt / Befektetőket keresünk !

 

3 kül. tevékenységhez befektetőket keresünk !

1. Speciális idegenforgalom - tőkeigény: kb.500M Ft

 

2. Mezőgazdasági tevékenység, amelyet Magyarországon MÉG senki nem csinál, pedig igény bőven lenne rá - tőkeigény : 50-100M Ft között!

 

3. Biztosítással kapcsolatos tevékenység . NEM ügynökösködés! - Tudomásunk szerint egyedülálló lenne a Világon ez az új, általunk kiötlött biztosítási tevékenység ! Tőkeigény : nem felmért, de biztosítói, jogi, szakmai hátteret is igénylünk!

 

Részletesebb tájékoztatást személyesen, telefonos egyeztetés után! 704224388

Ha csak a kíváncsiság hajt és nem rendelkezel a megfelelő anyagi háttérrel, vagy csak linkeskedni akarsz, akkor kérlek ne hívj, mert mi mindent komolyan gondolunk !

deejaytv Creative Commons License 2017.12.27 0 0 187

Sziasztok!

 

Főállás mellett szeretnék az öcsémmel csinálni egy karosszéria lakatos és fényező műhelyt. Már nagyon sok szerszámot vásároltunk, a hely is meg van, de még kellenének gépek. Pl. angol kerék, lemezhajlítók, hegesztő berendezés stb..

 

A befektetési ajánlatom a következő lenne: 1 millió forint alatti befektetés, 12 hónapra +20% hozammal. Például 500.000 forint esetén 600.000 kerül visszafizetésre havonta 50.000 forintos törlesztéssel. A pénzből vásárolt gépekre zálogjogot lehet bejegyeztetni ami a befektető költsége. Ha nincs az adott hónapban teljesítés akkor a gépet el lehet vinni, és csak akkor kell vissza adni, ha történt teljesítés. A befektetés álláspontom szerint minimális kockázattal jár, hiszen tárgyi fedezet van mögötte, amit akár végrehajtás útján törvényes módon el lehet venni.

 

Nem csak pénzügyileg remek lehetőség ez, hanem emberileg, társadalmilag is remek dolog, hiszen egy új vállalkozást van lehetőség támogatni, mely munkahelyeket teremthet.

 

Flex88 Creative Commons License 2017.11.14 -1 0 186

Sziasztok, egy új cég van növekvőben, 
egész Európában kezd terjeszkedni, csak Belgiumban 3 hónap alatt több mint 800 új tagot számlálunk. Magyarországon még nem ismert, e cég kerül bemutatásra Budapesten néhány hét múlva. 

Havi 25-30 % nyereségre tehet szert.  

 

Törölt nick Creative Commons License 2017.05.22 0 0 184

Befektetési lehetőség, 1 év alatt 20% hozam

 

Erotikus jellegű, de szexmentes, hosszú távon stabilan működő, teljes mértékben legális project-hez befektetőt és egyben üzlettársat keresek.

A befektetett összeg (5M HUF) legjobb esetben 6-7 hónap, legrosszabb esetben 12-13 hónap alatt 20%-os hozammal megtérül, és egyben passzív jövedelemként fogható fel, ami minimális időbefektetést jelent a működtetéséhez, részleges visszaforgatás esetén 35-40%-os hozamemelkedés érhető el.

Kulcsrakész üzleti tervvel és kompetenciával rendelkezem, ha érdekli keressen bátran!!!

Elérhetőségem: szilard@dr.com

alghero Creative Commons License 2015.03.15 0 0 182

Az ingatlan a legjobb befektetés

,de nem Magyarországon hanem Ausztriában.

Évi 30-35% kamat befektetök számára,rövidtávú 10-12 hónapos befektetés esetén.

Alsó határ 150 Mill. Ft.

 

 

Bövebb info:http://www.startapro.hu/hirdetes/szolgaltatas-uzleti_szolgaltatas-befekteto_uzlettars_berlotars/befektetes_becsben/sopron/3166098

cz.viktor Creative Commons License 2013.09.12 0 0 181

Sziasztok!

 

Szerintem a legjobb befektetés manapság a videó kommunikáció. Ez a jövő gyakorlatilag ez a leghatékonyabb kommunikációs forma. Ha valaki az üzleti életben akar létezni muszáj beszereznie ehhez a legjobb eszközöket. Ráadásul ez neked dolgozik még akkor is ha nem vagy otthon pihensz vagy mást csinálsz. Az írott szó vagy a beszéd manapság már nem elég, már a mobiltelefonok is így működnek. Ezzel otthonról egy világméretű üzletet is felépíthetsz. Több információ a blogomon: http://legfelsobb.blogspot.hu/

chaser995 Creative Commons License 2013.09.01 0 0 180

uhu20:

 

"OFF

 

Gyakorlatilag minden soroddal egyetértek! Annyivel egészíteném ki, hogy pont az általad említett hitelbuborék okozta eszközárrobbanás az, amit szintén figyelembe kell venni. (Persze spekulatív módon, hiszen előre kell gondolkozni.)

 

Pl. ha azt prognosztizálod, hogy kezdődik egy új buborék, miközben az adott eszköz vásárlásához mondjuk csak a tőke 80% áll a rendelkezésede, akkor lehet izgulni, hogy eléred-e a 100%-ot addig, amíg el nem kezdődik a rohamos áremelkedés. Mert könnyen járhatsz úgy, mint a kutya, aki azt a kolbászt kergeti, ami a hátára erősített boton lóg - azaz soha nem érheti el.

 

Tkppen szerencsés vagyok, hogy 99-ben vettem lakást. Ugyan 30%-kal többe került, mint ha egy évvel korábban tettem volna, viszont csak kb 1 millió ft hitel kellett. (Akkoriban az is elég megterhelő volt nekem.) Ha várok 1-2 évet, akkor már 3 milla kellett volna, miközben a megtakarításaim messze nem növekedtek volna ilyen ütemben. Persze szerencsém volt inkább, hogy akkor voltam olyan helyzetben, hogy nagyon muszáj volt már a saját lakás....

 

A mindenféle megmentésekből nekem is elegem van. A fórumon is többször leírtuk már, hogy bármely megmentés filozófiája olyannak kellene lennie, mint az USA-ban - amikor "megmentették" a Fordot és tsait, akkor az állam résztulajdont szerzett. Itt is ezt lehetne tenni, ha nagyon muszáj lenne, azaz a fizetésképtelen adósok ingatlanjai állami tulajdonba mennének és bérlakásként üzemelnének. Annyiban azért ludas az állam is az egész cirkusz kialakulásában, hogy nem szabályozta kelőképpen a hitelpiacot. Kb. mint ha 12 éves embereket szolgálhatnának ki a kocsmában, olyan volt, hogy 10 évre, 0% önerővel, de azért relatíve magas THM-mel árulgatták az autókat hiteleket.

 

Én sem akarom szétoffolni a topikot, így majd máhol folytatjuk, hogy akkor mindezek hogyan befolyásolják a befektetési döntéseinket. :)"

 

Hogyne. Így is kell kalkulálni. Pont 2009-ben akartam ingatlant venni. Mindenki (főleg a közvetítők" súlykolták", hogy nincs lejjebb, mert nem mennek lejjebb az árak, gyors válság volt (persze az. Csak Szeretnétek). Én vizsgálgattam az akkori helyzetet, de nem láttam esélyét, hogy a fizetőképes kereslet megjelenjen a piacon: deleveraging globálisan>>megszorítás vállalati/egyéni/állami szinten>>humánerőforrás leépítése>>fizetőképes kereslet csökkenése (Kb. 10-20 évig eltarthat). megvizsgáltam ahol vennék ingatlant, ott mire számíthatok: Visszaköltözés a fővárosba, hitel leépítése, ház eladása, munkahelyek esetleges megszünése>>megélhetési ktg-ek növekedése. Ez bizony csökkenő/nominálisan stagnáló árakat (ha már stagnál már beelőzöm ugye amire utaltál) vetít előre. Úgyhogy mély levegő, és a befektetések tovább görgetése. Gyakorlatilag konkrét  házak (!) még mindig hirdetve vannak azóta(!) 20-30%-kal olcsóbban, amik érdekelhetnek. A vagyontermelő mutatóm (friss tőke+hozam) pedig nőtt így a kettő rációja: össz. nettó pénzügyi vagyon/szóbajöhető lakóingatlanok átlagára  extrém módon ugrott. Mondhatni megduplázódott.

 

A makroelemzés a hétköznapokban is hasznos.

 

 

" Mert könnyen járhatsz úgy, mint a kutya, aki azt a kolbászt kergeti, ami a hátára erősített boton lóg - azaz soha nem érheti el."

 

meg van/volt az esélye. Ezt mindenkinek egyénileg kell megjátszania, kispekulálnia. 

 

 

"

Ha várok 1-2 évet, akkor már 3 milla kellett volna, miközben a megtakarításaim messze nem növekedtek volna ilyen ütemben. Persze szerencsém volt inkább, hogy akkor voltam olyan helyzetben, hogy nagyon muszáj volt már a saját lakás...."

 

Az egy olyan esemény volt melynek megismétlődése kevés eséllyel következik be 10 éven belül. Sokan ezt gondolták visszatérni 2007-2009-ben. Ezért is lehetett hisztéria ("Most vagy soha, mama").  A jobb helyeken (főleg főváros) lesz áremelkedés, főleg ahol nominálisan nem voltak nagy esések. Sok helyeken, meg az eladhatatlan kategóriába kerülnek az ingatlanok. Azonban a II, XII, V. kerületben, jó fekvésű, biztonságos, erős infrastruktúrával rendelkező településeken viszont mindig jó befektetés lesz egy ingatlan. Lesz rá fizetőképes kereslet.

 

 

" azaz a fizetésképtelen adósok ingatlanjai állami tulajdonba mennének és bérlakásként üzemelnének."

 

Valami ilyesmi.

BlackVoid2 Creative Commons License 2013.04.19 0 0 179

Arany.

Van külön topikja, ajánlom az alapos tájékozódást, szoktam sok cikket linkelni ha megy az angol.

Javaslom az egész topik elolvasását az elejétől, tanulságos (sztem).

Előzmény: dracon08 (174)
befektet Creative Commons License 2013.03.25 0 0 177

Fortress Insurance & Investment valaki halott róla?

Megkerestek és elég magas kamatot ígértek negyed évre 20%-ot!

Ha tud valaki bővebb információt megköszönném...

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!