Keresés

Részletes keresés

Ronika Creative Commons License 2001.07.09 0 0 507
Lesz Dragonball AF?
Remenykedjunk!

Egyebkent nem tudja valaki hogy lesz e valaha magyar tv adon a DB sorozat?

udv: Ronika

nyman Creative Commons License 2001.02.18 0 0 506
Most a pokenonon a sor: Az ORTT szerint ártalmas a Pokémon
Senki_Alf Creative Commons License 2000.05.08 0 0 505
Érdekes a dolog mert a cartoon networkon lennie kéne, és amikor rajta a sor akkor más kezdődik.
5PM GMT az nálunk 18:00. Na, és olyankor másvan, pedig előtte ki is irják hogy 15 min left.

Lehet hogy az ORTT miatt a kábelszolgáltató mást rak a dragon ball helyére? szabad ezt?
vagy hogy van ez?

Senki_Alf
akinek azé hiányzik ez a szar, mert nézte...

Itep Creative Commons License 2000.03.11 0 0 504
HEJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
6Boci Creative Commons License 1999.11.29 0 0 503
Hali!

Ujra lesz Dragonball Z az Rtl klubbon.Keso este kezdik. Hetfon es szerdan lesz adas.Mar ma is!

udv:Boci

bandikaa Creative Commons License 1999.09.20 0 0 502

BETILTOTTAK A DRAGONBALLT

meg jo.
legalabb nem hulyiti tovabb a kolkoket!
bandikaa

Tray Creative Commons License 1999.09.20 0 0 501
Hehe :)). Jóvanna lesz*rom. Csak kedveskedni akartam :)))))))
(hogy én mekkora farok vagyok)
Hungary01 Creative Commons License 1999.09.20 0 0 500
Ehe ehe, én a 191. résznél tartok, mikor Son Gohan Super Saiayinként megöli Cellt:))
Tray Creative Commons License 1999.09.20 0 0 499
Mielőtt elkezdeném elmondom hogy én is anti-DB-s vagyok, de szerintem, ahogy az ORTT betiltotta az egyszerűen pofátlanság volt. Nyugodtan lehetett volna este adni. Nos akkor elmondanám a 122-126. rész tartalmát:
Trunk elmondta Gokounak, hogy ő a jövőböl jött és ő Bulma és Vegeta fia. Adott S.N.-nak (son Gokou)egy gyógyszert, mert az ő elmondása szerint 3 év múlva megbetegszik és csak ez az egy gyógyszer mentheti meg. Továbbá elmondta, hogy 3 év múlva két robot fog megjelenni (#19 és #20), hogy elpusztítsák a földet. Trunks szerint ahonnan ő jött ott az ÖSSZES csillagharcos meghalt (Krillin, Yamcha, Piccolo, Son Gohan, Vegeta) a robotok támadás következtében. Ifjú Sátán hallotta a beszélgetésüket és elmondta a többieknek mit mondott Trunks kivéve azt, hogy ő Vegeta és Bulma fia. A többi részben csak azt mutatják, hogy hogyan edzenek a "Nagy Öszzecsapásra".
A barátomnak sikerült megszerezni-e a 129. részt, melyben Son Gokou megbetegszik és kiderül hogy 20 (!) robot létezik nem kettő. Színre lép a k*rva erős :) Vegita aki megmenti Gokou életét és harcba száll #19-el.

Ha esetleg valamelyik nevet rosszul írtam, azért bocsánat :). Aztr ajánlom, hogy aki megakarja venni valamelyik kazettát az vegye meg a 2-t, melyben a két robottal való csatározást mutatják be. Az 1-ben csak az előkészületek vannak.

üdv Tray

originalqszi Creative Commons License 1999.09.17 0 0 498
Na szóval: ma végre láttam egyet az RTL II-őn (német)! Mit mondjak????? Semmivel sem jobb, mint a többi Nickelodeonos baromság! Nem is rosszabb!!! Mért tiltották be????????????????
Hungary01 Creative Commons License 1999.05.09 0 0 497
Hát igaz, ami igaz tüntetni én se mentem volna ki az tuti. Egyébként ki tudja, hogy áll a per?? DB GT-t meg egyáltalán nem láttam, hol juthat hozzá az ilyenhez az egyszerű földi halandó?

"Apropó láttad a 122. részt Rílpléjörörn?"

Láttam, meg onnantól kezdve még 30-at. Kicsit tömény vót így egybe, dehát ha már itt ez a CD miért ne nézzem meg...
Igazából egy szavam se lehetne. 4x annyi DB-t látok, mint amikor ment a TV-ben. Nem volt túl humánus megoldás ez a betiltás, meg semmi se változott meg tőle, de nincs mit tenni.
Megvenni=>Leszinkronizálni=>Betiltani
Ez a magyar módi.

Előzmény: fczigony (495)
fczigony Creative Commons License 1999.05.09 0 0 496
Ezer bocs a gramatische bágokért,már rég' írtam...
fczigony
fczigony Creative Commons License 1999.05.09 0 0 495
Nyugi nyugi...
Én is néztem DBZ-t,szerettem,de azért ekkora cécót nem csináltam belőle.Jó volt,jó volt,de néha egy kicsit sok is.Voltak benne unalmas részek(de gyűlöltem Chi-Chit,Master Roshit meg az egyéb "poénos"szereplőket.Tűntetni egy ilyenért meg élből hükyeség,mert úgysem lesz semmi eredménye.Egyébként az RTL-Klub berakhatná késő estére,akkor nem ugathatna a Testület.
Javaslom inkább olvass,hidd el sokkal jobb dolgokra akadsz,mint ez.Vedd kézbe pl a Dragonlance sorozatot,és megtudod,mi a jó.
Szóval DB,DBZ,DB GT rulez,de azért korántsem annyira.
Apropó láttad a 122. részt Rílpléjörörn?
fczigony
Előzmény: Hungary01 (494)
Hungary01 Creative Commons License 1999.05.09 0 0 494
"Én csak arra a mondatra lettem egy mérges, hogy a takonyball a filmtörténelem legjobb sorozata. no comment"

Nehéz elfogadni, hogy van aki így gondolja? Ettől Te mérges leszel? Én meg attól, ha valaki nem képes átnézni egy rohadt sort, mielőtt elküldi. Jó voltál Iffo, érdemes volt ezért írnod.

Előzmény: Iwo (492)
Iwo Creative Commons License 1999.05.08 0 0 493
sorry. szóval lettem egy kicsit mérges
Iwo Creative Commons License 1999.05.08 0 0 492
Én csak arra a mondatra lettem egy mérges, hogy a takonyball a filmtörténelem legjobb sorozata. no comment.
Előzmény: nubu (490)
Bodrienvagyok) Creative Commons License 1999.05.08 0 0 491
Kedves Hungary01 !

Regen nem lattam az igaz, de ez nem jelenti azt, hogy nem lattam eleget /30-40 reszt/, mivel volt mar vagy 200 resze es azota is bele-bele neztem.
Es mivel a cselekmeny az utobbi idoben 5-6 reszen keresztul ugyanaz volt
ez is elegnek bizonyult.
Jo, persze, az emberek eredendoen rosszak ugyhogy ne is probaljunk meg tenni ellene semmit, meg tobb vert es megtobb ostobasagot a kepernyore, lehetoleg akkor amikor a legtobb gyerek nezi /ironikus hangnem, mielott valaki belekotne, ironia=nezd meg a szotarban/. Persze mondhatjatok, hogy miert pont a DB. Megmondom. Miert ne ? Minden bargyu filmnek van kozonsege es van aki ugyanugy bolondul Esmeraldaert mint ti a DB-ert. Most ti jartatok porul, maskor a masik tabor fog, ez van. De ezeknel
sokkal nagyobb veszely, hogyha meg sem probalunk semmit tenni, hanem
beletorodunk, hogy ugy szar minden ahogy van. Azon persze lehet vitatkozni, hogy mast kellene betiltani, de ugyanezek a problemak mindig fennallnak.
Sajnalom, nezzetek a Mortal Combat-ot az majdnem ugyanaz ;).
Ugylatom, hogy itt senki nem akar engedni, mindenki a magaet fujja, de elarulom neketek, hogy a demokracia, nem azt jelenti, hogy mindent lehet, hanem azt, hogy megprobalunk eggyensulyozni egy vekony kotelen, ami eleg ingatag.

Ui.: En nem sajnalom toletek a DB-t, hanem azokat probalom ovni akik meg
"fejlodo" korban vannak es most alakul ki a vilagkepuk, akik meg nem tudjak, hogy mi a helyes es mi nem az. Hat nem neznek valami fenyes jovo
ele. :(((((((

nubu Creative Commons License 1999.05.08 0 0 490
Ebben igazad van DE rossz az összehasonlítás alapja ugyanis a
TWIN peaks-et David Lynch rendezte
A Dragonball pedig NEM Akira Kuroszava
Előzmény: Iwo (489)
Iwo Creative Commons License 1999.05.08 0 0 489
Szerintem a Twin Peaks jobb, mint a Takonyball.
Előzmény: elody (488)
elody Creative Commons License 1999.05.08 0 0 488
Hi!
-Igazad van!
A legjobb sorozat a TV eddigi történelmében a DBZ.
Előzmény: Shongohan (487)
Shongohan Creative Commons License 1999.05.08 0 0 487
Skacok olvassatok el ezt az oldalt, egyertelmuen latszik hogy a db ellen "erveloknek" nincsenek ervei.
Előzmény: Goyo (450)
Vajk Creative Commons License 1999.05.08 0 0 486
Nem ismerem a filmet, csak eszrevettem valamit a z ujsagban:
05.12, szerda, RTL Klub, 14:25, Rajzfilmklub.
Oda meg nem ert el a betiltas?
Red Dawn Creative Commons License 1999.05.07 0 0 485
Ja, és nincs kint Beavis & Butt-Head se, tuti bunda :)
Red Dawn Creative Commons License 1999.05.07 0 0 484
szerintem is csalnak... meg kint a 'nettón is volt szavazás... kb 1500 Rém rendes család, DB második kb 300-zal. Bár ők nem tom miért csalnának. Egyszerűen ennyi primitív ember van..?
Hungary01 Creative Commons License 1999.05.07 0 0 483
Utolsó esély a topicsüllyedés elött. Miért van az, hogy az Origón egy napon belül 20000 30000-ről 35000 31000-re változik az állás?? Szerintem csalnak.
HentiPappa Creative Commons License 1999.05.05 0 0 482
Kleno!

Koszi hogy tajekoztattal az esemenyekrol, es tenyleg fel vagyok haborodva.
Ha egyszer nagy hekker leszek akkor egy NATO raketat kuldok nekik ajandekba.
A rendoroktol meg mit varhatunk?
Az SZ.M. megall.

udv: Henti
Ja! es beke. :)

DamageInc Creative Commons License 1999.05.05 0 0 481
Nubu:

Nevferdites: na ez nekem uj, de felolem... bar megjegyzem, igy nehez ratalalni egybol a nekem cimzett valaszokra.
Dugesz-es felreertes: figyelmetlen voltam. Elnezest kerek!
egyeb sorozatok: na ezekrol ugyanugy meg van a velemenyem, de szerintem ez ismet egy masik forumra tartozna. Engem elkeseritett pl. az, hogy egyszer, mero veletlensegbol lattam az MTV1-en egy olyasmi musort (kb. negyed oras volt), amiben Palcso Briggi valaszolt a het- v. napkozben erkezo uzenetrogzitore meno kerdesekre. Es tenyleg ilyen kerdesek jottek sorra, hogy: lassan befejezodik az xy sorozat, mikor lesz az ismetlese egy korabbi sorozatnak, es hany uj sorozat fog jonni. Az ilyen 'Szomszedok', 'Baratok kozt', es egyeb nagysikeru magyar sorozatoktol meg, ha lehet megjobban tavoltartom magam mint a dompingszeruen erkezo foleg amerikai es egyeb kulfoldi tarsaiktol...
HentiPappa: legyen neked:) beken hagylak titeket

Bye all.

Kleno-_- Creative Commons License 1999.05.05 0 0 480
Henti!

Legszívesebben tényleg megdobáltam volna az Ortt-t mert azok a legnagyobb nyulak amit a vcilág látott.
Oda megy úgy 20db 10-15 éves gyerek, meg úgy 10 anyuka, erre fogadja őket 4 2 méteres 200 kilós rendőr, és olyan stílusba küldte őket melegwebb éghajlatra, hogy az már nekem is sok volt. Aztán még jöttek kisebb csoportok, de senki nem mert megállni...(vajh miért...)
Aztán odamentünk haverjaimmal (18-20év), hogy szertnénk tiltakozásunk jeléül egy gyertyát lerakni, erre hasonló volt a válasz mint az elején...
Úgyhogy ennyi, ortt nem akarta hogy kijöjjön a tv, és meglássák hányan vannak tüntetni, ezért jobbnak látta szólni a zsernyákoknak. Hát szép.

béke

Kleno

musaic Creative Commons License 1999.05.05 0 0 479
Jo lenne, ha a betiltast ellenzok (nem lenne jobb, ha betiltast Megertok lennenek???), beszelgetnenek 1-2 gyerekkel...
Akiknek eletuk jo reszet az teszi ki, hogy probaljak utanozni a figurak jellemet egesz nap. Ezaltal olyan galerik johetnek letre (sajnos nem vicc), amiket a szulok nem vesznek komolyan, es nem is gondoljak, milyen hatasa lehet a gyerekekre. Akik persze elkezdik terrorizalni a szomszed gyerekeket (foleg a kisebbeket), bennuk is mely nyomot hangyva. Mire a kisebbek is elkezdik nezni a sorozatot, es ""tanulnal"" balole. Foleg azt, hogy hogy lehet a naluk is kisebbeket terrorizalni. Es ez meg igy folytatodik.
Eleg szomoru, hogy valaki attol hogy szeret egy sorozatot, annyira elvakult, hogy nem vizsgalja meg a kerdes tobb oldalat. Kb olyan a szintje ennek a filmnek a gyerekek vilagaban, mint a halalhajo a mienkben. Mi lenne, ha a boltban az eladoval azt jatszanam, hogy kinyomom a szemet?! Halalra remulne. Korulbelul ilyen a nagysagrendje a sorozat-gyerekek / halalhajo-felnottek hasonlosaganak.
En nem vagyok a sorozat ellen (bar a manga filmeket nem szeretem), jatsszak este, fomusorido utan. amikor a szulo dontheti el, hogy ki mit nez a csaladban. Ha valaki tud utana nyugodtan, lazan aludni, es felkeszulni a masnapra, akkor csak tessek...
Hungary01 Creative Commons License 1999.05.05 0 0 478
"Shongohan a foszereplo marpedig buta ez latszik, de most peldat nem birok
mondani, mert mar reg nem lattam egy reszt sem"

Teljesen tipikus ez a hozzáállás. Igazából nem tudom mi ez a sorozat, miről szól, semmit se tudok róla, de azért biztos hülye rajzfilm, ami nagyon káros a gyerekekre, és különben is én láttam egy rész felének a negyedének a harmadából néhány másodpercet és ezalatt könnyűszerrel megállapítottam, hogy az egész egy nagy kalap sza*t sem ér.A főszereplő egy agyatlan állat, nem is gondolkodik, csak a harchoz ért. Ráadásul vadállatiasan gonosz, minden nap elpusztít néhány várost, hogy formában tartsa magát. A másik edzési technikája az, hogy megfog egy közönséges embert, és kettétépi. Méri az időt, és igyekszik minél gyorsabban csinálni. Később nehezíti a gyakorlatot, és több embert fog egybe... Teljesen elrajzolt a sorozat, méghogy nagy a szeme a szereplőknek. Tessék arányosra rajzolni, a való életben is ilyen! Mit nem merészelnek... Meg miért van zöld bőre az egyik karakternek??? Mindenki tudja, hogy ez abszurdum, megzavarja a gyerek lelki fejlődését. Másrészről viszont túl reális, ismertem egy 8 hónapos gyereket, aki már utánozta a rajzfilmben szereplő mozdulatokat... Eltotyogott az ablak széléig és levetette. Ugyan, hogy az anyja narkós volt és ő dobta le, mielött magát is megölte?? Nevetséges, egyértelműen a Dragonball hatása...

Előzmény: Bodrienvagyok) (464)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!