Keresés

Részletes keresés

Yeeee! Creative Commons License 2015.02.09 0 0 75

Helló!Most találtam meg a fórumon hogy tetkót rakattál pikkelysömörre.Én is ezen töröm az agyam, de nekem is ez a betegségem van,és kicsit fázok tőle.Érdeklődnék,hogy mik a tapasztalataid.Köszönettel:yeeee

Előzmény: Akinom89 (68)
decoryah Creative Commons License 2009.01.27 0 0 74
––––•(- ÓRIÁSI TETOVÁLÁS GYŰJTEMÉNY!!!!!-)•––––

 

SOKAN ELKÖVETIK AZT A HIBÁT, HOGY FIATALON HÜLYESÉGET TETOVÁLTATNAK MAGUKRA, ÉS KÉSŐBB MEGUTÁLJÁK ÉS ELTÁVOLÍTTATJÁK A MINTÁT!

 

NEM KELL FÉLNED, NEM TALÁLKOZOL UGYANOLYAN TETOVÁLÁSSAL HA INNEN VÁLASZTASZ, ÉS BIZTOS, HOGY MEGTALÁLOD AZ IGAZIT!!

 

 

50.000! !!! darab minta ,

13.000 nagyfelbontású scan .

6 GB !! 2 dvd

 

 

MInden méretben színben, stílusban és típusban - Híres művészektől, grafikusoktól, válogatott minták.

 

Ha csak érdeklődsz, ennél jobb helyen nem is tehetnéd!

 

Tetóválószalonoknak is KÖTELEZŐ!!!

 

Ekkora választék jelentős csábítóerő más szalonokkal szemben!!!!

 

Angels : Animals : Asian/Oriental : Astrology : BioMechanical : Black and Grey : Butterfly Tattoos : Cartoon/Caricatures : Celtic : Cultural : Demons & Gargoyles : Dragons Tattoos : Egyptian : Fairies and Mermaids : Graffiti : Hearts and Roses : Military/Patriotic : Miscellaneous : Names : Plants and Flowers : Religious : Native American : Star Tattoos : Tribal Tattoos .............................

 

Ez a gyűjtemény a tetoválás bibliája -képekkel.

 

OLCSÓN!!!

 

Érdeklődni: johnzorrn@gmail.com

style21 Creative Commons License 2008.08.02 0 0 73
Szerintem te a hennára gondolsz :)
Előzmény: Nesszike (72)
Nesszike Creative Commons License 2008.07.09 0 0 72

Sziasztok!

 

Mindig is szerettem volna tetoválást, de családban nagyszüleim zömének van, látom, hogy lóg rajtuk 50-60 évesen, szóval mindig sikerül elhesegetnem a gondolatot, hoyg nekem is ilyen örök életre szóló legyen.

Most viszont reggeli ébredésem közepette láttam egy tévéműsort, ahol a Gallusz Nikloettnek tettek fel 2 hétig tartó csillámtetoválást, ami így a nyári időszakban nem is lenne csúnya, meg lekopna, stb.

A

z lenne a kérdésem, hogy nem tudja valaki véletlenül, hogy mi a pontos szakneve ennek a módszernek, és mondjuk Budapesten hol készítenek ilyeneket?

 

Előre is nagyon köszönöm a segítséget!

 

Neska

gabo1980 Creative Commons License 2008.02.21 0 0 71
Sziasztok, egy kis segítséget kérnék. Régóta kacérkodom a gondolattal, hogy kitetováltatom a szemöldökömet. Gyüjtöm az infokat, hogy hol feküdjek tű alá, de még igazából nem döntöttem. Eddig a neten böngészve, Pilát Erika, a  www.sminktetovalasok.hu oldallal tűnt a legmegnyerőbbnek. Jókat hallottam róla, de nem első kézből. Hátha itt többet megtudok a munkájáról. Köszi előre is.
bogyoka20 Creative Commons License 2008.01.07 0 0 70
Szerintem 0.5×0.5 cm-es méret ideálisabb lenne.Sokkal jobban festene rajtad,és a tetováló is nagyon örülne neked!!!!!!!!!!!!
Előzmény: stinky14 (69)
stinky14 Creative Commons License 2007.12.25 0 0 69

hello

Nekem eddig csak egy piercing van a nyelvembe. de most kezdésnek gy 1x1 cmes dobókockát szeretnék magamra tetoválni. csak azt nem tudom hol mutatna jól. eddig a kézfejen és a nyakon gondolkodtam. ha lenne valami ötletetek örülnék ha megosztanátok velem :)

Akinom89 Creative Commons License 2007.10.31 0 0 68
Már megvan a tetoválásom, nem aktuális a kérdés!
Akinom89 Creative Commons License 2007.08.07 0 0 67
Helló!
Van itt valaki, akinek van tetoválása és emellett pikkelysömör nevezetű bőrbetegsége?
Ha igen, kérem írja meg tapasztalatait!!!
Aki meg azt tanácsolja menjek orvoshoz a pikkelysömörömmel és gyógyítassam meg, annak csak annyit, hogy voltam már orvosnál, de ez a betegség sajna gyógyíthatatlan, és ha el is múlik a krémektől mindig visszatér, csak ki tudja hol, és ha lesz tetoválásom lehet, hogy pont bele a közepébe, és ki tudja mit tenne vele...
Mégegyszer előre köszi a segítséget!
hilg Creative Commons License 2007.07.27 0 0 66
sziasztok!! olyanokkal szeretnem felvenni a kapcsolatot par mail erejeig, akik mar tavolittattak el magukrol tetovalast! szeretnem kikerni a velemenyeteket es meghallgatni a tapasztalataitokat. elore is koszonom!!
Tattu Creative Commons License 2007.07.07 0 0 65
Ajánlom minden kedves "tattoo & body piercing" nevű krónikus betegségben szenvedő figyelmébe a következő címen elérhető oldalt:

http://tattu.extra.hu

Egyenlőre még csak tesztelgetjük, de már szépen alakul. Rövidesen elérhető lesz a végleges szerver és domain (tattu.hu) is.
Regisztráljatok! Gyarapodjon a közösség!
Katapuszi Creative Commons License 2007.06.21 0 0 64
Ezt láta már valaki én tegnap fedeztem fel. www.sminktetovalas.lap.hu
bogyoka20 Creative Commons License 2007.05.05 0 0 63
Helló!Az "egyálltalán nem fáj"és a nem is éreztem dumát nem kell elhinni!Igenis FÁJ!De elviselhető.Nagyban függ a tattoo méretétől!Amit nem kell órákon át varni,azon könnyű túllenni.2-3 óra után azért a "keményeknek"is elgurul a bogyó!De rettegni nem kell!HAJRÁ!!!!
Előzmény: eadri (59)
ms86 Creative Commons License 2006.08.28 0 0 62
hmm, milyen tetkók vanak még rajtad, azon a kettőn kívül, amit betették ide? :)
yvette20 Creative Commons License 2006.06.09 0 0 61
Szióka!
Szerintem ez hülyeség,hogy egy nő nem szép ha kivan varva.
A mintától is függ meg attól is hogy milyen a munája aki csinálja,mert persze vannak olyanok ami egy fél óra alatt készvan és 5órán keresztül javítja egy másik szakember.
Én azt terveztm,hogy kivarratom az egész hátamat!
Eddig van rajtam 6 tetóválás és mindegyikre büszke vagyok és milyen büszke leszek ha majd sikerül befejezni a többit! :)
Előzmény: Jokeva (55)
yvette20 Creative Commons License 2006.06.09 0 0 60
Szióka!
Nekem mind a két helyen van,a derekamon egyálltalán nem fájt a hasamon kicsit fájt,de szerintem egyálltalán nem fájdalmas!Bár ez egyéntől is függ.
Mit szeretnél tetóváltatni?
Előzmény: eadri (59)
eadri Creative Commons License 2006.06.08 0 0 59

hi!

A hasamra v. a derekamra szeretnék tatto-t. naon fáj?

melyik jobban?

ms86 Creative Commons License 2006.06.05 0 0 58
miért ne néz ki jól egy Nő? Szerinted nem jó Yvett háta? Nagyon is jó ;)
Amúgy én is ugy vagyok vele, hogy a szőrtelenítés jobban fáj, mint a tetoválás... :)
Előzmény: Jokeva (55)
ms86 Creative Commons License 2006.06.05 0 0 57
őőő... egy rövidítés... De nagyon jó ;) :P
És most tervezem a következőt... de hát nemtudom, hogy nyáron mennyit szenvednék vele, úgyhogy lehet hagyom jövő március-áprilisra... :s
Előzmény: yvette20 (54)
Seby84 Creative Commons License 2006.05.25 0 0 56
Sziasztok!
Kinek van tapasztalata a westend tatoo val kapcsolatosan?
(nekem van én meg vagyok elégedve velük!) Csak a kiváncsiságom hajt! :)
Jokeva Creative Commons License 2006.05.23 0 0 55

Sziasztok!

 

Nekem is van, a bal bokámon :)))

 

Mióta divatba jött, azóta terveztem h felvarratok 1-et, csak nem volt 5letem + bátorságom, túl fiatal is voltam... aztán eltelt kb 10 év, ismeretségek, bátorság, miegymás, és akkori barátom elvitt tetováltatni... Csak a tetkó megtervezése 2 órába telt, ott ültünk vagy tizen és gondolkodtunk :)))

 

Aztán felvarrni is ennyi idő volt. Ennek több mint 1 éve, és nem bántam meg 1általán.

 

Képem nincs róla, de elmondom mi van rajta: 2 sziámi cica (imádom a macskákat), egymással szembe fordulva, az egyik fekete és ördögszarva van, a másik "fehér" (testszínű), és glóriája van. Amolyan jin-jangosan... mindenképp az emberekben rejlő kettősséget akartam macskával kifejezni, ez lett belőle. Még mindig az mondom h állati, nagyon teccik azóta is.

Fájni nem fájt, szvsz a sima szőrtelenítés a lábszáron jobban fáj :)))

 

Legszívesebben felvarratnék még jópárat, de egy nő mégsem néz ki jól, ha agyon van varrva...

yvette20 Creative Commons License 2006.05.23 0 0 54
Szióka!
És mi van a hátadon,hogy nem akarod megmutatni?
Előzmény: ms86 (52)
ms86 Creative Commons License 2006.05.22 0 0 53
hát, lézeres, egyértelmű ... nem lesz olcsó! :/
Előzmény: encx (51)
ms86 Creative Commons License 2006.05.22 0 0 52
szia :)
Van nekem is a hátamon, de az nem igazán publikus... itt a neten :/
Előzmény: yvette20 (50)
encx Creative Commons License 2006.05.15 0 0 51
Sziasztok! Szerintem ez olyan dolog, amit nagyon át kell gondolni. Anno én is csináltattam, de iszonyúan megbántam. Most azon vagyok, hogy megszabaduljak tőlük. Esteleg van erre valami ötletetek?
yvette20 Creative Commons License 2006.05.14 0 0 50
Szia!
Köszike,de van még egy (sajna még nem tudom felraki) aztékos tekim egy intim helyen!
És most tervezek még sokat!
Neked nincs?
Előzmény: ms86 (49)
ms86 Creative Commons License 2006.04.21 0 0 49
huhh, nagyon jó! Szerelmes is lettem ;-))
Előzmény: yvette20 (48)
yvette20 Creative Commons License 2006.04.09 0 0 48
Hali!
Ez van a hátamon!
A kép akkor készült amikor készen lettem!Kb:2órán keresztül vartak,nagyon jó érzés volt!
Ez van a hátamon!
És ez a derekamon!
Ez a derekamon
Sziasztok!
Imre_tetováló Creative Commons License 2006.04.02 0 0 47

Sziasztok!

Művészetemmel Én is szeretnék hozzájárulni az index fórum szinesítéséhez.

Ezeket a tetoválásokat Én készítettem, remélem nem bántó, ha ezt jelzem.

ifj. Bárándi Imre

sausatattoo Creative Commons License 2006.02.28 0 0 46

kis ízelítő :))

 

 

  

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!