Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

ÚJ 2000.05.30 Creative Commons License 43
Csodálom, hogy 42 hozzászólás alatt senki nem jött elö vele, de létezik jó és tartós megoldás. Manapság minden divatlap halálra hirdeti, végleges szörtelenités lézerrel cimszó alatt.
A dolognak igen nagy elönye, hogy úgy tünik beválik, csak nagyon sok hátránnyal jár. Ez elsöként az ára, másodsorban idö, és sok extra nehézségek (ezt bövebben, csak ha érdekel vkit).

Akinek probémás az állandó szörtelenités, annak megéri szvsz.

sper-ma,
a sportolókat ne vedd alapul. Ott van olyan szabályzat, ahol KÖTELEZŐ fiúknál is a szörtelen test, pl aerobic. Asszem a biciklistáknál is, de lehethogy ök csak kényelem-gyorsaság miatt szokták.

Pulsar,
szerintem nyugodtan vágj bele. A hónalj szörtelenités nem jelenti, hogy tök csupasz leszel, és akkor már "cikis". Ez higiénia, ahogy jól érzed magad.

BLUE 2000.05.29 Creative Commons License 42
"Valami jo es tartos modszert tud valaki?"

Gyanta, epilálás.
Tartós, de hogy jó lenne... nem kellemes élmény, na.

BLUE

Előzmény: sper-ma (39)
sper-ma 2000.05.29 Creative Commons License 41
Mint irtam, borotvalom a honaljamat. Neha lustasagbol hagyom kinoni. Amikor mar legalabb 2 centis a szor, hasznalhatom en a vilag legjobb izaadasgatlojat (Right Guard, asszem meg itthon nem kaphato), akkor is lesz "egy nehez nap utan" bukem.
A szor segiti elparologtatni az izzadsagot, igen: rajtamaradnak a szaganyagok es egyebek (pl. so) a szoron.
Szoval en borotvalasparti vagyok, ha emberek vesznek korul (pl. kolega, barat) es akar egy is budos, hihetetlenul irrital.
Előzmény: Törölt nick (40)
sper-ma 2000.05.29 Creative Commons License 39
Ja...en is borotvalom, de elegge unalmas 3-4 naponkent. Valami jo es tartos modszert tud valaki?
Előzmény: sper-ma (38)
sper-ma 2000.05.29 Creative Commons License 38
Hali!

Dehogy gaz! Tegnap neztem pl. a Eurosporton a tornakozvetitest es a sracok 90%-anak ki volt borotvalva. Uszok is borotvaljak. Szerintem mindamellett, hogy higienikusabb (ahogy kiran irta: a szor megtartja a szagot; nincs szor: nincs szag), en izgatonak is tartom a beretvalt honaljat

Lev

Előzmény: Pulsar (34)
stockham 2000.05.29 Creative Commons License 37
Szerintem a szőrzet nyírása szükség esetén hozzá tartozik a tisztálkodáshoz. Én ezeket rendszeresen szoktam nyírbálni. Egyes helyeken szőrzetem hossza 7-8 cm lenne. Ezeket 3-4 cm hosszúságúra szoktam időnként kurtítani. (Hónalj, pénisz, fenék környéke. Utána pár napig még néha szúr.
A teljesetn leborotvált hónalj fura érzés. Egyszer már próbáltam.

stockham

Nyomkereső 2000.05.28 Creative Commons License 35
Engem nem zavar, Pulsar. Szőrteleníts, ha gondolod...

Lányok, ti viszont mindenképpen!

:-)

Ny

Előzmény: Pulsar (34)
Pulsar 2000.05.28 Creative Commons License 34
Gondoltam felhozom a topicot, itt a nyár, és fiu létemre én is a honaljszortelenítésen gondolkozom :))) Nagyon gáz ez?
jeges 2000.01.26 Creative Commons License 33
Nincsenek beilleszkedési zavaraid. Ami természetes, azzal nehéz kilógni a sorból.
Előzmény: némber (32)
némber 2000.01.24 Creative Commons License 32
Szóval akkor összegezve, szerintetek, mindenfajta hónaljszőr, természetesen a férfiaké is gusztustalan. A test természetes szagáról nem is beszélve. (itt most nem a mosdatlanságra gondolok.)

Igazából, még kisgyermekkoromban láttam a villamoson egy kapaszkodó nőt, akinek (az akkoriban még ritkaságszámba menő) kiborotvált hónaljából patakokban csorgott a veríték.
Valószínűleg az egész ódzkodásom innét ered.

Mióta rendszeresen sportolok, az izzadságtól nem undorodok annyira, mint régen. Valószínűleg a test természetes hűtési, és méregtelenítési funkcióját látják el. Ezért egy kicsit furcsának találom, hogy az izzadásgátlók intézményét. A különböző testszőrzet pedig a párolgást segíti elő, tehát nem egy patakban kerül ki az ember hónaljából az izzadság. Mindenesetre az izzadságot a lehető legrövidebb időn belül el kell távolítani, mert a kiizzadt méreganyag csak szennyezi a bőrt, táptalajt nyújt mindenféle baktériumoknak.
Furcsának tartom viszont, hogy az emberek a szintetikus holmiktól nem undorodnak, csak mert divatosak, szívesen viselik, pedig a bőr szellőzését igencsak gátolják, könnyen beleizzad az ember, és utána a saját levében párolódik.

Lehet, hogy beilleszkedési zavaraim vannak?

evica 2000.01.24 Creative Commons License 31
Kb. 2 eve kattant be nalam is valami. Addig a honaljszorzetemmel nem volt semmi baj. Aztan elkezdett zavarni. Manapsag mar tarsadalmi elvaras, hogy ne legyen pamacs - se fent, se lent.
Sehol.
Fiunak lenni sokkal jobb, csak az arcot kell megborotvalnia, de nekik meg a borosta is jol all, amilyen mazlistak. :)
MI meg szenvedhetunk lab-, punci-, honalj-, esetleges alkarszőr, bajuszka eltavolitasaval. De mar lattam olyat, hogy lany cicirozsaja korul volt par szorszal, masnak meg a feneke is szoros volt.
jeges 2000.01.24 Creative Commons License 30
Csatlakozom az előttem szólóhoz.
A természetes szőrzetben találok valami bujaságot, nincs kilúgozva belőle a természetesség.
Az ápoltság megint más dolog, egy serkenő hónaljszőr sokkal ápolatlanabbnak hat, a mosakodás meg egyik esetben sem mellőzhető.
Itt újabb példák
Előzmény: BlumiDC (29)
BlumiDC 2000.01.23 Creative Commons License 29
Hát a hónaljborotválás szerintem egy újabb civilizációs ártalom. Érdekes módon egyre pedofilebb lesz a társadalom ízlése. A népszerű színészek egyre kisfiúsabbak - kislányosabbak, ezzel párhuzamosan csökken rajtuk a szőr mennyisége.

Én valahogy a természetes dolgokat szeretem. Nem tartom visszataszítónak a borotvált hónaljat, de szépnek sem. Szerintem a legszebb ha csak nyírva van (hogy ne érjen könyékig :-)

Azt nehezen tudnám elképzelni hogy olyan nővel szeretkezzek, aki mindenhol szőrtelen. Valahogy nem tűnik érettnek. Talán ha nagy mellei vannak. De akkor is természetellenes.

Ugyanakkor az is igaz, hogy nem mindegy egy honajl megítélésénél hogy szeretkezés közben nézi-e az ember, vagy mondjuk a zsúfolt buszon. Olyankor szebb a borotvált - éppen azért mert olyan "semmilyen" - nem tűnik úgy hogy intim közelségbe kerültem a másik testével. Strandon messziről nézve már más a helyzet.

Ami az izzadtság funkcióit illeti, valóban van szerepe. Az izzadtság sok mindent elárul: más szaga van annak az izzadtságnak amit szeretkezés közben termelünk (ha jó a dolog, nem is csekény mennyiségben), és más amit mondjuk vizsga vagy egy kellemetlen szituáció közben. De leginkább arról árulkodik hogy az illető ember illetve populáció felfedezte-e már a mosakodás ill. izzadásgátló dezodorok áldásos hatását, ugyanis az izzdtság - különösen levegőmentes helyen -kellemetlen szagúvá válik.

Desmond Morris furcsaságként említi hogy az ember szőrtelenítéssel és izzadásgátló dezodorokkal szagtalanítja magát, közben pedig más állatfajok szexuálmirigyeiből nyert szagokat használ.

Rubin 2000.01.23 Creative Commons License 28
Kifejezetten visszataszítónak találom a borotválatlan hónaljat. Viszont várok ötleteket, hogy hogyan lehet a simaságot prolongálni? Gyantáznak ott is? brrr....még belegondolni is rossz...viszont azt utálom, hogy 2-3-4 naponta borotválkozni kell...

Vviszont a fazonra vágott hónaljszőr - mint ötlet - teszik(:-))

libuska 2000.01.23 Creative Commons License 27
No, akkor azt mongyátok +, hogy mit tegyen az ember lánya, ha párjával azért is harcolni kell, hogy a lábát borotválhassa. Indoklás: A szőrös láb, hónalj, punci az igazi. Én meg pl. hányok a szőrös lábtól. A hónaljamat azt rövidítem, de azt legalább nem látom.
Madlen 2000.01.23 Creative Commons License 26
Szerintem undorító, ahogy a képeken látható csajok még elégedettek is az ápolatlanságukkal.
Persze az ízlések mások, különbözőek.
Előzmény: jeges (24)
Gyé 2000.01.22 Creative Commons License 25
A szőrös női hónalja(ka)t egyszerűen és találóan "madárpók(ok)"-nak nevezhetjük. Ezek után el lehet képzelni mi a véleményem róla. Akinek eddig bejött, ezután biztos utálni fogja (vagy pedig marad továbbra is perverz).
jeges 2000.01.22 Creative Commons License 24
Az ínyenceknek néhány "szőrös" példa
Ápolatlanság előfordulhat szőrösnél és nem szőrösnél is. Nem ez a kritérium.
zsuzsa 2000.01.22 Creative Commons License 23
en szexisnek talalom a partnerem honaljszoret/szagat. Amin nem mosdatlansagot ertek.reszemrol nem borotvalom, hanem kremmel szortelenitem. a borotvalast nem szereti a borom.
fiun, mint mar elmondtam egy masik topicban, kicsit furcsanak tartom a borotvalast, bar azok a jotestu triatlonos sracok ugye :-))))
szoval nekik jol all:-))
jeges 2000.01.22 Creative Commons License 22
Kedves némber
Szerencsére nem vagy egyedül.
Előzmény: némber (19)
sinn 2000.01.21 Creative Commons License 21
A legkomolyabb gáz, amikor nyáron ujjatlan ruhában kapaszkodik mellettem egy szőrös hónaljú nő, a szőrszálakon a golyós dezodor vagy stift anyagának megszáradt csomócskáival. Brr...:(((

Előzmény: Madlen (20)
Madlen 2000.01.21 Creative Commons License 20
Izgató testszag? Fura gondolat. Max azt tudom elképzelni, hogy annyira be van gerjedve az ember, hogy nem zavarja.
A hónalj meg különösen kellemetlen mosogatórongy szagú tud lenni.
Én nem bánom, ha a pasi szőrös - sőt, szeretem- de a csak jó ha nem szőrös a hóna alatt.
A szőrös hónaljú lányok helyett meg én is szégyenlem magamat. J. Robertsen is baromira ki voltam akadva.
Nem valami guszti.
Előzmény: beszt (18)
némber 2000.01.21 Creative Commons License 19
Igen, jól értetted. Nem lustaságból nem borotválom a hónaljamat, hanem, mert egyrészt nem tartom csúnyának, vagy büdösnek, másrészt irtózom a gondolattól, valamilyen oknál fogva.
Előzmény: Takora (17)
beszt 2000.01.21 Creative Commons License 18
A testszag nagyon izgató tud lenni.Pont.
Ti még sosem éreztétek annak???(persze nem arra gondolok, hogy milyen jó kánikulában tömegközlekedni, hanem, hogy bizonyos helyzetekben nemhogy nem zavaró, hanem nagyon is ok.)
Előzmény: MaCS (16)
Takora 2000.01.21 Creative Commons License 17
némber!
Jól értettem, hogy semmilyen szőrzetnek nem kegyelmezel, kivéve a hónaljpamacsot. Borotvált punci és szőrös hónalj? Ha így van, akkor ez óriási poén:)))
Tényleg: látott már valaki fazonírozott hónaljpamacsot? Szexis lehet egy vékony hónaljcsík?
Előzmény: némber (15)
MaCS 2000.01.21 Creative Commons License 16
Halihó!

A hónalj fokozottan izzadó testrész, és szőrősen bizony sokkal kellemetlenebb tud lenni a szaga.
Mond6ni, szőrösen melegebb időben vagy egy kicsit aktív mozgás esetén alig tartható szagtalanul.
A szőrnek pont ez a funkciója az embernél: a szagok megtartása. Ennek a civilizációs jelentősége persze már nulla, vagy sokkal inkább negatív, de a természet még nem szüntette meg.

Üdv: MaCS

Előzmény: némber (15)
némber 2000.01.20 Creative Commons License 15
Hát, mitagadás, én nem borotválom. Semmiféle testszőrzenek nemm kegyelmezek, de a hónalj, az marad, ahogy van. Ugyanis nekem így kényelmes, a párom meg imádja.(különben nincs semmi perverziója).
Eszembe se jutott, hogy most akkor büdösebb lennék, mint a többiek. Ez egyébként más testrészeknél is így lehet? Egy borotvált fütyi jobb illatú, mint egy szőrös? A kopasz fejnek lenne a legjobb szaga?
oops 2000.01.20 Creative Commons License 14
...zasban...
Előzmény: oops (13)
oops 2000.01.20 Creative Commons License 13
Sot a bemutatkoyasban meg o sem :-o)))))

Előzmény: bYd (11)
Ritus 2000.01.20 Creative Commons License 12
A szőr a hónaljban szerintem mindenképpen és mindenkinél gusztustalan. Fiúknál is.
Attól hogy egy fiú szőrteleníti a hónalját, még nem lesz csupasz, viszont sokkal higénikusabb lsz.
Igazi szerepe pedig ma már nincs.
Előzmény: beszt (6)