Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

Picikecica Creative Commons License 2007.01.09 0 0 2910
Szia:) orom olvasni teged:) elk?pzeltem amiket irtal csak forditva mert engem nem izgat ha egy pasit kellene paskolnom elveszoznom. De felre ne erts tudom h.van ilyen is:) az elso hozaszolasodhoz annyit hoza fuznek h.ha teged izgat a pirospopsi valald ezt a parod baratnod elott beszelj rola neki lehet h.els?re megremul /velem ez tortent/ de ahogy egyre tobbet beszeltunk rola sot elkezdotek az ovatos paskolasok hamar rakaptam az izere:) es bar nem mentunk bele teljesen kaptam mar palcaval ostorral padle.val meg el?g sok dolgot kiprobaltunk mar. De nekem a legizgim amikor az uram a terdere fektet es tenyerel kipirositja a popsim:)
Előzmény: Törölt nick (2908)
Tajgareme Creative Commons License 2007.01.08 0 0 2907
jo kislány ! Na jol viselkedj néha azért idenézek :)
Előzmény: Picikecica (2906)
Picikecica Creative Commons License 2007.01.08 0 0 2906
Ne haragudj gazdam bocsanatot kerek a figyelmetlensegemert! Hat rengeteg hibat vetettem es alig varom h.melto buntetesem megkapjam erte:) nem fogok rosszalkodni csak beszelgetni szeretnek az elfenekelesrol masokkal is. Es koszonom h.megengedted gazdam:)
Előzmény: Tajgareme (2905)
Tajgareme Creative Commons License 2007.01.08 0 0 2905
Cicám a te telodon nincs web böngészö ezért ne használj ékezeteket mert olvashatatlan lessz ! Ezért ha jövöhétvégén talizunk annyit kapsz a popsidra a vesszövel amennyi hiba van a hozzászolásodban ! :) számold csak meg szépen ! Igen irhatsz néha ide mert tudom hogy izgat hogy pletyiz rolla de jol viselkedni ám !
Előzmény: Picikecica (2904)
Picikecica Creative Commons License 2007.01.08 0 0 2904
Sziasztok:) szorgalmas olvasotok vagyok m?r egy ideje de csak most gy?jt?ttem ennyi b?tors?got ?s kaptam enged?lyt az uramtol h.irhasak ide. Nekem bej?tt az elfenekel?s az h.a gazd?m uralkodik rajtam ha ugy l?tja jonak megb?ntet. ?n m?g el?g kezd? vagyok ebben a t?m?ban de mohon szeretn?k sok mindent megtanulni. Kiwi lenn?k m?s Urak ?s Rabn?k ?lm?nyeire ?rz?seire
Előzmény: Tajgareme (2903)
Tajgareme Creative Commons License 2007.01.08 0 0 2903
üdv a barátnömmel ilyen kapcsolatba élünk ö a kis rabszolgám ! De ez a szo jo értelmében mert nem csak büntetem játékosan hanem sokat cirogatom a kiscicám ! És ettöl a kapcsolattol valahogy nagyobb a kötödés a bizalom mint egy átlag kapcsolatban
Törölt nick Creative Commons License 2007.01.04 0 0 2902
Kedves, aranyos barátnőmet keresem, aki az érzéki elfenekelés élményét komoly, tartós kapcsolatban szeretné megélni. charliex1162@yahoo.com
Törölt nick Creative Commons License 2006.12.30 0 0 2901

Mindenkinek B.U.É.K.

Pityuska Creative Commons License 2006.12.30 0 0 2900

Sziasztok!

Jó volt olvasni, hogy Brat:) is nehezen beszél róla, de ti is, mert még senki se írta le az igaz történetét. Brat:), csak azért nem ajánlom fel, hogy találkozzunk, mert tényleg szeretem azt a lányt (egyszer egy levélben azt irtam véletlenül, hogy lényt) és hát egy kicsit úgy érezném, hogy megcsalom. Az előző lány inkább azért engette, mert kértem, és ez valóban nem az igazi. Szerintem azért egy lánynak könnyebb (Pláne, ha 18 éves!). Kívánom, hogy sajgó popsival, de boldogan teljen a jövő esztendőd. De bárki bármit mond, azért csak óvatosan, mert nem minden ember megértő. Én szilveszterkor megpróbálom komolyabban, még az ivászat elött. Remélem, nem mondja el ittasan (nem részegen!!!) senkinek.

Kívánom, hogy a fórum is bővüljön. (Itt bátrabb az ember)

Boldog Új Évet mindenkinek!

Azakiazaki Creative Commons License 2006.12.29 0 0 2899

Brat, Pityuska

Úgy elég nehéz társat találni ha beszélni sem mertek róla.

Jobb a megfelelő időben szóba hozni a témát és akkor legalább tisztázódik, hogy ki mit (nem) szeretne.

walking26 Creative Commons License 2006.12.27 0 0 2898

Ha van itt olyan lány, aki vágyik egy kiadós elfenekelésre, ne habozzon, írjon nekem.

(Hát ha még dél-dunántúli is, akkor pláne) Tudjátok kaptam egy nagyon szép új nadrágszíjat karácsonyra...viszont én nem nagyon hordok ilyeneket, de azt se szeretném, hogy szegény a szekrényben porosodva unatkozzon. Segítsetek rajta, hadd tegye hasznossá magát :)

Pityuska Creative Commons License 2006.12.24 0 0 2897

Szia Mushishi!

Köszi a tanácsokat. Valóban sok mindent meg tudunk beszélni, de ezt még nem mertem felhozni, csak viccesen. Pl: Ma sokat rosszalkodtál, lehet, hogy otthon meg foglak büntetni. Ezekre olyan durván reagál. Pl: hagyj már békén ezekkel a hülyeségeiddel. Az előtő barátnőm tulajdonképpen engedte, de aztán egy társaságban kissé ittasan elmondta mindenkinek, hogy véresre vertem a fenekét, pedig csak kézzel paskolgattam néha, nem erősebben, mint egy baráti hátbavágás a fiuknál, azt is ritkán. Persze kimagyaráztam, de mégis rossz volt. Azért hamarosan megpróbálom megbeszélni vele, mert amúgy nagyon aranyos, tényleg szeretem.

Az oldalakat pedig egyenlőre nem veszem igénybe. Ha nem engedi, akkor maradnak a filmek.

Mégegyszer Kellemes Karácsonyt mindenkinek!

Mushishi Creative Commons License 2006.12.23 0 0 2896

Szia Pityuska !

Szerintem interneten keresztül lehet legjobban fenekeléshez partnert találni.

Feladni néhány hirdetést, szorgalmasan írni a leveleket, esetleg chat-elni (mondjuk azt én útálom)

Ezeket az oldalakat tudom ajánlani, de lehet hogy a többiek tudnak jobbat.

http://smworld.uw.hu/

http://www.amatordomina.hu/

http://eropolis.hu/ (BDSM negyed)

Remélem azonban neked eszedbe sem jut ilyen helyeken keresgélni, hiszen ott a barátnőd. Nem hiszem hogy van "csodamódszer", meg kell beszélned a lánnyal mit szeretnél. Igen, legrosszabb esetben otthagy és még az összes ismerősének is elmondja "mekkora idióta vagy". Az is lehet hogy őt is izgatja a dolog, de szerintem a legvalószínűbb, hogy nem érdekli az egész és közli veled hogy ilyenről ne is álmodj vele, de nem fog haragudni mert elmondtad.

Végül is ha azt meg tudjátok beszélni hogy melyik pozícó, stb. a jó akkor ezt miért ne? (azonban ha mást sem tudtok megbeszélni akkor miért pont ezt ?)

Gondolom ezt mind végiggondoltad már, és nem mondtam újat, de szerintem pont ez a lényeg. Minden azon múlik, mennyire bízol a barátnődben, és mennyire fontos neked.

Még annyit , hogy ha nem is érdekli a dolog, azért még elfenekelhet téged néha, de fordítva nem hiszem hogy szerencsés lenne. Ha pedig beleegyezik hogy ő kapjon, akkor csak finoman, nagy önfegyelemmel és sok símogatással.

Remélem jól alakulnak a dolgok a barátnőddel.

Minden jót !

Előzmény: Pityuska (2892)
Brat:) Creative Commons License 2006.12.23 0 0 2895
Ok, létrehoztam egy címet, akinek van kedve, írjon! brat88@freemail.hu
Törölt nick Creative Commons License 2006.12.23 0 0 2894

Ezúton kivánok mindenkinek fenekelésben gazdag karácsonyt, kinek-kinek az igényei szerint.

Más.

Kedves brat, ha nyitsz egy email címet levelezhetünk és ha érdekel ki is próbálhatjuk a lájtossab büntiket.

SzelídVad Creative Commons License 2006.12.23 0 0 2893

Sziasztok!

Én egy 17 éves csajszi vagyok, aki szintén szereti az ilyan kis büntetéses dolgokat! Őszintén szólva én csak az enyhébb büntetéseket szeretem, amiket a barátomtól meg is kapok :)) Általába nádpálcával vagy szíjal szoktam kapni de nem túl nagyokat, csak egy kicsit csípett. Valószínűleg ez a fajta vágyam hogy néha megverjenek abol adódik hogy 1 éve a szüleim néha megvertek de ők is csak finomabban. ők is nádpálcát használtak és általában térdelős pózban kaptam a vesszőzést, és már akkor is nagyon felizgultam tőle, de ezt ők nemtudták csak szerintem sejthették mert sosem ellenkeztem, mindig szó nélkül letérdeltem.  A barátom akivel most együtt vagyok, imádja a büntetéseket gyakorolni rajtam. Általában nádpálcával és szíjal szoktam tőle is kapni ahogy a szüleimtől is annak idején de volt már hogy a hajkefe csattogott a fenekemen. Az eszközöket én választottam, sőtt én is mondtam neki hogy szeretném ha egyszer megbüntetne pálcával vagy nadrágszíjjal. Szeretem azt is ha kikötöz az ágyhoz de térdelni is elég gyakran szoktam. A kiközözést inkább akkor ha a puncimat simogatja és közbe csókolózunk..imádom.. A kedven eszközöm a nádpálca, már a nevét hallván is felizgulok tőle rettenetesen. A korbácsot durvának tartom, azzal nem is lehet kicsitadni. De azért egyszer lehet hogy kipróbálnám azt is de nem biztos. Boldog karácsonyt mindenkinek! Enikő

Pityuska Creative Commons License 2006.12.22 0 0 2892

Sziasztok!

Látom igyekeztek kerülni a választ, hogy ki, hogyan, kivel jutott túl a nehezén. Miként találtatok partnereket, hogyan mondtátok el stb. ENGEM VALÓBAN ÉRDEKEL!!!  Sajnos én még nem merem elmondani.

Mindenkinek kellemes karácsonyi ünnepeket kívánok! Pihenjétek ki a munka/tanulás fáradalmait.

Mushishi Creative Commons License 2006.12.22 0 0 2891

Látom nem tudok írni (gépelni)

Lehet hogy én is fenekelést érdemlek :)

Mushishi Creative Commons License 2006.12.22 0 0 2890

Kedves Brat !

Üdvözöllek közöttünk !

Már a nebvedből is látszik hogy rossz kislány vagy :) ,

tehát a legjobb helyen jársz.

Itt biztosan találsz valakit aki "megnevel".

Engem például nem kéne sokat győzködnöd, hogy elfenekeljelek...

Szívesen írtam volna egy bemutatkozó levelet(gondolom mások is), de nem adtál meg email címet.

Javaslom készíts egy mail címet csak erre a célra.

Ha van kedved beszélgetni,várom a leveled a farseer@freemail.hu -ra.

Minden jót ! 

Előzmény: Brat:) (2883)
Lia1988 Creative Commons License 2006.12.22 0 0 2889
általában kézzel történik, de előfodrult, h bevetettünk eszközt:)
Nem számoljuk:)
Előzmény: Törölt nick (2888)
Törölt nick Creative Commons License 2006.12.22 0 0 2888
Szép gömbölyű popsid van, az ilyenekre lehet jó csattanósakat ráverni. Úgylátom a tiedre már rávertek. Mivel és mennyit ?
Előzmény: Lia1988 (2886)
Bambuló Creative Commons License 2006.12.21 0 0 2887

A másik topikban is észrevehető volt a pirossága, s már korábban is feltűnt de eddig csak arra gondoltam, hogy telefonnal készült, és nem túl jó a fényviszony. illetve, - megbocsáss - hogy valamilyen bőrhiba.

MIvel "készült"?

Előzmény: Lia1988 (2886)
Törölt nick Creative Commons License 2006.12.21 0 0 2885
Mik az elképzeléseid ? Kor, hely, stb. Én a puszta kezet részesítem előnybe, szeretek jó csttanósakat ráverni egy szép gömbölyű feszes popsira.
Bambuló Creative Commons License 2006.12.21 0 0 2884
kellemes keresgélést! :-)
Brat:) Creative Commons License 2006.12.21 0 0 2883
Sziasztok!

Én csak most akadtam rá erre a fórumra.

18 éves lány vagyok, amióta az eszemet tudom, azóta ’foglalkoztat’ a téma.

Ahogy olvasgatom a hozzászólásokat – meg egyáltalán a magyar weboldalak felhozatalát erről a témáról -, valamennyire eltolódott a BDSM irányába a spankingen belül/ahhoz képest.

Az én érdeklődési köröm nem D/s, inkább DD kapcsolat (domestic discipline), és Dom/Sub kapcsolat helyett a Top/Bottom(brat). Nem szívesen próbálkoznék 'durvább' eszközökkel, pl pálca, szíj, stb.

Reagálva az elmúlt hozzászólásra: én sem tudok róla nyíltan beszélni, fórumon, névtelenül persze könnyebb. Ez persze megnehezíti a kapcsolatkeresést is ezen a téren, ugyan van, akiknek sikerül rávenniük a fenekelésre egy alapból ’vanilla’ partnert, de ez főleg akkor fordul elő, ha te akarod, hogy elfenekeljenek, és nem fordítva. Megjegyzem, hogy nekem ez sem sikerült, engem zavar az, ha az illető csak azért teszi, mert megkérem rá.

Én konkrétan azért jöttem a fórumra, mert nagyobb esélyt látok rá, hogy így, célirányosan találok kapcsolatot.

Pityuska Creative Commons License 2006.12.09 0 0 2881

Sziasztok!

Én még csak egy kezdő srác vagyok. Szivesen olvasom a fórumot, ahol úgy beszélgettek, mintha ez a legtermészetesebb lenne. Sajnos nekem nem az. Gyakran jár az eszemben, nagyon vágyok rá (mindkét szerepre, de csak nőkkel), de el nem merném mondani senkinek. Járok egy lánnyal, akinek a fenekét gyakran megpaskolom, de már szóvá is tette, hogy ez valami perverzió-e nálam. Nem mertem azt mondani, hogy igen, inkább elvicceltem. Ti hogy szereztetek partnert? De tényleg érdekelne az igazság. Otthon szoktam filmeket nézni, de azok meg drágák (Calstar), ráadásul csak kazettán vannak meg. Valakinek van esetleg dvd-n?

Extrém Creative Commons License 2006.12.09 0 0 2880

Ja, és helyesírási hiba nélkül, nem úgy mint Én tettem.

Extrém Creative Commons License 2006.12.09 0 0 2879
Az nem lenne bünti neki, mivel arra vágyik. Inkább írjon le ezerszser vmi jó hosszú szöveget. Természetesen kézzel, számozva és gyöngybetűkkel.
Törölt nick Creative Commons License 2006.12.07 0 0 2878
Mondjuk 25 pálcával
Előzmény: Törölt nick (2877)
Törölt nick Creative Commons License 2006.12.05 0 0 2877

Mi a rossz cicus büntije ?

Előzmény: rossz cicus (2876)