Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

ánimáni 2009.09.02 Creative Commons License 21391

Nahát Szemi, éppen kezdtem felhagyni a pöttyös korszakommal, és erre Te is egy ilyen jót mutatsz. Szuper!

Tényleg nagyon jókat vásároltál, de persze nekem megint a pöttyös tetszik legjobban! Nem akarlak bosszantani, de van egy ugyanilyen színű pöttyös cipőm, bibibi :))

Najancska, mindenképpen jól néz ki, ha a 3/4-es ujjból kilóg egy színben passzoló pullóver, úgyhogy viseld csak úgy nyugodtan!

Előzmény: szemi25 (21389)
ánimáni 2009.09.02 Creative Commons License 21390

Jaj nem, egészen mások az eladók, csak az árcédula színéből következtettem a Sik-Sikre. Egyébként ma jártamban-keltemben láttam a Móricz Zs. körtér felé is egy ugyanilyen üzletet, ez a 3-as számú. Nem tudom kik ők, de ezek szerint jól terjeszkednek.

Előzmény: agneza (21378)
szemi25 2009.09.02 Creative Commons License 21389
Sziasztok!
Íme a tegnap ígért képek:
1.Atmosphere narancs színű könnyű kis nyári szoknya, jó lesz jövőre strandra!

2. Szintén Atmosphere blúz/felső, övet is lehet oldalt fűzni bele.

3. Nem tudom milyen márkájú anyagában mintás felső, szintén lehet övet fűzni bele, egyszerű, de egy színes toppal jó lehet szerintem, csak képen semmit nem látni belőle.

4. Ez egy szuper kis halvány mályva színű farmermini. :-)

5. És íme a rock and roll ruha :-)) már csak egy széles piros övet kellene szereznem, mert igaz van megkötője derékrésznél, de szerintem egy klassz övvel jobb lenne!

Minden 895 ft-ért :-))
kittie 2009.09.02 Creative Commons License 21388

Sziasztok!

Dejó, jól hagzik Najancska, a dzsekiről mindenképp képet :):) Szeritem nem baj ha kilóg a pulcsi...

Ma meló után beugrottam újpestre, találtam pár cuccot, és múlthéten a nagylajoson is.. Holnap hozok képeket!

Péntekre kivettem egy nap szabit, 7 re megyek fodrászhoz, 9 re Nagylajos árucsere. Nagyon vágyom egy drapp bőrdzsekire... Vastag fekete kardigánra, vékony garbókra... :)

Minden árucserés képet várunk!!!

blood83 2009.09.02 Creative Commons License 21387

Sziasztok,

Benéztem ma a Creambe. Nekem nagyon tetszett. Farmert kerestem,de nem atláltam megfelelőt. Viszont nagyon sok őszi kiskabát van. Legalább hármat eltudtam volna hozni. Még mindíg tart a nyári felsők 750-ért akciója. Elég sok táska is volt.

Sztem ide megyek máskor is

Előzmény: agneza (21385)
najancska 2009.09.02 Creative Commons License 21386

Sziasztoooooook :))

Megjöttem az üllőiről,3kor értem oda,egy órát voltam...aki holnap megy reggel tuti szuper dolgokat talál,mert a fenti rész  félig üres volt ,de azért  találtam gyöngyszemeket! Sajnos nem tudok egyenlőre képeket mutatni,mert már be se kapcsol a fényképezőm...de elmesélem miket vettem:

-műbőr 3/4-es újjú barna dzseki :)))))) ( épp zsákból tette vissza az eladó,úgy szaladtam utána,annyi hibája van,hogy belül elszakadt a bélés,de mindjárt megvarrom :D)

-szürke h&m-es v nyakú pulcsi

-türkiz h&m-es kardigán

-lila zizáros kardigán

-halvány lila rövidújjú pihe-puha tunika-pulcsi

-piros öv

a műbőr dzsekin vaciláltam,a 3/4es ujja miatt,de 1450ft volt,úgy döntöttem megveszem,már nagyon örülök,már most látom,h megbántam volna.....

csak nem tudom,h ez nem néz ki hülyén pulcsival,hogy kilóg az ujja?vagy pulcsi nélkül "kell" hordani?már tavaly is divat volt,másokon tetszett,remélem nem fagy le a karom benne :))

nadrág-kabát rengeteg van,még van egy két póló,de csak elvétve,rengeteg pulcsi, főleg 14-es méretben (én mindíg ebben a méretben találok szuper dolgokat :o )

Péntek du megyek a bosnyákra,majd onnan is jelentek nektek :)

agneza 2009.09.02 Creative Commons License 21385
Szia :)

Örülök, hogy tudtam segíteni :) Van még a városban sok egyéb hely is, de nekem ezek a beválltak. Többek között azért is a kedvencek, mert egy helyen vannak (kivéve a kilós Hádát, mert én az Üllői útiba járok, de van egy Thököly úton is, az említett Rákóczi úti turiktól 10 perc sétára vagy 2 buszmegállónyira).
Én mondjuk kocsival járok, a parkolási undoromtól már csak a lustaságom nagyobb :) Én sem nem vagyok pesti, tehát Pestig amúgy is kocsival kell mennem, akkor meg már végigmegyek és nem kell cipekednem, csak a kocsiig, igyekszem mindig a lehető legközelebb parkolni a célállomástól :)

Hétfőn illetve ma van a Hádákban árucsere, ha mostanság jössz Pestre, a kilósokat nagyon érdemes megnézni :) Én szombaton fogom, ha nem jön közbe valami :)
Előzmény: Bszandra (21384)
Bszandra 2009.09.01 Creative Commons License 21384

Köszönöm, rengeteget segítettél.

Jó, hogy ez a három hely nagyjából egy helyen van, bevallom nőiesen, hogy utálok Pesten közlekedni, még gyalog is. Vezetni nem is merek...

Az árak is jónak tűnnek, az itteni (Zeg.) turikban is nagyjából ezek az árak vannak.

Pár éve itt is volt két boltja a Hádának, de valamiért nem ment nekik, be is zártak. A szombathelyiben voltam pár hónapja - tömve volt áruval, de iszonyat nagy kupi volt. Viszont találtam egy jó helyet a városban, egy ismerősöm nyitotta, majdnem minden szombaton benézek hozzá, és sok jó dolgot találtam már nála.(Azt hiszem látszik, hogy elvetemült, többszörös visszaeső turista vagyok...:) )

Remélem, sikerrel járok, mert itt van az ősz, nekem meg van egy fekete nadrágom, amit utálok, sőt hosszú ujjú felsőkből is kifogytam...

A fizetések meg ugye... :S

Előzmény: agneza (21383)
agneza 2009.09.01 Creative Commons License 21383
Ha sima szoknyákat szeretnél, akkor kilós Háda (www.hadakft.hu) üzletekbe érdemes menni. Anyu 46- os méret és szuper szoknyákat szoktam neki ott venni.
Darabárasba is érdemes menni, átlag 1200- 1500 Ft- ba kerülnek a szoknyák, felsők. A nadrágok kicsivel többe.

Ha nagyobb méretű szoknyákat keresel, akkor a Cream is jó lelőhely, ott is mindig találok neki csini szoknyákat, igaz nem a legolcsóbb, mert 1490- 1790 Ft- ba kerülnek.
A Renoválásban (www.renovalasbolt.hu) van egy elkülönített rész, ahol 44- es mérettől vannak felsők, nacik, szoknyák, igaz, nem a legolcsóbb hely, 2500 Ft körül vannak a szoknyák, nacik , felsők valamivel kevesebb.

Érdemes az 1500- as és 500- as részt is megnézni ott, mert ott mérettől függetlenül vannak kis és nagy méretek.

Ha a Blahánál leszel, akkor érdemes megnézni a Darabáras Hádát (Rákóczi út 68.), Creamet (nem tudom a hsz-t, a darabárassal majdnem szemben van a túloldalon, a Keleti felé) és a Renoválást (Dohány utca- Erzsébet krt sarok, az Erste Bank mellett).

Remélem picit tudtam segíteni, de majd jönnek mások is :)
Előzmény: Bszandra (21381)
Bszandra 2009.09.01 Creative Commons License 21382
Bocs a dupláért, az első elküldése közben kiakadt a gépem. :)
Előzmény: Bszandra (21381)
Bszandra 2009.09.01 Creative Commons License 21381

Sziasztok!

Tanácsot szeretnék kérni, hogy nagyobb méretű (44-46-os), irodában is hordható, elegánsabb ruhákért mikor és melyik turiba érdemes benézni?

Szeptember közepe táján felmennák Pestre, és benéznék néhány turiba is, de inkább célirányosan mennék - hiszen rengetg turi van Pesten.

Előre is köszönöm a tippeket!

Bszandra 2009.09.01 Creative Commons License 21380

Sziasztok!

Tanácsot kérnék, hogy mikor, és hova érdemes benézni nagyobb (44-46-os) méretű, elegánsabb (irodában is hordható) ruhákért?

Szeptember közepe táján felmennék Pestre vidékről, és bemennék pár turiba is.

Előre is köszönöm a válaszokat!

szemi25 2009.09.01 Creative Commons License 21379
:-( nem bírom feltenni a képeket ma,mert nagyon bénák lettek ebben a fényben a fotók.
sebaj majd holnap.
Egyébként fura volt, hogy most egy férfi volt az eladó ebben a kilósban, régen egy nőci volt. A nőci is tök kedves volt, én szerettem.
Kellemes csalódás volt, hogy ez a pasi is tök rendes volt, olyan kedvesen beszélt a vevőkkel, ott volt egy anya is picivel, kérdezgette mennyi idős stb. Tegye le a csomagot, elég a gyerek is, segítsen e stb...
Szóval ilyen eladók kellenének mindenhová!!
agneza 2009.09.01 Creative Commons License 21378
Oké, szombaton megnézzük a barátnőmmel :)
Ugye nem a régi unottképű Sik- Sikes eladók vannak ott?
Mi lesz vajon a Sik- Sikkel? Jó hamar befuccsolt az új formájában.

Szemi muti a rucikat :)
Előzmény: ánimáni (21374)
szemi25 2009.09.01 Creative Commons License 21377
Sziasztok!

Úgy örülök! ma beutaztam egy közeli város darabáras turijába, mert hétfőtől 3 napig 50 %-os akció volt, de totál le volt ma már fosztva :-((( el is kenődtem. Megkérdeztem az eladót, hogy a másik üzletükkel mi van,ami kilós volt, de bezárt még júniusban. Azt mondta nyitva van már, csak tulajváltás volt.
Elrohantam és találtam egy-két kincset!!! Olyan piros alapon fehér pettyes rucit találtam, hogy tiszta rock and roll! :-))) majd meglátjátok, kíváncsi vagyok nektek tetszik e. És mivel itt is 50%-os akció volt, mivel hó vége van, mindössze 895 ft fizettem.
Vettem két szoknyát, két felsőt, és egy ruhát.

majd jövök képekkel!
ánimáni 2009.09.01 Creative Commons License 21376
Cukor a nagylegény, és nagyon tetszenek a felsőid!!!
Előzmény: kormi11 (21371)
excominfo 2009.09.01 Creative Commons License 21375
ánimáni 2009.09.01 Creative Commons License 21374

Csak most jutottam a gép elé, pedig én is voltam de. a Mester utcában, új infóval nem tudok jönni, mert kormi és najancska mindent lelőtt.

De megkérdeztem, ők a Rákóczi út 55 alattiak is, és azt mondta az egyik eladó, hogy odaát nagyobb a választék.

Lehet ám, hogy ezek a régi Sik-siknek valamilyen kinövései, mert az árcédulájuk ugyanolyan kék-sárga, mint az övék volt. Az áraik tényleg jók, és lehet is egy-két jobb darabot találni, naná hogy kormi, a nagy vadász rögtön megtalálta köztük a jókat, de azért én nem voltam annyira elragadtatva. 

Úgy van, ahogy kormi mondta. Ha valaki naponta ott megy el előtte, akkor érdemes betérni, de messzebbről semmi esetre se. Vegyesen van téli, nyári, jó állapotúak, de összességében olyan semmi különösek.

Vettem egy felsőt 750-ért, az is semmi különös, de nagyon vásárlásra voltam hangolva. 

Azért nekem ez sajnos egyelőre nem pótolja a megszűnt Sik-Siket.

Agneza, nézz majd be a Rákóczi útra, és ha jó, akkor elnézek oda is.  

Előzmény: agneza (21372)
agneza 2009.09.01 Creative Commons License 21373
Nagyon kis drága a fiad, és csini a ruhákban :)
Olyan huncut arcsocskája van ;)
agneza 2009.09.01 Creative Commons License 21372
Húúú, nagyon jók, a szürke boleród nekem is kedvenc lenne (az az én szekrényemben volna :) )

Meg fogom nézni azt a Mester utcai turit, de nem ugyanaz van a Rákóczi úton a Cream környékén (kicsit vissza a Blaha felé)? Az is mostanában, pár hete nyílhatott. Mert ha az, akkor inkább oda megyek, nem erősségem a parkolás, főleg a körúton (na meg máshol sem).

A ruhafelvásárlásról: divatos cuccokra még volna esély eladni, akár online aukciókon is, mondjuk szezonálisan, csomagban, méret szerint válogatva stb. de ha már nem divatos darabokról beszélünk... mondjuk így is meg lehet próbálni kezdetnek pár kisebb csomagot összeállítani, és ha nem a pénzkereset a cél, hanem, hogy túladjon a cuccokon, akár 1 Ft- oson is lehet próbálkozni, meglepő, néha hogy felmegy 1-1 cucc, csomag ára. Jobban szerintem nem tudunk tanácsolni, olyan turi nem nagyon van aki bevesz ruhákat, és 30 akármennyi zsákot meg aligha, ennyiből saját turit lehetne nyitni :)

Én rendszeresen átválogatom a cuccaimat, és állapottól, fazontól függően megy a ruhagyűjtőbe, húgomnak, barátnőmnek, illetve a szülés utáni már szerencsére kifogyott cuccaimből anyu is "örökölt". Nekem szerencsére nincs ilyen gondom, hogy felgyűltek 1000 éves cuccok, pont a gyakori szanálás miatt :)
Az ismerősödről a legjobb barátnőm jutott eszembe, ezer éves cuccokat őriz, olyanokat is, amik bár szépek, trendik, de 10 éve hordta őket, és most 2-3 db- ot kéne összevarrni belőlük, hogy jó legyen rá.... optimista :) Ő is gyűjtögető lélek :) Hozzáteszem nem rossz ez sem, bár tudni kellene hol a határ, én is selejteztem ki régebben olyan cuccokat, amiket mostmár bánok.... pedig el sem tudtam volna képzelni hogy valaha még felveszem.... vagy csak az idő megszépíti az emlékeket? :) Lehet, hogy most is kidobnám ugyanazokat a holmikat, csak az emlékeimben jobbnak tűnnek :)
kormi11 2009.09.01 Creative Commons License 21371
Képdömping, a fényképezőn találtam még képeket a nyáron vásárolt cuccokról, azt hiszem, ezeket még nem raktam fel. Mind kilós Hádából van.
Mindháromnak ugyanolyan szép sötét színe van, mint amilyen a 3. képen látszik, csak a gép nem a barátom:

A szürke boleró a nagy-nagy kedvencem lett

Gyerekruhák, a farmer majdbelenő alapon, otthagyhatatlan volt:

A maradék:

Kakukktojás, a nagy szülinapos (most 5 éves) a szülinapra kapott cuccokban. Ezek kivételesen nem turisok, a Takkoban vásároltunk be neki, olyan boldog volt, mert több cuccot előre kinézett katalógusból, s meg is kapta azokat:

kormi11 2009.09.01 Creative Commons License 21370
Najancska,
láttam a türkiz bolerót, körbe is nézegettem, de az nekem kicsi. Én odavagyok mindkét színért, narancsból nekem hosszú kardigánom van.

Szemi,
ez a IX. kerületben van, a 4-6 villamosnak van Mester utcai megállója, onnan kb másfél sarok, ha a körúttól jössz, akkor a bal oldalon. A másik oldalon is van egy turi eléggé az elején, de ott nagyon rég nem jártam. Méretre kb kétszer akkora, mint egy átlag kisturi (2 helységből áll), ne számíts egy Háda méretre. Talán érdemes azért néha messzebbről is eljönni, de biztos fogás ekkora méretnél kevésbé esélyes. Annak, aki naponta arra jár, érdemes lesz be- benézni, ha tényleg naponta tesznek ki árut.

Képek:

A lila persze szebb lila, csak a gép nem adja vissza, a zakó kb ilyen színű. A kardigánban S-es méret van, nekem valahogy mindig sikerül ilyen elméretezett dolgokat kifogni. A zakó Zaza, a kardigán paprika márkanévre hallgat.
Előzmény: najancska (21369)
najancska 2009.09.01 Creative Commons License 21369
Én is most jöttem meg a mester utcából (ellógtam munkából,10 percre dolgozom onnan :) ) én végül nem vettem semmit,de találtam két nagyon cuki pihe-puha bolerót,csak nagyon élénk szinűek voltak (narancs,türkiz) kormi,láttad őket? De tényleg elég jó áron vannak dolgok!
Előzmény: kormi11 (21366)
szemi25 2009.09.01 Creative Commons License 21368
kormi11: bocsi nem Pesten lakom. ez az új turi hányadik kerületben van (pontos címet ha tudsz)?
És milyen nagyságú? Sok áru volt?
Jól hangzanak az árak , amiket írtál!
Képeket teszel majd fel?
Előzmény: kormi11 (21366)
designerke 2009.09.01 Creative Commons License 21367
ok, köszi!
Előzmény: Törölt nick (21365)
kormi11 2009.09.01 Creative Commons License 21366
Sziasztok!

Megjöttem a Mester utcai ma nyílt MD2 nevű turiból. Ha tartják ezeket az árakat, akkor ez lesz az a darabáras turi, ahová rendszeresen eljárok.
Felsők 650-1200 Ft, vettem zakót 850 Ft-ért és egy vadiúj kardigánt 950 Ft-ért. Vannak kabátok kb 2500 Ft-ig, nadrágok 950-1950 (kilósban nem jön ki ennyire) Gyerekpóló volt 300 Ft-ért is. Lakástextil kilós, csúszóáras, hétfőn 1700 Ft/kg, szombaton 700 Ft/kg. Minőségre kb mint egy kilós, elég vegyes, sok a régi, ósdi, de vannak köztük cimkések is, divatosabbak is. Kedvenc kockás kis blúzomból több szépséges is volt 650 Ft-ért, de megálltam, nem vettem. Nadrágokat nézegetve több olyan 950 Ft-os is volt, ami nekem tetszene. Kabát most inkább nyomibb volt, de lehet, hogy már kimazsolázták. Inkább őszinek mondanám a készletet.
Nyitás után fél órával mentem, sokan voltak, sok cuccot vittek.
Minden nap raknak ki árut. Nyitvatartás hétközben 9:30-tól este 7-ig, szombaton 3-ig.
Törölt nick 2009.09.01 Creative Commons License 21365
Itt kérdezd meg, mert ebben a topikban ez hosszú is és off is.
Előzmény: designerke (21364)
designerke 2009.09.01 Creative Commons License 21364
Mármint hogy mi a menete, útja egy ilyen igazolvány megszerzésének és hol kell kezdeni intézni? Mibe kerül? Kell-e még más hozzá? Vagy jobban jár a börzékkel, még akkor is, ha asztalt fizet? Mert gondolom a piacon is van helypénz...
Előzmény: Törölt nick (21361)
designerke 2009.08.31 Creative Commons License 21363
Köszi, majd mondom neki... Nyugdíjasként mennyi egy ilyet kiváltani? Mi a háttere?

Egyébként már végigjártuk az összes többi lehetőséget, kisebb börzéket, és kb. itt lukadtunk ki... így maradt a remény, hogy valaki felbukkan, aki nagyvásárló.. Már mi is filóztunk garage sales-en és börze szervezésen is... Rajta kívül egyébként mindenki tudja, hogy rossz pacira tett, de még nem hiszi el. A család nem is túl finoman adja tudtára a véleményét: azt mondják, úgyis drága a tüzelő, ha elzárják a ruszkik a gázt, lesz mivel pótolni... Legalább így még adhat meleget... Nem benne, hanem mellette melegednek max... vesznek egy jó vaskályhát.... stb. Nem túl poénos perspektíva, reméljük nem nekik lesz igazuk a gázt illetően, de a fűtésszámlán még foghatnak vele, ha más nem jön be... Régen a suliban volt ronggyűjtés, vagy marad valami adomány láda (több supermarket üzletnél is van, nevet nem írok rutinból), kis helyi titkos hálózat stb. Nyugdíjas, ráér, vagy megbarátkozik vele, hogy idős napjaira dolgoznia kell a gyűjteményével, ha pénzt akar belőle, vagy marad család ötlete... Legalább megpróbáltam... Bye...

Előzmény: Törölt nick (21361)
designerke 2009.08.31 Creative Commons License 21362
Ja, és időnként még mindig szaporodik az állomány... Ah... Nálam már teltház van a gardróbban és néha már passzolom tovább. A férjem fél ruhatárát is nem rég adományoztuk el szegény rokonoknak... Mert folyton jön az utánpótlás. Ha sajátról van szó, nem lacafacázunk... Mi is megyünk néha ide-oda, főleg a Kálvin téren szoktam vadászni, voltam már a Gizelle utcában (14. ker ) Thököly sarokhoz közel, mert arrafele dolgoztam, meg Vácon a vásárban...
Előzmény: designerke (21359)