Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

Zuzmó78 Creative Commons License 2009.09.03 0 0 21405
Én már hónapok óta fekete bőr/műbőr dzsekiért vagyok megzakkanva, de mire hozzájutok egyhez, addigra mindenkinek lesz... brühühü...

Holnap én is megyek árucserére, már nagyon várom; bár általában amikor a legjobban várom, akkor nem találok semmit :-( Nem baj, akkor még hétfőn megpróbálok eljutni valamelyik másik Hádába :-) a többiben ugyanis hétfőn lesz az árucsere.

Jókat vettél, Szemi. Múltkor az Ágiban én is nézegettem egy gyönyörű miniszoknyát, de ezekre a combokra már nem merem felvenni. Ilyenkor mindig eszembe jut, hogy egyetemista koromban az egyik szobatársnőm felhúzta a miniszoknyámat az egyik combjára, és úgy volt pont jó neki :-) Most már nekem is csak az egyik combomra jönne fel...
Törölt nick Creative Commons License 2009.09.03 0 0 21404
Ezek szerint már régen volt az a látogatás :)
Köszi a leírást, nem is tudom, hogy érdemes-e elmennem...
Előzmény: agneza (21403)
agneza Creative Commons License 2009.09.03 0 0 21403
Megnéztem én is, elég szegényes a honlap, azt írja, hogy 2 üzletük van K.F. út 12 és 26, az egyik tinis választékkal, szerintem az az Art Dress lehet. Persze nem tudom biztosra, mert a honlapon lévő fotógaléria nem valami nagy szám, mert megismerném az üzletet, ha jobban látszódna belőle valami.

Az Art Dress amúgy olyan "pincehelyíség", lefelé visz néhány lépcső, nem valami nagy üzlet, kissé zsúfolt, rengeteg új kiegészítővel, amelyek szerintem a kínairől származhatnak, nem épp olcsón :) A használt ruha választék pedig elég vegyes, talán 1 felsőt vettem ott. Amikor ott voltam a nacik jók voltak, sok Old Navy meg GAP volt, az egyik Old Navy meg is maradt bennem, mert kicsi volt rám, pedig beleszerettem. Kávébarna, csípő, vastagabb vászon, egyenes szárú naci volt, 10- es méret és nem akart feljönni a fenekemre. Akkor már javában terhes voltam mondjuk :)
Előzmény: Törölt nick (21402)
Törölt nick Creative Commons License 2009.09.03 0 0 21402
Húha, azt nemtom, londondress néven van fent a neten, de olyan hasonló a név, hogy talán ugyanaz is lehet...
Előzmény: agneza (21399)
agneza Creative Commons License 2009.09.03 0 0 21401
Najancska, leírva is szuperül hangzik a zsákmányod :)
Amint tudsz, tegyél képeket légyszi :D
Bizakodom, hogy sikerül szombaton jókat kifogni :)

A rövidebb kabátujj nem gond szerintem sem, most úgyis a rövidebb ujj a divat, esetleg hosszú kesztyűvel milyen lenne? Most egy ideig még elég lesz a rövidujjas póló + kiskabát, ha pedig hidegebb lesz, egy hosszú kesztyűvel, amit a pulcsi ujjára is rá tudsz húzni, ha netán zavarna az elütő színű pulcsiujj... ? :)
Előzmény: najancska (21386)
agneza Creative Commons License 2009.09.03 0 0 21400
Szemi, nagyon jók... és ennyi soka ruha 895 Ft- ért??? Hihetetlen, főleg, h milyen szépek :)
Előzmény: szemi25 (21389)
agneza Creative Commons License 2009.09.03 0 0 21399
Az nem az Art Dress? Mert ott voltam még régebben, de nem nagy szám a használtruha részük, viszont sok új öv, bizsu, táska van ott, kissé borsos áron.
Előzmény: Törölt nick (21398)
Törölt nick Creative Commons License 2009.09.03 0 0 21398
Valaki járt már a londondress-nél?
(XI. ker Karinthy F. út)
dabaka Creative Commons License 2009.09.02 0 0 21397
A 3/4 ujjhoz jól mennek a nagy karkötők is. Szerintem innen jöhetett a fazon ötlete, hogy jobban érvényesüljenek a kiegészítők.
szemi25 Creative Commons License 2009.09.02 0 0 21396
Nekem sem jön be a Renoválás honlapja.
Előzmény: Bszandra (21395)
Bszandra Creative Commons License 2009.09.02 0 0 21395

Sziasztok!

Csak nekem nem tölti be a Renoválás honlapját?

szemi25 Creative Commons License 2009.09.02 0 0 21394
ánimáni: köszi! nekem is nagyon tetszik a ruha, szorítottam magamnak, amikor bevittem próbálni, hogy jó legyen a méret :-)
Irigylem a cipődet, nekem csak sima egyszínű piros magassarkú papucsom van :-))
Előzmény: ánimáni (21391)
szemi25 Creative Commons License 2009.09.02 0 0 21393
ánimáni: köszi! nekem is nagyon tetszik a ruha, szorítottam magamnak, amikor bevittem próbálni, hogy jó legyen a méret :-)
Irigylem a cipődet, nekem csak sima egyszínű piros magassarkú papucsom van :-))
Előzmény: ánimáni (21391)
borsalina Creative Commons License 2009.09.02 0 0 21392
Fúúú, reggel az újpesti kilós háda előtt utaztam el busszal, ott van a megállója,a bolt áll a tér egyik oldalán, a sor meg a tér másik oldalán lévő bútorboltig ért és nem ám egyesével álltak sorba az emberek, hanem barátnővel, szomszéddal, szal hármas oszlopban. Iszonyat tömeg volt :-)
ánimáni Creative Commons License 2009.09.02 0 0 21391

Nahát Szemi, éppen kezdtem felhagyni a pöttyös korszakommal, és erre Te is egy ilyen jót mutatsz. Szuper!

Tényleg nagyon jókat vásároltál, de persze nekem megint a pöttyös tetszik legjobban! Nem akarlak bosszantani, de van egy ugyanilyen színű pöttyös cipőm, bibibi :))

Najancska, mindenképpen jól néz ki, ha a 3/4-es ujjból kilóg egy színben passzoló pullóver, úgyhogy viseld csak úgy nyugodtan!

Előzmény: szemi25 (21389)
ánimáni Creative Commons License 2009.09.02 0 0 21390

Jaj nem, egészen mások az eladók, csak az árcédula színéből következtettem a Sik-Sikre. Egyébként ma jártamban-keltemben láttam a Móricz Zs. körtér felé is egy ugyanilyen üzletet, ez a 3-as számú. Nem tudom kik ők, de ezek szerint jól terjeszkednek.

Előzmény: agneza (21378)
szemi25 Creative Commons License 2009.09.02 0 0 21389
Sziasztok!
Íme a tegnap ígért képek:
1.Atmosphere narancs színű könnyű kis nyári szoknya, jó lesz jövőre strandra!

2. Szintén Atmosphere blúz/felső, övet is lehet oldalt fűzni bele.

3. Nem tudom milyen márkájú anyagában mintás felső, szintén lehet övet fűzni bele, egyszerű, de egy színes toppal jó lehet szerintem, csak képen semmit nem látni belőle.

4. Ez egy szuper kis halvány mályva színű farmermini. :-)

5. És íme a rock and roll ruha :-)) már csak egy széles piros övet kellene szereznem, mert igaz van megkötője derékrésznél, de szerintem egy klassz övvel jobb lenne!

Minden 895 ft-ért :-))
kittie Creative Commons License 2009.09.02 0 0 21388

Sziasztok!

Dejó, jól hagzik Najancska, a dzsekiről mindenképp képet :):) Szeritem nem baj ha kilóg a pulcsi...

Ma meló után beugrottam újpestre, találtam pár cuccot, és múlthéten a nagylajoson is.. Holnap hozok képeket!

Péntekre kivettem egy nap szabit, 7 re megyek fodrászhoz, 9 re Nagylajos árucsere. Nagyon vágyom egy drapp bőrdzsekire... Vastag fekete kardigánra, vékony garbókra... :)

Minden árucserés képet várunk!!!

blood83 Creative Commons License 2009.09.02 0 0 21387

Sziasztok,

Benéztem ma a Creambe. Nekem nagyon tetszett. Farmert kerestem,de nem atláltam megfelelőt. Viszont nagyon sok őszi kiskabát van. Legalább hármat eltudtam volna hozni. Még mindíg tart a nyári felsők 750-ért akciója. Elég sok táska is volt.

Sztem ide megyek máskor is

Előzmény: agneza (21385)
najancska Creative Commons License 2009.09.02 0 0 21386

Sziasztoooooook :))

Megjöttem az üllőiről,3kor értem oda,egy órát voltam...aki holnap megy reggel tuti szuper dolgokat talál,mert a fenti rész  félig üres volt ,de azért  találtam gyöngyszemeket! Sajnos nem tudok egyenlőre képeket mutatni,mert már be se kapcsol a fényképezőm...de elmesélem miket vettem:

-műbőr 3/4-es újjú barna dzseki :)))))) ( épp zsákból tette vissza az eladó,úgy szaladtam utána,annyi hibája van,hogy belül elszakadt a bélés,de mindjárt megvarrom :D)

-szürke h&m-es v nyakú pulcsi

-türkiz h&m-es kardigán

-lila zizáros kardigán

-halvány lila rövidújjú pihe-puha tunika-pulcsi

-piros öv

a műbőr dzsekin vaciláltam,a 3/4es ujja miatt,de 1450ft volt,úgy döntöttem megveszem,már nagyon örülök,már most látom,h megbántam volna.....

csak nem tudom,h ez nem néz ki hülyén pulcsival,hogy kilóg az ujja?vagy pulcsi nélkül "kell" hordani?már tavaly is divat volt,másokon tetszett,remélem nem fagy le a karom benne :))

nadrág-kabát rengeteg van,még van egy két póló,de csak elvétve,rengeteg pulcsi, főleg 14-es méretben (én mindíg ebben a méretben találok szuper dolgokat :o )

Péntek du megyek a bosnyákra,majd onnan is jelentek nektek :)

agneza Creative Commons License 2009.09.02 0 0 21385
Szia :)

Örülök, hogy tudtam segíteni :) Van még a városban sok egyéb hely is, de nekem ezek a beválltak. Többek között azért is a kedvencek, mert egy helyen vannak (kivéve a kilós Hádát, mert én az Üllői útiba járok, de van egy Thököly úton is, az említett Rákóczi úti turiktól 10 perc sétára vagy 2 buszmegállónyira).
Én mondjuk kocsival járok, a parkolási undoromtól már csak a lustaságom nagyobb :) Én sem nem vagyok pesti, tehát Pestig amúgy is kocsival kell mennem, akkor meg már végigmegyek és nem kell cipekednem, csak a kocsiig, igyekszem mindig a lehető legközelebb parkolni a célállomástól :)

Hétfőn illetve ma van a Hádákban árucsere, ha mostanság jössz Pestre, a kilósokat nagyon érdemes megnézni :) Én szombaton fogom, ha nem jön közbe valami :)
Előzmény: Bszandra (21384)
Bszandra Creative Commons License 2009.09.01 0 0 21384

Köszönöm, rengeteget segítettél.

Jó, hogy ez a három hely nagyjából egy helyen van, bevallom nőiesen, hogy utálok Pesten közlekedni, még gyalog is. Vezetni nem is merek...

Az árak is jónak tűnnek, az itteni (Zeg.) turikban is nagyjából ezek az árak vannak.

Pár éve itt is volt két boltja a Hádának, de valamiért nem ment nekik, be is zártak. A szombathelyiben voltam pár hónapja - tömve volt áruval, de iszonyat nagy kupi volt. Viszont találtam egy jó helyet a városban, egy ismerősöm nyitotta, majdnem minden szombaton benézek hozzá, és sok jó dolgot találtam már nála.(Azt hiszem látszik, hogy elvetemült, többszörös visszaeső turista vagyok...:) )

Remélem, sikerrel járok, mert itt van az ősz, nekem meg van egy fekete nadrágom, amit utálok, sőt hosszú ujjú felsőkből is kifogytam...

A fizetések meg ugye... :S

Előzmény: agneza (21383)
agneza Creative Commons License 2009.09.01 0 0 21383
Ha sima szoknyákat szeretnél, akkor kilós Háda (www.hadakft.hu) üzletekbe érdemes menni. Anyu 46- os méret és szuper szoknyákat szoktam neki ott venni.
Darabárasba is érdemes menni, átlag 1200- 1500 Ft- ba kerülnek a szoknyák, felsők. A nadrágok kicsivel többe.

Ha nagyobb méretű szoknyákat keresel, akkor a Cream is jó lelőhely, ott is mindig találok neki csini szoknyákat, igaz nem a legolcsóbb, mert 1490- 1790 Ft- ba kerülnek.
A Renoválásban (www.renovalasbolt.hu) van egy elkülönített rész, ahol 44- es mérettől vannak felsők, nacik, szoknyák, igaz, nem a legolcsóbb hely, 2500 Ft körül vannak a szoknyák, nacik , felsők valamivel kevesebb.

Érdemes az 1500- as és 500- as részt is megnézni ott, mert ott mérettől függetlenül vannak kis és nagy méretek.

Ha a Blahánál leszel, akkor érdemes megnézni a Darabáras Hádát (Rákóczi út 68.), Creamet (nem tudom a hsz-t, a darabárassal majdnem szemben van a túloldalon, a Keleti felé) és a Renoválást (Dohány utca- Erzsébet krt sarok, az Erste Bank mellett).

Remélem picit tudtam segíteni, de majd jönnek mások is :)
Előzmény: Bszandra (21381)
Bszandra Creative Commons License 2009.09.01 0 0 21382
Bocs a dupláért, az első elküldése közben kiakadt a gépem. :)
Előzmény: Bszandra (21381)
Bszandra Creative Commons License 2009.09.01 0 0 21381

Sziasztok!

Tanácsot szeretnék kérni, hogy nagyobb méretű (44-46-os), irodában is hordható, elegánsabb ruhákért mikor és melyik turiba érdemes benézni?

Szeptember közepe táján felmennák Pestre, és benéznék néhány turiba is, de inkább célirányosan mennék - hiszen rengetg turi van Pesten.

Előre is köszönöm a tippeket!

Bszandra Creative Commons License 2009.09.01 0 0 21380

Sziasztok!

Tanácsot kérnék, hogy mikor, és hova érdemes benézni nagyobb (44-46-os) méretű, elegánsabb (irodában is hordható) ruhákért?

Szeptember közepe táján felmennék Pestre vidékről, és bemennék pár turiba is.

Előre is köszönöm a válaszokat!

szemi25 Creative Commons License 2009.09.01 0 0 21379
:-( nem bírom feltenni a képeket ma,mert nagyon bénák lettek ebben a fényben a fotók.
sebaj majd holnap.
Egyébként fura volt, hogy most egy férfi volt az eladó ebben a kilósban, régen egy nőci volt. A nőci is tök kedves volt, én szerettem.
Kellemes csalódás volt, hogy ez a pasi is tök rendes volt, olyan kedvesen beszélt a vevőkkel, ott volt egy anya is picivel, kérdezgette mennyi idős stb. Tegye le a csomagot, elég a gyerek is, segítsen e stb...
Szóval ilyen eladók kellenének mindenhová!!
agneza Creative Commons License 2009.09.01 0 0 21378
Oké, szombaton megnézzük a barátnőmmel :)
Ugye nem a régi unottképű Sik- Sikes eladók vannak ott?
Mi lesz vajon a Sik- Sikkel? Jó hamar befuccsolt az új formájában.

Szemi muti a rucikat :)
Előzmény: ánimáni (21374)
szemi25 Creative Commons License 2009.09.01 0 0 21377
Sziasztok!

Úgy örülök! ma beutaztam egy közeli város darabáras turijába, mert hétfőtől 3 napig 50 %-os akció volt, de totál le volt ma már fosztva :-((( el is kenődtem. Megkérdeztem az eladót, hogy a másik üzletükkel mi van,ami kilós volt, de bezárt még júniusban. Azt mondta nyitva van már, csak tulajváltás volt.
Elrohantam és találtam egy-két kincset!!! Olyan piros alapon fehér pettyes rucit találtam, hogy tiszta rock and roll! :-))) majd meglátjátok, kíváncsi vagyok nektek tetszik e. És mivel itt is 50%-os akció volt, mivel hó vége van, mindössze 895 ft fizettem.
Vettem két szoknyát, két felsőt, és egy ruhát.

majd jövök képekkel!
ánimáni Creative Commons License 2009.09.01 0 0 21376
Cukor a nagylegény, és nagyon tetszenek a felsőid!!!
Előzmény: kormi11 (21371)